Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Täiusliku naise ja mehe otsingud.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Sexuaalne kasvatus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 20, 2004 1:10 pm    Teema: Täiusliku naise ja mehe otsingud. Vasta viitega

Esiteks vabandan, et räägin mehe seisukohast. Saage aru, ma olen mees ja mul pole mõtet naiseks ümber häälestada. Järgnev tekst kehtib mõlemas suunas.

Kui mees ja naine saavad kokku, siis peaks toimuma nende vahel vahetus. üks annab ühte, teine teist.

Vaatame, mida nüüd antakse teisele.
A)Materjaalsed hüved: Üks toetab teist rahaliselt.
B)Emotsionaalsed hüved: üks parandab teise halba tuju.
C) Vaimsed: Ãœks aitab teostada teise plaane.
D)Lahendused: üks aitab lahendada teise probleeme.
E) aitab likvideerida teise sitta. Parandab karmat, maksab käkid kinni.
F) kaitseb

Nüüd vaatleme naist, kes otsib ideaalset meest. Ta nõuab mehelt kõike neid asju. Nüüd tekib küsimus, mida ta vastu annab. mittemidagi. Kuna mees annab, annab, ja vastu ei saa, siis kustub ta. Analog pöllule. me ei saa lõpmatuseni saaki korjata. Külvama ka peab. nüüd otsib mees armukese, et midagi ise ka saaks, et ei häviks. Aga nüüd naine kartes sellest mehest ilma jääda pöördub ühiskonna, nõidade jne poole, abipalvega takistaks mehel armukese juurde minna. Aga seda naist tullakse kohe aitama. Ta õnnetu naine ja mees siga. Nüüd kutsutakse mees korrale ja mehe viimanegi pääse on likviteeritud. ja mis nüüd juhtub? Mees muutub jotaks, kalkariks, sest tal pole materjali ennast taastada. ja siis kõik mõistavad seda meest hukka ja lohutavad seda vampiirist naist, kui raske elu tal on.
Muideks selline naine on alateadlikul tiili teinud nõrkuse jõuga.

Nüüd küsimus, kuipaljud teist otsivad ideaalset naist või meest. Kas olete potensaalsed abikaasa kurnajad Question

Mida soovite oma elukaaslaselt ja mida teil vastu anda on Question

Lapsi palun ärge mängu tooge, see on juba teine rida.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hengreelia
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 19 Jan 2004
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Reede Aug 20, 2004 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

.......Muideks selline naine on alateadlikul tiili teinud nõrkuse jõuga.


Ja millise jõuga on tiili teinud naine,kelle juurde siis need kurnatud mehed tulevad,kui oma naised on nad tühjaks pumbanud?


Kas on ikka olemas ideaalset meest - naist?Olgu lihtsalt MEES või NAINE.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 20, 2004 1:58 pm    Teema: Vasta viitega

Kelle juurde tulevad nõrgad mehed, see ei ole tiili teinud nõrkuse jõuga. Seda naist kiusab nõrkuse jõud. Nedele äpudele meestele tuleb jalaga persse anda. need mehed püüavad ise teha tiili.

Ideaalset meest ja naist ei ole. See ei taha enam midagi. Kui inimene saavutab ideaalsuse, siis lahkub siit planeedilt.
Muideks siin planeedil on alati kaks olendit, kes kehastuvad. Üks on ideaalne mees ja teine ideaalne naine. Aga neid inimesed ei märka. Inimeste ebatäius ei luba näha.
Need olendid annavad suuna, juhivad täiustumiseni inimesi.
Aga me peame aru saama, et inimesed ajavad segi täiusliku mehe, naise oma soovidega vastassugupoole käest.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Reede Aug 20, 2004 3:27 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm... Nojah.. Mina olen naine ja ütlen siis oma näitel mida mina mehest tahan ja millist meest täisulikuks pean.

A)Materjaalsed hüved: Üks toetab teist rahaliselt.
Halb variant... Ma ei taha meest kes mind üleval peab! Ma tahan meest, kes suudaks kas iseend üleval pidada ja aitaks peret kavatada või teeks kõike seda mida teevad koduperenaised. Ma tahan partnerit... Samas... Kui mees käib tööl ja naine on lastega kodus, siis ei ole tegemist sellega et naine tahab mehelt niisama raha. Naise töö kodus lastega on sageli rohkemgi tasu väärt kui see, mida mees teeb. Aga mehed võtavad seda nii iseenesest mõistetavana. Nagu toit saaks ise valmis ja pesu pestud...

