Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nƵmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Toki loengud 2008 suvekokkutulekul. Audio!

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Urmas
Valge pƤike
Valge pƤike

PostitusPostitatud: Püh Aug 10, 2008 4:42 pm    Teema: Toki loengud 2008 suvekokkutulekul. Audio! Vasta viitega

Siin on neli mp3 faili Tokroda loengutest selle aasta suvekokkutulekul Vormsil.

1. Areng ja Parasiidid
2. Mees- ja Naisenergiad
3. 12 Tungi ja Hingekettad
4. Ā©amanistlik maailmapilt (96-sĆ¼steem)

Kuna lindistusele sattus palju vihmapiiskade krabinat ning muud mĆ¼ra, soovitan kuulamiseks kƵrvaklappe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Roosi
Pruun pƤike
Pruun pƤike

PostitusPostitatud: Esm Aug 11, 2008 11:52 am    Teema: Maag ja teooriad... Vasta viitega

Teate mul k@ll hetkel pole aega seda eriti kuulata aga nii palju kui ma kuulasin r@@gib hannes seal asjadest poolikult ning kui kuulata veel tundub, et ta hakkab iseendast r@@kima ja @ldse on imelik seda kuulata kuna see kuidas ta r@@gib tundub kui @li v@rre, et teie ainult n@ete seda ja olete seal tasandil jne, et tavalised inimesed ei kuulu selle teooria alla. Ja see on k@ll vale, mis ta teeb, et ta r@@gib teiega mitmuses nagu te k@ik oleksite samal tasemel, mis tema, milles mina v@ga s@gavalt kahtlen. Ja @le @ldse kui ta tahab kellegile midagi selgeks teha, siis seda tuleb k@ll personaalselt teha, sest tavaliselt inimesed ei suuda k@ike informatsiooni hulka vastu v@tta, sellep@rast keegi ei m@istagi tema juttu ja vigisevad, @gisevad ja kaklevad siin. Ja @ldse kui kellegil siin pidevalt on energia puudus siis hakaku vaatama kellele ta oma energiat pidevalt @ra annab...Looduses ja metsas k@imine ja jalutamine aitab ka energia resursse parandada ning soovitan ka igal @hel endale m@ni tore hobi leida...see toidab ka energia keha ja hinge.

Ja muideks inimene kes ennast p@ris vaimseks juhiks, maagiks v@i n@iaks peab ei k@i seda igal pool kuulutamas ja ennast reklaamimas, et tema on see ja kuningas, et tema teeb teid korda jne. Sest temal pole seda vaja nimelt temal k@ik toimib ja ta ei pea ennast reklaamima, et endale kliente ja j@ngreid saada.

Ning Hannes soovis mulle surma ta @tles seda mulle reaalselt telefoni teel... Tundub, et ta ise oma maailma reeglitest k@ll kinni ei pea,.. seega miks peaksid ka teised, kes tema teooriaid j@rgivad...Huvitav, et ta unustab @ra pumerangi seaduse, et kes teisele auku kaevab, see ise sisse kukub. ...Ja kes teisele nime annab see ise seda kannab...
creative
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Aug 11, 2008 11:58 am    Teema: Vasta viitega

...pane ennast pƵlema
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.

PostitusPostitatud: Esm Aug 11, 2008 12:31 pm    Teema: Re: Maag ja teooriad... Vasta viitega

Roosi kirjutas:

Ja muideks inimene kes ennast p@ris vaimseks juhiks, maagiks v@i n@iaks peab ei k@i seda igal pool kuulutamas ja ennast reklaamimas, et tema on see ja kuningas, et tema teeb teid korda jne. Sest temal pole seda vaja nimelt temal k@ik toimib ja ta ei pea ennast reklaamima, et endale kliente ja j@ngreid saada.

Nad lihtsalt kardavad.
Muide, Ƥra nukrutse, et Tok sulle surma soovib. Isiksus ei vii asju nii kaugele, eks oled sellise hinnagu tƤitsa Ƥra teeninud oma sitase karavaniga. Loodan, et saad mƵttest aru.
Tagasi üles
cono
Valge pƤike
Valge pƤike

PostitusPostitatud: Esm Aug 11, 2008 1:26 pm    Teema: Vasta viitega

Ma loodan, et Tok'ga oli enne lƤbi rƤƤgitud, et tema loengud Ć¼les pannakse.

Minu poolt aga suured tƤnud huvitavate juttude eest!
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Aug 12, 2008 2:05 am    Teema: Vasta viitega

roosi, Ƶpi kirjutamine selgeks, et rohkem enam mĆ¼stilisi meiliaadresse teksti sisse ei tuleks.
mƵtete leidmine sealt on juba Ć¼lesanne vƤga palju edasijƵudnutele, kuigi ma ei tea, kas ka jƵukohane.
jƤrelikult neid ma sealt leida ei unistagi.
akk
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.

