Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Valge võrgustik täielikult hävitatud

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2004 6:31 pm    Teema: Valge võrgustik täielikult hävitatud Vasta viitega

Viis päeva tagasi likvideeriti ülejäänud valge võrgustiku kooshoidvast süsteemist. Järelejäänud valkjas udu (demagoogiaenergia) lahutati algenergiateks üleüldiseks kasutamiseks.

Need, kes olid valgesse võrgustikku seotud, on nüüd ilma välisest orjandussüsteemi juhtimisest ja peavad oma sisemist teejuhti usaldama õppima. Vampiirid, sealhulgas ka inimstaatuses olevad vampiirid, kes kasutasid energiavarguseks valget võrgustikku, on nüüd ülinäljased ja üliagressiivsed- neid on nüüd lihtsam ära tunda kui varem.

Huvitav, mis juhtub nüüd valget võrgustikku kasutanud meditsiini, juura, rahasüsteemi, ristiusu ja selle modifikatsioonide, ärimaailma, geide, meedia ja teiste suursüsteemidega?
Tagasi üles
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2004 7:17 pm    Teema: Vasta viitega

Vaat kus nüüd tuli hea uudis. Smile Loodame et asjad liiguvad ikka paremusi poole edasi. Aga kuna ise pole asjaga hästi kursis siis kes on need kes selle hävitasid, maagid vms?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2004 7:24 pm    Teema: Vasta viitega

Faxaros kirjutas:
Vaat kus nüüd tuli hea uudis. Smile Loodame et asjad liiguvad ikka paremusi poole edasi. Aga kuna ise pole asjaga hästi kursis siis kes on need kes selle hävitasid, maagid vms?


Looja korraldusel tema meeskond.
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2004 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

midagi ei juhtu, kõik läheb vanamoodi edasi...
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2004 8:14 pm    Teema: Vasta viitega

Nii nüüd olen otsapidi möistnud mis toimub. Kuna olin ristiusuga seotud, siis ikka veel väga tundlik seal toimuvate asjade suhtes. Huvitav on see et möned mind ümbritsevad inimesed ka töökaaslaste hulgast muutusid väga vaenulikuks. Oli pidevalt tunne nagu tahetakse näidata kui valesti ma elan ja kui hästi köik teised on oma elu korraldada osanud. Ometi köige selle keskel ma tundsin kui hea ja kerge mul olla on, kui hea on hingata, milline vabaduse tunne mind ümbritseb.
Köik see kulmineerus eile kui mind üks foorumlane äkki ründas ja täpselt samade süüdistustega, mis olid öhus olnud mitu päeva. Terve öhtu mötlesin ja harutasin koos lastega seda sasipundart. Igatahes praegu kavatsen samamoodi edasi elada.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2004 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

Virmaline

sa oled lihtsalt mõjutatav, pole mingit vahet kas sa olid usklik või ei olnud. ja mis sa arvad et mingi valgevõrgustiku hävitamine mida muudab? tahad jälle ennast petta? pigem õpi oma mõjutatavusega ümberkäima, õpi ennast analüüsima, õpi endale lukke tegema:))))

igasse sektsiooni oma lukk:))
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2004 9:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tushka

Miks soovitad teistel oma hinge lukku panna? Kui sa ise kinnine oled, miks peaksid seda teised olema? Kuidas saab süvaarmastust kätte, kui endale kedagi ligi ei lase?
Ja kui arvad, et midagi ei muutu, siis minu arvamus on, et täna on selleks suurimad võimalused.
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2004 9:30 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab

no kas siis muutus midagi, palju kordi sa juba midagi hävitanud oled ja ikka midagi ei muutu. mõistad, et selline muutus peaks kaasa tooma tohutuid sensatsioone igas mõeldavas kommunikatsiooni vahendis. oled midagi kuulnud? mina küll mitte,Smile)))

Aga lukkudest said sa valesti aru. või siis on sul soov pääseda ligi igale poole vabalt ja teha seal kõike oma suva järgi. Sellepärast on virmaline ka nõrk, manipuleeritav ja õnnetu.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2004 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tushka

