Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Miks surutakse teistele oma arvamust peale?

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2004 7:57 pm    Teema: Miks surutakse teistele oma arvamust peale? Vasta viitega

Siin on tegemist väikestviisi orjastamisega. kui üks inimene saab teisele peale suruda oma maailmapilti, siis hakkab see teine elama pealesuruja elu. ehk hakkab talle energiat genereerima. Seega kõik, kes kipuvad teisi õpetama, kuidas tuleb elada, milline on korralik inimene, need kõik on tegelikult orjastajad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2004 9:15 pm    Teema: Re: Miks surutakse teistele oma arvamust peale? Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Siin on tegemist väikestviisi orjastamisega. kui üks inimene saab teisele peale suruda oma maailmapilti, siis hakkab see teine elama pealesuruja elu. ehk hakkab talle energiat genereerima. Seega kõik, kes kipuvad teisi õpetama, kuidas tuleb elada, milline on korralik inimene, need kõik on tegelikult orjastajad.

Seega asi lihtne: lööge õpetajad maha, siis olete vabastajad ja asi ants.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2004 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

Vaata õpetamine on asjade seletamine.
Teeme sulle puust ja punaselt ette.

Vötame näite sinust. Sina nõuad, et mees peaks elama ühe naisega. See on sinu isiklik soov, maailm. Aga sa ei seleta, mis on erinevus ühe ja mitme naise pidamisel. Õpetaja jätab vaba valiku. Ja ta teab, millisel variandi korral kuidas parem käituda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2004 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Vaata õpetamine on asjade seletamine.
Teeme sulle puust ja punaselt ette.

Vötame näite sinust. Sina nõuad, et mees peaks elama ühe naisega. See on sinu isiklik soov, maailm. Aga sa ei seleta, mis on erinevus ühe ja mitme naise pidamisel. Õpetaja jätab vaba valiku. Ja ta teab, millisel variandi korral kuidas parem käituda.

Punaselt on küll, aga mitte puust.
Jälle paned oma fantaasiat. Näita mulle üks minu kirjutis, kus ma olen nõudnud, et mees peab elama ühe naisega! Olen lahti kirjutanud, mis toimub armukolmnurkades, aga pole kedagi ei käskinud, keelitanud ega palunud minu arusaamade järgi elada.
Ma saan aru , et sinu jaoks on fantaasia pandav asi, aga milleks sulle siis veel naisi vaja on?
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2004 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab:

ole mees ja tunnista ka ükskord midagi. tunnista oma põhimõtteid.
siis on hoopis lihtsam elada..luban!
muidu on nii, et jooksed nagu tati peal..edasi ei saa ja hädavaevu väldid kukkumist.

lepi endaga kokku, mis on mis ja mis ei ole midagi. muidu on selline segadus, et süsteemsus jääb igavesti unistuseks. Embarassed


( vabandan kõigi solvavate ja illusioone tekitavate sõnade eest..palun mind mitte nende eest vastutusele võtta!)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 12:47 am    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
Katus Sõidab:

ole mees ja tunnista ka ükskord midagi. tunnista oma põhimõtteid.
siis on hoopis lihtsam elada..luban!
muidu on nii, et jooksed nagu tati peal..edasi ei saa ja hädavaevu väldid kukkumist.

lepi endaga kokku, mis on mis ja mis ei ole midagi. muidu on selline segadus, et süsteemsus jääb igavesti unistuseks. Embarassed


( vabandan kõigi solvavate ja illusioone tekitavate sõnade eest..palun mind mitte nende eest vastutusele võtta!)


Tore, et hoolid. Miks aga sinu postitusi lugedes tuleb selline tunne, nagu tahaksid mind solgitorudest läbi tõmmata?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 3:34 am    Teema: Vasta viitega

Ei ole see solgitoru.
See põrgu kanal.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 3:38 am    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Olen lahti kirjutanud, mis toimub armukolmnurkades, aga pole kedagi ei käskinud, keelitanud ega palunud minu arusaamade järgi elada.
ja kõigepealt oled armukade teise mehe vastu, siis armukade juba õpetaja suhtes ja lõpuks oled armukade loojate peale. Sulle ei mahu hinge, miks looja armastab teisi. Ta peaks ju ainult sind armastama. Õige looja on sumani Katusele truu ja ei vaata teisi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kait
Arengumaag


Liitunud: 14 Juul 2004
Postitusi: 296
Asukoht: pildil: mina jummel nokroodaga

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 11:07 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Katus Sõidab kirjutas:
Olen lahti kirjutanud, mis toimub armukolmnurkades, aga pole kedagi ei käskinud, keelitanud ega palunud minu arusaamade järgi elada.
ja kõigepealt oled armukade teise mehe vastu, siis armukade juba õpetaja suhtes ja lõpuks oled armukade loojate peale. Sulle ei mahu hinge, miks looja armastab teisi. Ta peaks ju ainult sind armastama. Õige looja on sumani Katusele truu ja ei vaata teisi.

tokrots su tekstimõistmise oskus on nigel. Nii nagu sa ei saanud aru armetuse ja armastuse erinevusest, nii kutsus ka mõiste armukolmnurk sinus esile reageeringu, et ahah, ta on armukade. Armukadedus on aga sinu enda omadus. Üks jumal ja looja pole lihtsalt kirjaoskaja?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Simps
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Reede Jan 16, 2009 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei taha sellistega tegemist teha, kes arvamust peale suruvad. vahe on, kas lihtsalt arvamust avaldada ja pideval enese ja teiste veenmisel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Simps
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Reede Jan 16, 2009 11:32 pm    Teema: Vasta viitega

jabur postitus minu poolt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Püh Jan 18, 2009 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

see teemaalgatus on mingi vana ja poolik mõttekäik.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group