Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

kummituslaev
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Laup Okt 04, 2008 2:36 pm    Teema: kummituslaev Vasta viitega

Jalutasin mööda teed ning nägin väiksemat laeva seismas eemal tee ääres (maa peal hoidmiseks aluste peal) ning vist inimesed suhtlesid ja "reisid" seal sees. Inimesed olid nagu õnnelikud kuid väga salakavalad. Ajastust 70- 80. Uhked ja nipsakad Very Happy Lähemale jõudes ei olnud seal enam ühtki elavat hinge vaid toolidel (laeval olid toolid nagu bussides suurte akende kõrval) lebasid kongus ja lösakil surnukehad. Need samad inimesed, keda just nägin elvatena. Läksin kõhedusega mööda sellest, kaugemalt muidugi, ning kuskilt koitis "kummituslaev"... Mingi mees, sealt samast laevast ilmus minu juurde, tundus nagu kapten olevat? Tahtis mind vägisi sinna laeva saada. Ma peitsin end ära kuid ta leidis mu üles, põõsastest, ning tal oli käes keti otsas üliterav olev läikiv hõbedane nuga, millega ta siis hakkas keerutama ning kogu mu parema jala tegi noateraga haavakesi täis. läksin siis laeva... pääsu mul ei olnud sellest. Inimesed olid "elavad", istusid reisiistmetel ning mõni ka kohviku nurgakeses, kus üks mees mind ka kõnetas... ta vist informeeris mind millestki.. arvan, et sellest, mida ma juba teadsin - see kõik on võlts! Kõik see õnnelikkus ja heaolu sellel laeval. Kartsin hirmsasti, millal koidab see hetk, et kõik minu ümber on surnud ja puht laibad. See oli KUMMITUSlaev ja kummitused olid need "elavad" seal, kes lõid illusiooni heast olemisest ja "peitsid" tõelise vaatepildi - elutud inimkehad! Ma vist ärkasin üles kiiresti sest ma kohutavalt kartsin näha seda tõelist vaatepilti. Millalgi läks vist uni edasi ning need surnud inimesed ajasid mind taga ja tahtsid mind tappa. kuidagi olin juba hävitanud või "maha raputanud" enamiku kuid paar tükki oli veel mul järel. lõpuks, päris lõpus, selle viimase hingega me ei kiskunud edasi.. aga seal oli mingi tingimus. ma lubasin teda vist kellegagi kokku viia taas või et ta näeb kedagi keda väga sooviks kuid ilma minuta ta poleks seda saanud... niisiis ta ei tapnud mind.
aga POINT on mulle teadmata. Ja nüüd soovikski kuulda teie arvamusi ja tõlgendusi.
Õudukaid näen muidu üpris tihti kuid nii jubedat ei ole ma veel näinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Laup Okt 04, 2008 3:48 pm    Teema: Vasta viitega

Ma usun, et kõigetõenäolisemad vastused tuleksid, et see oli sulle paratasandilt rünnak...Hästi hakkasid vastu neile muideks...

Paratasandi rünnakuid mul ei ole viimastel aastatel eriti palju ette tulnud ja õudukaid või ülde unenägusid pole ka eriti palju näinud...
et nagu suht vähe...aga võin kindlalt väita, et see on su eluga kuidagi konkreetselt seotud...midagi kas teed valesti või kardad midagi hirmsasti äkki Rolling Eyes ?
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Laup Okt 04, 2008 4:29 pm    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
Ma usun, et kõigetõenäolisemad vastused tuleksid, et see oli sulle paratasandilt rünnak...Hästi hakkasid vastu neile muideks...

Paratasandi rünnakuid mul ei ole viimastel aastatel eriti palju ette tulnud ja õudukaid või ülde unenägusid pole ka eriti palju näinud...
et nagu suht vähe...aga võin kindlalt väita, et see on su eluga kuidagi konkreetselt seotud...midagi kas teed valesti või kardad midagi hirmsasti äkki Rolling Eyes ?


