Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Surmatants.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 3:54 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Tsiteerin::
Akk, kas keegi on keelanud sul kokkutulekutel käia? Sealt saaksid kõvasti infot Aga sa ei julge.



kardan jah välist fassadi ja sellepärast ei käigi ja õigustatult. kuna seda sitta on igalpool lademetena.


füüsilist ohtu ära karda,me oleme armastust täis ja sõbralikud Twisted Evil
Vahel satume me ka mulli..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2008 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

Ma annan teada, kui mõni pagan juhtub illusioonimullist korrakski välja saama. Seni pole seda veel juhtunud.
Nii et täpsem oleks öelda, et te satute mullis, mullis, mullis jne mulli, mõnda järjekordesse, kust te läbi mulli arvate end välja saavat.

Aga seda ma vaatan küll huviga, kuna te märkate surilinasid enda ümber. Paluks mitte sõnu sõnasõnalt võtta, need ei oma kirjeldust vaid tähendust.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 5:07 pm    Teema: Vasta viitega

Ah, tuleb puhuda vähem mulle, saad suurema paugu. Cool Igaüks on ikka omaarust see k6ige targem!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Märts 31, 2008 10:46 pm    Teema: Vasta viitega

Nii, sain oma litaka kätte, ka reaalis, aga sind gerde ma kyll ei näinud. Vedas et ellu jäin, rohkem ei taha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Teis Apr 01, 2008 12:37 am    Teema: Vasta viitega

Mida see Gerde siit ikkagi tahab? Muidugi, eks siinsed võivad mullis olla ja ei taha tunnistada oma "religiooniehitamise" tegelikke põhjusi... mind see ei puuduta, ma end paganaks ei pea - ma ei hakka kepi saamiseks mingeid hollallaasid genereerima, mina kas leian naisi, kes mind seksuaalselt ihaldavad (kusjuures - olen leidnud kah) või peksan pihku.

Samas Tokroda teooriatest klapib paljugi sellega, mida mina olen oma senises elus tähele pannud, nii et Gerde, vaata lihtsalt lahtiste silmadega ringi... Oleks huvitav teada, millises mullis näiteks mina Gerde arvates olen - kui siin vastata ei soovi, võib seda privas teha, ja kui ma teda üldse ei huvita, ei ole ka hullu.

Gerdenel kirjutas:
Aga seda ma vaatan küll huviga, kuna te märkate surilinasid enda ümber. Paluks mitte sõnu sõnasõnalt võtta, need ei oma kirjeldust vaid tähendust.


Surid inimesed enne, surevad nüüd ja surevad ka edaspidi. Kuid see surilinade jutt kõlab küll New Age moodi - nimelt mõnigi tolle egregori jünger juba kuulutab, et need, kes "uue ajastu energiaga" kohaneda ei soovi, kustutatakse elavate nimekirjast. Seega mingi bullshit, mis tuleb sügavale karupersse lükata. New Age inglid ei mölise meiega, nad saavad meie käest lõuga Twisted Evil

Aga teatud nurga alt vaadates on terve see planeet ĂĽksainus suur sitane mull, kuhu me kurat teab mis valemiga sattunud oleme...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Apr 21, 2008 7:58 am    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Nii, sain oma litaka kätte, ka reaalis, aga sind gerde ma kyll ei näinud. Vedas et ellu jäin, rohkem ei taha.


See vana gerge on ju pars vana n6id ja vampiirmyhakas, kes arvab, et on isegi tokist yle. V6imalik, et ta isegi usub, et tok on tema malenupp. Yldiselt vedas, aga ega ta nii k6va ka pole Cool Paar v2ikest pauku vaid karastavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Apr 21, 2008 8:00 am    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:


füüsilist ohtu ära karda,me oleme armastust täis ja sõbralikud Twisted Evil
Vahel satume me ka mulli..


Ja jaaa, viimasel kokukal kus mina k2isn, k2is politsei ja kiirabi kohal paari mutti lappimas Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Apr 21, 2008 8:04 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Suzi kirjutas:
ja valib tugevama ning tekib elutants Cool

Kui jälgida statistikat, siis naised valivad üldjoontes kehvema. Neid saab ju valitseda.
Muideks mullis võitlemine on ebaaus. Naine kehtestab seal lollid reeglid.
Mina näiteks eelistan võidelda väljaspool mulli.


Aga mille p2rast sa siis ikka ja j2lle yhe kindla inimese mullis k2id ?? M2letan, et vingusid, aga ikka k2isid. Muideks, ise sa vabandasid seda alati yhe kindla p6hjusega, sul on vaja tugevat naist, kes sin sealt ikka ja uuesti v22lja t6mbab, aga millegip2rast sa kipud seda k2tt ka hammustama. V6i lased hammustada. Igatahes on ka ju head mulli vaja, et aegajalt tegusid korda saata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Apr 21, 2008 11:42 am    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Norn kirjutas:
Nii, sain oma litaka kätte, ka reaalis, aga sind gerde ma kyll ei näinud. Vedas et ellu jäin, rohkem ei taha.


