Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

kas armuloits on olemas ja kas see toimib?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Roosi
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 11:13 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Aga Àkki kollilt Very Happy
VĂ”i sĂŒsteemi programmilt kuhu olen enese teadmata ennast mĂ€ssinud.


Mul tuli tÀitsa ohe selle peale mida kirjutasid. Isver sa oled ikka hannese teooriad tÀieti ilusti ja kenast omaks vÔtnud.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 11:25 am    Teema: Vasta viitega

Koll on see mida reeglina nimetatakse stressiks.

Ning sĂŒsteemi "ohvreid" olen ma nĂ€inud isegi.

Ma ei saa aru mis Tokroda siia puutub?
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 11:32 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Koll on see mida reeglina nimetatakse stressiks.

Ning sĂŒsteemi "ohvreid" olen ma nĂ€inud isegi.

Ma ei saa aru mis Tokroda siia puutub?


Mul tuli kiirustades lause valesti. Tahtsin öelda, et nad nimetavad Kolle kompleksideks ja seal pole midagi pistmist stressiga.
_________________
Palju armastust!


Viimati muutis seda Roosi (Reede Okt 24, 2008 6:06 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 12:00 pm    Teema: Vasta viitega

Mina nimetan kolle stressiks.
Ka kompleks on ĂŒks stresse ehk kolle
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 1:43 pm    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
Haldjamees kirjutas:


Roosi, ĂŒtle, kas sinu arvates need inglid ka vaba tahet austavad? Et sa teaksid - ma olen juba ammu inglitest teadlikult lahti ĂŒtelnud ja valmis vastu hakkama, kui mĂ”ni selline vaid lĂ€heneda ĂŒritab. Ja nĂŒĂŒd, nagu sa ĂŒtlesid, tegid nad mulle ĂŒhe kiire ajuloputuse, et ma ei saaks öelda midagi, mis neile ei meeldi Smile


Arvuti lĂŒlitati ka vĂ€lja. Loomulikult nad austvad sinu vabatahet, kui tahad neist eralduda ja nendega mitte suhelda aga on teatud aegu kus nad sind ikkagi aitavad, sest see kuulub nende kohustuste hulka. Aga see sellepĂ€rast, et maailms on rasked ajad ja meie igaĂŒhe panus on vĂ€ga oluline meid on siia saadetud inimesi aitama. Kas tead mis seda faking maailma koos veel hoiab. Loomulikult on need nemad.


Ühes asjas sa eksid. Arvutit ma vĂ€lja lĂŒlitama ei pidanud. Ruuterile tegin restardi ja sain neti tagasi.

Inglitele on siis pandud kohustus vahel ka vastu inimeste tahtmist nende ellu sekkuda...

Roosi kirjutas:
See pole jama. No kui sa ise teeksid ĂŒhe katse saaksid ka neist aimu. Kirjuta nĂ€iteks paberile kĂŒsimus: Mis on minu elu kĂ”rgem eesmĂ€rk? Vastus mille paberile kirjutad ongi vastus sinu kaitseinglitelt.


Heh, sa oma elueesmÀrgi oled teada saanud? Huvitav, Àkki rÀÀgid meile ka...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Marith
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 11 Okt 2008
Postitusi: 57
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 5:19 pm    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:

Kirjuta nĂ€iteks paberile kĂŒsimus: Mis on minu elu kĂ”rgem eesmĂ€rk? Vastus mille paberile kirjutad ongi vastus sinu kaitseinglitelt.

Ja kÀsi kirjutas: "Roosike, Àra ole nii rumal!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

Marith kirjutas:
Roosi kirjutas:

Kirjuta nĂ€iteks paberile kĂŒsimus: Mis on minu elu kĂ”rgem eesmĂ€rk? Vastus mille paberile kirjutad ongi vastus sinu kaitseinglitelt.

Ja kÀsi kirjutas: "Roosike, Àra ole nii rumal!"