B)Emotsionaalsed hüved: üks parandab teise halba tuju.
See peaks ikka vastastikune olema... Muidu ei tule küll suhtst miskit välja...

C) Vaimsed: Ãœks aitab teostada teise plaane.
Selline abi peaks ka vastasikune olema ja plaanid vähemalt osaliseltki ühtma või siis üldse olematu ja mõlemad teostavad oma plaane omaette...

D)Lahendused: üks aitab lahendada teise probleeme.
Jälle asi mille vastastikuseta suhe lihtsalt ei toimi.

E) aitab likvideerida teise sitta. Parandab karmat, maksab käkid kinni.
Mina tahaks meest, kelle sitta likvideerida pole vaja. Mulle meeldiks mees kes toetaks emotsionaalselt ja nõuga aga laseks siiski mul oma sitta ise koristada ja samamoodi käituks ma ise ka mehe pahanduste korral...

F) kaitseb
Kaitseks võtan ma dobermanni. Kui naine valib mehe kaitsevõime järgi siis peab ta pagana kindel olema, et suudab meest niipalju kontrolida, et mees tema enese vastu ei pöördu samamoodi nagu valesti kasvatatud dobermann... Ja selleks on vaja jõudu end kaitsta. Naisel, kes vajab kaitsevõimelist meest seda tavaliselt pole. Nõiaring...
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 20, 2004 3:49 pm    Teema: Vasta viitega

Nii, esiteks ma ütlesin, et JÄTAME LAPSED MÄNGUST VÄLJA. Ära tule manipuleerima.

Tee selgeks endale, et inimesed on erinevatel tasanditel. Kui mees on lahenduste seisukohalt tasemelt kõrgem, siis naine EI SUUDA ANDA LAHENDUSI. Vot mull on ka tonnide viisi naisi, kes vajavad lahendusi ja siis tulevad mulle omi idiootsusi pakkuma vahetuskaubaks.

Seega tee endale korralikult selgeks, mida tahad mehelt ja mis on vastu pakkuda. ja oma võrdsuse jutuga ära tule siin sogama. See on täiesti läbi näha, kuidas sinus on meeletu soov päitseid punuma hakata.

NB Kui naine manipuleerib lapsega, et saavutada omi eesmäre, siis on ta saast.
Põhjus: Röövib lapse jõudu. Seega kaotanud naiselikuse.

Ennem, kui naiseks sa ei hakka, siis Sinu ülejäänudele osadele ei vasta.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Reede Aug 20, 2004 5:42 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav teema. Mötlesin, et kuidas mina elan oma elu naisena. Niimoodi polegi nagu vaadanud, olen lihtsalt olnud nii nagu ühes vöi teises situatsioonis välja on kukkunud. Ühte olen öppinud eriti lähedaste ja pereliikmete puhul kui möni asi mulle millegipärast kohe meelepärast pole siis harilikult ei ütle kohe esimese hooga pähetulnud arvamust välja. Ja väga tihti olen kogenud, et oleksin valesti teinud.
Mitte kunagi pole ma isegi möelnud, et mees vöiks üldse tahta vööra naise juurde minna, mine sa tea, äkki mingi ülim aheldamise vorm.
Kas ma soovin ideaalset meest. Tegelikult ei tea ma mida tähendab ideaalne. Aga milleks ta üldse peab ideaalne olema. Tükk aega koos ka elatud, tunned "löhnast" ära iga meeleolumuutuse, kui tal on tööl raske päev olnud, teed ikka hea mönusa öhtusöögi, ja elu läheb jälle edasi.
Mida ma mehelt soovin. Jube keeruline küsimus, ma ei oskagi mida vastata- vast et ma ei soovigi midagi. Köik mis vaja nagunii juba olemas, aga ehk seda, et ta armastaks vahest rohkem minuga väljas käia.
Mida mul vastu on anda, vist midagi, no söögi teen valmis, kui töölt tuleb. Töö selline, et iial ei tea kunas koju jöuab, nii, et alati olen valmis, et midagi kohe vötta oleks.
Nüüd tuligi välja, et jutt sai pikk aga vastata ei osanudki.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Reede Aug 20, 2004 6:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ära tule manipuleerima.

Ma ei teadnudki et arvamuseavaldus manipulatsioon on. Mina rääkisin oma ISIKLIKUST ARVAMUSEST!!! Ma oletan et arvamust omada on ikka ok? Siin oleks ju kole igav kui kõik sinuga nõustuksid... Pealegi, kumb meist on naiseana sündinud?

