Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

kas armuloits on olemas ja kas see toimib?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2008 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

Paistab, et teil puuduvad kogemused depressioonis inimestega.
Alguses mõtlesin mina samamoodi. Aga nüüd on arusaam muutunud.

Ma räägin, mõtlemine väärastub kui kaua peksta.
Aga deprekas on neil kel on mentaalis mingid osad kas katki või mõranenud.

Ãœtleme nii, et kui kaua peksta siis tekib liigliha aga kui on deprekas siis on katki ja verd tuleb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2008 9:19 pm    Teema: Vasta viitega

Näiteks nightknightil on mentaali jamad. Teda on kaua pekstud.
Aga tal pole depresiooni, tal on mõtlemine lihtsalt sassis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2008 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

kas zombil või robotil on deprekat? deprekas on omamoodi arenguhüpe - kui omal jõul läbi põdeda, saab järgmisele levelile, kui antidepparitega koti pähe tõmbad, siis ei saa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2008 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

Deprekas on midagi sügavamat, kui mentaal. Mentaal väljendab seda vaid.
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2008 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

uks põrgusse
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2008 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tead ega sellest ei tule nii kergelt välja.
Antideprekatega kusjuures suurendadakse emotsionaal tasandi tugevust, kuid samal ajal võetakse emotsioonid kontolli alla. (ei leia täpset sõnastust kuidas seda seletada)(tean igatahes seda, et antideprekad mõjutavad emotsionaal tasandit) Mentaali see ei ravi.

Siin-seal sa vaatled juba depressioonis inimest kes sööb antideprekaid;)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2008 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

seda isegi ei tuvasta kuigi kergest. suur osa täiskasvanuist tõenäoliselt kannatab depreka all, võimalik, et juba pubekast peale, rohkem või vähem varjatud kujul. antidepparid võivad olla põhjendatud kriisis, kui inimene ei kanna enam välja, muutub ohtlikuks endale või teistele, aga just selles kriisis on võimalus ka ise välja vedada uuele tasemele, kui ei söö keemiat, mis vatimütsi pähe tõmbab, aga nt mõne hea sõbra, kes on lihtsalt olemas ja hea raamatu olemasolul... kuid mitte surve all kindlasti. mõnikord aitab, kui "plats puhtaks lüüa" ja olla omaette
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2008 2:39 am    Teema: Vasta viitega

deprekas tekib siis, kui piisavalt suur hingeosa ära tassitakse.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2008 10:02 am    Teema: Vasta viitega

deprekas ja stress on kaks eri asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2008 10:42 am    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:
Roosi kirjutas:
Haldjamees kirjutas:
Roosi kirjutas:
Jah MadliN anna mõttes taotlus ja tõmba oma hingeosad tagasi ja mõtle nii, et see mis sulle temas nii väga meeldib on tegelikult sinus eneses olemas ja siis sul pole vaja mitte kedagi peale iseenda.


Teoorias on see kuradi lihtne. Kuid praktikas on sel sama mõju kui tüüpiliselt "ma olen rõõmus ma olen rõõmus ma olen rõõmus" sisendustel, mida psühholoogia promob - ehk siis surutakse alla probleemide põhjused ja tekib illuzoorne rahulolutunne, reaalelus aga jäävad probleemid alles ja kui tuleb mingi hetk, mil inimese kaitse on nõrk või see sisemine surve tugevneb piisavalt, käib ilgem pauk, peale mida siis levib uudis, et näiteks see ja see seni õnneliku pereinimesena tuntud tegelane mõrvas oma lapsed...



Meile tuntud psühholoogia sakib sajaga.



Tegelikult ei ole midagi kui tahad oled rõõmus ja kui ei taha siis ei ole ja teine asi palu ingleid, et nad viiksid ära sinu kurbuse või- kurvameelsuse. Ja kui sulle midagi su elu juures ei meeldi, siis muuda seda kogu raha, palu inglitelt, et nad mõjutaksid ka materiaaset maailma sulle vajalikul ajal sind toetama ja usu mind ma proovisin ära see toimib. Veel soovitan sulle omaette kolimist ja üldse HAKKA ELAMA. Tule sealt pere egregorist ükskord välja hakkab parem. Kaua sa istud seal vanemate kukil ja mullis.