Mida võiks minu suurtest hirmudest seostada selle unenäoga on hirm kummitustesse. Ma mõni õhtu ei jää magamagi sest passin toas ringi ja tunnen nagu "miskit oleks" .. Razz kardan surnuaedasid. pimedas panen neist möödudes silmad kinni ja mõtlen muid mõtteid .. omal käed-jalad krampis ja süda taob sees. see kõik, mis surnuaias on.... Shocked muideks, ma ei tea kas ma võin seda seostada või äkki niisama loll tunne minu poolt aga ma olen ennast koguaeg tundnud nagu kõrgklassist, jõuka ja uhke inimesena ja ma ihkaks käia riides uhkelt suurte pilkupüüdvate kleitidega jne.. just nagu vanasti naised käisid! ja see mis ma seal laeval nägin... need inimesed olid nagu taolisest ajastust .. oeh. ma ei tea mis hullu ma nüüd suust välja ajan Very Happy aga kasei või see olla kuidagi seotud eelneva eluga, nt ? .... Embarassed Rolling Eyes Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Laup Okt 04, 2008 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

Võib olla küll seotud eelneva eluga ps. Mul on ka pimeduse hirm...ja leidin ka võimalusi kuidas seda vähendada...päris palju võimalusi on üks nt. Astud vastu neile olenditele kes seal pimeduses meid jälgivad...teine kujustad süda mille sisse on kirjutatud armastus oma vaimusilma ees kolmas võimalus võid öelda, et ma ei karda sind.. ja siin on minu territoorium tõmmake uttu...ja võib ka peaingel Miikaeli kutsuda, et ta puhastaks ja imeks sinust nagu tolmuimejga hirmud enne magaminekut välja...on ka veel võimalus t¹akrate puhastamise plaat osta too ka puhastab negatiisest energiast ja aitab magama jääda.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2008 11:16 am    Teema: Vasta viitega

ok aga kas rohkem polegi kellelgi miskit arvamust w Confused minu unenäost. ja miks üldse on nii tihti õudusunenäod???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2008 11:32 am    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
ok aga kas rohkem polegi kellelgi miskit arvamust w Confused minu unenäost. ja miks üldse on nii tihti õudusunenäod???



Sellega antakse mõista, et midagi kas on või teed oma elus valesti.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2008 11:58 am    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:
ok aga kas rohkem polegi kellelgi miskit arvamust w Confused minu unenäost. ja miks üldse on nii tihti õudusunenäod???



Sellega antakse mõista, et midagi kas on või teed oma elus valesti.


Kas võib olla nt, et kasutan valesti oma energiat (mitte vajalikele ja igavuse tapjatest tegevustele) ning sellega nõrgeneb minu üldine energitase ning kaitse. Sest ma muud ei oska leida, mis võiks valesti olla. Käin koolis, lapsega kodus, mees käib tööl ... Sihuke tavaline ja süütu eluke Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2008 5:54 pm    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
Roosi kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:
ok aga kas rohkem polegi kellelgi miskit arvamust w Confused minu unenäost. ja miks üldse on nii tihti õudusunenäod???



Sellega antakse mõista, et midagi kas on või teed oma elus valesti.


Kas võib olla nt, et kasutan valesti oma energiat (mitte vajalikele ja igavuse tapjatest tegevustele) ning sellega nõrgeneb minu üldine energitase ning kaitse. Sest ma muud ei oska leida, mis võiks valesti olla. Käin koolis, lapsega kodus, mees käib tööl ... Sihuke tavaline ja süütu eluke Very Happy


Ma arvan, et sulle antakse mõista, et sa kardinaalselt oma elu muudaksid, et su elu ei oleks selline piinav rutiin...mõelge midagi välja..inimesed on jumalikult targad...sinu enda käes on võti...minge kuskile puhkama...arutage probleemid lahti jne jne

Võimalusi on palju. Ja sa tead seda ise ka.

