Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Juhtruum.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2004 10:52 pm    Teema: Juhtruum. Vasta viitega

Kui me liidame kaks reaalsust kokku. Vaatame inimese juhtruumi ja füüsilist keha korraga (Mina näen sedasi vaadates juhtruumi energia pallina), siis peaks ta asuma inimese pea kohal. Kui asub ta allpool, siis inimene alahindab ennast. Kui kõrgemal, siis inimene ülehindab. Kui inimene ennast alahindab, siis loovutab ta osa energiat ära. Selle saab kas ülehindaja või mingi egregor.
Näiteks kristlik egregor sisendab inimestele, et nad on tühised. Kui inimesed usuvad seda, siis tõmbavad enda juhtruumi alla ja vabaneva energia saab antud egregor endale.
Ülehindajal on sisemine soov teisi pidevalt halvustada või maha teha.

Juhtruumis asub inimese kõrgem mina. Tema surematu osa. Kui Tema on seal üksinda ja töö korras, siis inimene on iseenda peremes ja siin elus saab ta temale vajalikke kogemusi. Kui leiame sealt mõne inimese, siis teda juhib antud inimene. Nähes mingit olendit, siis on tegemist mingi võrgustiku olendiga.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2004 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

Juhtruumis peab olema teie "kõrgem mina". Minul teda seal ei olnud ja arvan, et asi polnud mitte selles, et ta aeti sealt minema, vaid selles, et teda ei lastud lihtsalt sinna sisse...
Sain ise ühendust oma "kõrgema minaga" ja kutsusin ta oma juhtruumi ja panin ta tööle...
Soovitan anda oma "kõrgemale minale" ka keitseriietus ja mingi relv ja teha talle selgeks, et peale team ei tohi seal mitte kedagi olla.
Võite talle ka kaitsekihi ümber teha...
Juhtruumis peaks olema vähemalt 1 arvuti ja vähemalt 1 monitor...
Lisaks leiab sealt igasuguseid muid masinaid... Kui ei leia ja on vaja mingit konkreetset masinat millegi konkreetse asja tegemiseks, siis küsige oma "kõrgema mina" käest ja ta näitab teile selle masina asukoha...
I
se näen oma enda juhtruumi nii, et mul on seal suhteliselt pikk koridor, siis on nö. valvuriruum, siis veel serveriruum. Õige juhtruum on ikkagi üks suur tuba.
Kui ma lähen enda nö. Juhtruumi kompleksist välja, siis ma näen seda valge helendava kerana ja kui ma olen oma juhtruumist väljas, siis ma oleksin nagu kosmoses...
Enamus sissetungijaid sisenevad ikkagi välisuksest, nii et on soovitatav panna oma välisuksele mingid kaitsed peale või teha selline uks, mida ainult sina ise avada suudad...
Oma juhtruumis olete peremees teie ise ja sissetungijad on vaja kiiresti hävitada või välja ajada... Võib ka nii olla, et sissetungija on tulnud teile hoopis nö. külla või õpetusi jagama...
Endal ilmusid näiteks kutse peale mitu valvurit kohale, kes ongi osa minu sõjaväest ja tõesti aitavad mind mu ruumides korda hoida...
Oma juhtruumiteisikust ei ole aga mingit sõjameest mõtet loota... ei saa nad nagu eriti hästi kollidele vastu, aga kindlasti tuleb käskida neil teile märku anda, kui midagi kahtlast on toimumas...
Tuleb ka vaadata, et kas teie "kõrgem mina" saab ja oskab oma arvutitega töötada, kui ei, siis on midagi väga valesti...
Olen muidu ka teiste inimeste Juhtruumi teisikutele relvad kätte andnud ja kaitseriietust neile jaganud, aga paaril korral on olnud nii, et kui tagasi tulen, on relvad ja riietus kuskile eemale ära pandud ja relv pole üldsegi võitlusvalmis...

Jama on aga see, et tavaliselt kui teid rünnatakse ja teie ruumides võõrad olendid ringi jooksevad ja pahandust teevad, proovitakse samas teie "nägemisvõimet" segada... Tihti on nii, et rünnaku ajal ei ole te üldse enam suutelised saama sama head pilti oma ruumides toimuvast, kui tavaliselt...
Kasulik ongi oma "armee" üles leida ja rünnaku ajal anda neile käsk ruumides ringi kolada ja vaenlaseid hävitada...
Mitu korda on nad mind teavitanud, et kuskil ruumis asub mingi tegelane, kellest neil jõud üle ei käi...
Alati kui kellegi tapate, siis otsige ümbrus hoolega läbi... tavaliselt jääb kollidest mingi asi järele...
Soovitan teha teil oma juhtruumi mingi seif, kuhu te siis need leitud asjad kokku kogute...

head avastamist !