PostitusPostitatud: Teis Aug 12, 2008 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

selle paganliku filosoofia jƤrgi tehes, kui kƵik andma hakkaks st arenema, siis ei jƤƤks maakerast midagi jƤrgi. tegelikult neid kes hirmasti annavad midagi, neile peaks kƵva maksu peale panema, sest keegi peab ju pƤrast nende sitta likvideerima, enamasti teeb seda loodus. ja isegi need kes annavad , on enne kƵvasti tarbinud . andmine on vƤga energiakulukas toiming
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Aug 12, 2008 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
selle paganliku filosoofia jƤrgi tehes, kui kƵik andma hakkaks st arenema, siis ei jƤƤks maakerast midagi jƤrgi. tegelikult neid kes hirmasti annavad midagi, neile peaks kƵva maksu peale panema, sest keegi peab ju pƤrast nende sitta likvideerima, enamasti teeb seda loodus. ja isegi need kes annavad , on enne kƵvasti tarbinud . andmine on vƤga energiakulukas toiming
------------------
tƵmmake uttu

kui areng, mis siin vaja on, tehtud saab, siis tƵmmataksegi uttu, iga roju oma koju.
ja selleks, et Ƶppida puhtalt andma ja puhtalt oma pauerit rakendama, ongi vaja algul lihtaslt anda.
hall kass
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.

PostitusPostitatud: Kolm Aug 13, 2008 12:06 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
akk kirjutas:
------------------
tƵmmake uttu

kui areng, mis siin vaja on, tehtud saab, siis tƵmmataksegi uttu, iga roju oma koju.
ja selleks, et Ƶppida puhtalt andma ja puhtalt oma pauerit rakendama, ongi vaja algul lihtsalt anda...

...peksa nƤiteks Smile Okei, aga mis saab neist, kes andmisega Ć¼le pingutavad ehk siis omale vajalikke ressursse nii palju loovutavad, et surevad selle tagajƤrjel? Kas nad kƵik on vƤƤrisiksuse kĆ¼Ć¼sis ehk siis jƤrgivad "aureegleid" (olgu need millised tahes, nende pƵhipoint on ju Ć¼ks - anda kasvƵi oma elu mingi illusiooni nimel, ise midagi vastu kĆ¼simata) vƵi on nende seas ka muid variante?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Aug 13, 2008 12:14 am    Teema: Vasta viitega

neid nimetatakse vƤƤrisiksusteks.
edasi mƵtle ise.
akk
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.

PostitusPostitatud: Kolm Aug 13, 2008 9:57 am    Teema: Vasta viitega

tegelikult on nii, et need kes annavad, need on ka kƵige suuremad tarbijad vƵi vƵtjad
Tagasi üles
Roosi
Pruun pƤike
Pruun pƤike

PostitusPostitatud: Reede Aug 15, 2008 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
roosi, Ƶpi kirjutamine selgeks, et rohkem enam mĆ¼stilisi meiliaadresse teksti sisse ei tuleks.
mƵtete leidmine sealt on juba Ć¼lesanne vƤga palju edasijƵudnutele, kuigi ma ei tea, kas ka jƵukohane.
jƤrelikult neid ma sealt leida ei unistagi.

kle sorry jah Ƥtt (@) mƤrkide pƤrast aga tolles arvutis ei suutnud ma Ƶigeid tƤhti Ć¼les leida.
akk
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.

PostitusPostitatud: Esm Aug 18, 2008 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

ma olen nĆ¼Ć¼d loengud Ƥra kuulanud. minu kĆ¼simused kĆ¼siti Ƥra.
Tagasi üles
naine
Kollane pƤike
Kollane pƤike

PostitusPostitatud: Reede Aug 22, 2008 11:56 am    Teema: Vasta viitega

Mina neid t88le ei saa, youtube paluks ka !
Tagasi üles
hall kass
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 10:54 am    Teema: Vasta viitega

Ma sain kĆ¼ll nad alla tirida... aga see selleks. Tegelikult mul tekkis Ć¼ks hull idee. Nimelt - mind hakkas huvitama, kas Tokroda lubaks mul mingeid neist salvestustest vƤlja hƤkitud fraase kasutada oma muusikas ja kui, siis millistel tingimustel?
Mulle tundub, et siit saab pƤris huvitavaid sƵnumeid oma lugudesse seada...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
metsatƶllam
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Sept 14, 2008 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

kuulasin need audio Ć¼lesvƵtted kƵik Ƥra ja peaks Ć¼tlema ,et vƤga huvitav oli tekkis tunne tahtmine ka seal kokukal olla sest Ć¼ks asi on lugeda siin sĆ¼steemidest mis kohati on vƤga keeruline aru saada ja teine asi kuulata,samas oleks ka kĆ¼simusi tekkinud Razz
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Püh Sept 14, 2008 7:58 pm    Teema: Vasta viitega

kes sul keelab kolmapƤeviti kohal olla?
metsatƶllam
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Sept 15, 2008 1:02 am    Teema: Vasta viitega

kolmapƤeval kus ja mis kell toimub?
Tagasi üles
akk
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.

PostitusPostitatud: Kolm Sept 17, 2008 9:46 am    Teema: Vasta viitega

maag kelle juures kƤite, ise Ć¼tles, et ega tema ka kƵike ei tea ja meeles ei pea, ja kasutas paberit maha lugemiseks. Minu meelest on ta hilisemate maagide tƶƶriiist ja kasvatab tuuma neile. Seda ma ei Ć¼tle, et ta parasiitide heaks tƶƶtab v.a Ć¼ks Tokra sĆ¼steem on kĆ¼ll sammaste taga , kes tahavad parasiteerida
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group