Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas leida 6iget meest ?
Mine lehele 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 7:20 am    Teema: Kuidas leida 6iget meest ? Vasta viitega

Mina pole veel ikkagi j2lile saanud, milline on 6ige mees minu jaoks. Eriti viimasel ajal, kui k6ik on vaid koormaks kaelas, yksi saab ju kergemini hakkama. Viimase kahe aasta jooksul ee umbes 3-4 suhet, millest pole kunagi p2ris asja saanud. Ehk peaks j2lle Eestist otsima hakkama, ikkagi Eesti mees on etem kui muu mees, see on mulle juba ammu teada olnud. Ma ei teagi, kas see peaks olema nyyd kuulutus, ega vist, aga arutaks selle teema yle natukene. K6ik mu endised eesti mehed on juba naise endale leidnud v6i nad ei sobi minule, et need ei l2he arvesse. Ma ei teagi, peaks mingi taotluse alustuseks vist hakkama panema, et ise siis tuleb v6i mis ?

Kus on Eesti mehed, sest kui juba alustada siis 6igest kohast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Onewithtrees
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 10 Mai 2008
Postitusi: 33

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 8:17 am    Teema: Vasta viitega

Räägin enda kogemuste põhjal. Mitu aastat tagasi otsisin minagi seda õiget. Oli mitmeid partnereid kuid keegi polnud neist selline nagu oleksin soovinud. Suhete pikkuseks oli max aasta, tihti vähem. Mida suurem oli tung õiget naist leida, seda kehvema (mitte sobiva) leidsin. Niisiis, otsustasin, et löön käega. Saatsin pikalt kõik need mõtted. Loobusin otsimisest.
Oli vist kolm-neli päeva hiljem ning läbi veidrate juhuste ilmus mu ellu neiu. Ootamatult justkui välk selgest taevast...
Läks kuid mööda ning avastasin, et to neiu on just mulle sobiv, mõistsin, et olen alati just temasugust soovinud. Meil on sarnased huvid ning tegeleme sarnaste asjadega.

Idea Et taotlus toimiks on vaja see lahti lasta.

Veel suhete teemal. See õige otsimise tung või vajadus on petekas. Nn "õige" otsimise instinkt on inimkonna poolt fabritseeritud müüt, pandud muinasjutu raamatutesse, levitatud filmides, suust-suhu jne. Tegelikult ei saa olla "seda õiget". On inimesi kes sobivad teineteisega paremini, kuid see on ka kõik. See õige on tegelikult meie endi kookoni kaduma läinud osa. See mida me niiväga taga igatseme on kaduma läinud energia. Eks kõik võivad ise mõelda kuhu nad on investeerinud ning kuidas asi on untsu läinud. Enamjaolt inimsuhted, sest inimene on paraku seda tüüpi, et investeerib suuremalt jaolt suhetele.
Kuid siiski... Milline õnn on leida kaaslane lõpmatuse teedel Exclamation
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 11:12 am    Teema: Re: Kuidas leida 6iget meest ? Vasta viitega

naine kirjutas:
Mina pole veel ikkagi j2lile saanud, milline on 6ige mees minu jaoks. Eriti viimasel ajal, kui k6ik on vaid koormaks kaelas, yksi saab ju kergemini hakkama. Viimase kahe aasta jooksul ee umbes 3-4 suhet, millest pole kunagi p2ris asja saanud. Ehk peaks j2lle Eestist otsima hakkama, ikkagi Eesti mees on etem kui muu mees, see on mulle juba ammu teada olnud. Ma ei teagi, kas see peaks olema nyyd kuulutus, ega vist, aga arutaks selle teema yle natukene. K6ik mu endised eesti mehed on juba naise endale leidnud v6i nad ei sobi minule, et need ei l2he arvesse. Ma ei teagi, peaks mingi taotluse alustuseks vist hakkama panema, et ise siis tuleb v6i mis ?