Ei kirjutanud. Kirjutas: Aidata inimesi.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Itika
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
Ei kirjutanud. Kirjutas: Aidata inimesi.


Juuu, alusta siis iseendast, sa kah ju inimene. VÔi pole? Arvestades neid tohutuid hÀdapuntraid, mida oled siin foorumis avalikkusele tutvustanud, peaks Sul endaga nii palju tööd olema, et lÀhemate aastate jooksul abi teistele ei jÀtku Laughing
_________________
Must KaardivÀgi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
nipi
Oranz pÀike
Oranz pÀike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 7:03 pm    Teema: Vasta viitega

Shocked

ennast vĂ”i teisi, see ju pmst seesama, pole ĂŒht teiseta
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Itika
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

nipi kirjutas:
Shocked

ennast vĂ”i teisi, see ju pmst seesama, pole ĂŒht teiseta



öööööööö, kas mĂ”tlesid seda holograafia vĂ€rki vĂ”i et eeeee.... et kui ennast aitad, siis muutuvad ka teised sinu ĂŒmber, sest muidu ei "ĂŒhildu" eeee jne...... VĂ”i mĂ”tled seda pime-juhib-pimedat - intuitsioon-mĂ”lemal-paigas-sĂŒsteemi?
_________________
Must KaardivÀgi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
nipi
Oranz pÀike
Oranz pÀike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

uaaaa, mbrrr - ma mĂ”tlen seda "natukeraseeisaaolla" sĂŒndroomi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
Marith kirjutas:
Roosi kirjutas:

Kirjuta nĂ€iteks paberile kĂŒsimus: Mis on minu elu kĂ”rgem eesmĂ€rk? Vastus mille paberile kirjutad ongi vastus sinu kaitseinglitelt.

Ja kÀsi kirjutas: "Roosike, Àra ole nii rumal!"


Ei kirjutanud. Kirjutas: Aidata inimesi.


Nad kuradid soovitavad seda ka neile, kes hoopis ise abi vajavad, et elus pĂŒsida... RÀÀgi jah, et teisi aidates saad ka ise tervendatud - nĂ€iteks igasugu nĂ”idu on meil juba terve posu Ă€ra surnud, miks siis neid ei tervendatud? Ma olen ka ise kohanud nĂ”idu, kes tunnistavad selle fenomeni olemasolu, et kes teisi aitab, see vĂ”ib teiste eest kasvĂ”i surra, aga ise ta abi ei leia, ainult toidab parasiite...
Ning ĂŒks "vaimne" tegelane on mulle ka seda rÀÀkinud, et inglitele meeldivat vĂ€ga pealt vaadata, kui inimesed kepivad - et kus aga kepp kĂ€ib, sinna pidavat ingleid vahtima kogunema... Ă”nneks on tema seni ainus, kes seda rÀÀgib, muud ingliusulised vĂ€hemalt pole seda kinnitanud. Kurat kĂŒll, kas siis omavaheline seks ei eruta, et peavad surelikke piiluma - aga nendega seksimine lĂ€heks ilmselt juba sodoomia alla, nad tunduvad ju olevat ahvi ja mingi linnu ristamise tulemus, kui vaadata usklike maalitud pilte Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Roosi
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2008 10:30 am    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:
Roosi kirjutas:
Marith kirjutas:
Roosi kirjutas:

Kirjuta nĂ€iteks paberile kĂŒsimus: Mis on minu elu kĂ”rgem eesmĂ€rk? Vastus mille paberile kirjutad ongi vastus sinu kaitseinglitelt.

Ja kÀsi kirjutas: "Roosike, Àra ole nii rumal!"


Ei kirjutanud. Kirjutas: Aidata inimesi.


