Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Uus nõiasaade
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 54, 55, 56  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
oot, mis 26 on liiga noor või????
mõtle veel üks kord. Exclamation


vanus ei ole määrav, kogemuse hindamisel.
6 või 26, või 86 on ühtviisi kogenematu, kui enese võimeid alles hakkatakse proovima (ollakse avastamas).


FinalFantasy kirjutas:

Aga tekib küsimus, kas vaimsed inimesed ei saa siis aru, kui tegemist on valetamisega? Reporteris on link üleval, kus Nastja neid haigusi arvab.. Kõige parem koht on selle naisega, kellel süda haige on. Ma näen vaid teesklust.
Usaldage ennast ja öelge julgelt oma arvamus, mina tunnen siin vaid kõhklust, et jah.. noh ta on hea nõid ja..paneb hästi-laadset teksti. Mida te tegelikult arvate? Kui keegi ütleb oma ausa vastuse, ja põhjendab, miks Nastja on ehe nõid, siis oleks tore kuulda seda...


Tõestage, ütelge, arvake, näidake, blaa blaa...

Miks peab keegi, kes ON midagi tõestama
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 7:19 pm    Teema: Vasta viitega

Went kirjutas:
Luscinia kirjutas:
Kolmandaks: nice try koguda iseenda oletusele „hääli“ , toetusenergiat. See aitab küll antud loitsu enda sees toita ja tugevamana hoida, aga see absull ei lahenda probleemi, miks seda loitsu üldse ketrama hakati. Uskuge või mitte, aga isegi toetusenergiaga tugevaks paisutatud loits ei anna meelerahu.


see kõik ei varja ära ega muuda fakti, et Tokroodal ei ole mingeid võimeid. ta on õppinud sharlatane jäljendama ja õpetab seda edasi.

muriel Wink

Mina tunnen, et olen täitsa paigas oma nõiandusega. Seega ei taha mingit toetusenergiat, kui sa väidad vastu et Nastja on nõid, siis ma aksepteerin seda. Lihtsalt tekib küsimus, et miks keegi seda läbi ei suuda näha.


Ja muide, Toki oskab maagiat kasutada küll. Näide: Me harjutasime kujustamist, mis üldsegi välja ei tule tavaliselt (kujustad nt oma peopesale õuna ja teine inimene peab ära arvama). Aga see siiski töötab ühel meetodil: Tokroda ütleb mulle kaks eset ja küsib, kumma peale ta tegelikult mõtleb. Ja mina pean vaatama seda. Aga point seisab selles, et Tok suudab täpselt öelda, mille peale mina mõtlen, nagu hoobilt. See oli päris naljakas situatsioon ja neli korda vist proovisime järjest, ta nägi ära. Aga vastupidi ega teistmoodi asi ei tööta kahjuks.. Aga seda me alles treenime.
See oli nüüd lihtsustatud näide, kuidas oma võimeid tööle panna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pääsu
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 7:41 pm    Teema: Vasta viitega

Kas inimese erilised sünnipäraste eeldustena kaasaantud võimed on lihtsalt juhus, geeneetika või on see kui vaimude kingitus, et inimene saaks oma erilise ande abil maailma muuta?
Vaimuand – vaimu antud kink?
Kas see on inimese enda valida, mida ta selle anniga edasi peale hakkab?
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

pääsu kirjutas:
Kas inimese erilised sünnipäraste eeldustena kaasaantud võimed on lihtsalt juhus, geeneetika või on see kui vaimude kingitus, et inimene saaks oma erilise ande abil maailma muuta?
Vaimuand – vaimu antud kink?
Kas see on inimese enda valida, mida ta selle anniga edasi peale hakkab?

Minu praeguste teadmiste koha pealt, mida mina olen vaadanud, kui väga süvenen: Me elame erinevates vormides erinevais paigus, kindlasti leiab kuskilt kaugelt ka koduplaneedi ülesse.. praeguses vormis siis mälupangast näiteks.
Ja kui mõtled selle rännaku peale, mis selja taga seisab.. Tundub kõik see siin nii tühine. Ja need nö võimed: nägemine-tajumine- võime ravitseda teisi ja ennast- võime teha muutusi ümbritsevas keskonnas.. See peaks olema loomulik ja samas, see peaks tulema inimese sisimast. Seega, ma ütleks et ise oleme kinkinud endale need võimed. Sest paljugi on peas kinni niikuinii- kuid tabalukud saab lahti muukida, kui tahe on suur.
Aga noh.. siin tuleb sada muud asja mängu, mis nagu takistaks meid..
Tegemist on pooliku teooriaga, aga vist mõistad mind.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Teis Sept 30, 2008 1:14 am    Teema: Vasta viitega