Kus on Eesti mehed, sest kui juba alustada siis 6igest kohast.


sulle räägiti ju juba siis kui sa onu Tokroda naine olid, et pärast Tokrodat sul enam elu pole, sest pärast ALFAISAST elu enam pole Laughing sinu ainus võimalus ongi teda nüüd jagada ja paganlust teenida Idea
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 11:53 am    Teema: Re: Kuidas leida 6iget meest ? Vasta viitega

Went kirjutas:
naine kirjutas:
Mina pole veel ikkagi j2lile saanud, milline on 6ige mees minu jaoks. Eriti viimasel ajal, kui k6ik on vaid koormaks kaelas, yksi saab ju kergemini hakkama. Viimase kahe aasta jooksul ee umbes 3-4 suhet, millest pole kunagi p2ris asja saanud. Ehk peaks j2lle Eestist otsima hakkama, ikkagi Eesti mees on etem kui muu mees, see on mulle juba ammu teada olnud. Ma ei teagi, kas see peaks olema nyyd kuulutus, ega vist, aga arutaks selle teema yle natukene. K6ik mu endised eesti mehed on juba naise endale leidnud v6i nad ei sobi minule, et need ei l2he arvesse. Ma ei teagi, peaks mingi taotluse alustuseks vist hakkama panema, et ise siis tuleb v6i mis ?

Kus on Eesti mehed, sest kui juba alustada siis 6igest kohast.


sulle räägiti ju juba siis kui sa onu Tokroda naine olid, et pärast Tokrodat sul enam elu pole, sest pärast ALFAISAST elu enam pole Laughing sinu ainus võimalus ongi teda nüüd jagada ja paganlust teenida Idea


Ära naera kasutaja:naise üle! See oli mu esimene mõte mis mul pähe tuli. Onewithtrees´i jutt on väga õige ära otsi, tee oma igapäevaseid tegevusi ja toimetusi ja võib ka aasta võtta küll sa leiad sobiva aga arvesta ka sellega, et tavaliselt pole suhted igavesed nagu me ootame. Suhe võib 2-3 aastaga oma misiooni täita ja siis tuleb edasi liikuda. Ma tean, et otsid seda õiget: Soovitan lugeda raamatud: Doreen Virtue Inglite Sõnumid, seda lugedes hakkad paremini mõistma, sest seal on võibolla paremini seletatud kui mina seda teen.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 2:28 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole alfaisane ja sellepärast ma suhet ei otsi. Ma otsin lihtsalt inimesi, kellega saaks lihtsalt juttu ajada. Aga kui ma saan aru, et keegi otsib alfaisast, siis ma lõpetan jutu kohe poolepealt ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

naine, tead sa ĂĽldse MILLIST meest sa tahad?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 6:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ma mõtli nii, et mida vähem naine õiget otsid, seda suurema tõenäosusega õige leiad. Laughing
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

Minu arust ka, ei pea täpselt teadma millest meest tahetakse.
Kui liiga spetsiifiliselt ära määratletakse, siis jäädakse üldse ilma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 8:04 pm    Teema: Vasta viitega

Mehed on need kes ei peaks naist otsima ja taga ajama ja samuti ei tohiks kohe alguses ära määrata milline naine peab olema.
Naistel on mu arust see teistpidi.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 2:12 am    Teema: Vasta viitega

Õige mees on see, kes suudab puudutada sinu kõiki hingekeeli korraga ja sinus hakkab helisema imeline meloodia ning puhked õide nagu kesksuvine lilleaed ...

see eriline mees kirjeldaks seda aga oopis nõnna?
õige mees inspireerib naist looma tundmusmaailmas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 11:11 am    Teema: Vasta viitega

Laughing Laughing Laughing

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=4971
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 1:23 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Ma mõtli nii, et mida vähem naine õiget otsid, seda suurema tõenäosusega õige leiad. Laughing


meestele on rõhk sõnal - vähem OTSID, naistele - vähem ÕIGET, muidu tulevad blokeeringud peale. Ja selline häälestus ka suhte ajal on loov.
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 2:02 pm    Teema: Vasta viitega

Jäin siin mõtisklema …
Mehed teevad suuri sõnu, kui räägivad, mida naised neilt kõik tahavad ja vajavad. Mõnikord räägivad uhkusega, mõnikord aga hoopis etteheite noodid nende hääles kõlamas.