Kui inglitega kaasa lähen, olen lõplikult kadunud mees. Ma tahan taastada oma iseseisvuse, omaenda jõu, omaenda suutlikkuse loogiliselt mõtelda ja uurida, suutlikkuse kokku ajada vajalik hunnik raha - vaat selliseid asju inglid ainult röövivad inimestelt. Okei, jah, eks inglid võivad vahel ka anda, aga nad teevad seda tavaliselt tingimusel, et abipaluja ei hakkaks pakutust kinni hoidma, ehk siis inglid tahavad jätta omale võimaluse suvalisel hetkel kõik taas ära võtta. Kusjuures neil on õiguski selle koha pealt, sest mida enamat loota, kui oled oma vara nende käest abina saanud, mitte ise kogunud Very Happy

Jah, olen ka kunagi nende inglitega jännanud, ega sealt mulle eriti midagi asjalikku ei tulnud. Ainus, mis võis toimida, oli mingi Diana Cooperi raamatus "Ingli ilmutus" kirjeldatud mineviku puhastamise rituaal - peale selle läbitegemist ütles Kalmar Kalam, et mu minevik on puhas ja sealt nagu ei peaks probleeme tulema. Nüüd siis võitlen oma praegu eksisteerivate hirmude ja kiiksudega.



Ma leian, et sul on mingi väärkujutlus inglitest. Ma olen kindel, et nad ei võta sult mitte midagi ära materiaalses mõttes. Lihtsalt elu on pidevas liikumises ja sa ei saa inimesi ja asju omades edasi minna. Niisamuti nagu sa ei saa kedagi enda külge ketti panna.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2008 10:57 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
deprekas tekib siis, kui piisavalt suur hingeosa ära tassitakse.


Võib ka nii mõelda.

Aga mina mõtlen, et pigem hing lüüakse nagu tükkideks piltlikult öeldes. Aga mulle tundub, et see sõltub juba kõik inimesest enesest kas peab vastu ja lapib kokku või siis jah...laguneb koost.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2008 12:34 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Niisamuti nagu sa ei saa kedagi enda külge ketti panna.

Saab ikka! Smile
Ainult sellel on ju tagajärjed ka ...
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2008 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:
Roosi kirjutas:
Haldjamees kirjutas:
Roosi kirjutas:
Jah MadliN anna mõttes taotlus ja tõmba oma hingeosad tagasi ja mõtle nii, et see mis sulle temas nii väga meeldib on tegelikult sinus eneses olemas ja siis sul pole vaja mitte kedagi peale iseenda.


Teoorias on see kuradi lihtne. Kuid praktikas on sel sama mõju kui tüüpiliselt "ma olen rõõmus ma olen rõõmus ma olen rõõmus" sisendustel, mida psühholoogia promob - ehk siis surutakse alla probleemide põhjused ja tekib illuzoorne rahulolutunne, reaalelus aga jäävad probleemid alles ja kui tuleb mingi hetk, mil inimese kaitse on nõrk või see sisemine surve tugevneb piisavalt, käib ilgem pauk, peale mida siis levib uudis, et näiteks see ja see seni õnneliku pereinimesena tuntud tegelane mõrvas oma lapsed...

Meile tuntud psühholoogia sakib sajaga.



Tegelikult ei ole midagi kui tahad oled rõõmus ja kui ei taha siis ei ole ja teine asi palu ingleid, et nad viiksid ära sinu kurbuse või- kurvameelsuse. Ja kui sulle midagi su elu juures ei meeldi, siis muuda seda kogu raha, palu inglitelt, et nad mõjutaksid ka materiaaset maailma sulle vajalikul ajal sind toetama ja usu mind ma proovisin ära see toimib. Veel soovitan sulle omaette kolimist ja üldse HAKKA ELAMA. Tule sealt pere egregorist ükskord välja hakkab parem. Kaua sa istud seal vanemate kukil ja mullis.


