Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

kummituslaev
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Merlon
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2008 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
Merlon kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:
Haa!!! Tead, mis see nö vĂ”lts on? Minu EGO. See on nii fcking suur tegelikult... Ja see ongi selles suhtes vĂ”lts, et TEGELIKULT ma ei ole selline.. vĂ”i noh vĂ€hemalt ei taha olla selline. Ma nĂ€en igas inimeses mingit viga ja ma ei suuda taga enam koos olla, ma hakkan teda vĂ€ltima, pahasti kĂ€ituma ja hĂ€bi tundma temaga koos olles. Olgu inimene ĂŒkskĂ”ik kui hea vĂ”i kole - ideaalsust soovib minu ego! Aga seda ei ole... :S Ma olen vĂ€ga kriitiline, kuidas oma last riietan (saab 2a), kuidas ise riides olen, kuidas vĂ€lja nĂ€en.. Jne. VĂ”ib see ju olla? Minu EGO on vĂ”lts "MINA". MINA olen hoopis parem Wink Smile


VĂ€ga tuttav teema! Mina arvan, et see on sĂŒsteem, mis su mĂ”tlemist juhib niimoodi


Hea, et sa selle Ă€ra mĂ€rkisid (, sĂŒsteem, mis mu mĂ”tlemist juhib nii).
Ma ei tea, kas ma julgen seda "sĂŒĂŒdistada" aga umbes 5a. tagasi tutvusin ĂŒhtede inimestega, kellega sai siis kuu aja jooksul peaaegu iga Ă”htu koos istutud jne. Nad olid satanistid. 3 neist pĂ€ris tĂ”sisemalt vist. Ema rÀÀkis ja hoiatas mind, kuidas nad minu energiat vĂ”ivad hakata kuritarvitama jne. Miks ma vaid kuu aega suhtlesin - jĂ€tsin pĂ€eva pealt nendega suhtlemise sest selle kuu aja jooksul oli mul olnud kokku 5 kĂ”ige jĂ”hkramat unenĂ€gu, mis ma oskasin ette kujutada. Igast piinamised ja lĂ€hedaste-sugulaste vererohked tapmised ja piinamised. Muideks ega enne seda mul ei meenugi, et mul oleks Ă”udusunenĂ€gusid olnud Rolling Eyes vb mĂ”ni ĂŒksik harva ja KINDLASTI mitte niiii jĂ”hkralt!!! Smile Aga ego iseenesest on mul koguaeg olnud, see halb ego just. Eluaeg olen vĂ€ga kriitiline olnud ja vĂ€ga palju inimesi selle tĂ”ttu endast eemale peletanud (, kas siis ei kĂ”lba mul lihtsalt nendega olla, mingi mĂ”ttetu pisikese "vea" tĂ”ttu kuid inimene ise, praegu tagant jĂ€rele mĂ”elda, oli super! (jube kahju neist mĂ”ttetult lĂ”hutud suhetest Crying or Very sad ). Kummitusi olen kartnud ka vĂ€ikesest saadik ja muid koletisi Very Happy


Mina sain sinna sĂŒsteemi sisse vĂ€ga noores eas. Illusiooni tekitab, et saan sellest egost kasu, tegelikult on mu elu mĂ”jutanud sĂŒsteem talle kasulikus suunas (et energiat omale lantida). Ka minu teeb see kriitiliseks, isegi, kui mul nĂ€iliselt ĂŒkskĂ”ik on, hakkab sĂŒsteem puksima n-ö.

Hirmud ĂŒldiselt peaksid seda tĂ€hendama, et sul on asjast vale arusaam
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Merlon
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2008 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

Õnneks on vĂ”imalik sĂŒsteemist mingi nipiga ikka vĂ€lja tulla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2008 7:19 pm    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
siin ja seal kirjutas:
Mulle nÀiteks paistab, et toetud liialt vÀlisele. Kui hakata oma algkuju kasvatama, muutub energeetika tihkemaks ja sissesÔitjaid jÀÀb vÀhemaks.


Noh eks see ongi see, miks mulle saadakse ligi. Muidu ei saaks nii lihtsalt. aga need, kes minu ligi on nĂŒĂŒd saanud ja minu energiat kasutavad jne, kuidas neist vabaneda? VĂ”i tĂ€pselt nii vabanengi, et muudan oma energeetikat "tihedamaks" ? mis moodi? Smile Rolling Eyes


Uuri aga ise! Very Happy
Samas, tegevusjuhiste kirjutamine on meeste ala ja naiselt on seda ehk vale nÔuda.
_________________
Kuhu tÔttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2008 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

Klemm on koos! Very HappyVery Happy Milline see "Ă”ige" mina peaks vĂ€lja nĂ€gema... Rolling Eyes ? Hea kĂŒsimus Very Happy Eks vist see, millisena ma ennast tunnen... Hingelt tahaks tihti teisiti, paremini, kĂ€ituda aga siis tuleb mingi paha EGO ja olengi Ă”el ja mitte nii sĂŒdamlik nagu tahaks Smile Tunnen ĂŒht ja teen teist.

