Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

ennustamine
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 3:26 am    Teema: Vasta viitega

emherdi kirjutas:
Mina isiklikult olen juba kaua aega ennustanud Taro kaarditega ning olen nendega väga rahul. Samas hiljaaega proovisin ennustamist ka Ruunidega ning olles aus, siis need on tõeliselt asjalikud. Soovitan kõigile. Mis puutub aga mängu kaarte, siis kindlasti mitte ennustada kaartitega, millega on eelnevalt juba mängitud. Ja ennustada saab ainult kaartite omanik, mitte keegi muu ei tohi kaarte puutuda. See reegel kehtib kõigi kaartite kohta. Wink


ole mõistlik.
võta mida tahad kätte, kasvõi tuhatoositäis konisid, rääkimata mängitud kaardipakist.
kui infokanal lahti, räägid nii et kulda.
kui ei, siis võib muidugi teha tarka nägu "keeldude" koha pealt.

mul oli vahepeal väike meelelahutus:
kui inimesel oli oma isiklik taro pakk käes, siis ma võtsin energeetilisel tasandil kontrolli paki üle enda kätte ja see inimene sai niisugused kaardid, nagu mina tahtsin ning sellised vastused, nagu mulle pähe lõi.
eriti hea oli nõiasaate vikit kiusata.

soovitan, enne kui midagi teed, vaata mis kaart on paki alumine.
see kontrollib pakki.

aga:
me ei tegele abivahenditega enam ammu - me paneme otse, sest meile meeldib kõrgem pilotaa¾, mitte võrriga sõitmine.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
emherdi



Liitunud: 31 Okt 2008
Postitusi: 7
Asukoht: Nõidadekool

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 11:47 am    Teema: Vasta viitega

Vau kui targasti öeldud. Kohe näha , et inimene saab endaga suurepäraselt läbi. Või sulle meeldib jama ajada ning inimesi kiusata. MA saaks teist nii aru, et oleta tühja tuule puhuja. Arvate et kui keegi siin oma arvamust avaldab siis pole ta keegi muu kui rumal putukas . Naljakas , kui igav on ikka maailm, kui seal asub üks ja ainuke tarks Haldjanool. Aga noo olgu, kui nii siis nii. Keegi peab ju pärl olema.
Kuid võib olla ma olen jah rumal, aga mis siis. MA ei suru oma teadmiseid kellelegi pähe vaid räägin mida tean ning mida on minu praktika jooksul juhtunud. Aga muidugi on alati teretulnud kõik targad soovitused ning kõik muu.

PS: Ära solvu. Wink
_________________
Valgemetsa Nõiatar Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
emherdi



Liitunud: 31 Okt 2008
Postitusi: 7
Asukoht: Nõidadekool

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 11:55 am    Teema: Vasta viitega

Kust Sa seda võtad? Klient võtab ikka ise lauale laotatud lehvikust vajaliku arvu kaarte, vajadusel tõstab kah, laduja vaid laob need õigesti välja ja seletab Wink Muidugi, kui iseennast mõõteriistana/arvutina kasutada, nagu pendlimehed seda teevad, siis jah, ärgu klient kaarte puutugu Rolling Eyes

Vastane võib kaarte puudutada ainult kaartite omaniku nõusolekul ja palvel. Tema ise ennustada ei tohi, siis lihtsalt läheb kaartite energia valeks ning kaardid ei räägi enam eriliselt tõtt.
_________________
Valgemetsa Nõiatar Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

emherdi kirjutas:
Vastane võib kaarte puudutada ainult kaartite omaniku nõusolekul ja palvel. Tema ise ennustada ei tohi, siis lihtsalt läheb kaartite energia valeks ning kaardid ei räägi enam eriliselt tõtt.


Kes on vastane? Mis on kaartide energia (definitsioon, asukoht/allikas, liikumise suund ja/või siht)? Abistavad küsimused: kuidas seondub taro ühendväli füüsilise tasandi pakiga, kuidas toimub konsulteerija ehk kaardipanija suhtlemine taro süsteemiga, milline on küsitlusaluse isiku ehk kliendi asend/seisund konsultatsioonisituatsioonis? Ehk teisisõnu, millisel tasandil tekib Sinu meelest lugu (see jutt, mida kaardipanija rääkima hakkab)?

Ma ei arva, et Sa kuidagi valesti või teistmoodi asjast aru saaksid. Sa lihtsalt räägid teiste sõnadega, kui ma olen harjunud ja mulle ei jõua Sinu sõnum täiel määral pärale.

_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 3:05 am    Teema: Vasta viitega

küsimus pole tark olemises.
küsimus on lihtsalt selles, et siinsed inimesed suunduvad sinnapoole, et saada hakkama ilma abivahenditeta, sest abivahend on alati tõlkesüsteem.
aga tõlge on alati juba "mitte enam see".
loomulikult on väga keeruline tõlkida infot ilma mingite abimärkideta.
samas ma väidan, et tõesti, vahet pole, mida kasutada abimärkidena, sest need on alati tinglikud.
veel:
märgisüsteemi looja võtab süsteemi kasutamise eest alati oma osa ja tavaliselt ka otsustab, millise koguse infot läbi laseb.
(sealt need "mitte täppi minekud").
sellele lisandub endapoolne tõlgitsemisoskus.
otse pannes, ilma abivahenditeta, on kogu vastutus endal.
(kui viitsid lugeda ja huvitab, siis ma "panin otse" punases alas, kus dima küsis karma kohta, tegelt ma rääkisin tema tegude põhjus-tagajärge juhtivatest asjadest, lihtsalt lugesin, ilma abivahenditeta).
meie õpetaja väidab, et tasemel nõid "suudab panna igast asendist ja ükskõik kus".
olen temaga nõus, aga päris "ükskõik kus" ma veel ei suuda Laughing

ja muide, ma pole üksi.
selliseid on siin palju.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
emherdi



