Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kas tõesti usute seda mehe- ja naisevahelist armastust
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
oss
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2009 9:19 pm    Teema: Kas tõesti usute seda mehe- ja naisevahelist armastust Vasta viitega

kui noorem olin langes veri ajudest allapoole ja täitis mingit fucking tühimiku
nüüd kakskümmend aastat vanem, on vererõhk vist nii kõrge, et ei erutu igaühe peale, kui siis ainult pikali asendis
ja kui mul veel paarkümmend aastat otsa tuleb, siis vist läheb veri paksuks ja ei mahu vist soontes kiirendama
http://www.youtube.com/watch?v=bDhsn3jwHFc
Tagasi üles
humorismihaldjas
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Juul 2008
Postitusi: 556

PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2009 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

oo, tänan, jah, see oli nüüd küll ilma kahtluseta armastusavaldus Laughing

ps. ega sina ei peagi aru saama neist asjadest Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
oss
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2009 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

meie võime ju sinuga msn-s suhelda kallis
Tagasi üles
humorismihaldjas
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Juul 2008
Postitusi: 556

PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2009 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

ok, naabrimees Laughing

ps tutvuse poolest vihjan, et blondid on enim oodatud... siia suhtlema nüüd, ma rohkem ei sega Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 3:59 am    Teema: Vasta viitega

usun küll seda va mehe- ja naisevahelist armastust

ühteteist olen ka õppind oma pika elukese jooksul
aru saama nimelt, millist naist mehed armastavad ja millal neil lihtsalt on see sündroom nagu oss nii armsaste kirjeldas:
Tsiteerin::
langes veri ajudest allapoole ja täitis mingit fucking tühimiku


mehed armastavad AINULT JA AINULT seda naist, kellega nad on ise tahtnud abielluda ja kelle on nad valinud oma laste emaks
teised naised on vaid ajutised seksuaalse rahuldatuse saamise abivahendid-objektid
kui seda OMA NAIST nad valvavad ja kaitsevad kogu maailma eest ja eriti kiivalt oma sookaaslaste eest, siis need ajutised abivahendid jagavad nad lahkeste pärast tarvitamist oma sookaaslastele. nad on nõus ka soovituskirja kaasa andma ja muidugi ei unusta nad lisamast abivahendile - mul on hea meel sinu pärast, et sa kasutuna ei jäänud pärast mind kraavi vedelema, vaid keegi näedsa vajas ka sind

ahjaaaa
kui nad ise abivahendi abil oma toimetamistega ühele poole saavad, siis nad ei unusta kunagi ütlemast: ma ei vaja sind. ma ei taha sind mitte kunagi enam oma elus näha. loits mis vajab väljaütlemist nagu prügikoti tühjendamine - kasutust ja tarvitatud asjast, mis on oma otstarbe juba täitnud, lahtisaamine.
naisele, keda armastavad ja kellega on nad abielus, aga tõotavad: minu tahe on olla alati sinu kõrval Cool .

et siis, kõik mis liigub ja mida mees oma verega täitunud tühimikuga pistab ja proovib, pole veel armastusobjekt
kõik mehe ja naise omavahelised tegemised pole nendevaheline armastus

miks näib, et mehed kardavad abielu?
nad ei karda seda sugugi. nad LIHTSALT OSKAVAD END ERINEVALT NAISTEST VÄÄRTUSTADA ja seovad end sellesse pühasse sidemesse kui oma armastuse kinnitamise rituaali, vaid ÜHE ja AINSA NAISEGA siin ilmas - naisega, keda nad tõesti armastavad südamest (mitte siis ajutiselt vaid selle verd täisvalgunud tühimikuga Very Happy)


nii et mehed, kes te olete segaduses ja ei tea ise, kas armastate naist või mitte (kuna teil on ikkagi kaks pead, siis see segadus on jah varmas tulema Razz)
siis küsige endalt kõige lihtsamat asja: kas ma tahan selle naisega abielluda, kas ma valiksin selle naise oma laste emaks?
kui vastus on JAH, siis pole muud kui viige oma unistus täide ja teadke, teis pole segadust, teis on teadmine, et te armastate seda naist ja et peate vaid oma valiku kinnitama. ja maine õnn ja paradiis on kohal Smile

edu!

p.s ka kõige kartmatum ja kõige tasakaalukam mees läheb endast välja ja närvi, kui tabate tema elu suurimat hirmu - tekitate ohu, et ta võiks oma abikaasast, oma armastatust naisest ilma jääda Cool
seda ma ei soovita mitte kellelgi järele proovida. see võrdub näljase lõvi vaatevälja tatsamisega Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 6:41 am    Teema: Vasta viitega