Viimati muutis seda Arxos (Esm Veeb 09, 2004 11:52 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2004 11:49 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos, ma imestan, kuidas käskimas saad käia.
Pigem tuleks abi küsida. Kas need sõjamehed on su sulased, orjad või kes?
Kõrgem mina peaks mind ikka kontrollima, mitte mina teda.
Või milline osa sinu minast su kõrgemat mina siis kontrollib?
Kas tervik-mina? Väga arusaamatu. Oled ikka kindel, et asi õige?
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2004 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

rahu rahu Natuke. Wink

nii, mul jääb vahest tunne, et mu juhtruum on kui läbikäiguhoov, alatasa leian sealt rahvast, näiteks täna oli seal mingi vaidlemine- no umbes 6-e mehe ringis, kõrgem mina oli nende poole seljaga ja näppis kange, küsisin siis talt, et mis värk on- siis ütles, et küsi neilt. Aga kuna ma neilt vastust ei saanud siis ajasin nad välja. Aga Arxose jutt pani mõtlema ja ma panin uued uksed ette ja lasin kõrgemale minale ise relvad ja asjad muretseda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2004 11:58 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Arxos, ma imestan, kuidas käskimas saad käia.
Pigem tuleks abi küsida. Kas need sõjamehed on su sulased, orjad või kes?
Kõrgem mina peaks mind ikka kontrollima, mitte mina teda.
Või milline osa sinu minast su kõrgemat mina siis kontrollib?
Kas tervik-mina? Väga arusaamatu. Oled ikka kindel, et asi õige?


abimehed on sinu teenrid, neile meeldib väga, kui neid hea töö eest vahel kiidad ja võid neile ka kingitusi viia, see meeldib neile eriti Smile
Kui mõni "abiline" ei kuula su sõna, siis soovitan tüüp lihtsalt minema ajada
Tegelikult abiliste jaoks on eraldi ruum ( see ei kuulu 10 põhiruumi hulka... ) mina kutsun seda ruumi lihtsalt "abiliste ruumiks". Sealt leiad enda armee.
Üks kord leidsin sealt mingi samuraide kamba... paar tegelast astusid rivis ette ja üks nagu ründas mind... Kohe ajasin nad kõik minema.
Sinu Juhtruumi teisik peab ikkagi sulle kuuletuma, tema ülesanne, on teha tööd, aga soovitan temaga viisakalt vestelda ja käskluseid jagada, aga kui see on teie juhtruumi teisik , siis ta nagunii meeldib teile ja te saate temaga väga hästi läbi.


Viimati muutis seda Arxos (Kolm Märts 03, 2004 10:51 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2004 12:26 am    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks on kõrgem mina teadmiste varamu, kust küsimustele vastuseid saada, arhiiv mineviku kohta, tee väljapoole keha, "nõiakatel", tulevik. Andmebaas.
Minu armee on mulle sõbrad (sarnaselt krakkidega), kellega koos lõkke ääres istuda, mitte teenrid. Su suhtumine on täiesti erinev.
Minu juhtruum on mu maja ülemisel valmiskorrusel. Kui mõnda ruumi vaja minna, siis sisenen oma maija. Kõnnin treppe mööda või sõidan liftiga. Hiljuti kolisin oma keskuse ühe korruse võrra üles nii, et lagi avanes nagu luuk. Ei mingit treppe mööda nodi vedamist. Lõbusalt ja lustiga.
Sagedus, millelt vaatan, ütleb, et mu juhtruum on klassikalise kabineti stiilis. Korrektselt kraamitud. Liig akadeemiline. Aga õnneks ainult minu päralt. Vaata ka mu juhtruum üle, kui tüli ei tee. Oleks huvitav teada, mida näed.
Mu majas esialgsetel andmetel 36 ruumi - niipaljusid tajun praegu, tegelikkuses rohkem ilmselt.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2004 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Minu jaoks on kõrgem mina teadmiste varamu, kust küsimustele vastuseid saada, arhiiv mineviku kohta, tee väljapoole keha, "nõiakatel", tulevik. Andmebaas.
Minu armee on mulle sõbrad (sarnaselt krakkidega), kellega koos lõkke ääres istuda, mitte teenrid. Su suhtumine on täiesti erinev.
Minu juhtruum on mu maja ülemisel valmiskorrusel. Kui mõnda ruumi vaja minna, siis sisenen oma maija. Kõnnin treppe mööda või sõidan liftiga. Hiljuti kolisin oma keskuse ühe korruse võrra üles nii, et lagi avanes nagu luuk. Ei mingit treppe mööda nodi vedamist. Lõbusalt ja lustiga.
Sagedus, millelt vaatan, ütleb, et mu juhtruum on klassikalise kabineti stiilis. Korrektselt kraamitud. Liig akadeemiline. Aga õnneks ainult minu päralt. Vaata ka mu juhtruum üle, kui tüli ei tee. Oleks huvitav teada, mida näed.
Mu majas esialgsetel andmetel 36 ruumi - niipaljusid tajun praegu, tegelikkuses rohkem ilmselt.