Ja kui sa nüüd ilusti oma jutu mis mulle kirjutasid läbi loed saad aru, et vastus on siin samas sul olemas mis su eluga lahti...võta ja loe...
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2008 12:48 am    Teema: Vasta viitega

tundub miski maailma läbinägemisena.
et pealtpoolt paistab ilus, aga selle varjus on surnud ja võlts.
ma ei tea küll, milline maailm, kas usu-, äri- või mõni muu maailm, aga miski on.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2008 11:09 am    Teema: Vasta viitega

Haa!!! Tead, mis see nö võlts on? Minu EGO. See on nii fcking suur tegelikult... Ja see ongi selles suhtes võlts, et TEGELIKULT ma ei ole selline.. või noh vähemalt ei taha olla selline. Ma näen igas inimeses mingit viga ja ma ei suuda taga enam koos olla, ma hakkan teda vältima, pahasti käituma ja häbi tundma temaga koos olles. Olgu inimene ükskõik kui hea või kole - ideaalsust soovib minu ego! Aga seda ei ole... :S Ma olen väga kriitiline, kuidas oma last riietan (saab 2a), kuidas ise riides olen, kuidas välja näen.. Jne. Võib see ju olla? Minu EGO on võlts "MINA". MINA olen hoopis parem Wink Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2008 11:53 am    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
Haa!!! Tead, mis see nö võlts on? Minu EGO. See on nii fcking suur tegelikult... Ja see ongi selles suhtes võlts, et TEGELIKULT ma ei ole selline.. või noh vähemalt ei taha olla selline. Ma näen igas inimeses mingit viga ja ma ei suuda taga enam koos olla, ma hakkan teda vältima, pahasti käituma ja häbi tundma temaga koos olles. Olgu inimene ükskõik kui hea või kole - ideaalsust soovib minu ego! Aga seda ei ole... :S Ma olen väga kriitiline, kuidas oma last riietan (saab 2a), kuidas ise riides olen, kuidas välja näen.. Jne. Võib see ju olla? Minu EGO on võlts "MINA". MINA olen hoopis parem Wink Smile


No näed saidki võtme kätte Wink Aga ego ei ole tegelikult midagi muud kui ikkagi armastuse puudus...Soovitan lugeda Anatoli Nekrassovi "Elavad Mõtted" Sealt võibolla leiad abi.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2008 12:37 pm    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:
Haa!!! Tead, mis see nö võlts on? Minu EGO. See on nii fcking suur tegelikult... Ja see ongi selles suhtes võlts, et TEGELIKULT ma ei ole selline.. või noh vähemalt ei taha olla selline. Ma näen igas inimeses mingit viga ja ma ei suuda taga enam koos olla, ma hakkan teda vältima, pahasti käituma ja häbi tundma temaga koos olles. Olgu inimene ükskõik kui hea või kole - ideaalsust soovib minu ego! Aga seda ei ole... :S Ma olen väga kriitiline, kuidas oma last riietan (saab 2a), kuidas ise riides olen, kuidas välja näen.. Jne. Võib see ju olla? Minu EGO on võlts "MINA". MINA olen hoopis parem Wink Smile


No näed saidki võtme kätte Wink Aga ego ei ole tegelikult midagi muud kui ikkagi armastuse puudus...Soovitan lugeda Anatoli Nekrassovi "Elavad Mõtted" Sealt võibolla leiad abi.


Tänx. Kirjutasin raamatu nime üles ja pealkirja järgi paistab midagi huvitavat olevat Razz

Mõtlesin korra, miks see päris vaatepilt siis olid surnud ja õudne. Arvatavasti siis sellest, et olen jätnud oma hinge unarusse (ei joonista/maali nagu vanasti, ei käi laulmas, ei käinud tantsimas kaua aega ja ei tegelenud ka millegi muu loomingulise või heaga..). Ning sisimas olen ma kurb ja ihkan elu suuremas armastuses ja heaolu tundes Smile See surnud... See on minu hing Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2008 4:30 pm    Teema: Vasta viitega