Luscinia, mul hoopis vastupidine kogemus!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
humorismihaldjas
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Juul 2008
Postitusi: 556

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 10:19 am    Teema: Vasta viitega

kogu kamm on selles, et mehed tahavad aru saada (mul värske kogemus just Laughing http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=2805&postdays=0&postorder=asc&start=240 ) - nimelt, misiganes alal, mees peab ENNE aru saama, kui midagi teeb või otsustab. naine elab ja on, aga arusaamise vajadus tekib naisel alles siis, kui miskit on juba läbi kogetud ja eriti siis, kui on valus olnud, nt Lucinia on õppinud aru saama...
no ja nii lihtne see ongi, mehe ja naise vaheline armastus on võimalik siis, kui juhtub õnnestuma selline hetkeke, kus mehele tundub, et ta saab aru - siis on ta rahul, maailm näib ilus ja naine selle sees veel ilusam - vaatab talle hellalt otsa, kallistab ja ongi naine sulanud, tundmata vähimatki vajadust millestki aru saada, on lihtsalt õnnelik - sealt edasi liigub kõik kenasti vastavalt mehe arusaamisele ja kõik on häppid
a kui seda hetkekest ei tekki ja mees hakkab kangesti vaeva nägema sellega, et aru saada, siis ta paratamatult tõmbleb siia ja sinnapoole, see aga torkab naist ja kui ta haiget on saanud, siis hakkab temagi tahtma aru saada, aga hoidku jumal selle eest...

a nii üldisemas plaanis on kogu tants ja tagaajamine tingitud sellest, et aegajalt läheb vist kõigil tiba kitsaks või kurvaks olemine ilmas, kus pole keskit, kes sinust aru saaks Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
oss
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 10:43 am    Teema: Vasta viitega

tegelikult loen mina armastuseks teise inimesega ära harjumist, mõni kooselu on juba ära harjutatud, aga nüüd olen oma praeguse elu koos põnniga nii sisse elanud, et ei lase kedagi siia sisse.
teemas ei olnudki nii väga küsimus üleval, vaid arutasin, et mida vanemaks jääd, seda .....
sama hästi teemaarenguks kõlbab minu kunagine põhiline veendumus, et mehe ja naise vahel ei saa sõprust olla, aga nüüd pärast abielu - on see ju täitsa võimalik Very Happy
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 10:48 am    Teema: Vasta viitega

kui võtad naise, siis saad kodupolitsei
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
oss
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 10:56 am    Teema: Vasta viitega

noh kui naisest saab kodupolitsei, siis mees on lihtsalt tallaalune ja ise süüdi selles, asi peab algusest peale ikka mehe poolt olema paikka pandud
Tagasi üles
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 11:00 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
kui võtad naise, siis saad kodupolitsei


võtab mees naise, loob egregori. ainsa koha, kuhu ta on nõus panustama oma väärtuslikku energiat Laughing seda süsteemi toitma, hoolitsema, putitama. on võrdväärne suhe mehe ja naise vahel - koostöö.
kuna see on nii tähtis samm, siis seda saabki mees luua vaid ühe naiega - naisega, keda ta armastab ka südamega, mitte vaid oma himura peaga, mis tõstab pead vaid siis, kui sinna veri valgub Very Happy

mõnele mehele piisab, et saab naisenergiat ehk väge vaid oma naiselt. suurema ambitsiooniga mehikesed aga on arusaand, et neil on nii suured plaanid ja vajadused - kas siis maailma päästa või teadmisi hankida, et selleks vajavad rohkemat ressurssi, kui nad saavad ühelt naiselt. no ja siis hakkavadki võtma matti kõrvalt. mugav lahendus. midagi ise sisse investeerima ei pea ((peale algse väikse tähelepanuenergia koondamise, aga selle oskavad targemad juba pärast ka tagasi tõmmata), kuid sisse hakkab tooma 7 aastat järjepanu. ükskõik, kas seda abivahendit kasutada ainult kord või enam.

ja kuniks leidub end mitteväärtustavaid naisi, kes lahkesti on nõus mitte midagi vastusaamata jagama oma väge - see annab neile tähtsuse tunde, et näedsa, keegi pidas mind väärtuslikuks, keegi vajas mind, ju minus on ike midagi ... senikaua see lisahankimine ei kao maapealt kuskile.
ja sellised isehakanud gurud teevad ka kõike selleks, et sellist naistekarja juurde ärarääkida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
humorismihaldjas
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Juul 2008
Postitusi: 556

