Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Taro kaardid
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Teis Dets 09, 2008 8:00 pm    Teema: Vasta viitega

Gerru kirjutas:
Heii.
Mul oleks üks küsimus, et ega te ei tea, kus Tartus taro-kaarte müüakse ja kui palju need umbes maksavad.
AitähSmile


Sibylle ´s äkki Rolling Eyes Ülikooli tänaval asub Barclay hotteli vastas. Seal on igast ennustamis kaarte.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Dets 10, 2008 3:07 am    Teema: Vasta viitega

ülikooli raamatupoes oli ka vanasti.
ma ei tea küll, miks nad seal olid.

_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Kolm Dets 10, 2008 11:23 am    Teema: Vasta viitega

Kahjuks on Tartu-kandi valik väga väike. Sibylle'is on traditsioonilised pakid, n.-ö. kaubanduslik kindlapealeminek. Paremat valikut kohtab ikkagi Tallinna poodides ja internetis. Kui jahile minna, siis ikka päälinna Smile Möödund aastal oli seal vähemalt kolm kohta (Loitsukeller ja veel kaks), kus oli põhjust vitriinis sobrada. Korralikult trükitud pakkide hinnaklass algab kusagil 450.- EEK-st. Kui oled ostnud, säilita kassat¹ekk ja vaata kohapeal pakk kaart-kaardi-haaval üle. Trükivigade või muude apsakate korral nõua ümbervahetamist. Kui tegemist on poes varem lahti võetud (kiletamata) karbiga, siis soorita ülevaatus enne ostmist (loogiline ju!).

Päris algajal oleks tarvis selgeks teha, millise järjestusega suurt arkaani ta eelistab (Jõud ja Õigus on vahetuses). Kunstnikepakid ei sisalda tihti neid kujundeid, mis õpikutes kirjas. Eestikeelsete raamatute abil saab põhjalikumalt tutvuda krõulide, raidervaitide, egiptlaste (Ibis Tarot) ja põhimõtteliselt ka daunidega (The order of dawn - golden stears taro, aga see on juba spetsiifilisem pakk). Ülejäänud staff nõuab intuitsiooni, head sobivust, oma eelistuste teadmist.

Lisaks. Internetileidude hulgast võib päris asjalikke pakke välja sõeluda. Näiteks minu praegune lemmik

http://www.shadowscapes.com/Tarot/index.html

Veel kolm kaarti, ja saab valmis (terendab rahaline kulutus). Kuigi mulle ei meeldi kunstnik Stephanie Pui-Mun Law paki suure arkaani järjestus, kaalub kõik muu selle puudujäägi üles.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Dets 10, 2008 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

Kui ma õieti mäletan siis kaarte võis leida ka Tartu Kaubamajas.
Universaalne Universum - http://www.tartukaubamaja.ee/?id=3
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2008 3:32 am    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:
Kahjuks on Tartu-kandi valik väga väike. Sibylle'is on traditsioonilised pakid, n.-ö. kaubanduslik kindlapealeminek. Paremat valikut kohtab ikkagi Tallinna poodides ja internetis. Kui jahile minna, siis ikka päälinna Smile Möödund aastal oli seal vähemalt kolm kohta (Loitsukeller ja veel kaks), kus oli põhjust vitriinis sobrada. Korralikult trükitud pakkide hinnaklass algab kusagil 450.- EEK-st. Kui oled ostnud, säilita kassat¹ekk ja vaata kohapeal pakk kaart-kaardi-haaval üle. Trükivigade või muude apsakate korral nõua ümbervahetamist. Kui tegemist on poes varem lahti võetud (kiletamata) karbiga, siis soorita ülevaatus enne ostmist (loogiline ju!).

Päris algajal oleks tarvis selgeks teha, millise järjestusega suurt arkaani ta eelistab (Jõud ja Õigus on vahetuses). Kunstnikepakid ei sisalda tihti neid kujundeid, mis õpikutes kirjas. Eestikeelsete raamatute abil saab põhjalikumalt tutvuda krõulide, raidervaitide, egiptlaste (Ibis Tarot) ja põhimõtteliselt ka daunidega (The order of dawn - golden stears taro, aga see on juba spetsiifilisem pakk). Ülejäänud staff nõuab intuitsiooni, head sobivust, oma eelistuste teadmist.