muideks.
teooria (sehk siis seadused) ütleb, et kui teises viga näha ja see häirib, siis tegelikult teine peegeldab meie oma viga. st me näeme teises meie oma viga.
kui viga näha ja see ei häiri, siis saadakse aru olukorrast, kuna endal on asi selgeks õpitud/lahendatud.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Kolm Okt 08, 2008 12:52 am    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
Haa!!! Tead, mis see nö võlts on? Minu EGO. See on nii fcking suur tegelikult... Ja see ongi selles suhtes võlts, et TEGELIKULT ma ei ole selline.. või noh vähemalt ei taha olla selline. Ma näen igas inimeses mingit viga ja ma ei suuda taga enam koos olla, ma hakkan teda vältima, pahasti käituma ja häbi tundma temaga koos olles. Olgu inimene ükskõik kui hea või kole - ideaalsust soovib minu ego! Aga seda ei ole... :S Ma olen väga kriitiline, kuidas oma last riietan (saab 2a), kuidas ise riides olen, kuidas välja näen.. Jne. Võib see ju olla? Minu EGO on võlts "MINA". MINA olen hoopis parem Wink Smile
Mulle tundub, et üritad midagi kompenseerida sellega, et tahad pealtnäha ideaalne vms olla. Sisemine ebakindlus või hoopis.. putukalik käitumine..!
Ma soovitan läbi lugeda putuka teooria, mis Toki poolt kirja pandud. Nats keeruliste terminitega, aga point on olemas.
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=3166&highlight=putukas
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=3348&highlight=putukas
Igal juhul tundud sĂĽsteemi ori olevat, ehk ei tee nii nagu sisimas tahad vaid nii, kuidas ĂĽhiskonnas korrektne on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Merlon
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 09, 2008 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
Haa!!! Tead, mis see nö võlts on? Minu EGO. See on nii fcking suur tegelikult... Ja see ongi selles suhtes võlts, et TEGELIKULT ma ei ole selline.. või noh vähemalt ei taha olla selline. Ma näen igas inimeses mingit viga ja ma ei suuda taga enam koos olla, ma hakkan teda vältima, pahasti käituma ja häbi tundma temaga koos olles. Olgu inimene ükskõik kui hea või kole - ideaalsust soovib minu ego! Aga seda ei ole... :S Ma olen väga kriitiline, kuidas oma last riietan (saab 2a), kuidas ise riides olen, kuidas välja näen.. Jne. Võib see ju olla? Minu EGO on võlts "MINA". MINA olen hoopis parem Wink Smile


Väga tuttav teema! Mina arvan, et see on süsteem, mis su mõtlemist juhib niimoodi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Okt 09, 2008 5:42 pm    Teema: Vasta viitega

Merlon kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:
Haa!!! Tead, mis see nö võlts on? Minu EGO. See on nii fcking suur tegelikult... Ja see ongi selles suhtes võlts, et TEGELIKULT ma ei ole selline.. või noh vähemalt ei taha olla selline. Ma näen igas inimeses mingit viga ja ma ei suuda taga enam koos olla, ma hakkan teda vältima, pahasti käituma ja häbi tundma temaga koos olles. Olgu inimene ükskõik kui hea või kole - ideaalsust soovib minu ego! Aga seda ei ole... :S Ma olen väga kriitiline, kuidas oma last riietan (saab 2a), kuidas ise riides olen, kuidas välja näen.. Jne. Võib see ju olla? Minu EGO on võlts "MINA". MINA olen hoopis parem Wink Smile


Väga tuttav teema! Mina arvan, et see on süsteem, mis su mõtlemist juhib niimoodi