Kõrgenergetikas tehtud muudatused jõuavad mateeriasse tänu mateeria suure inertsi tõttu pika aja jooksul. Samas tehakse muudatusi järkjärgult, et ei tekiks kaost, et olemasolevast oleks kõigil aega sõkaldest terad eraldada. Seetõttu sa ehk ei tajugi neid muudatusi, mida paljud tajuvad. Mida rohkem endale lukke sead, seda isoleeritum oled väliskeskkonnast ja seda õnnetum. Muidugi on lukkude seadmisega mingi aeg ennast võimalik halvast isoleerida, aga ka hea jääb saamata.

Kas Virmaline on öelnud sulle, et ta õnnetu ja manipuleeritav on? Miks võtad tema suhtes kaitsjarolli ja mida tema eest kaitsta tahad?
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2004 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab[/quote]

Kas sul on kahju kui ma kaitsen teda sinu eest?

No äkki ütled siis mõne daatumi kuna need asjad juhtuma hakkavad, ma siis panen teleka käima ja jään uudiseid ootama. Kinldasti oleks see rahvusvaheline uudis:))
Tagasi üles
amaya
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 25 Mai 2004
Postitusi: 101

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2004 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

Muutusi näeb see, kes paneb neid tähele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2004 10:07 pm    Teema: Vasta viitega

Tushka

Minu eest pole küll vaja kedagi kaitsta.

Kui loodad, et televisioon kui meedia (orjandussüsteemi hääle- ja pildikandja) üks osa midagi sellist pajatama hakkab, siis on see küll viimane koht, kus seda kuulda/näha.

Kindlat daatumit öelda pole võimalik, kuna tegemist on pideva protsessiga.
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2004 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab

ühesõnaga ei liha ega kala...väljamõeldis siis
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2004 10:16 pm    Teema: Vasta viitega

Tushka

Arva mida tahad, arvamise õigus on sul olemas.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 16, 2004 12:51 am    Teema: Vasta viitega

Vaadates flywinteri paanikat, siis saab Katus sõidab jutt kinnitust küll.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 16, 2004 12:55 am    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Tushka

Arva mida tahad, arvamise õigus on sul olemas.


no kui see on mul olemas, miks sa mu postitusi siis kustutad?
päris siis ikka pole nii nagu räägid...kahemõtteliselt
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 16, 2004 8:51 am    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
... miks sa mu postitusi siis kustutad?
päris siis ikka pole nii nagu räägid...kahemõtteliselt

Kui sa läbustama hakkad, siis ei jää mul muud üle. Ja ma ei anna infot mitte kahemõtteliselt, vaid kolme ja enamamõtteliselt.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 16, 2004 12:30 pm    Teema: Vasta viitega

ja 15.08 ilmus uudis

TALLINN, 15. august, BNS - Tallinnasse võib Pirita nunnakloostri kõrvale tulevikus tekkida mungaklooster, sest ajalooliselt tegutsesid seal mõlemad.
Birgitta nunnade sõber Lagle Parek ütles "Aktuaalsele kaamerale", et selline mõte on olemas ja jõudnud ka ordu juhtkonna tasandile.

Teleuudiste andmeil on praegu olemas ka kolm meest, kes oleks valmis mungakloostris elama.

Preester Vello Salo ütles teleuudistele, et tuleb teha kloostri põhikiri ning see Roomas Püha Tooli juures kinnitada, seejärel peavad mungaks soovijad läbima noviitsiaja. Seega kulub vähemalt kolm aastat, ütles Salo.

Parek oli mõnevõrra ettevaatlikum ja avaldas arvamust, et mungaklooster võiks Pirital olla kaheksa aasta pärast.

Ta avaldas ka lootust, et muinsuskaitse lubab mungakloostri rajada praegustele varemetele. Nunnade elukorraldusse mungakloostri rajamine muutusi ei too.

hmmm...
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group