Tokroda kirjutas:

Tee selgeks endale, et inimesed on erinevatel tasanditel. Kui mees on lahenduste seisukohalt tasemelt kõrgem, siis naine EI SUUDA ANDA LAHENDUSI. Vot mull on ka tonnide viisi naisi, kes vajavad lahendusi ja siis tulevad mulle omi idiootsusi pakkuma vahetuskaubaks.

Personaalne arvamus: igaüks peab oma probleemid ise lahendama. Kui keegi proovib heast südamest nõu anda, kuid pole eriti tasemel siis tema pakkumisi idiootseks sõimata on ebaviisakas ja julm. Iga nõuannet ei pea ju kuulama aga omal on nii mõnigi kord juhtunud, et juurdled mingi probleemi kallal ja siis keegi teemast kõrvaline isik annab mingi pisikese nõuande, mis sinenesest täesti sobimatu aga paneb mõtted õiges suunas liikuma. Lisaks võin omast kogemusest õelda, et mitte ülkski mees pole kunagi ühtki mu probleemi lahendanud. Isegi mu isa mitte. Pigem on mehed probleeme juurde tekitanud.


Tokroda kirjutas:

Seega tee endale korralikult selgeks, mida tahad mehelt ja mis on vastu pakkuda. ja oma võrdsuse jutuga ära tule siin sogama. See on täiesti läbi näha, kuidas sinus on meeletu soov päitseid punuma hakata.

Palju kordi pean ma ütlema, et võim mehe üle mind ei huvita. Mind huvitab mees kes hoolib piisavalt, et ise õigeid, ja võibolla mitte alati mulle meeldivaid, otsuseid teha... Mind huvitab Partner...

Tokroda kirjutas:

NB Kui naine manipuleerib lapsega, et saavutada omi eesmäre, siis on ta saast.
Põhjus: Röövib lapse jõudu. Seega kaotanud naiselikuse.

Mida see peaks tähendama? Esiteks, ise sa tahtsid lapsed teemast väljas hoida... Teiseks, see kui naine elab MEHE soovil lastele ja kodule EI OLE MANIPULEERIMINE. Manipuleerimine on aga see, kui naine võtab lapsed, läheb minema ja siis hakkab mehelt laste abil raha vms välja pressima... Vat selline naine on küll saast. Aga eks kõik nagu suhetes ikka sõltub konkreetsest situatsioonist... Üldistusi teha on siin VÄGA VÄÄR!

Tokroda kirjutas:

Ennem, kui naiseks sa ei hakka, siis Sinu ülejäänudele osadele ei vasta.

Naiseks ei hakkata, naiseks sünnitakse. Mina sündisin naisena ja sain oma naiseks olemise esimesed mõrud pillid MEESTE käest üsna varakult kätte. Ja samas pole mul mingit vaenulikust meeste vastu. Mehi nagu inimesi üldse on VÄGA MITTMESUGUSEID! Kuidas saab nii teadlikul inimesel nagu Tokroda olla nii kivistunud arusaamine naistest? Kõik kes ei sobi tema seatud raamidesse järsku polegi nagu naised!!!
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Reede Aug 20, 2004 6:36 pm    Teema: Vasta viitega

Virmaline, see, mida sa kirjeldad, on juba päris palju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 20, 2004 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

Varjuvaras kirjutas:
Ma ei teadnudki et arvamuseavaldus manipulatsioon on. Mina rääkisin oma ISIKLIKUST ARVAMUSEST!!! Ma oletan et arvamust omada on ikka ok? Siin oleks ju kole igav kui kõik sinuga nõustuksid... Pealegi, kumb meist on naiseana sündinud?
Lugesin Sinu postitusi ja imestasin, kuidas käivitusid kõik orjastavad programmid. kahjuks kõike lahti analüüsida ei jõua. Alustame punktist, mis mind vihastas Sinu juures. Ma kirjutasin, et jätame lapsed mängust välja ja siis tõid kohe nad mängu. SEE EI OLE OMA ARVAMUSE AVALDAMINE. Puhas reeglitte rikkumine.
Aga ok, ise küsisid ja sa saad vastuse: Ise hüppad, et oled naine, loodad, et see annab Sulle mingi eelise aga oh ei. mina olen mees, kes on kasutanud naise mudelit. Aga Sina oled naine, kes ei ole kasutanud mees mudelit.
Ka mul on kaks last. Nende vanusevahe on 14 aastat. Esimene laps kui sündis ajasid naised asja. Siis olin ma noor. Tulemus: probleemid, Mõningad häired lapse arengus, haigused, kaklused jne. Hiljem, kui mõistsin asju. Saatsin naiste pläma kus kurat ja tulemus. Ideaalne lapse areng.