See vana gerge on ju pars vana n6id ja vampiirmyhakas, kes arvab, et on isegi tokist yle. V6imalik, et ta isegi usub, et tok on tema malenupp. Yldiselt vedas, aga ega ta nii k6va ka pole Cool Paar v2ikest pauku vaid karastavad.


Ei tea kes selle litaka andis, igatahes ennem mind öösel unes müksti selle külje pihta. Pärast käis veel üks tumelilla keebiga tont öösel tüütamas, türa kus ehmatas,käega katsusin, täitsa reaalne oli. Üritasin midagi talle teha, aga ei mõjunud vist? Homme lähen veel röntgenisse, igatahes enesetunne kõige parem ei ole. Viimaste ööde unenäod on ka üks kammajaa aint.
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Juul 28, 2008 10:18 am    Teema: Vasta viitega

tõmba uttu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Nelj Sept 04, 2008 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
ly kirjutas:
KĂĽsimus oli VASTUTUS.
Teiseks, ja arvamine kes siin kommenteerib ON VALE.
Kui Sa pole ta ema, siis ma tean, kes Sa oled.
Sa oled ta elukaaslane. Aga vastutuse probleem on ju Sinul, mitte minul.

Ma ei viitsi Sinuga siin jamada. Ăśtlen Sulle ĂĽht. Sa ei suuda eksisteerida ilma temata. Sa mees ei tea, kui palju on Sinu naine Sinu heaks teinud. Sina pole suutnud talle elementaarsematki anda.

Ja muideks, hingepiinu ei tee mina sulle, vaid Tenno. Sa võiks ikka kursis olla mõningate asjadega. Tead küll, millele ma vihjan.

Ma olen rääkinud.


Oi kui tore kohe nägha, et siin foorumis reeglid ei kehti ja neid poleg ausalt öeldes...Hannes kas unustasid, et nimesid ei võinud ju enam avalikustada...aga mul pohh, sest võitlus on võitlus...
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Nelj Sept 04, 2008 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

Tokki ihkad või?
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Sept 05, 2008 1:02 am    Teema: Vasta viitega

roosi sattus jälle samasse rattasse.
otsib näpuga järge vedades teistes vigu, et ei peaks enda omadega ajapuudusel tõtt vaatama.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Reede Sept 05, 2008 8:09 am    Teema: Vasta viitega

siin ja seal
Oranz päike


PostitusPostitatud: Nelj Sept 04, 2008 8:40 pm
Tokki ihkad või?


Roosi
Hall päike

--------------
Kes teisele nime annab see ise seda kannab. Kaua peab seda vanarahva tarkust korrutama, et kohale jõuaks kõigile...
Tagasi ĂĽles

Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Reede Sept 05, 2008 1:09 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
roosi sattus jälle samasse rattasse.
otsib näpuga järge vedades teistes vigu, et ei peaks enda omadega ajapuudusel tõtt vaatama.


Fa, fa eksole... Tõde on tõde ja kui jmidagi ei meeldi, siis ära loe ja reageeri...ma ei saa aru mis sa minu pärast nii väga muretsed...ma ju sulle kirjutasin kuna minu probleemid lõppevad...
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Reede Sept 05, 2008 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

Uups! Ma enam ei ploki vihkajate vihkamist ... süggav wärk.
Tõsi, mõned on ju kaitset saand ...
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Teis Sept 16, 2008 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

Anatoli Nekrassov: "Elavad Mõtted" ...MAAILMAVAADE MÄÄRAB SAATUSE...