Sinu juhtruum näin mulle mingi pööninguna... minul on seal väga pime ja tundub, et ka must ja tolmune
Mulle tundub, et su juhtruumi keskele on pandud väike toega redel ja sealt läheb paar köit üles Smile , üleval oled nagu sina ise ja teed seal lõket, mitte pole arvuti taga, aga arvuti ja teised masinad on sul hoopis all.
Juhtruumist läheb välja koridor, mis on küll paremini valgustatud ja on päris suurte ustega... kui lähen aga põrandast läbi, siis tundub kõik kuidagi imelik ja hägune, aga ruum oleks nagu paremini valgustatud...
Mingid blokid on peal... kui juhtruumi tulin, oli esimesed 15 sekundid ka pilt päris segane.
Sul oleks nagu mingid relvad ka seal seina peal, võib-olla isegi klaas- seintega kapis...
Mingi kahe teraga kirves jäi silma Rolling Eyes

igatahes kõrvalisi tegelasi ei paista su juhtruumis olevat...
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2004 5:35 pm    Teema: Vasta viitega

Nojaa.
See on mu kolikamber, asjad mida ma ei kasuta, aga edaspidi võib veel vaja minna.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2004 9:52 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Nojaa.
See on mu kolikamber, asjad mida ma ei kasuta, aga edaspidi võib veel vaja minna.


et siis ei olnudki üldse juhtruumis ? Tegelikult täitsa võimalik, kuna alguses oli pilt väga hägune ja ju ma siis ei saanud su juhtruumi päris sisse ja sattusin hoopis kolikambrisse...
Siis vist need mõned masinad seal olid vana tehnika, mis ammu kasutuselt ära võetud....
Ja tegelikult ühtegi pilti näitavat monitori ma seal ruumis samuti ei näinud Confused
Ei tea, miks ma ise hästi ei uskunud, et see su mõni muu ruum on Rolling Eyes
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2004 11:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tead miks sa ei leidnud? Mul võeti ristimine maha ja ma arvan,et kaitsekihid on väga paksud ja eksitavad. Juhtruumis ei tohi ka teisi olla. Niisiis prooviks sama asja mõni teine päev,et samal ajal aitan oma jõuga sul leida minu juhtruumi. Kui see sind väga ei koorma muidugi ja nõus oled vaatama. Mind huvitaks väga, kuidas sina näed.
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2004 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tead miks sa ei leidnud? Mul võeti ristimine maha ja ma arvan,et kaitsekihid on väga paksud ja eksitavad. Juhtruumis ei tohi ka teisi olla. Niisiis prooviks sama asja mõni teine päev,et samal ajal aitan oma jõuga sul leida minu juhtruumi. Kui see sind väga ei koorma muidugi ja nõus oled vaatama. Mind huvitaks väga, kuidas sina näed.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2004 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

Ei usu, et koormab, kuna kui sul juhtruum puhas, siis pole ju neid jurakaid, kes mulle ise kallale tuleksid Smile
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2004 12:16 am    Teema: Vasta viitega

Täna mulle ei sobi enam. Jätame teiseks korraks. Aitasin mitmeid hädasolijaid ja nüüd lõõgastuks.
Huvi on suur.
Tagasi üles
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2004 3:36 pm    Teema: Palun seletage, olge kenad..... Vasta viitega

Niih, lugesin selle teema hoolega läbi ja tuleb tunnistada - mitte midagi ei saanud aru. Siin pea igas teemas mainitakse seda juhtruumi, no mõtlesin, et siit saab asjast aimu - no mitte midagi. Vähemalt ma ei häbene oma asjatundmatust tunnistada Smile . Esiti mõtlesin, et sellel nn juhtruumil on midagi unenägudega pistmist.... Tee või tina, aga ilma Teie juhtruumiteooriat mõistmata ei saa ma kahjuks paljudest postitustest aru. See on muidugi väga huvitav, et - nagu ma aru sain - siin inimesed vaatavad üksteise sisse ja nii edasi, aga mis on asja sisuline külg? Kuidas siis ikkagi saab väita, et sina oled see ja sina oled too ja sinu "juhtruum" vajab puhastamist ja trilla-tralla.... Kuidas Te küll nii enesekindlad olete? Kui Te väidate, et ma ei peagi sellest mütsigi jagama, siis on selge, rohkem ei küsi Smile .
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2004 5:18 pm    Teema: Vasta viitega