teooriast lukkude muukimisel on abi ainult tuntud "kaubamärkidega" lukkude puhul. Enese lukkude muukimiseni jõuab alles siis, kui oled lukud leidnud, ja lukkude leidmiseks on tõesti tahet vaja. Muukimiseks peab julgust olema. Laughing Ja mitte vähe. Enamasti kannavad kõik "lukud" hirmu koodi, miskit sellist - et muugi-muugi, aga sa ei tea, mis sind selle ukse taga ootab - noh ja igaks juhuks veel, et ikka hirmus oleks. See käib asja juurde. Laughing
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 30, 2008 11:22 am    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
toorum kirjutas:
Samas kui 5 sotti pakkuda pole kas ta on nõus tegema?
Mina rääkisin ka nendest kordadest kus Tokroda on inimest aidanud ilma raha võtmata. Pealegi Tokroda visiiditasu on 300 krooni juhul kui inimesel on kuupalk alla 10000 krooni, kui ma nüüd numbrit õigesti mäletan.

toorum kirjutas:
Ja mis siin nüüd Nastjat halvustada või teda petiseks tembeldada,ega see ju oma läbikukkumisis saates ei õigusta.Justkui oleks vaja olla kindlasti parim,isegi kui oskused silma ei paista,et kui muidu ei saa,siis tuleb konkurendid maha tampida.
No ise räägid et see ei õigusta, kui asi nii on siis miks mina peaks seda et Nastja on petis sellepärast rääkima et oma väljakukkumisi õigustada. Sa ajad iseendaga vastuolus olevat juttu. Pealegi mina pole saates osalenudki.




Ma mõtlesin Toki väikseid möödapanekuid saates.Või olid sina kah seal?
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Sept 30, 2008 2:09 pm    Teema: Vasta viitega

Liine31 kirjutas:
teooriast lukkude muukimisel on abi ainult tuntud "kaubamärkidega" lukkude puhul. Enese lukkude muukimiseni jõuab alles siis, kui oled lukud leidnud, ja lukkude leidmiseks on tõesti tahet vaja. Muukimiseks peab julgust olema. Laughing Ja mitte vähe. Enamasti kannavad kõik "lukud" hirmu koodi, miskit sellist - et muugi-muugi, aga sa ei tea, mis sind selle ukse taga ootab - noh ja igaks juhuks veel, et ikka hirmus oleks. See käib asja juurde. Laughing


Vahest on ühe luku taga veel järgminegi lukk ja iga lukk viib sügavamale ja pimedamasse kohta.
See töötab justku valgustit pannes pimedasse keldrisse. Minna on vastik ja vajab julgust, et seal urgitseda ja töötada selle keldri kallal, aga kui pärast lambi seal põlema saad siis on hea sammuke level jällegi tõusnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Sept 30, 2008 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Liine31 kirjutas:
teooriast lukkude muukimisel on abi ainult tuntud "kaubamärkidega" lukkude puhul. Enese lukkude muukimiseni jõuab alles siis, kui oled lukud leidnud, ja lukkude leidmiseks on tõesti tahet vaja. Muukimiseks peab julgust olema. Laughing Ja mitte vähe. Enamasti kannavad kõik "lukud" hirmu koodi, miskit sellist - et muugi-muugi, aga sa ei tea, mis sind selle ukse taga ootab - noh ja igaks juhuks veel, et ikka hirmus oleks. See käib asja juurde. Laughing


Vahest on ühe luku taga veel järgminegi lukk ja iga lukk viib sügavamale ja pimedamasse kohta.
See töötab justku valgustit pannes pimedasse keldrisse. Minna on vastik ja vajab julgust, et seal urgitseda ja töötada selle keldri kallal, aga kui pärast lambi seal põlema saad siis on hea sammuke level jällegi tõusnud.


Hirm näitab kas sügavamale minemist või täiesti uute kohta minemist.
Kui hirmu pole siis järelikult liigud samal tasandil ringi.

Nt vette hüppamine. Esimene kord kardad. Teine kord hüppad ei karda enam.
Aga kui lähed kõrgemasse kohta hüppama või täiesti uute kohta hüppama siis jälle kardad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Sept 30, 2008 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

toorum kirjutas:

Ma mõtlesin Toki väikseid möödapanekuid saates.Või olid sina kah seal?
Rumal küsimus, ma ju vastasin et ma pole saates osalenud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Teis Sept 30, 2008 7:19 pm    Teema: Vasta viitega