LehekĂĽlg 285 alumine pool - 289

Erakordselt tähtis on taastada oma ISIKLIKU VÄÄRIKUSE TUNNE, mis kaotati tuhande aasta jooksul. Kõrkust on palju, kuid isiklikku väärikust on vähe. Väärikas inimene tähendab "püstiseisvat" isiksust, kes väärib oma kohta, tegevust ja oma elu!
Väärikas - tähendab olla vastutav kõige eest, mida inimene räägib ja seega ei muuda selline inimene igasugust vabadust anarhiaks. Väärikas - see on kindlalt sisemiselt vaba inimene. Tõeliselt väärikas inimene ei saa olla kellegi ori! Ta püüab end avada igasuguses olukorras, võtab endale vastutuse ja leiab väljapääsu, ootamata armuande ükskõik kelle käest. Väärikale inimesele tulevad vjadusel appi kõik teda väärt olevad jõud, nii maised kui taevased. VÄÄRIKUS - SEE ON INIMESE SISEMISE SEISUNDI VASTAVUS TEMA VÄLISELE AVALDUMISELE. See käib ka rahva kohta. Kui rahvas on elu väärt, seda territooriumi, millel elab, see tähendab, kui ta on ümbriteva Maailmaga harmoonias ja see harmoonia on pidevas arengus, siis Maailmal ei ole põhjust mingi välisjõu rakendamiseks selle rahva vastu. Ainult sisemine disharmoonia ja seisak ühiskonas provatseerivad Maailma erinevatele tegudele, alates looduse kataklüsmidest kuni sõdadeni välja. See tähendab, et rahva disharmoonia tase vastab tema väärikuse puudumisele.
Tsivilisatsiooni tegelik progress toimub siis, kui moraal muutub humaansemaks. Aja jooksul peavad muutuma moraali põhimõtted vastavalt IGAÜHE VASTUTUSE MÕÕDULE. Kuid see toimub siis, kui inimene tunnetab oma osa. Näitlikult öeldes võib inimene olla etturiks malemängus, kuid võib olla ka palju tähtsam figuur. Arvan, et inimene ise peab olema maletaja ega tohi sõltuda kellegi tahtmisest. Praegu toimub oligarhilise püramiidimudeli kriis, mille aluseks on majandusliku ja poliitilise võimu kokkusulamine, sealhulgas ka isiksuse tasandil. Paljud tundsid seda läbi oma isikliku raha kaotuse finantspüramiidide lagunemise ajal, sattudes "petetud hoiustajate" hulka. Põhimõte - mida kõrgem on asend püramiidis, seda rohkem on võimu - on ennast ammendanud. Suure formaalse võimu delegreerimine ühtedesse kätesse sai piduriks evokutsiooni teel.
Paradoksaalselt annab just selline kriis Venemaale unikaalse võimaluse uuele teele asumiseks, kus inimene omandab individuaalsuse, sõltumatuse, vastutuse ja saabaru, et arengu impulsid ei tule mitte alati ülevalt poolt. Riiklikud huvid peavad algama ja lõppema seal, kust algavad ja lõppevad kodanike huvid ja mitte vastupidi. Vältimatu on isiklike ja ühiskondlike huvide harmoonia. Nõukogude ajal tõid inimesed tihti ohvriks oma huvid ühiskondlike huvide kasuks. Kuid eitada ühiskonda nagu seda praegu tehakse, ei tohi samuti.
Igal rahval ja riigil on eriline osa üldises inimtegevuses ja seoses sellega oma eriline tee. RAHVAS NING RIIK ON ELUS VAID NIIKAUA, KUNI NAD LÄHEVAD OMA TEED: NIIPEA KUI NAD VÕTAVAD OMAKS VÕÕRA MAAILMAVAATE, NAD KAS HUKKUVAD, VÄLISE SURVE ALL VÕI SUREVAD VÄLJA FÜÜSILISELT, ELADES LÄBI SUURI KANNATUSI, VÕI MANDUVAD MORAALSELT VÕI MUUTUVAD TEISEKS RAHVAKS, KES VAIMSELT ERINEB TÄIELIKULT EELMISEST. Saksa filoosof Schleiermacher ütles:"Rahvas, kes võtab vastu võõrast, isegi kui see võõras on iseenesest hea, patustab Jumala ees." Sellise protsessi näiteks võib tuua Kreeka: jäädes oma vanadese geograafilistesse piiridesse, on tänastel kreeklastel vähe ühist oma esivanematega.
Igal rahval ja kultuuril on koht päikese all - nad on vajalikud nii Päikesele kui Maale. Sellest, kuidas üks rahvas realiseerib oma võimalusi, sõltub ka KÕIKIDE TEISTE SAATUS. Kogemus tõendab:igasugune kultuur areneb täisväärtuslikult sellisel juhul, kui see on kontaktis teistega, teeb koostööd, rikastub koostöös suhtlemisel teiste kultuuridega. Sellest kujuneb üldinimlik maailmakultuur.
Jumala käsk "Armasta oma ligimest nagu iseennast!" ei puuduta mitte ainult kahe inimese omavahelist suhtlemist, vaid ka rahvaste ja riikide SUHTLEMIST. Kahjuks ei saa mitte kõik sellest aru! Kui palju probleeme ja kannatusi tõi Venemaale kaasa sõna "suur"! Praegu kuulutavad Ameerika Ühendriigid oma üleolekut maailmas, sama teed läheb ka Hiina. Sellega seavad need rahvad enda ette tõsiseid probleeme tulevikus. Ei tohi alandada ei ennast ega teist, ei oma Isamaad ega teisi rahvaid. See käsusõna omab jõudu igal pool ja alati. Kaasaegses rahvusliku idee käsitluses peab olema säilitatud rahva iidne algupära ja rahvas peab suutma üheaegselt kohaneda kaasajaga. Keerulisemaks teevad situatsiooni religioonid. Lähenemise foonil, rahvuste ja kulturide aktiivsel koostööl, on religioonid võtnud positsiooni, mis raskendab seda protsessi. Religioonidel on kõige raskem aktsepteerida üksteist sellepärast, et igaüks neist on absoluutselt veendunud ena õigsuses. Teistesse uskudesse suhtutakse paremal juhul sallivalt. Äärmuslikud religioossed vastuseisud on praegugi olemas kogu maailmas: Afganistan, Al¾eeria, Bosnia, Iirimaa, Lähis-Ida, Kaukaasia...
Kui religion on läbi põimunud äärmuslikust natsionalismist, tekib keeruline agressiivne hübriid. Sellisel moel lülitub religioon poliitikasse ja teeb vastastikuste suhete paleti keeruliseks. Tehes panuse õigeusule, tekitavad inimesed probleeme endale ja oma rahvale.
Tõsised vapustused sunnivad rahvaid pöörduma oma juurte poole. Mida sügavamale juurteni rahvas jõuab, seda tugevamaks ta saab. Seda on märgata ka igapäevaelus: kui noortel on raske, siis püüavad nad vanematele lähemal olla. Suure Isamaasõja kõige raskematel päevadel kehtestati Nahhimovi, Kutuzovi, Aleksandr Nevski ordenid, hakati sallivamalt suhtuma kirikusse. Ja ka praegu, epohhide piiril, kui toimub rida puhastavaid kataklüsme, on vaja veel sügavamalt vaadata ajalukku, ulatuda inimese, Venemaa ja slaavi tsivilisatsiooni tõeliste juurteni.
Itaalia ajaloolane ja filosoof Guglielmo Ferrero on öelnud: "MAAILMA EI SAA TULLA KINDEL RAHU, KUNI RAHVASTE PERRE EI TULE TAGASI VENEMAA VÕI KUNI MINGI TEINE RIIK EI VÕTA ENDA PEALE VENEMAA AJALOOLISE MISSIOONI TÄITMIST, MIS SEISNEB SELLES, ET VENEMAA SEISIS KOSMILISE ÕIGLUSE KAITSEL." Palju räägitakse Venemaa suurest missioonist ja igal riigil on õigus rääkida enda suurest missioonist. VENEMAA MISSIOON ON SAADA ÕNNELIKUKS RAHVAKS IGA INIMESE TEGELIKU ÕNNEGA. Ei saa kedagi teha õnnelikuks, olemata ise õnnelik.
Iga inimene on algupärane ja igaühes on kõik olemas, et olla õnnelik. Algupärane on ka Venemaa ja temas on kõik olemas õnne jaoks. Meil ei ole vaja orienteerida oma arengut ei Läände ega Itta. On vajalik valivalt suhtuda nii Läänest kui ka Idast tulevasse, selleks, et kasvatada üles oma puu inimeste aias. Venemaa kasvab välja igast vene inimesest. Kui iga inimene, alates töölisest kuni presidendini, iga perekond ja kollektiiv, iga föderatsiooni subjekt on väärikas ja vastutab enda eest, siis hakkab Venemaa õitsema!
On vaja meeles pidada, et liikumine peab toimuma mitte idee juurest ellu (nagu see oli kommunistlike ideedega), vaid elust idee juurde. Elus on alati ideid rohkem!
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Teis Sept 16, 2008 11:10 pm    Teema: Vasta viitega