Kuid mida siis naine siis vajab sellelt õigelt mehelt, kuidas ta tunneb, et on leidnud otsitava. Pole siin midagi keerulist tegelikult. Pole vaja suuri sõnu selle kirjeldamiseks ..
Ei vaja naine kullast losse, mida mees peaks ehitama hakkama. Naine otsib vaid hellust ja mõistmist. Et mees suudaks näha naist ja tema hinge ja vaataks mööda naise hirmudest ja kompleksidest, sest see pole ju tegelikult naine ise … Mees peab suutma näha lihtsalt vaid seda, mis helin on naise hinges Smile

Kõik on tegelikult nii nagu on laulus:
„ sinule laulan
ja sina saad aru.
Oled nii lihtne ja hea!
Sinule laulan
ja sina saad aru,
toetan su tĂĽvele pea.
Tahaksin pihlapuu rĂĽppe,
okstesse varjata pea … „


Aitähh teile mehed, kes te olete tulnud
ja mässinud mind teki sisse kui olen olnud haige,
vaadanud mööda ma enesehaletsusest ja teadnud, et see pole mina, kes räägib ja mitte võtnud seda isiklikult,
või ulatanud lihtsalt oma õla, kuhu saaksin end toetada ja kuulata paadisillal lainete loksumist
või vaadanud lihtsalt silma ja öelnud – usalda mind, maailm ei ole ainult musta värviga maalitud, vaid maailma loomiseks on kasutatud vikerkaare kõiki värve!
Neil hetkedel olete olnud minu jaoks pihlapuud, kuhu rĂĽppe olen saanud pugeda…
Ja mul on olnud olla väga hea, ma polegi vajanud enamat, kuid vaid seda hetke, seda viivu, kus puhata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Onewithtrees
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 10 Mai 2008
Postitusi: 33

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 3:55 pm    Teema: Vasta viitega

Luscinia kirjutas:
Õige mees on see, kes suudab puudutada sinu kõiki hingekeeli korraga ja sinus hakkab helisema imeline meloodia ning puhked õide nagu kesksuvine lilleaed ...


Just niisugune ongi kujunenud väär arusaam armastusest. See kõik on muidugi ilus ning lilleline. Kuid mõte, et rõõm tuleb läbi kellegi teise, (ehk siis läbi nn õige partneri) on väär. Rõõm mis tuleb läbi partneri kestab väga lühikest aega ning see pole pooltki niisama tugev kui see mis võib vohada meist endist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

Sotsiaalne surve sunnib mõtlema, et kui on vähe suhteid, siis on miskit halvasti või viga küljes. Või et kui parajasti pole, siis ui kui häbi! Pole kedagi?! Läbikukkunud käkk sihuke! Väärakas! Pervo!
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

Onewithtrees kirjutas:


Just niisugune ongi kujunenud väär arusaam armastusest. See kõik on muidugi ilus ning lilleline. Kuid mõte, et rõõm tuleb läbi kellegi teise, (ehk siis läbi nn õige partneri) on väär. Rõõm mis tuleb läbi partneri kestab väga lühikest aega ning see pole pooltki niisama tugev kui see mis võib vohada meist endist.