Hakkan seletama. Esimene viga, mida naised teevad: nad peavad last ENDA OMAKS. lapsel on sünniga kaasa ürgnaise jõud. Seda annab ta oma vanematele. Ega asjata ole eesti vanasöna, mis ütleb, et laps sünnib seljakott seljas. See jõud paneb vanemaid hoolitsema. Muideks MEES ALLUB paremini ürgnaisejõule, kui naine. Naine, kes on sünnitaja saab selle jõu enda valdusesse. Aga naised ei jaota seda jõudu mehega, vaid heal juhul emaga ja teiste naistega. Mis on tulemus. Naine arendab lapse mõistuse, mees vaimu. Ja miks ma Varjuvares sinu peale tige olen. See on sellepärast, et Sinul on olnud isa armastus. Selle tulemuseks on see, et vaim on ok. Suudad näha vaimumaailma reaalselt. Seda annab ainult MEES, ISA ARMASTUS. Kui Sul poleks olnud isaarmastust, ma poleks pahane olnud ja rahulikult seletanud. Aga sul oli isa armastus ja nüüd tahad võtta oma lastelt isaarmastuse. Ja see on juba kuritegu. Ja kas Sa vaeseke tead, mis selle karmaline tulemus on. Jättes poja ilma meesenergiast, peab ta seda hiljem koguma geina. Nii, et siin on tõsised asjad mängus. Ja mingit jura ma ei taha kuulda, mis lähtub Sinu saamahimust.
Aga räägin oma kogemust edasi. Minu naise ümber olevad naised juhtisid asju nii, et ma jäin sidemest lapsega ilma. Ei tekkinud seda arendavat voolu. Ja nüüd saan asja parandada alles siis, kui puberteet läbi. Seda teen nüüd ürgmehe jõu pealt.
Aga järgmise lapsega olin kaval. Keegi ei teadnud, et naine rase oli. Peale sünnitust sai ta minuga sideme. Kõik ütlevad, et ta on terane ja areneb kõvasti. Ja tõsti kõik on ok. Seekord tegime minu, kui mehe järgi.
Ja miks ma seda rääkisin, sest loo point on selles, et naised, kes ei teadnud, et laps tulekul, need ei saanud oma karvast kätt vahele pista ja reaktsioonid olid fantastilised. Kes nuttis, et olen teda petnud, kes neelas taplette jne. Ja siis ma nägin seda naiste meeletut kiskjaliku halastamatud olemust. See on rõve ja seda MA EI UNUSTA, KUIDAS PEALE LAPSESÜNDI OLI MINU PEAL KUU AEGA NAISTE VIHA. Selline tunne, nagu näljaselt lõvilt oleks tema viimane toit käest võetud.
See laps sündis nõrkusejõust vabana.

Ma arvan, et praegaks aitab.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Reede Aug 20, 2004 9:19 pm    Teema: Vasta viitega

Mina tahan võtta oma lastelt isaarmastuse??? EI!!! Mina tahan, et mehel, kes on minu partner oleks minu ja tema lastega väga hea suhe! Ma tahaks koguni, et mees võtaks lapse eest hoolitsemise samapalju enda kanda kui mina!!!

See et olen naine annab mulle eelise, kui teemaks on see mida naised tahavad!!!!! Muuks kindlasti mitte!!!

Mis tähendab, kasutanud naise mudelit?

Minu isa võibolla tõesti armastab mind, kuid tundnud ma seda pole sellest saati kui olin umbes kolmene ja hakkasin kaalus juurde võtma... Kogu teismelise ea kutsust ta mind hobeseks ja kui ma avaldasin huvi masinavärgi vastu pani ta pigem naabritüdruku rooli kui minu ja kui muid küla poisse ta õppetas siis mina pidin kõrvad kiikis hoima ja kohe oskama või mind loeti kohe kobakäppaks. Niipea kui mul hakkas tekkima maailmast oma arvamus suhtus ta sellese täpselt nagu sina, tokroda. Vihase vastuvõtmatusega, kuni selleni et sõimas mind fashistiks...