Ööööööh? Kas mitte Nekrassov pole samas raamatus maininud, et Baltiriigid ja T¹et¹eenia on oma rahvusliku iseseisvust püüdnud saavutada ainult Venamaa süüdistamise ja mahategemise kaudu? Ehk leiad need read üles, Roosi, ja riputad õige tsitaadi siia üles... Hilisemas raamatus "Egregorid" oli igatahes mainitud, et venelaste olukord on Eestis paranema hakanud. Jaa-jaaaa, maailmavaade määrab saatuse!
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Kolm Sept 17, 2008 10:25 am    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:
Ööööööh? Kas mitte Nekrassov pole samas raamatus maininud, et Baltiriigid ja T¹et¹eenia on oma rahvusliku iseseisvust püüdnud saavutada ainult Venamaa süüdistamise ja mahategemise kaudu? Ehk leiad need read üles, Roosi, ja riputad õige tsitaadi siia üles... Hilisemas raamatus "Egregorid" oli igatahes mainitud, et venelaste olukord on Eestis paranema hakanud. Jaa-jaaaa, maailmavaade määrab saatuse!


Egregorid on nõutud raamat ja olen selle raamatu järjekorras 3-as. Ühesõnaga pole veel selleni jõudnud...aga Elavad Mõtted on küll hea sellesmõttes, et tarkusi mida kõrvataha panna on seal piisavalt...
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group