Hea, et sa selle ära märkisid (, süsteem, mis mu mõtlemist juhib nii).
Ma ei tea, kas ma julgen seda "süüdistada" aga umbes 5a. tagasi tutvusin ühtede inimestega, kellega sai siis kuu aja jooksul peaaegu iga õhtu koos istutud jne. Nad olid satanistid. 3 neist päris tõsisemalt vist. Ema rääkis ja hoiatas mind, kuidas nad minu energiat võivad hakata kuritarvitama jne. Miks ma vaid kuu aega suhtlesin - jätsin päeva pealt nendega suhtlemise sest selle kuu aja jooksul oli mul olnud kokku 5 kõige jõhkramat unenägu, mis ma oskasin ette kujutada. Igast piinamised ja lähedaste-sugulaste vererohked tapmised ja piinamised. Muideks ega enne seda mul ei meenugi, et mul oleks õudusunenägusid olnud Rolling Eyes vb mõni üksik harva ja KINDLASTI mitte niiii jõhkralt!!! Smile Aga ego iseenesest on mul koguaeg olnud, see halb ego just. Eluaeg olen väga kriitiline olnud ja väga palju inimesi selle tõttu endast eemale peletanud (, kas siis ei kõlba mul lihtsalt nendega olla, mingi mõttetu pisikese "vea" tõttu kuid inimene ise, praegu tagant järele mõelda, oli super! (jube kahju neist mõttetult lõhutud suhetest Crying or Very sad ). Kummitusi olen kartnud ka väikesest saadik ja muid koletisi Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Okt 09, 2008 8:09 pm    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
Merlon kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:
Haa!!! Tead, mis see nö võlts on? Minu EGO. See on nii fcking suur tegelikult... Ja see ongi selles suhtes võlts, et TEGELIKULT ma ei ole selline.. või noh vähemalt ei taha olla selline. Ma näen igas inimeses mingit viga ja ma ei suuda taga enam koos olla, ma hakkan teda vältima, pahasti käituma ja häbi tundma temaga koos olles. Olgu inimene ükskõik kui hea või kole - ideaalsust soovib minu ego! Aga seda ei ole... :S Ma olen väga kriitiline, kuidas oma last riietan (saab 2a), kuidas ise riides olen, kuidas välja näen.. Jne. Võib see ju olla? Minu EGO on võlts "MINA". MINA olen hoopis parem Wink Smile


Väga tuttav teema! Mina arvan, et see on süsteem, mis su mõtlemist juhib niimoodi


Hea, et sa selle ära märkisid (, süsteem, mis mu mõtlemist juhib nii).
Ma ei tea, kas ma julgen seda "süüdistada" aga umbes 5a. tagasi tutvusin ühtede inimestega, kellega sai siis kuu aja jooksul peaaegu iga õhtu koos istutud jne. Nad olid satanistid. 3 neist päris tõsisemalt vist. Ema rääkis ja hoiatas mind, kuidas nad minu energiat võivad hakata kuritarvitama jne. Miks ma vaid kuu aega suhtlesin - jätsin päeva pealt nendega suhtlemise sest selle kuu aja jooksul oli mul olnud kokku 5 kõige jõhkramat unenägu, mis ma oskasin ette kujutada. Igast piinamised ja lähedaste-sugulaste vererohked tapmised ja piinamised. Muideks ega enne seda mul ei meenugi, et mul oleks õudusunenägusid olnud Rolling Eyes vb mõni üksik harva ja KINDLASTI mitte niiii jõhkralt!!! Smile Aga ego iseenesest on mul koguaeg olnud, see halb ego just. Eluaeg olen väga kriitiline olnud ja väga palju inimesi selle tõttu endast eemale peletanud (, kas siis ei kõlba mul lihtsalt nendega olla, mingi mõttetu pisikese "vea" tõttu kuid inimene ise, praegu tagant järele mõelda, oli super! (jube kahju neist mõttetult lõhutud suhetest Crying or Very sad ). Kummitusi olen kartnud ka väikesest saadik ja muid koletisi Very Happy