väär arusaam või mitte, aga mulle see meeldib Smile
Lilleline ja ilus näib mulle vaata hoopis sinu versioon. Paberil ja sõnades ilus, kuid vähesed selleni küündivad, et ei vaja endas rõõmu helisema panemiseks inspiratsiooni välismaailmast (kusjuures, ma vaidlen vastu, et rõõm on küll alati ikka vaid inimeses endas). Ja kui nad enam ei vaja kedagi konkreetset isikut, vaid on ise armastus, siis on nad sedavõrd valgustunud, et mida asja neil üldse enam on siia inimeste sekka suhtlema? Veel vähem paarissuhteid looma (mis on teadupärast enda energia köitmine päris korralikus mahus ja kokkuvõtete tegemisele vastandlik tegevus). Need siis kas on nirvaanas või lendavad vabadusse või taevasse või kvanti hüppavad ... vastavalt siis oma -ismile


sorry, kes te olete ĂĽks armastusega
ma lihtsalt ei usu, et te ei vaja partnerit endale inspiratsiooniks Smile

Aga loomulikult võite tulla ja tõestada. Huviga kuulaks-loeks teie isiklikku kogemust.
Miks sina lõid suhte Wink?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

Suhtepuudumist pannakse rohkem pahaks naistele, mitte meestele. Meestepuhul on suhtepuudumine mõistetav, naiste puhul mitte. Sest iga naine kui tahab suhet, siis ka saab selle. Kui pole, järelikult ei taha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Onewithtrees
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 10 Mai 2008
Postitusi: 33

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

Luscinia kirjutas:
Onewithtrees kirjutas:


Just niisugune ongi kujunenud väär arusaam armastusest. See kõik on muidugi ilus ning lilleline. Kuid mõte, et rõõm tuleb läbi kellegi teise, (ehk siis läbi nn õige partneri) on väär. Rõõm mis tuleb läbi partneri kestab väga lühikest aega ning see pole pooltki niisama tugev kui see mis võib vohada meist endist.


väär arusaam või mitte, aga mulle see meeldib Smile
Lilleline ja ilus näib mulle vaata hoopis sinu versioon. Paberil ja sõnades ilus, kuid vähesed selleni küündivad, et ei vaja endas rõõmu helisema panemiseks inspiratsiooni välismaailmast (kusjuures, ma vaidlen vastu, et rõõm on küll alati ikka vaid inimeses endas). Ja kui nad enam ei vaja kedagi konkreetset isikut, vaid on ise armastus, siis on nad sedavõrd valgustunud, et mida asja neil üldse enam on siia inimeste sekka suhtlema? Veel vähem paarissuhteid looma (mis on teadupärast enda energia köitmine päris korralikus mahus ja kokkuvõtete tegemisele vastandlik tegevus). Need siis kas on nirvaanas või lendavad vabadusse või taevasse või kvanti hüppavad ... vastavalt siis oma -ismile


sorry, kes te olete ĂĽks armastusega
ma lihtsalt ei usu, et te ei vaja partnerit endale inspiratsiooniks Smile

Aga loomulikult võite tulla ja tõestada. Huviga kuulaks-loeks teie isiklikku kogemust.
Miks sina lõid suhte Wink?


Jah õige jutt. Igaüks on isemoodi avatud. Kui olla täiesti, siis võib tõesti tunda seda armastust lõputult. Ja eks neid inimesi ole ikka olnud läbi aja, mitte just palju kuid siiski. Ma usun, et me kõik püüdleme mingil moel selle avatuse poole, nagu ütlesid: vastavalt oma -ismile Very Happy
Ma ei nimetaks seda suhte loomiseks, see tunduks liialt karm võibolla konarlik. Ta on üks osa mu.. hmm teest, just nagu oled seda sina hetkel.

See on tõene, et tema on inspiratsiooni allikas. Kuid nagu ütlesin, ka hea on mõelda:
Tsiteerin::
Milline õnn on leida kaaslane lõpmatuse teedel

ka mõttekaaslane. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

hea, kui suhe rajaneb huvil
mitte augutäitel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

nipi kirjutas:
hea, kui suhe rajaneb huvil
mitte augutäitel


vaevalt mittehuvitatud-huvitav augutäide naise hingekeeled helisema suudaks panna ... Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 20

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group