Nad kuradid soovitavad seda ka neile, kes hoopis ise abi vajavad, et elus pĂŒsida... RÀÀgi jah, et teisi aidates saad ka ise tervendatud - nĂ€iteks igasugu nĂ”idu on meil juba terve posu Ă€ra surnud, miks siis neid ei tervendatud? Ma olen ka ise kohanud nĂ”idu, kes tunnistavad selle fenomeni olemasolu, et kes teisi aitab, see vĂ”ib teiste eest kasvĂ”i surra, aga ise ta abi ei leia, ainult toidab parasiite...
Ning ĂŒks "vaimne" tegelane on mulle ka seda rÀÀkinud, et inglitele meeldivat vĂ€ga pealt vaadata, kui inimesed kepivad - et kus aga kepp kĂ€ib, sinna pidavat ingleid vahtima kogunema... Ă”nneks on tema seni ainus, kes seda rÀÀgib, muud ingliusulised vĂ€hemalt pole seda kinnitanud. Kurat kĂŒll, kas siis omavaheline seks ei eruta, et peavad surelikke piiluma - aga nendega seksimine lĂ€heks ilmselt juba sodoomia alla, nad tunduvad ju olevat ahvi ja mingi linnu ristamise tulemus, kui vaadata usklike maalitud pilte Very Happy


Tegelikult muide neil pole tiibu aga kuna nende energiakeha ehk aura on siuke hele, siis nad on harjunud juba ennast tiibadega nĂ€itama, et neid paremini Ă€ra tunneksime ja samuti ei kasuta nad neid lendamiseks vaid pigem tervendamiseks. Minu teada nad kĂŒll vahtimas ei kĂ€i ning me peaksime neile paistma ainult energiakehana nii nagu vaimsed teejuhid kes on tegelikult meie mĂ”istes juba surnud meid nĂ€evad.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2008 4:02 pm    Teema: Vasta viitega

Inglid on ĂŒks kristlik plĂ€galiik ma pakun, kes energiat imevad nagu vampiirid. Teiste, libahuntide ja sortsidega nad taidlevad omavahel. Aga pĂ€kapikud, hundid ja ussid jne veel mĂ”ned tegelased on ka mĂ”ndaaega huvitavad olendid, kuni tĂŒĂŒtuks muutuvad ja tasu hakkavad nĂ”udma...
_________________
Pole olemas kaht ĂŒhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Itika
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2008 4:18 pm    Teema: Vasta viitega

nipi kirjutas:
uaaaa, mbrrr - ma mĂ”tlen seda "natukeraseeisaaolla" sĂŒndroomi


nuuu, tegelt kaaaaa, roosike on mind tÔesti aidanud! Miski minu sees pasundab aegajalt - Àra muutu niisuguseks nagu tema!!!!!
_________________
Must KaardivÀgi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2008 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:
nipi kirjutas:
uaaaa, mbrrr - ma mĂ”tlen seda "natukeraseeisaaolla" sĂŒndroomi


nuuu, tegelt kaaaaa, roosike on mind tÔesti aidanud! Miski minu sees pasundab aegajalt - Àra muutu niisuguseks nagu tema!!!!!


Noh palju Ă”nne siis! Ega ma tegelikult ei soovita kellegil minusuguseks muutuda. Dark side ei ole tore. Head on vĂ€he alles jÀÀnud...muidugi ma ĂŒritan kĂ”igest vĂ€est ja tundub, et ka kĂ”ik Ă”nnestub.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2008 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:


Tegelikult muide neil pole tiibu aga kuna nende energiakeha ehk aura on siuke hele, siis nad on harjunud juba ennast tiibadega nĂ€itama, et neid paremini Ă€ra tunneksime ja samuti ei kasuta nad neid lendamiseks vaid pigem tervendamiseks. Minu teada nad kĂŒll vahtimas ei kĂ€i ning me peaksime neile paistma ainult energiakehana nii nagu vaimsed teejuhid kes on tegelikult meie mĂ”istes juba surnud meid nĂ€evad.