Kui inglitega kaasa lähen, olen lõplikult kadunud mees. Ma tahan taastada oma iseseisvuse, omaenda jõu, omaenda suutlikkuse loogiliselt mõtelda ja uurida, suutlikkuse kokku ajada vajalik hunnik raha - vaat selliseid asju inglid ainult röövivad inimestelt. Okei, jah, eks inglid võivad vahel ka anda, aga nad teevad seda tavaliselt tingimusel, et abipaluja ei hakkaks pakutust kinni hoidma, ehk siis inglid tahavad jätta omale võimaluse suvalisel hetkel kõik taas ära võtta. Kusjuures neil on õiguski selle koha pealt, sest mida enamat loota, kui oled oma vara nende käest abina saanud, mitte ise kogunud Very Happy

Jah, olen ka kunagi nende inglitega jännanud, ega sealt mulle eriti midagi asjalikku ei tulnud. Ainus, mis võis toimida, oli mingi Diana Cooperi raamatus "Ingli ilmutus" kirjeldatud mineviku puhastamise rituaal - peale selle läbitegemist ütles Kalmar Kalam, et mu minevik on puhas ja sealt nagu ei peaks probleeme tulema. Nüüd siis võitlen oma praegu eksisteerivate hirmude ja kiiksudega.


Jutt jummala õige nende inglite teema pealt. Tean ühte tüdrukut keda hakkas Uriel õpetama. Praegu istub hispaanias vanglas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2008 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Haldjamees kirjutas:
Roosi kirjutas:
Haldjamees kirjutas:
Roosi kirjutas:
Jah MadliN anna mõttes taotlus ja tõmba oma hingeosad tagasi ja mõtle nii, et see mis sulle temas nii väga meeldib on tegelikult sinus eneses olemas ja siis sul pole vaja mitte kedagi peale iseenda.


Teoorias on see kuradi lihtne. Kuid praktikas on sel sama mõju kui tüüpiliselt "ma olen rõõmus ma olen rõõmus ma olen rõõmus" sisendustel, mida psühholoogia promob - ehk siis surutakse alla probleemide põhjused ja tekib illuzoorne rahulolutunne, reaalelus aga jäävad probleemid alles ja kui tuleb mingi hetk, mil inimese kaitse on nõrk või see sisemine surve tugevneb piisavalt, käib ilgem pauk, peale mida siis levib uudis, et näiteks see ja see seni õnneliku pereinimesena tuntud tegelane mõrvas oma lapsed...

Meile tuntud psühholoogia sakib sajaga.



Tegelikult ei ole midagi kui tahad oled rõõmus ja kui ei taha siis ei ole ja teine asi palu ingleid, et nad viiksid ära sinu kurbuse või- kurvameelsuse. Ja kui sulle midagi su elu juures ei meeldi, siis muuda seda kogu raha, palu inglitelt, et nad mõjutaksid ka materiaaset maailma sulle vajalikul ajal sind toetama ja usu mind ma proovisin ära see toimib. Veel soovitan sulle omaette kolimist ja üldse HAKKA ELAMA. Tule sealt pere egregorist ükskord välja hakkab parem. Kaua sa istud seal vanemate kukil ja mullis.


Kui inglitega kaasa lähen, olen lõplikult kadunud mees. Ma tahan taastada oma iseseisvuse, omaenda jõu, omaenda suutlikkuse loogiliselt mõtelda ja uurida, suutlikkuse kokku ajada vajalik hunnik raha - vaat selliseid asju inglid ainult röövivad inimestelt. Okei, jah, eks inglid võivad vahel ka anda, aga nad teevad seda tavaliselt tingimusel, et abipaluja ei hakkaks pakutust kinni hoidma, ehk siis inglid tahavad jätta omale võimaluse suvalisel hetkel kõik taas ära võtta. Kusjuures neil on õiguski selle koha pealt, sest mida enamat loota, kui oled oma vara nende käest abina saanud, mitte ise kogunud Very Happy

Jah, olen ka kunagi nende inglitega jännanud, ega sealt mulle eriti midagi asjalikku ei tulnud. Ainus, mis võis toimida, oli mingi Diana Cooperi raamatus "Ingli ilmutus" kirjeldatud mineviku puhastamise rituaal - peale selle läbitegemist ütles Kalmar Kalam, et mu minevik on puhas ja sealt nagu ei peaks probleeme tulema. Nüüd siis võitlen oma praegu eksisteerivate hirmude ja kiiksudega.