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 11:05 am    Teema: Vasta viitega

riski biznisss
kokkuvõtetega on võimalik kõik tagasi tõmmata
naisude teadvus ju tõuseb iga hetkega Wink

no ja vaene mees, kui mitu korraga toite lahti ühendavad....

a valgusjumala keissi silmas pidasid - tal ju äriegregor, äri läheb ees ja naisud järgi loogiliselt võttes - niiet ühenda sa ennast ka lahti, krt tömmab veel auku mudu Shocked
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 11:17 am    Teema: Vasta viitega

inimene kohtleb maailma nii ilusti või inetult, kui ilus või inetu ta ise on

ja see kes süüdistab teisi oma hädades, on tavaliselt ise hävingu külvaja
selline inimene arvab, et maailm tiirleb ümber tema ...
ja kui ta leiab, et teised peavad teda rämpsuks, siis lihtsalt seepärast, et ta ise vahib tõtt oma sisemise rämpsuga


vaat sellist naist või meest pole lihtsalt võimalik armastada.
kuda sa armastad prügimäge?!
sellised jäävad üksikuks ja mattuvad enesehaletsuse hingematve koorma alla
ja ei usu, et mehe-ja naisevaheline armastus on maailmas üldse olemas


Viimati muutis seda Luscinia_krõõt (Püh Veeb 08, 2009 2:43 pm). Kokku muudetud 6 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
humorismihaldjas
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Juul 2008
Postitusi: 556

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 11:21 am    Teema: Vasta viitega

oss kirjutas:
noh kui naisest saab kodupolitsei, siis mees on lihtsalt tallaalune ja ise süüdi selles, asi peab algusest peale ikka mehe poolt olema paikka pandud


neheh, aint enne paikapanijaks saamist, aqualang, my friend, maksab sellist trenni teha, et neile allikaile, kes sinu äriegregorile pauerit lisavad, ei maksa laupäevahommikuseks tervituseks kirjutada mitte "nuh, kaineks saanud väää", a pigem et "wow, päike jaanuaris - rize and shine u crazy diamond!" vms Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
oss
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 11:26 am    Teema: Vasta viitega

oh, kallis naabrinaine
palun siiralt vabandust
aga ma ei saa midagi parata, et ma nii tahumatult otsekoheselt....mats mis mats olen ikke küll
Tagasi üles
humorismihaldjas
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Juul 2008
Postitusi: 556

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 11:29 am    Teema: Vasta viitega

tuleb saada parata, kui areneda tahad Laughing
nt oletuste tegemisest loobumine on juba suur samm kõva mehe teel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
oss
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 11:32 am    Teema: Vasta viitega

kahtlused viivad tõeni
Tagasi üles
humorismihaldjas
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Juul 2008
Postitusi: 556

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 11:32 am    Teema: Vasta viitega

Shocked no way

a tegelt küll, kui kogu käänaku suudad läbi käia - kahtlused, kelle- või milleiganes suhtes saavad inimesest endast alguse - st kui pihta saad, milles ümbritsevat kõige enam kahtlustad, saad oma kõige nõrgema koha kohta ehk jah miski tõe teada...

aga teistpidi toimib ka muidugi: et kui piisavalt järjekindlalt kahtlustada, siis kahtlustatav lõpuks muutubki sellele vastavaks

magic
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

oss kirjutas:
oh, kallis naabrinaine
palun siiralt vabandust
aga ma ei saa midagi parata, et ma nii tahumatult otsekoheselt....mats mis mats olen ikke küll


oot-oot
kui mu mäluke mind ei peta, siis te vist jagasite kunagi mullivanni koos Laughing
nüüd saan vist alles aru Wink: teil naabritena on see kahepeale ja kuna te ei jõua alati selle kasutamiskordade suhtes kokkuleppele, siis tulebki ette juhuseid, kus sõbralikult samal ajal seal sulistate Laughing
vaat millised heanaaberlikud suhted meie kadedas ja nagu siin viimasel ajal kõlab - vaenulikus ja valelikus maailmas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
oss
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

noh, mul siin oma üheinimese vann kodus olemas
aga tema oma oli tõesti suur ja mulises....päris lõbus oli
kunagi võiks veel korrata Very Happy
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group