Lisaks. Internetileidude hulgast võib päris asjalikke pakke välja sõeluda. Näiteks minu praegune lemmik

http://www.shadowscapes.com/Tarot/index.html

Veel kolm kaarti, ja saab valmis (terendab rahaline kulutus). Kuigi mulle ei meeldi kunstnik Stephanie Pui-Mun Law paki suure arkaani järjestus, kaalub kõik muu selle puudujäägi üles.


viimane (isiklik) info ütleb, et crowley järeltulija andis oma õnnistuse veel ühe paki joonistamiseks. (?) on seda vaja (?)
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2008 11:44 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
viimane (isiklik) info ütleb, et crowley järeltulija andis oma õnnistuse veel ühe paki joonistamiseks. (?) on seda vaja (?)


No kurram, ütlesin vaid, et ilusad pildid, mida ilma ladumatagi kena vaadata! A kes on crowley järeltulija? Igatahes, kui otsenägev/otseaimav/otseoletav haldjanool minu territooriumil sõna võtab, võib 80% kindlusega öelda, et Itika läheb vahutama Laughing

Ning milles seisneb vahe, kas krõulid võid raidervaitid? Mõlemad kehtivad. Vahe on vaid selles, milliste tasandite kohta ladudes küsida. Kellele meeldib marsei (Tarot de Maresille, 15. saj.) mudel, kellele hilisem Rider-Waite-Smith'i modifikatsioon. Nii-et kuidas üks hilistest tõlgendajatest ja rituaalmaagia esindajatest (A. Crowley) asjasse puutub?

Küsimus - kas uusi pakke on vaja? Keegi käis siin isegi välja idee, et peaks energiasammaste kaardid tegema. Kus need nüüd on? Oh jah, osutusid vist mittevajalikeks... Kaardipaki tegemine on looming, iga uus lisab midagi uut, täiendab, muudab, kaasajastab. Vahel lõhub vanu süsteeme. See omakorda ärritab neid, kes mingis süsteemis raskelt kinni on. Kui paki tegemine on isiklik pusimine, et endas või lähimas ümbruses selgust luua, siis laiemat huvi ei pruugi see teos äratada, jääb n.-ö. kunstnikutõlgenduseks.

Miks tõin sisse vihje, et kuidgi mulle see ja too ei meeldi, omaksin pakki meeleldi? Aga selle pärast, et inimesed ei julge taro-pakki käes hoides tavaliselt oma arvamust või norimist väljendada. Arvatakse, et see on mingi pühadus. Mingi ilge paikapandud süsteem, millesse tuleb ülimalt austavalt suhtuda. Taro on süsteemne (õudus otsetoletajatele!) pildikogu, mis käivitab visuaalsuse kaudu kaardilugeja enda nägemise. Kaardiladumine on mäng, suhtlemine nõustatavaga (etendus, dialoog) - tempo, rütm, diktsioon, reglement, atmosfäär. Kaardi tõmbamine on sama, mis pendeldamine - kehateadvuse kasutamine. Taro on minu "ämber", haldjanool, tänud sisse astumast. Aga kui varjad ämbrisolija eest päikest, saad vastu nina Wink

_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2008 2:40 pm    Teema: Vasta viitega

see on miski crowley lapselaps või lapselapselaps või veel... või vennalapselaps või mis iganes, kes loetakse praegu selles liinis sõnavõtuõiguslikuks ja kannab sama perekonnanime ja elab (vist oli) iirimaal.

ja minu "ämber" niipalju, et see kes tahab seda pakki joonistada, on mulle küllalt lähedal.

st hetkel vahutasid üle, teadmata kõiki taustu Wink
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2008 3:39 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
st hetkel vahutasid üle, teadmata kõiki taustu Wink


Aga dddäiegga! See meeldib mulle... Twisted Evil
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
moozivaras