Naised on vist tõesti tokroda veapunkt... Nii palju vaenulikust naise vastu kes mehe ees orjalikult ei kummarda ja ei tunnista tal kohe õigus olema...
JA ise räägid orjastamisest... Sina räägid nõrkuse jõust ja sellest kuidas naised seda ära kasutavad... ja ometi sa eeldad, et kõik naised on nõrkuse jõu teenrid, et kõik naised meelitavad meest nõrkusega. Sulle üllatues on naisi kes seda ei tee. Ja need on naised, kellest mehed mööda käivad... Sest nõrkus annab mehele naise üle võimu. Ja mitte ükski mees ei taha naist kes pole tema kuulekas teener, kes ei ole nõrk ja ei otsi lahendusi mehe käest vaid saab ise hakkama... Mees tahab, et naine kergitaks tema egot, et naine paluks tema käest raha, et poodi minna, et naine küsiks luba et välja minna ja nii edasi... Kindlasti on mehi, kes ei ole oma enese kõrkuse ohvrid. kindlasti leidub maailmas mehi, kes tahavad naisega koos töötada mitte teda alistada... Aga Tokroda pole kindlasti üks neist. Tokroda kardab tugevat naist, naist kes ei kasuta Nõrkuse jõudu.

Ja miks ma rääkisin just lastega naisest kui teemaks olid materjaalsed huvid - sellepärast, et mul pole isikliku kogemust lasteta paariga, kus naine oleks nõus mehest majanduslikult SÕLTUMA. Seni, kui pole lapsi käib iga naine, keda tunnen hea meelega tööl ja elatab end ise.
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda


Viimati muutis seda Varjuvaras (Reede Aug 20, 2004 9:37 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 20, 2004 9:22 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Nelj Jan 13, 2005 4:56 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 20, 2004 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

Varjuvares.
Sa oled täiesti lootusetu.
Tead, ma jätan Su rahule. Lõppkokkuvõttes on se sinu probleem ja jätka samas vaimus, kui tahad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Reede Aug 20, 2004 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

No aga tunnista siis nagu sirgeseljaline ja tugev mees mees kunagi, et minu argumentatsioon jäi peale... Või jätka... Ma ei taha et see teema rippakili jääks. Ma tahan lõpuks kätte saada põhjuse, miks Tokroda nii vaenulik on naiste suhtes. Ja miks ta üldistab...
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Reede Aug 20, 2004 10:20 pm    Teema: Vasta viitega

Seda tõsist kurjustamist oli naljakas lugeda, sest omal kodus toimub midagi pisut sarnast.
Näiteks arvab naine, et lapsel peaks olema 2 ema, mitte ema ja isa, st. talle ei jõua absoluutselt kohale, et isa on lapsega teistmoodi kui ema. See võrdsuse jutt muudkui.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Reede Aug 20, 2004 10:30 pm    Teema: Vasta viitega

Viplala, mida sa mõtled selle teistmoodi all?
Muidugi isa suhe lapsega on erinev vaimsel tasandil, aga füüsilisel tasandil ei pea see millegi poolest erinema suhtest emaga.

Tokrodale:
Kuidas saab keegi, kes on üldiselt arusaaja teha selliseid üldistusi ja vedada nii teravaid piire, maailmas kus kõik piirid sulavad vaikselt kokku ja täiuslikkust pole olemas?

Ma siis küsin, kuidas sul õnnestus veenda oma naist tolle ema eest varjama, et tal on laps tulemas? Milline mees jätab oma naise lapse kandmise ajal ilma oma ema või mõne teise naise, keda ta usaldab, toest?


Kuidas saab rääkida elu eest orjastavatest programmidest teistes, kui ise üritada genereerida ja levitada veel orjastavamaid "programme"...

Ma vaatasin tokroda sees kohta kus oli selle viha ja alandamispüüde põhjus ja nägin midagi sellist:



Ja mis puudutab võrdsust, siis Ying&yang sümbol peaks tuttav olema? Võrdsed ja sama kujuga aga siiski erinevad. Terviku kaks poolt. See sübol on ideaal. Reaalsuses seda ei saavuta, sest poolte kujud on täiesti sõltuvad indiviidist. Lihtsalt õnn tekkib siis, kui leiduvad kaks poolt mis moodustavad terviku...