Üks asi on tunnetus ja taju ja oskus sellega elada . See on inimesel sünnist alates olemas . Hoolsad bonned ja memmed suudavad selle taju uinutada et laps igal juhtumil reaalelus hakkama saaks .
Teine asi on teadlik vaimse elu jätkamine . Uinunud taju äratamine ja muud protseduurid siinjuures võivad olla üsna eluohtlikud nii nõiale kui ka lähikondastele.
Kui inimene on juba sünnist saati vaimsete võimetega ( nii nagu enamuses mustlaskasvatuses on ) , siis nende võimete avardumine ( ma ei kasuta sõna "areng" sihilikult ) koos lisakogemuste omandamisega on ohutum kui ollakse juba elus midagi saavutatud ja omandatud .
Sellega tahan öelda ,et mõlemad nn nõõiahakatised saavutavad oma täisvõimsuse alles teise inimpõlve jooksul . Inimpõlv kestab pool saturniperioodi .....18-20 aastat.
Küpset nõida võib hakata voolima pärast ligikaudu 36ndat eluaastat.
Kõige turvalisem on naistel pärast 50ndat eluaastat .

Aga erand kinnitab reegleid ja siin maailmas on kõik võimalik. Nastjast tajun küpsusepuudumist. Soovin talle edu ja hoidku ennast .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Teis Sept 30, 2008 8:01 pm    Teema: Vasta viitega

Aa jätsin mainimatta, et tean millest teie faking egregor toitub...viha energiast aga mina seda talle enam ei anna...konfliktid meeldivad talle tohutult.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 30, 2008 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
seekord jäi saade lahjaks. eelmine kord oli parem. näiteks see esimene ülesanne oli deduktiivselt võimalik järeldada - kauge sõit, mets, kuulus juhtum ja kui need kolm asja kokku panna, siis selge, et pastori lugu. pole mingit selgeltnägemist vaja. lihtne mõtete lugemise ülesanne. igatahes ma vastasin kõik ülesanded õieti ära mis seal püstitati, nii et ma võin ka ennast pidada selgeltnägijaks.
Muideks see saade tehti spets meile, paganatele.
Sina ju peaksid teadma, et telekaga mõjutatakse inimeste alateadvust.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Kolm Okt 01, 2008 12:45 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Muideks see saade tehti spets meile, paganatele.


ja mina loll arvasin et eesti rahvale, et need saaks teie, paganate üle, naerda
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vaimuvalitseja
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 253
Asukoht: Kahe jalaga maa peal

PostitusPostitatud: Kolm Okt 01, 2008 8:14 pm    Teema: Vasta viitega

See saade on ju vabamüürlaste tüüpformaat! Ameerikast meile sisse veetud. Lollid on need, kes sellega kaasa läksid ja saast langeb nende peale, kes osalevad ning osalejaid toetavad.
_________________
"There are problems in today's world that cannot be solved by the level of thinking that created them"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Okt 02, 2008 9:50 pm    Teema: Vasta viitega

Aga huvitav on see, et vene nõid kardab eesti metsa. Kaks korda metsaga on vahelejätnud. Seda hirmu peaks kuidagi ära kasutama. Tundub, et mets viskab tajud kinni. Suudab ainult Kersna mõtteid lugeda. Järeldus, kui tahad parasiitidest lahti saada, siis mine metsa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Nelj Okt 02, 2008 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

Akk kirjutas
Tsiteerin::
Aga huvitav on see, et vene nõid kardab eesti metsa.


Väga hea tähelepanek. See tuleb meelde jätta.
Kuid ometi - nägin metsas tehtud intervjuud Nastjaga ......
Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Nelj Okt 02, 2008 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

Teur ja Geit said endale meedias nüüd sildi "jünger" Rolling Eyes

Seekordne saade oli vägev. Polnud enam selliseid kohutavalt suuri möödapanekuid nagu meeste naisteks pidamine ja surnute elavateks tunnistamine.
Lemmikuks osutus Teuri metsajooks koos nuiaga sihtpunktini. Mina nimetan seda tõeliseks jõujooksuks!
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Nelj Okt 02, 2008 11:32 pm    Teema: Vasta viitega

monotoon kirjutas:
Akk kirjutas
Tsiteerin::
Aga huvitav on see, et vene nõid kardab eesti metsa.


Väga hea tähelepanek. See tuleb meelde jätta.
Kuid ometi - nägin metsas tehtud intervjuud Nastjaga ......
Rolling Eyes
Tol ajahetkel rääkis Nastja kaameratele hoopiski sellist juttu, et inimestel pole piisavalt jõude taga, et teda mõjutada vms.
Tänases saates tehtud intervjuu Nastjaga oli millalgi eile või mõned päevad tagasi tehtud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Reede Okt 03, 2008 12:08 am    Teema: Vasta viitega

Estonia blokeering toimib. Cool
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Okt 03, 2008 12:17 am    Teema: Vasta viitega

Reaalselt ütlesid vähemalt 3 inimest Alenderi nime ära. Teur, Maila ja Inge.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 54, 55, 56  Järgmine
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 56

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group