Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Naise ilu
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
Jah, mina olen kahe jalaga maa peal, loobun illukatest kui saan, kui ei saa, siis vähemalt püüan mõista. Igaljuhul pea ei ole pilvedes, kuigi kondamas meeldib käia.

Tubli tüdruk, 5+
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Nelj Juun 29, 2006 12:00 am    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:

Andromeeda kirjutas:
Selle asemel et sulgeda oma niinimetud veapunktid, saada lahti neist vigadest, lähed sina ja mõnigi teine teise äärmusesse, ning roogib välja retseptori, mis valu tunneb..


ütle mulle ühte asja - kuidas sina tead, kas ma olen rookinud välja retseptori või mul lihtsalt pole valus? kuidas teed sina vahet sellel, et veapunkt on likvideeritud või retseptor eemaldatud?


Mina taipasin täna, et Sirel on üks väga vähestest inimestest, kes ei vihka ennast, ei vihka endast mitte midagi. Ja seetõttu on ta täielikult vabanenud hea inimese kollist, mis tulebki puhtalt enesevihkamise pealt (ma olen nii mõttetu, jagan parem oma vastikud jupid ja energia laiali, nad ju PEAVAD mulle siis midagi paremat vastu andma). Ja mida valusamalt Sirel kellelegi mõjub, seda tugevam on selles inimeses eneseeitus.
PS Minu arust on Sirel päris nunnu, niiet mul on veel lootust, et saan oma hea inimese kollist kunagi lahti Smile
Edit: krt, siin kollases teemas peab alati teksti värvi tagantjärgi muutma, et midagi näha oleks.

_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Juun 29, 2006 8:46 am    Teema: Vasta viitega

Mina nüüd häälestuse alusel armastan Sirelit ja veel mõnda foorumlast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 8:50 am    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
sirel kirjutas:
Küsimused on suunatud ka Naisele, sest tema on Andromeedaga nõus.


Üldises filosoofias olin nõus, see mis teisse puutus, pole minu asi. Täiesti savi, mis te omavahel kitkute või kuidas seda mõistate, räägite nii selgelt üksteisest mööda, et pime ka näeb.

Igaüks kiunub ikka oma oksa peal, mina k.a.


Tõesti, vaadates seda teemat siin ja ka varasematel aegadel, kokkupuuteid mujal foorumis, olen ma selles osas Naisega täiesti nõus: "räägime ilmselgelt üksteisest mööda".
Naine märkas õieti, et postituse sisu ei olnud individuaalne, suunatud konkreetselt kellegi vastu, vaid pigem üldfilosoofiline.

Sireli küsimuste suhtes... Mulle hirmsasti meeldis Torukybariku vastus kusagil lk. tagasi:
"Kuna dialoogi ei tekkinud, rohkem praegu ei ürita. Proovime kunagi hiljem uuesti."

Tõesti, kuna dialoogi praegu ei ole, ning räägitakse üksteisest valjusti mööda (ning põhjus miks seda ei ole, polegi hetkel ehk oluline) on minu arvates parem seda teemat kunagi hiljem käsitleda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 4:58 pm    Teema: Vasta viitega

et see teema Andromeeda maailmavalusse ei sumbuks
toon Paulo Coelho kirjelduse "ilu" kohta:

[...] Muinasjuttudes suudlevad printsessid konnasid ja konnadest saavad printsid.
Tegelikus elus suudlevad printsessid printse ja printsid muutuvad konnadeks.
Printsess muutub konnaks isegi ilma suudluseta.[...]
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

Kuningad on kavalad ja jäävad konnadeks.
Tagasi üles
vambola
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 617
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Aug 16, 2006 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

Eks see loeb puhtfüüsilise poole pealt ka. Kui sama naine ennast erinevalt sätib, näiteks soengut, siis näeb vastavalt ilusam või natuke koledam välja. Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Aug 16, 2006 2:36 pm    Teema: Vasta viitega

vambola kirjutas:
Eks see loeb puhtfüüsilise poole pealt ka. Kui sama naine ennast erinevalt sätib, näiteks soengut, siis näeb vastavalt ilusam või natuke koledam välja. Laughing


Täpselt
Tagasi üles
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2008 12:09 am    Teema: Vasta viitega

Olen ilu teema üle palju mõelnud.
Nimelt kui vaadata naise füüsilise keha ilu, siis kõigest hoolimata on teatud universiaalne kehaehituse ideaal, millest ei saa üle ega ümber. Kui mehe naine sellele vastab, siis saab mees ühiskonnalt toetust - saab teiste ees uhkeldada oma naisega. Samas tuleb aga tõdeda, et on täiesti loomulik ja eluterve, kui inimesed on ka füüsiliselt kõik väga erinevad ja erinevate soodumustega.

Ma mõtlesin, et millest see tuleneb. Ehk on siin mängus mingid planeedi jõud, mida antud hetkel vajatakse - on ju erinevatel ajastutel erinevad ideaalid olnud.

Või on tõesti võimalik, et üks mees võib oma ühiskonna ideaalile mitte vastava kehaga naist ilma kibeduse maiguta kõige kaunimaks maapeal pidada?
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2008 12:51 am    Teema: Vasta viitega

freya, see on ju välisele toetumine.
mehe jaoks on kõige ilusam see naine, kellel on kõige rohkem kasutuses tema meesaspekte.
see mees, kes on enda meesaspektid nurka visanud ja kasutab ühiskonna omi, peab ilusaks ka naist ühiskonna mallile toetudes.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2008 1:56 am    Teema: Vasta viitega

Ei taha uut teemat teha.
Läbipaistev energiakeha tahab avalduda, neutraalne, naistele meeldib, teeb vaguraks aga tahavad nagu midagist veel ... Nullenergia?
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2008 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

dünaamikat tahavad Laughing
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2008 8:58 pm    Teema: Vasta viitega

Azoo!
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Nelj Nov 06, 2008 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
Olen ilu teema üle palju mõelnud.
Nimelt kui vaadata naise füüsilise keha ilu, siis kõigest hoolimata on teatud universiaalne kehaehituse ideaal, millest ei saa üle ega ümber. Kui mehe naine sellele vastab, siis saab mees ühiskonnalt toetust - saab teiste ees uhkeldada oma naisega. Samas tuleb aga tõdeda, et on täiesti loomulik ja eluterve, kui inimesed on ka füüsiliselt kõik väga erinevad ja erinevate soodumustega.

Ma mõtlesin, et millest see tuleneb. Ehk on siin mängus mingid planeedi jõud, mida antud hetkel vajatakse - on ju erinevatel ajastutel erinevad ideaalid olnud.

Või on tõesti võimalik, et üks mees võib oma ühiskonna ideaalile mitte vastava kehaga naist ilma kibeduse maiguta kõige kaunimaks maapeal pidada?


Meenus selle jutuga üks tõestisündinud lugu...
Mees abiellus naisega, kes oli suur, kole ja tõeliselt inetu. Küsis sõber: "Kuule, mida sa temas näed?" Mees vastas: "Aga vaata teda läbi minu silmade..."
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Laup Nov 08, 2008 12:45 am    Teema: Vasta viitega

Hawaii meestele meeldivad suured paksud hawaii naised, kurat seda aru saab miks aga naised on oma rasvade yle 22rmiselt uhked. Pidavat rikkust n2itama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group