nojah aga mis ma siis nĂĽĂĽd peale peaks hakkama? Confused
ja kui mul on juba väikesest saadik väga suur pimedusehirm, kummituste ja muude koletiste hirm, siis ... peaks probleemi otsima ju veel kaugemalt. Niimoodi, oma tänases-päevas-reaalse-mõistusega, ma küll ei oska miskit välja mõelda. Ka surnuaedasid kardan ma nii, et mul on olnud pm ¹okiseisund pärast seal käimist. Ma nagu näen seda mis seal surnuaias on - 1. kõdunevad kehad mulla all, 2. need hinged seal kõik.... :S Täna ma muideks nägin jälle unenägu, suht rahulikku jne, aga üks kummitus hakkas mind veic kiusama Very Happy kartsin küll aga halba ta ka ei teinud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Nelj Okt 09, 2008 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle näiteks paistab, et toetud liialt välisele. Kui hakata oma algkuju kasvatama, muutub energeetika tihkemaks ja sissesõitjaid jääb vähemaks.
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2008 9:11 am    Teema: Vasta viitega

siin ja seal kirjutas:
Mulle näiteks paistab, et toetud liialt välisele. Kui hakata oma algkuju kasvatama, muutub energeetika tihkemaks ja sissesõitjaid jääb vähemaks.


Noh eks see ongi see, miks mulle saadakse ligi. Muidu ei saaks nii lihtsalt. aga need, kes minu ligi on nüüd saanud ja minu energiat kasutavad jne, kuidas neist vabaneda? Või täpselt nii vabanengi, et muudan oma energeetikat "tihedamaks" ? mis moodi? Smile Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2008 9:34 am    Teema: Vasta viitega

Täna nägin jälle kahtlast, õuduse maiguga unenägu:
Jalutasime tuttavaga väljas pimedas ning nägime väga kaugelt lastavaid saluute. Helesinised olid. Need hakkasid aina lähemale meilelendama ning tekkis ka aina rohkem juurde. Asi muutus kahtlaseks sest 1. saluudid ei lenda nii kaugele algpunktist ning 2. keegi ei laseks nii kaua nii mõttetuid ühesuguseid siniseid saluute Very Happy ja siis hakkasime jooksma.. jooksime ühte noortekeskusesse, mis asus nagu koopas ja sinna pidi sisse pugema ühest väiksest praost Razz aga järsku ma enam sinna ei mahtunud ja need "saluudid" hakkasid meid ründama. Mul oli tunne, et iga "saluut" e. nüüd lähedalt nähtuna suur plekk tünn, mille eesmärk oli meid tünni sisse "imeda" väga suure magnetefektiga, et oli nimeliselt suunatud. Tünnil, mis mind pidi endasse võtma oli kirjas minu nimi. Ma hoidsin tünni äärtest kinni 1, et ma sinna sisse ei imetaks ja 2. et "suhelda" tünniga. Karjusin talle pm et mida ta must tahab ja sõimasin päris pikalt Very Happy ühesõnaga astusin vastu! Ja muideks see tünn ei võtnudki mind endaga kaasa vaid lasi end "välja lülitada". Ütles mulle, et ma vaataksin teisele poole tünni. seal oli minu nimi ja all väiksemalt midagi viitavalt et igaühel oma tünn, vms. See uni sai läbi Smile

.... Mingi aja pärast kõndisime kõik suure põllu peal, palju inimesi oli suht ja me nagu oleks pagenud millegi eest, ning järsku hakkas taevast ilusaid suuri punaseid õune alla sadama Very Happy Nagu ma jälle aru sain, siis olid need meie pihta suunatud Razz

Sihuke lahe öö siis mul jälle Very Happy Tünnile vastu astumisest tunnen muideks ennast väga hästi ja see et ma sedasi julguse ja jõu kokku võtsin on ka väga head tunnet tekitav Very Happy Aga ega ma kunagi ei olegi (unes) füüsilisel moel ohvriks sattunud. eks ma alati vist ärkan enne üles ning "järg" pole veel minu kätte jõudnud... A see kummituslaeva teema oli nii, et noa teraga tegi tõesti mulle üks mees haiget ja miks ma ei põgenenud oli see, et ma teadsin et mul nagunii mingit pääsu ei ole, et need ju kummitused.. ja ma teadsin, et vahet pole kus ma end peidan leiavad nemad mu ikka üles.. jõud tundusid liiga suured olevat.. ma ei oska seletada Confused Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group