Liitunud: 6 Dets 2008
Postitusi: 6
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Laup Dets 13, 2008 1:08 am    Teema: Vasta viitega

hei
mul on mingi jama Confused ostsin endale maksimarketist tarod, mingi kinkepaki moodi asi oli...esimese pakiga sain kohe tõmmata...oli puudu mündi 9(vaatasin, et oli kile sees ja puha, kuid teine pakk mis sinna oli jäänud veel, seal oli kõik olemas)Alguses oli kõik hästi, mina kui algaja(see mul esimene pakk elus üldse)tundsin kohe mingit seletamatut sidet,,,täitsa uskumatu kui täpselt nad mulle rääkisid. Nii asja juurde siis: Alguses tundsin kerget surinat kätes peale kaardpakiga rääkimist, kuid siin eelmine nädal võtsin kätte ja voolisin ise puust ruunimärgid valmis ning lolli peaga panin nad ühte sahtlisse koos tarodega. Täna siis võtsin oma kaardikesed uuesti kätte ja mul hakkasid mõlemad käed randmetest valutama ja täiesti tuntavalt...palusin siis kaartitelt vabandust ja lubasin teine kord neid paremini kohelda ning valu kadus. Nüüd on ikka selline tuikamine randmetes ja otsaesine hakkas ka peale ennustamist valutama...
Oskab ehk keegi mulle sellist asja seletada ja mulle tundub, et kaardid enam ei taha minuga heade sõnadega rääkida...nüüd ühtäkki on nende ennustused nii tumedaks muutunud...see mis peaks juhtuma tulevikus Shocked
Veel oli selline juhus, et tarod ja ruunid olid mingi päev mul ühel riiulil kõrvuti ning järsku mu 9 kuune tütar hakkas hirmsasti nutma ja vaatas selle sama riiuli suunas samal ajal Rolling Eyes Kas see tõesti mõjub nii palju Question
palun kas keegi seletaks seda nähtamatut ruunide ja taro maailma lähemalt, eriti selle kahe jõu kooslust Wink
_________________
kui liiga kaua vadata põhjatusse, hakkab põhjatus lõpuks sind vaatama...
-F.Nietzche-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Dets 13, 2008 1:12 am    Teema: Vasta viitega

loe kogu teema läbi, saad võid-olla natuke millelegi pihta.
st, sa tõid tankiva süsteemi endale kou ja siis meisterdasid ise selle süsteemi teise osa veel.
laps targem kui sina.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Laup Dets 13, 2008 12:16 pm    Teema: Vasta viitega

moozivaras, millise raamatu või tegelase õpetuste järgi sa oma ruunid tegid? Mul on kogu aeg olnud kahtlus, et ka ruune võivad muu hulgas ka mingid valed jõud kasutada... tean, et reiki süsteemis on ruunidega tegeletud ja reiki märgid tunduvad kah sarnanevat mingite sigilitega (ruunikooslustega).

Aga ei saa ka välistada, et ruunid sundisid taro süsteemi endalt maski eest võtma...

Kui kohelda kaarte kui elusolendeid, siis on võimalik nende kaudu anda enda elu juhtimine kellegi teise kätte. See on sama mis vaimude väljakutsumine ju - kutsud vaimu välja ja tema siis sinu käega valib kaarte... Kaarte tuleb valitseda enda jõuga, nagu ka pendleid jms, aga kuidas see kaartide puhul käib, ei oska ma öelda. Ma olen katsetanud vaid pendliga ja ruunidega - pendliga asi nagu töötaks, ruunide osas ei oska ma veel miskit öelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
moozivaras



Liitunud: 6 Dets 2008
Postitusi: 6
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Laup Dets 13, 2008 12:51 pm    Teema: Vasta viitega

Ma internetist leidsin, selliselt aadressilt:
http://web.zone.ee/abx/?scifi=abx/mystika/runid

Aga mis ma siis ette peaks võtma, kas nagu esimesel lehel öeldud, et ära põletama...mõlemad Rolling Eyes

Mul oli sellest ajast(kui nad koos riiulil olid kõrvuti) ka selline juhtum, mille unustasin kirjutada, et üks hommik...oli suht pime veel ja käisin vetsus, kuid millegi pärast oli mul jube hirm peal, väga jube tunne tuli, et jooksin kohe voodisse tagasi ja jäin magama uuesti, kui üles ärkasin ei olnud enam midagi. Ma ei näinud ega kuulnud miskit, kuid hästi suur hirm oli...ei saa ma aru, peaks vist minema kuskilt kadaka oksi otsima ja maja ära puhastama lihtsalt Confused
_________________
kui liiga kaua vadata põhjatusse, hakkab põhjatus lõpuks sind vaatama...
-F.Nietzche-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Laup Dets 13, 2008 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

Muidugi ära põletama.