Kuidas need unenĂ€od saavad mind halvemaks muuta ja rĂŒnnata? Very Happy LĂ€bi hirmu ja Ă”uduse? Hirm on see, mis nĂ”rgendab minu kaitset ja hea energia "tihedust" jne... Ă”ige teooria vist, eks.

Ma ei tea ikkagi kuidas ma peaks muutma seda kÔike... Embarassed Crying or Very sad
Ma mediteerida kĂŒll eriti ei tahaks Very Happy Mul keskendumishĂ€ired ja tahaks miljonit muud asja sel ajal teha ja mĂ”elda kui vaja tasakesi istuda ja ilusaid mĂ”ttetid mĂ”elda Very Happy
Juhendage siis mind keegi, pliis Sad Ma vÔin Àra tabada asju jne aga tegutsemise koha pealt olen juba rumalam veic... Rolling Eyes Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Laup Okt 11, 2008 1:06 am    Teema: Vasta viitega

Sorry, mina teistele tegutsemisjuhiseid ei kirjuta, hiljem mina vastutagu! Confused
_________________
Kuhu tÔttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Okt 11, 2008 2:26 am    Teema: Vasta viitega

MIKS peab olema SÜDAMLIK?
miks ei tohi olla EGO?
miks sa sead seda ÜHISKONNA programmi, mis on mĂ”eldud ALLUTAMISEKS, endast kĂ”rgemale?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Okt 11, 2008 3:32 am    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja

Esimene uni
See nii öelda kapten oli sinu ĂŒks teisikuid.
Ta soovis sulle nÀidata midagi mis oleks sinule hetkel VAJALIK.
Vastu hakkamine oli ĂŒhiskonna poolt antud programmide kaitse reaksioon.

Teine uni:
TĂŒnn. Shamaani rĂ€nnakute algust kirjeldatakse kui mingist avasusest sisse minekut.
Ehk, sealt sisse minekuga oleksid Ôppinud seda mida sa oleks Vajanud.

JĂ€llegi, ĂŒhiskondlikud programmid hakkasid sinus peksma erroreid.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 12:23 am    Teema: Vasta viitega

maximus kirjutas:
Sorry, mina teistele tegutsemisjuhiseid ei kirjuta, hiljem mina vastutagu! Confused


Aru saadav Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 12:43 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
MIKS peab olema SÜDAMLIK?
miks ei tohi olla EGO?
miks sa sead seda ÜHISKONNA programmi, mis on mĂ”eldud ALLUTAMISEKS, endast kĂ”rgemale?


Ei PEA olema sĂŒdamlik. Ma rÀÀgin, millisena ma ennast TEGELIKULT tunnen ja kuidas minu hing tahab kĂ€ituda ja olla. Ma TUNNEN ĂŒht aga teen teist. Ma ei suuda olla normaalne hirmudeta ja vabalt. Ma ei julge nt seksida Very Happy Ma tahan aga ma ei julge. Niisiis lĂ€hen poen ma kas internetti peitu vĂ”i mĂ€ngin vĂ€sinut, et ei peaks seksima. Aga ma TAHAN seda ikka, aga ma ei julge. Ma ei tea, millest selline asi :S TĂ€ielik plokk on peal mĂ”nes mĂ”ttes. Siis.. Ma jubedalt armastan oma last ja olen temast nii vaimustuses sest ta on megasuperhĂŒper armas osav tark ja hea jne Very Happy Aga mingi hetk mul keerab Ă€ra, siis kui olen saanud mekkida seda Ă”nnelikult koos olemist, ning ma lĂ€hen vihaseks ja kurjaks ning iga vĂ€ike mĂ”ttetu asi sööb mu nĂ€rve jĂ€lle... Ja alati kui on super hea koos olla meil mehega (kasvĂ”i niisama pĂ€eva nautides ja ĂŒksteise seltskonda), siis kas tabab mind sel samal Ă”htul midagi kummalist ning nipsust muutun ma jonnakaks, pahaks ja tĂ”rjuvaks. TĂ€iiestii mĂ”ttetute asjade peale - mingid ise mĂ”eldud probleemid!!! VĂ”i kui on olnud super pĂ€ev siis vĂ”ib vanduda et jĂ€rgmine pĂ€ev on katastroof! ning see kestab veel nĂ€dal-kaks.. Ma ei tea, kas see puutub asja. Aga miski nagu ei lase mul tunda Ă”nnelikkust ja heaolu. Kogu see hea energia IMETAKSE julmalt vĂ€lja minust Sad

Ma ei nimeta sĂŒdamlik olemist ĂŒhiskonnaprogrammiks. IgaĂŒks on siiski selline nagu ta on.

EGOs pole halba miskit. Aga ma liigitaks ego kaheks: 1. kasulik, 2. negatiivne.
EGO kui enesekindlus, hea arvamus jms ei ole halvad kui sa neid oskad Ôigesti kasutada.
EGO kui negatiivne hÀÀlestus - meeletu kriitika, Ôelutsemine jne- on halb ju

Oeh. Kell on palju ja ma ei oska enam hÀsti seletada oma mÔttekesi Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group