Kuju - füüsiline pool, värv - vaimne pool. Mehed ja naised on erinevad. Aga võrdsed. Sobiv paar täiendab teineteist. kus ühel on vähe seal on teisel üleküllus.
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Aug 21, 2004 1:08 am    Teema: Vasta viitega

Varjuvaras

ma tajun sinus hirmu olla naine...
sa justnagu häbeneksid olla naine ja üritad paista mehena. tundub ,et sa peadn kusagil sügaval alateadvusesopis naine olemist häbiasjaks...naine olemist koos naiselike "nõrkustega". tekib küsimus-miks põlgad iseennast?
egas mehed soovivad kõrval näha ikkagi naist, mitte klooni iseendast. neile meeldib ,et naiste juuksed on teistmoodi pehmemad ,kui neil. neile meeldib ,et naiste nahk on õrnem. neile meeldib naise kõrval mees olla. ja samas meeldib neile ,et neil on süli kuhu mure korral oma pea panna. kas sina oled nii tugev ,et seda neile pakkuda?
või otsustad kanda kaasas saagat lapsepõlvest ...
Tagasi üles
nõianaine
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 11 Juun 2004
Postitusi: 22
Asukoht: nõiakodus

PostitusPostitatud: Laup Aug 21, 2004 2:23 am    Teema: Vasta viitega

puuma kirjutas:
täiusliku mehe soovimine.

Aga kas on keegi kunagi mõelnud, mis saaks siis kui ühel päeval ta ees seisaksi TÄIUSLIK mees....
Ei oska küll teiste eest rääkida aga minul oleks ilmselt küll kohutavalt igav. Polekski nagu elult enam midagi tahta. Kas mitte see täiusliku mehe-naise soov pole mitte üks igavene valge laeva ootamine.... Niii võib ju vanatüdrukuks jääda Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nõianaine
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 11 Juun 2004
Postitusi: 22
Asukoht: nõiakodus

PostitusPostitatud: Laup Aug 21, 2004 3:11 am    Teema: Vasta viitega

Kulla Varjuvares, mulle tundub, et lühikokkuvõte sinu jutust kooselu kohta oleks vist selline: abielu= mina aitan sinul elada
Varjuvaras kirjutas:
A)Materjaalsed hüved: Üks toetab teist rahaliselt.
Halb variant... Ma ei taha meest kes mind üleval peab! Ma tahan meest, kes suudaks kas iseend üleval pidada ja aitaks peret kavatada või teeks kõike seda mida teevad koduperenaised. ...
Selle mõttega sa küll kaugele ei jõua. Esiteks, kui sa ei taha meest kes sind üleval peab, vaid iseendaga hakkama saab, see eeldab ju seda, et ka sina teenid nii piisavalt palju, et saad ise endaga hakkama, siis miks ja milleks peaks mees sind rahaliselt toetama? Ja kui sa tahad, et mees teeks seda, mida koduperenaised, miks see peaks just meessoost olema, võta teenija või koduabiline.
Varjuvaras kirjutas:
B)Emotsionaalsed hüved: üks parandab teise halba tuju. See peaks ikka vastastikune olema...
Huvitav, see on vastastikune vist siis, kui mina teen sinu tuju halvaks ja siis parandan ja sina minul??miks sul on vaja et keegi su halba tuju parandaks, kas sul on siis kogu aeg halb tuju... ja miks peaks olema sinu mehel halb tuju? Minu arusaam partnerist on ikka see, et ainuüksi temaga koos olemine teeb tuju nii heaks, et see paha tuju nagu külge ei hakkagi

Varjuvaras kirjutas:
E) aitab likvideerida teise sitta. Parandab karmat, maksab käkid kinni. Mina tahaks meest, kelle sitta likvideerida pole vaja. Mulle meeldiks mees kes toetaks emotsionaalselt ja nõuga aga laseks siiski mul oma sitta ise koristada ja samamoodi käituks ma ise ka mehe pahanduste korral...
No selle sitaga on lihtne, kutsu sibi Laughing
Varjuvaras kirjutas:
F) kaitseb
Kaitseks võtan ma dobermanni. Kui naine valib mehe kaitsevõime järgi siis peab ta pagana kindel olema, et suudab meest niipalju kontrolida, et mees tema enese vastu ei pöördu samamoodi nagu valesti kasvatatud dobermann... Ja selleks on vaja jõudu end kaitsta. Naisel, kes vajab kaitsevõimelist meest seda tavaliselt pole. Nõiaring...