Tiivad ei anna veel Ă€ratundmist. Arvan, et igaĂŒks, kes oskab hĂŒpnoosi, vĂ”ib kellelegi sisse sĂ”ita ja panna ohvri uskuma, et sissesĂ”itjal on tiivad seljas. Samuti vĂ”ivad New Age hullud ka ise endale ette kujutada, et neid ĂŒmbritsevatel inimestel on tiivad - igatahes on leidunud tegelasi, kes nende endi sĂ”nutsi on mu seljal "vĂ€ga kauneid suuri tiibu" nĂ€inud Very Happy

Tervendajaid neist pole - ĂŒldiselt mingi inimese tervendamiseks vĂ”i toetamiseks kuluva energia nad röövivad mĂ”nelt teiselt inimeselt. Kirikutes jms dikteeritud juhtimisega bandedes on see eriti hĂ€sti nĂ€ha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
nipi
Oranz pÀike
Oranz pÀike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2008 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:
nipi kirjutas:
uaaaa, mbrrr - ma mĂ”tlen seda "natukeraseeisaaolla" sĂŒndroomi


nuuu, tegelt kaaaaa, roosike on mind tÔesti aidanud! Miski minu sees pasundab aegajalt - Àra muutu niisuguseks nagu tema!!!!!


nÀdsa siis, funqkab

saad jÀlile sellele mis pasundab, ja miks pasundab jne
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2008 2:39 pm    Teema: Vasta viitega

hall kass kirjutas:
Roosi kirjutas:


Tegelikult muide neil pole tiibu aga kuna nende energiakeha ehk aura on siuke hele, siis nad on harjunud juba ennast tiibadega nĂ€itama, et neid paremini Ă€ra tunneksime ja samuti ei kasuta nad neid lendamiseks vaid pigem tervendamiseks. Minu teada nad kĂŒll vahtimas ei kĂ€i ning me peaksime neile paistma ainult energiakehana nii nagu vaimsed teejuhid kes on tegelikult meie mĂ”istes juba surnud meid nĂ€evad.


Tiivad ei anna veel Ă€ratundmist. Arvan, et igaĂŒks, kes oskab hĂŒpnoosi, vĂ”ib kellelegi sisse sĂ”ita ja panna ohvri uskuma, et sissesĂ”itjal on tiivad seljas. Samuti vĂ”ivad New Age hullud ka ise endale ette kujutada, et neid ĂŒmbritsevatel inimestel on tiivad - igatahes on leidunud tegelasi, kes nende endi sĂ”nutsi on mu seljal "vĂ€ga kauneid suuri tiibu" nĂ€inud Very Happy

Tervendajaid neist pole - ĂŒldiselt mingi inimese tervendamiseks vĂ”i toetamiseks kuluva energia nad röövivad mĂ”nelt teiselt inimeselt. Kirikutes jms dikteeritud juhtimisega bandedes on see eriti hĂ€sti nĂ€ha.

Mina nĂ€gin ĂŒhel paganal kuldset inglitiiba seljal, aga see minu jaoks tĂ€hendab pigem mingisugust hÀÀlestust. Raske mĂ”ttest aru saada, see inimene rÀÀkis tĂ€iesti tavapĂ€rast juttu, mida olen harjunud kuulama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
emherdi



Liitunud: 31 Okt 2008
Postitusi: 7
Asukoht: NÔidadekool

PostitusPostitatud: Esm Nov 03, 2008 12:28 pm    Teema: Vasta viitega

Selle armuloitsuga soovitaksin mina kĂŒl eriti ettevaatlik olla sest teisele inimesele tundeid peale loitsides , ei tule kĂŒl midagi head vĂ€lja. KĂ”ik mida sa teed teisele tuleb sulle mitme kordaselt tagasi. See on alati nii. Ja armuloitsudega on ÀÀrmiselt kerge see, et kĂ”ik lĂ€heb valest. Selleks peab vĂ€ga kogenud olema . Wink Aga nuu edu, kui isu on nii suur.
_________________
Valgemetsa NÔiatar Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group