Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

luupainajad

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
lota



Liitunud: 24 Sept 2008
Postitusi: 2
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 24, 2008 4:28 pm    Teema: luupainajad Vasta viitega

kogesin pyhapäeva öösel oma esimest luupainajat ja see on jäänud mind nyyd veidi piinama. hetked peale seda kui olin unne jäänud ja sinna päriselt veel mitte jõudnud vaatasin seljataha, kus istus mu korterikaaslase kass ja pead tagasi pöörates seisis mu voodipäitses pruun karvane kassi moodi elukas, kellel puudus nii nägu kui jäsemed. ta lihtsalt oli seal ja ma ei mäleta enam, kas mu käsi juba oli voodil või ma ise sirutasin selle tema poole, aga seal see mingi hetk oli ja mingi energia (ise ta ei liigutanud kordagi) abil ta tahtis seda või mind endale. pyydsin hyyda oma korterikaaslase nime, kuid ei suutnud. tunne oli õudselt hirmus ja hirmsalt õudne - karjusin, aga häält ei tulnud. sekundid hiljem tegin silmad lahti ja kõik oli vaikne. lamasin kyll sama kylje peal kui hetk tagasi, kuid ei olnud ei korterikaaslase kassi selja taga ega olendit voodi kõrval.

et mida see - luupainajad yldsiselt - tähendavad? tean nii palju, et olin nii vaimselt kui fyysiliselt väga nõrk ja väsinud sel päeval ja õhtul, vbl sellest siis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Sept 24, 2008 6:19 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=903&postdays=0&postorder=asc&start=0
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lota



Liitunud: 24 Sept 2008
Postitusi: 2
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 24, 2008 9:20 pm    Teema: Vasta viitega

aitäh sain infi kyll ja noh mis seal ikka, käis kylas siis käis. parem oleks kui ta rohkem ei tuleks, tassikest teed temaga just ei jooks..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group