No selle dobermanniga on nii, et tegelikult on tänapäeval palju usaldusväärsemaid ja töökindlamaid kaitsevahendeid olemas Very Happy
Varjuvaras kirjutas:
Mind huvitab Partner...
Aga miks mitte Husqvarna ?
Varjuvaras kirjutas:
Ma tahaks koguni, et mees võtaks lapse eest hoolitsemise samapalju enda kanda kui mina!!!
Aga loodus pole seda asja vist ikka päris nii mõelnud, et kaksteist tundi ööpäevast oled sina lapsega ja kaksteist tundi on mees... Miks ta siis mehele küll tissid andis aga neisse piima mitte?
Sinu siinsetest kirjutistest saab küll palju huvitavat sinu ja sinu elu kohta teada, kahjuks ei suutnud sinu kirjutistest välja lugeda, kas omad lapsi, seega võib järgmine mõtteavaldus sulle võõraks jääda. Minu kui naise ja ema jaoks ei ole lapse eest hoolitsemine kohustus, see on võimalus olla lapsega koos. Minu elus pole laste pärast jäänud küll mitte midagi tegemata ja ei arva ma sugugi , et lapsed selle pärast ka millestki ilma on jäänud, et olen oma elu nii korraldanud, et olen kõike saanud, mida olen tahtnud. See ei tähenda, et olen oma lapsed jätnud pidevalt mitmeks kuuks maale vanaema juurde, et omi asju ajada. Ja veel, tundub mulle siiski, et vastsündinud laps vajab küll jah isa olemasolu ja tema silitusi aga ega tal suuremat selle isaga teha küll pole. No isa võiks ju mähkmeid vahetada ja vannitada aga ülejäänud aeg oleks ikka lapsel rohkem nagu ema hoolt ja hellitavat silma vaja. Küll aga kasvab isa roll koos lapse vanusega. Tean paljusid mehi, kes ütlevad, et nad vastsündinud beebiga ei oskaksi nagu midagi peale hakata. Ja kas nad on siis sellepärast halvad isad. Ei sugugi mitte, nende aeg lavale astuda pole veel lihtsalt saabunud.

Varjuvaras kirjutas:
Ja miks ma rääkisin just lastega naisest kui teemaks olid materjaalsed huvid - sellepärast, et mul pole isikliku kogemust lasteta paariga, kus naine oleks nõus mehest majanduslikult SÕLTUMA. Seni, kui pole lapsi käib iga naine, keda tunnen hea meelega tööl ja elatab end ise.
Ma nüüd küll ei tea mida teised sellest arvavad aga mulle isiklikult tundub, et meie tänapäeva ühiskond toodab kahte tõugu naisi: ühed on need, kes tahavad maksku mis maksab meestega võrdsed olla ja teised, kes iga hinna eest tahavad enda kõrvale suurt, karvast, rikast , kelle rahakoti najal endale jaaguari, rebasenahkset kasukat ja head kosmeetikut võimaldada. Minu arvates on neid blondiine meil neljakümnendates meeste seltskonnas päris tihti ikka näha ja pole neil sugugi lapsi, kelle jaoks nad selle karvase ja isase välja valinud on..

Varjuvaras kirjutas:
Ma siis küsin, kuidas sul õnnestus veenda oma naist tolle ema eest varjama, et tal on laps tulemas?

