Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Teadvuse Rännaku klassid 3 - Terviklikkuse Teadvustamine

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tonali laud
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 1 Aug 2006
Postitusi: 144
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2009 11:35 am    Teema: Teadvuse Rännaku klassid 3 - Terviklikkuse Teadvustamine Vasta viitega

Tere tulemast Carlos Castaneda Tensegrity klassidesse „Teadvuse Rännak 3- Terviklikkuse Teadvustamine”.

Klassid viiakse läbi praktika gruppide vahendusel koostöös Cleargreeniga ajavahemikus
11 jaanuar kuni 29 märts 2009.

Klassid on avatud nii uutele tulijatele kui kogenud praktiseerijatele.
Kokku on kuus klassi.

Esimeses klassis osalemine on edasistes klassides osalemiseks vajalik.

Klassid hakkavad toimuma nädalavahetustel Tallinnas.
Täpsem info asukoha ja aegade suhtes tuleb lähiajal.

Vajalik on eelnev registreerimine maili teel.
Emailile mammutipuu@gmail.com palun saata oma
- täisnimi
- emaili aadress
- postiaadress koos indeksiga
- kontakttelefon

* * *
Don Juani lahkumissõnad Carol Tiggsile ja mulle olid: „Unusta oma ise ja sa ei karda midagi”. Tema naeratus ja peanoogutus olid kutseks seda väidet kaaluda.
- Carlos Castaneda


„Kui huvitav,” oli Carlos Castanedal kombeks oma õpilaste ees märkida, „et kuigi meie inimolevused oleme püütud kogumispunkti asendisse- MINA-MINA-MINA – Rohkem mulle; Kõik mulle; Ma tahan seda ka! – liialdatud enesepeegelduse asendisse, ei kohtle me ennast sellegipoolest üldsegi nii hästi.”

„Selle asemel, et hästi toituda, saada küllaldaselt magada ning peatada oma pidev enesekriitika,” jätkas Carlos Castaneda, „sunnivad meie hõivatud, killustatud, tormakad elud meid pidevalt tegema vastupidist ning meie „mitteterviklik ise” – füüsiline keha ilma energiakehata – nõuab karjudes endale tähelepanu, millest ta on ilma jäänud.”

„Et sellest dilemmast välja pääseda,” õpetas Carlos Castaneda, „peame me teadvustama oma „terviklikku” iset” lisades Vaimu käe pisimassegi oma elu detaili”.

* * *

Nagu meie esimesed seeriad Teadvuse Rännaku Praktika Gruppide Klassidest muutsid tänulikkuse aktiivseks tegevuseks, meie teised seeriad varitsesid ning taotlesid uusi tegevusi töö, perekonna, intiimsuhete sfääris ning enda eest hoolitsemises, nii võtab kolmas seeria klasse detailse vaatluse alla viisi, kuidas me austame, tunnustame ning hoiame alal oma „terviklikku” iset Toitumise, Une ja Puhkuse, Liikumise ja Spordi, Emotsionaalse Terviklikkuse ja Vaimse Vitaalsuse sfäärides.

Klassid toimuvad registreeritud Tensegrity praktika gruppides, praktika grupi liikmete poolt, kes on läbinud don Juani nelja õpilase õpipoisi poolt läbi viidud spetsiaalsed grupi esindajate treeningud, mis toimusid Hannoveris, Mexico Citys, Los Angelesis, Buenos Aireses ja Moskvas.

Klassid on avatud nii uustulnukatele kui kogenud praktiseerijatele.

http://www.cleargreen.com/english/workshops/2009_tour_of_awareness.cfm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tonali laud
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 1 Aug 2006
Postitusi: 144
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 08, 2009 1:25 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüd on toimumise koht ja aeg paigas:
Esimene klass toimub 18. jaanuaril 2008 Tallinnas, Lai tn 13 saalis. Kogunemine fuajees.
Klass algab täpselt kell 12:00.
Registreeruda saab alates kella 11:30st.
Jätke palun endale vähemalt 20 minutit registreerimiseks, riietumiseks ja saali jõudmiseks.
Osavõtutasu ühe klassi eest on 100kr
Kokku on kuus klassi.

NB! Esimesest klassist osavõtt on edasistes klassides osalemise eeltingimuseks. Ehk hiljem kahjuks liituda ei saa.

Kaasa võtke palun mugavad riided ja vahetusjalanõud, märkmik ja kirjutusvahend. Esimese klassi kestvus on umbes 2,5-3 tundi.

Kohtade arv piiratud. Kes ei ole veel registreerinud palume seda teha esimesel võimalusel. Nimekiri suletakse neljapäeval (15.01) või kohtade täitumisel.
Kui teil tekib küsimusi kasutage allpooltoodud emaili:
mammutipuu@gmail.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Nelj Jan 08, 2009 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

Teil enam tavalisi Tensegrity klasse ei olegi mustämäel, kus trollide lõpppeatus on ? Crying or Very sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tonali laud
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 1 Aug 2006
Postitusi: 144
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 08, 2009 1:47 pm    Teema: Vasta viitega

On.
On reedeti küberneetika instituudis kell 18:00 ja pühapäeviti vanalinnas kell 12:00.
Nüüd on vahest ka eraldi praktikad naistele ja eraldi meestele. Vahest tehakse eraldi ka varitsemise harjutusi. Kõike on:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Nelj Jan 08, 2009 4:46 pm    Teema: Vasta viitega

jah ma mõtlesin, et tulen jälle ehk paarkorda... aitab ehk kohaneda ... sest mul hetkel hullud kohanemisraskused seoses kolimisega...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tonali laud
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 1 Aug 2006
Postitusi: 144
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 15, 2009 11:12 am    Teema: Vasta viitega

Lihtsalt teade selle kohta, et klassidesse registreerimine lõpeb täna kell 15:00.
Asukoha aadress on esialgse teatega võrreldes muutunud, kuna vajasime suuremat saali.

Uued andmed saadetakse kõigile registreerimise kinnitusega.

Tervitustega
Tallinna praktika grupp
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group