Tegelt on kaks varianti:
Kõik müügiks

või

Kõik tulle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
moozivaras



Liitunud: 6 Dets 2008
Postitusi: 6
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Laup Dets 13, 2008 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

nii, kuid kas sellest midagi halba ei juhtu, ehk peaks seda vahetult ennem tegema, kui maja kadaka oksaga ära puhastan Question
_________________
kui liiga kaua vadata põhjatusse, hakkab põhjatus lõpuks sind vaatama...
-F.Nietzche-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Laup Dets 13, 2008 2:28 pm    Teema: Vasta viitega

tulle või siis dev>0 on kindlam, milleks oma sitta edasi müüa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Laup Dets 13, 2008 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Põlevate kadaka okstega tuleb tuba puhastada- seda ikka teadsid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Laup Dets 13, 2008 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

moozivaras kirjutas:
Ma internetist leidsin, selliselt aadressilt:
http://web.zone.ee/abx/?scifi=abx/mystika/runid

Aga mis ma siis ette peaks võtma, kas nagu esimesel lehel öeldud, et ära põletama...mõlemad Rolling Eyes

Mul oli sellest ajast(kui nad koos riiulil olid kõrvuti) ka selline juhtum, mille unustasin kirjutada, et üks hommik...oli suht pime veel ja käisin vetsus, kuid millegi pärast oli mul jube hirm peal, väga jube tunne tuli, et jooksin kohe voodisse tagasi ja jäin magama uuesti, kui üles ärkasin ei olnud enam midagi. Ma ei näinud ega kuulnud miskit, kuid hästi suur hirm oli...ei saa ma aru, peaks vist minema kuskilt kadaka oksi otsima ja maja ära puhastama lihtsalt Confused


Njah. Mina kasutan sellist ruunisüsteemi:

http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?11330 ehk siis Freya Aswynni "Põhjala müstika ja maagia" eestikeelset tõlget. Tegelanna enda kodukas on siin:

http://aswynn.co.uk/

Kusjuures, kiirel võrdlusel ei leidnud ma siin muud vahet kui mõnede ruunide nimekujud ja see, et Freya Aswynni meelest ei eksisteeri blankruuni (see 25. ruun - aga kust kurat ta ikkagi tulnud on?). Muidugi enda kasutatava süsteemi ohutust ma ei hakka lubama, sest eks sealgi ole kahtlasi nüansse Smile Ja selle katse võid teha küll, et põletad nii tarokaardid kui ka ruunid... noh, on ju võimalus hävitada nad järjekorras (tarod ühel ajal, ruunid teisel ajal), kuid - seda ka ei saa soovitada, kuna pole teada, millises neist kahest see probleem konkreetselt peitub (hullemal juhul peitub ta mõlemas, nii taros kui ka ruunides). Seega minu arvates on parem, kui nad hävitada korraga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Dets 14, 2008 12:25 am    Teema: Vasta viitega

blank-ruun peaks sümboliseerima x-faktorit.
loogiliselt võttes.
ega seda kuigi paljud näha suuda jah.
umbes sama asi nagu jokker või narr.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
moozivaras



Liitunud: 6 Dets 2008
Postitusi: 6
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Laup Dets 20, 2008 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

hei
Et siis põletasin mõni päev tagasi mõlemad korraga...üks ühte ahju ja teine teise Confused
Täna siis tegin ka kadakaokste rituaali ära, eile kui metsas otsimas käisime mehe emaga, siis taheti kuuse varaste pähe kinni võtta Very Happy
Igal juhul, nüüd see tehtud ja sellest tossust hirmus peavalu Very Happy

Loodame, et nüüd korras ja seda tahtsin ka küsida, et mis kadaka suits välja ajab ja mida ta peletada ei suuda Question Kas hingejuppidest mis võivad mul kaasas käia, on ka võimalik vabaneda Rolling Eyes
_________________
kui liiga kaua vadata põhjatusse, hakkab põhjatus lõpuks sind vaatama...
-F.Nietzche-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Dets 20, 2008 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

et siis mida?
enda omadest või? Shocked
võib küll, müü maha Embarassed , aga kallilt. Evil or Very Mad
aga kui võõrastest, siis vaheta oma asjad tagasi ja ülejäänud saada lihtsalt omanikele tagasi.
täna just õige aeg teha.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group