Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nƵmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

unenƤos lendamine
Mine lehele Eelmine  1, 2

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
DarthAnubis

PostitusPostitatud: Nelj Aug 21, 2008 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

Kusjuures see lendamise tunne mul pidevalt hingel kripeldanud.... et lapsest saati seda kogenud. alati on selle lennu algatajaks mu koduhoovis kasvav kastanipuu.... Kui ma lapsena suutsin tƵepoolest ainult Ć¼mber puutĆ¼ve lennata ja lendamist kontrollida... siis nĆ¼Ć¼dseks on see sedasi, et kui satun lendama, kontrollin seda mingi hetkeni... aga siis ma satun Kellegi-/ Millegi jƵu kĆ¼Ć¼si.... ma ei oskagi ƶelda, kas see jƵud on kuri - aga ma tean, et tundeks on tohutu hirm... sellest hoolimata ma suudan alati selle jƵu kontrolli alt vƤlja rabeleda ja lƵpuks ma nƤen kuidas ma iseendasse kukun :S .... aga sealt edasi on asi veider, sest kui ma kukun siis kƤib selline meeletu litakas ja tundub, et voodi raksatab kohe juppideks ja muide Ć¼sna valulik on see kah ja seda juba reaalselt ja fĆ¼Ć¼siliselt :S
StArCrAsH666

PostitusPostitatud: Nelj Sept 11, 2008 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm. Ma olen lapsepƵlves suht tihti unes ja ka poolunes langenud ja/vƵi keerelnud. Seda vist pƤris lendamiseks nimetada ei saa Rolling Eyes
Praegu juhtub seda ikka ekstreemselt harva. Peaks mainima, et see on pƤris huvitav tunne. Siiamaani mƤletan, mis tunne see oli Smile
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

kƵige suurem koom selle unes lendamisega, et peale Ƥrkamist ma alati tĆ¼kk aega pean endale selgeks tegema, et SELLES REAALSUSES MA EI SAA LENNATA ja seda parasjagu kurjalt, et ma ikka kuulda vƵtaksin Laughing
Mirith
Hall pƤike
Hall pƤike

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
kƵige suurem koom selle unes lendamisega, et peale Ƥrkamist ma alati tĆ¼kk aega pean endale selgeks tegema, et SELLES REAALSUSES MA EI SAA LENNATA ja seda parasjagu kurjalt, et ma ikka kuulda vƵtaksin Laughing

Sama siin Smile Korra sai ennast unesegase peaga isegi sedasi bussist maha jƤetud Very Happy
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group