Tänan küsimast, hästi

Varjuvaras kirjutas:
Kuidas saab rääkida elu eest orjastavatest programmidest teistes, kui ise üritada genereerida ja levitada veel orjastavamaid "programme"...
Kas me kõik pole mitte täiesti omal vabal tahtel siia foorumisse tulnnud Tokroda teooriaid lugema? Seega keegi pole meil käskinud neid programme lugeda-kuulata. Ja kui asi puudutab genereerimist, siis meil vist sellist seadust pole, mis sellist asja nagu keelaks. Ning vastus küsimusele Kuidas saab rääkida elu eest orjastavatest programmidest, kõlaks vist umbes nii: Nagu näha, üsna edukalt. Näe kui paljud siin juba sõna võtavad ja ärme unusta, täiesti vabatahtlikult Laughing
Varjuvaras kirjutas:
Ma vaatasin tokroda sees kohta kus oli selle viha ja alandamispüüde põhjus ja nägin midagi sellist:
See koht oli tal tõesti täiesti olemas aga kui seda nüüd lähemalt uuritud sai, siis selgus, et selle oled püüdnud ise temasse toppida. Selle esialgne koht asub sinu kehas, just südame all ja selle põhjuse, ehk seletuse annad ise väga tabavalt: "Minu isa võibolla tõesti armastab mind, kuid tundnud ma seda pole sellest saati kui olin umbes kolmene ja hakkasin kaalus juurde võtma... Kogu teismelise ea kutsust ta mind hobeseks ja kui ma avaldasin huvi masinavärgi vastu pani ta pigem naabritüdruku rooli kui minu ja kui muid küla poisse ta õppetas siis mina pidin kõrvad kiikis hoima ja kohe oskama või mind loeti kohe kobakäppaks. Niipea kui mul hakkas tekkima maailmast oma arvamus suhtus ta sellese täpselt nagu sina, tokroda. Vihase vastuvõtmatusega, kuni selleni et sõimas mind fashistiks... "
Tegelikult on aga tore, et oled siia foorumisse jõudnud. siin on sul võimalus kõik endasse kogunenud asjad välja "kirjutada" ja siis oleks ilmselt sul endalgi kasulik neid hiljem nii öelda kõrvalseisja pilguga uuesti läbi lugeda. Usu, aitab mõista paljutki teisiti.
Varjuvaras kirjutas:
Ma tahan lõpuks kätte saada põhjuse, miks Tokroda nii vaenulik on naiste suhtes.
Seda foorumit põhjalikult lugedes leiad vastuse. Edu sulle !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Aug 21, 2004 9:46 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Nelj Jan 13, 2005 4:57 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Laup Aug 21, 2004 10:40 am    Teema: Vasta viitega

Vaata aga, selle võimuka mehe kõrval seisab üsnagi tark naine. Minu austus nõianaine. Mitte vihane ärritunud reaktsioon vaid kaalutletud ja arukas vastus mis lisaks veel vürtsitatud huumoriga. See on siis see koht kus sina oma partnerit kõige paremini täiendad.

Mis puutub ideaalset meest/naist siis ühist ideaali pole olemas... Kui veab on olemas vaid täiuslik täiendaja konkreetsele inimesele.


Materjaalses mõttes võiks ja tõesti koduabilise võtta, aga see pole sama ei emotsionaalses vaimses ega fyysilises plaanis eksole...

Mis puutub meele heaks tegemist siis just seda millest sina rääkisid ma vastastikuse all mõtlesingi. Kui olla koos, siis mõlema paha tuju kaob....

Jutt võrdsest hoolistsusest arvestab muidugi naise ja mehe rolli eripärasid, aga ega see meest ei tappa, kui ta ka korra mähkmeid peab vahetama või lapse magama kussutama. Ja muidugi vanemaks saades on eriti tüdrukule oluline et isa kuju olemas oleks... Kui päris isa käepärast pole siis kas vanaisa või mõni muu usaldust vääriv mees...

Mis puudutab blondiine rikaste meestega, siis maal on nad erandlik nähtus ja ühtki sellist ma ei tunne. Seda mida ma ei tunne sellest ma ka ei räägi...

Seda muidugi, et kõike ei pea vastu võtma ja nagu näete ei võtta ka... Aga ärge siis palun vihastage nende peale kes valivad vähe teise tee.

Mina ei toppi midagi kellesegi teisesse. Minu arvamus minu enese isast on siiski üsna soe. Tõsi ka minu sees on koht, kus ma hoian kõike muret mida mehed mulle teinud on kuid minu valu on sinine ratas sakiliste äärtega ja eile kui Tokroda teine postitus seda puudutas siis oli see sinine sädemeid pilduv saag... Niiväga erinev sellest mida tokrodas nägin. See kera on muide seal alles... Aga see ei põle... See on tume ja tumedal taustal aga kindlasti alles. Ja ootab kuni järgmine ta põlema süütab. Nõianaine, sa oled suurepärane tulekahjukustutaja...

Ma tõesti loodan, et kunagi ma mõistan, kuidas saab nii suurepärase naisega mees naistesse nii põlastavalt suhtuda.

_______________________________

Venezia... Ma ei häbene seda et olen naine, aga nõrkuse jõudu ma kardan kasutada sest ma tean millised mehed see kohale toob. Ma olin 9 aastasena väga ilus ja ümar ja naiselik ja rumal ja nõrk ning usaldav. Ja see maksis valusasti kätte. Väga valusasti ja korduvalt enne kui õppisin et nõrk naine jääbki meeste jalamatiks. Aga olles tugev naine on mul lootus leida mees vaid siis, kui nõustun nõrga mehega, keda mul tuleb igas mõttes toetada. Ei tänan. Parem olen üksi.
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Sexuaalne kasvatus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group