Jutt jummala õige nende inglite teema pealt. Tean ühte tüdrukut keda hakkas Uriel õpetama. Praegu istub hispaanias vanglas.


No kuule kallis boss. Kas sa ise ka usud, et see Uriel oli. Inglid ei teeks iialgi midagi sellist mis võiks meid kahjustada. Ma arvan, et oli tegu mingi deemoni või vaimolendiga, kes ennast Urielina tutvustas ja siis pole ime, et tüdruk ära keeras. Ja pealgi sa ei saa mulle vastu vaielda kuna seda teab ja usub peaegu igaüks, et meil igal ühel siin on oma kaitseinglid ja minu toakaaslased 9 aatane ja 12 aastane tüdrukud on selle tunnistajaks. Kuna neil on hea kontakt nendega ja nad suudavad nendega vabalt suhelda.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2008 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on nii savi mida enamus usub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2008 3:20 am    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
Inglid ei teeks iialgi midagi sellist mis võiks meid kahjustada. Ma arvan, et oli tegu mingi deemoni või vaimolendiga, kes ennast Urielina tutvustas ja siis pole ime, et tüdruk ära keeras. Ja pealgi sa ei saa mulle vastu vaielda kuna seda teab ja usub peaegu igaüks, et meil igal ühel siin on oma kaitseinglid ja minu toakaaslased 9 aatane ja 12 aastane tüdrukud on selle tunnistajaks. Kuna neil on hea kontakt nendega ja nad suudavad nendega vabalt suhelda.


Usu alusel ei tõesta mitte muffigi.

Persse, ma nagu tahtsin midagi veel öelda, aga just kriitilisel hetkel lendas nett korraks ära ja kui sain neti taas külge, oli pea justnagu luuaga puhtaks tõmmatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2008 4:24 am    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
Jah MadliN anna mõttes taotlus ja tõmba oma hingeosad tagasi ja mõtle nii, et see mis sulle temas nii väga meeldib on tegelikult sinus eneses olemas ja siis sul pole vaja mitte kedagi peale iseenda.

ja nii tõmbadki ka mehe jupid/aspektid endale. Varastada pole üldse kena!
Roosi kirjutas:
Ma olen kindel, et nad ei võta sult mitte midagi ära materiaalses mõttes.

väga õieti öeldud... Just MATERIAALSES MÕTTES!
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2008 10:34 am    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
Roosi kirjutas:
Jah MadliN anna mõttes taotlus ja tõmba oma hingeosad tagasi ja mõtle nii, et see mis sulle temas nii väga meeldib on tegelikult sinus eneses olemas ja siis sul pole vaja mitte kedagi peale iseenda.

ja nii tõmbadki ka mehe jupid/aspektid endale. Varastada pole üldse kena!

Kle käi õige perse mul ei ole mehi vaja. Ainuke mida nad pakkuda mulle võivad mis mind huvitaks on hoolitsus. Mul pole kellegi teise võõra energiat vaja elan iseenda energiaga.

Roosi kirjutas:
Ma olen kindel, et nad ei võta sult mitte midagi ära materiaalses mõttes.

väga õieti öeldud... Just MATERIAALSES MÕTTES!


Fa, fa eksole keegi üritab siin tarka panna onju. See, et ma materiaalses mõttes kirjutasin tähendas seda, et Haldjamees rääkis siin materiaalsusest ja kuna ma ei tahtnud, et ta minust valesti aru saaks, siis ma sellepärat ütlesingi, et räägin materiaalsusest. Mitte aga seda, et nad muud ära võtavad.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2008 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
Mitte aga seda, et nad muud ära võtavad.

Sinu lohutuseks võin öelda, et võtavad küll.

no ja palju sa endast ja teistest nendele va inglitele oled maha parseldanud?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2008 9:28 pm    Teema: Vasta viitega

New Age inglifännide jaoks on juba ammu oma koduleht koos foorumiga olemas:

http://www.newflow.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group