Liitunud: 31 Okt 2008
Postitusi: 7
Asukoht: Nõidadekool

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

[color=brown][color=brown]meie õpetaja väidab, et tasemel nõid "suudab panna igast asendist ja ükskõik kus".
olen temaga nõus, aga päris "ükskõik kus" ma veel ei suuda Laughing
[/color]

MA usun , et aastatega kogenud nõiad saavad ennustada ilma abivahenditeta. Kuid ma soovitan kasutada abivahendeid kes ei tunne veel nii enesekindlalt ennustamsel kui näiteks sina juba. Mul on hea meel et sa oled juba nii edasi arenenud. Kuid mulle on ammu juba õpetatud, et olla täiesti kindel oma tegemistes, peab sul olema ka kõva praktika läbitud. Mul teda ikka on aga ma ikka vahest tunnen et vajan tuge mis teeks mind enesekindlamaks. Wink
Smile Wink Muide, kes on teie Õpetaja?[/quote]
_________________
Valgemetsa Nõiatar Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Nov 06, 2008 2:33 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda.
ainus nimi, mida ma vaevun kirjutama suure tähega.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
emherdi



Liitunud: 31 Okt 2008
Postitusi: 7
Asukoht: Nõidadekool

PostitusPostitatud: Nelj Nov 06, 2008 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm , pole au tunda.
_________________
Valgemetsa Nõiatar Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Nelj Nov 06, 2008 11:21 pm    Teema: Vasta viitega

Võib ju lugeda tema postitusi ja tiooriaid. Smile
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 3:41 am    Teema: Vasta viitega

emherdi kirjutas:
Hmm , pole au tunda.


teda on viimasel ajal nii teles kui raadios näha-kuulda olnud ikka päris palju.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 10:49 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
Tokroda.
ainus nimi, mida ma vaevun kirjutama suure tähega.


Aga enda nime kirjutad ikka suurte t2htedega ? Shocked

Muidu olen sinuga p2ris, abivahend j22b alati abivahendiks, v6ime kasutada kasv6i konte v6i konisid, kui meil t6lgendus olemas.

Kui aga ise luua abivahend... mingid tingm2rgid, symbolid vms, t2iesti ise ? Seega kaob vaheenergia 2ra, looja. Samas tasand, kus abivahendid p2rinevad - T88TAVAD ! siiski kontrollivad v6i v6iksid kontrollida olukorda.

Seega kysimus sulle nool, kes kontrollib tasandeid ? ma ei r22gi vaid sisemistest ja v2limistest tasanditest, k6ikidel elusolenditel on tasandid ju seotus, n2iteks k6ikide elusolendite mentaaltasand - kes seda kontrollib v6i teine tasand - emotsoontasand. M6tlen hetkel, kus tuleb m2rgisysteem... ee mul pole hetkel seda paberit k2ep2rast, ei tule kohe meelde see v2rk... ei m6tle siis egregori otseselt...Loodan, et said aru m6ttek2iguest.

1 kord elus kirjutasin ise m2rgisysteemi ja sain sellise kogemuse osaliseks, et elus ei unusta, positiivse ! teinekord j2tsin pooleni. M6ni kuu hiljem sattus too asi uuesti mulle k2tte ja 10 minutit hiljem tuli s6num, et too isik haiglas suremas raske 6nnetuse j2rel. Oleksin pidanud selle l6petama. Seega luues systeemi endale k6rgemal tasandl, suudaks ma manipulerida ise.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

saad ju aru küll.
aga küs pole mitte tasanditest, vaid maailmadest ennekõike.

muideks, oma viimasele töölevõtuavaldusele kirjutasin oma nimed väikeste tähtedega.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

Leitsin selle 6ige tasandi jutu ka yles nyyd..

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=203&highlight=tasandid

13. tasand. Sümbolmaailm (Ruunide maa)

Nõidadele: Sellesse maailma siseneda, tuleb teadvus häälestada helesinisesse (Helesinine võrgustik) ja hing valgesse (uus algus)

Tutvustus: Tasandite aluseks on võetud aurad. Peale 7 aurat, individuaalne tasand hakkavad missiooni tasandid 8-15. Selles tasandis on inimeste tulevik, meie nimetame üliteadvuse asukohaks. Seda tasandit võib nimetada ka 5 missiooni tasandiks. See on SÜMBOLITE maa. Selles tasandist saame infot ruunidega (ruunide maa). Tarot kaardidega (taro maailm) jne.

Selles reaalsuses saab vaadelda ka teisi maailmu. Ootan teistegi nõidade nägemusi ja huviliste küsimusi.
Tulevikku vaadatakse ka läbi selle reaalsuse. Kõik head ennustajad on ühenduses selle reaalsusega. Kui keegi tahab oma saatust (tulevikku) muuta, siis muutus tuleb ka teha selles reaalsuses.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Nov 08, 2008 4:28 am    Teema: Vasta viitega

naine, katsu natuke ajaga kaasas käia.
st püüa aru saada, millised tekstid kipuvad vananema ja millised on veel aktuaalsed.
kindlasti tasub rõhk panna ajaliselt uuematele asjadele.
pidades silmas maailmu, ma mõtlesingi maailmu: ärimaailm, usumaailm, teaduse maailm, meediamaailm, reflekside maailm, moemaailm, jne.
neis kõigis on tasandid.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group