Poderile:

Mõtterännaku abil saad oma ruumidesse sisse, aga täiesti selget pilt toimuvast on väga raske silme ette saada Confused


Viimati muutis seda Arxos (Laup Veeb 14, 2004 2:16 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2004 5:54 pm    Teema: Vasta viitega

Juhtruumis ei pea olema teisikut. See on ruum, kus ainult sa ise saad käia ja ei mingeid teisikuid, ainult sa ise. Teisikuid saab tekitada ohtralt ja ka kõik isikud saavad luua sinu teisikuid, kuipalju aga neile kasulik. Enese teisikut peab alati kontrollima. Enese mina pole vaja tõestada, on tajudes soe tunne.
Arvuti pole primaarne. Arxsosele on. Aga mulle on juhtruumis oluline maalikast ja lõuendid.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2004 6:32 pm    Teema: Vasta viitega

No eks erinevad inimesed võivad näha juhtruumi erinevalt ehk siis asju erinevates sümbolites, aga ikkagi juhtruumis peaks olema sinu "kõrgem mina" kes siis teeb seal tööd ja annab sulle nõu...
Ega ma ise ei oskaks seal enda juhtruumis nende arvutitega mitte midagi teha...
Kui sul pole oma juhtruumis oma teisikut, siis soovitan sul ta üles otsida ja küsida, et miks ta ei ole siis seal ja ei tee tööd Confused loodan, et leiad ta üles ja saad temalt vastuse...
Muidugi, kui sul muutub olemine kehvemaks ja sulle tundub, et ta ei ole ikkagi sinu õige teisik, saad sa ju ta iga kell sealt minema kihutada ja siis vaadata, kas enesetunne muutub...

Minu juhtruumis ei olnud ka minu kõrgemat mina ja ma pidin ta tõesti ise üles otsima ja sinna viima, kuna teda ei lastud lihtsalt varem minu juhtruumi... Minu juhtruumis oli muidu üks naine, kes sinna aina uuesti sisse ronis (viskasin teda vist 5 korda välja, aga ikka tuli ta tagasi ja peitis ennast ühte samasse nurka ära ja kükitas seal tasakesi ) ... Peale seda, kui mu juhtruumi "tõsteti" ( mitte küll selle tegelikule kõrgusele ) leidsin ma oma juhtruumist, samast kohast kus alati, selle naise, aga peale seda tõstmist leidsin ma hoopis tema laiba ja peale seda pole ta enam sisse roninud Confused Muide praegu on mu juhtruum nii kõrgel, et isegi mu abilised ei suuda seal eriti kaua viibida. Tulevad küll siis, kui ma kutsun, aga lahkuvad kohe varsti, kuna see on tõesti nende jaoks liiga kõrgel...
Mul on nimelt igas ruumis, kuldne gong, mida lüües ilmub terve kamp kohe kohale
Tagasi üles
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2004 6:33 pm    Teema: Tere hommikust! Vasta viitega

Eino, tere hommikust!

Ma tõesti ei teadnud, et selle juhtruumi puhul on tegemist naljaga.
Sellisel juhul on minu juhtruumis vesiloputusega pott ja käepärast rull paberit.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2004 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

poder, mulle meeldib, kuidas Sa kõigest väest püüad seda "soga", mida selles foorumis küllaga, ära seedida ja oma maailmapilti sobitada.
võta, et juhtruum on nali, sest tõeseks muutub ta alles siis, kui Sa teda ise näed.
aga näed midagi sellist, millest siin jutt käib alles siis, kui selleks aeg.
püüdsin seda nägemust Sinust, millest ma viimasel jutuajamisel rääkisin teiste abiga seletada.
(vees ujuv rott) vesi on elu, oled ellusuhtumiselt pinnapealne. vaatasin, et siputades Sa märjaks ei saanud- elad nii, et midagi eriti ei õpi, midagi ei jää külge. rott peaks tähendama, et oled elujõuline tüüp, saad hästi eluga hakkama, aga ka seda, et oled karjaloom. meeldib kambas tegutseda, pead sõpradest lugu.
nüüd pressisin Sulle luba küsimata hinnangu kaela, vast pole hullu...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2004 6:56 pm    Teema: Vasta viitega

Vabandust Poder otsekohesuse pärast,elate te siis "peldikus".Vaevalt küll ,eelkõnelejail on avatud vaimne nägemine,kuidas kellelgi see sümboolika kehtib ja edasi areneb see pole meie teada.Arendades nägemist muutuvad paljud asjad selgemaks ja saavad arengu alustalaks.Kui pole soovi areneda siis on iga asi naljanumber,kui te aga pole millegi sarnasega varem kokku puutunud võiksite ehk ennast kõigepealt tervitada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group