Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mu mõistus/keha on vaimu kontrolli all, kust leida abi?
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Esm Sept 01, 2008 10:11 am    Teema: Vasta viitega

Juhan kirjutas:
Mis on programm? Pilt? robot?
Kust ma sellest õppida saan?
Kas on mingi võimalus et sellest lahti saada?
Ega saa programmi ju täisväärtuslikuks inimeseks enam nimetada? Või olem ma peast sooda ega mõista enam mida see kõik tähendab.


Haloooooooooo, ma kirjutasin sulle ju kirja, kas sa oma privaatsõnumeid ei loe???
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Esm Sept 01, 2008 2:12 pm    Teema: Vasta viitega

Oppa! hakkasin mõtlema, mis Juhanil viga on ja pooleli olev söök läks lihtsalt hapuks! Very Happy Aga ma sõin selle ikka ära... Neutral
Aga Juhan, kui su kollid ja deemonid lubavad, siis võiksid ikka läbi astuda ja ehk mõni kõvem nõid meist annab sulle nii mõnegi lahenduse.
Ise näen sinuga seonduvalt kahte suurt ketast, mis põimuvad. Need kettad võivad tähendada kahte hinge. Mina isiklikult ei suuda/taha neid lahutada läbi neti, seega ei saa me teada, kas see sinus muutusi tekitaks aga sulle antakse praegu võimalus midagi muuta, nii et võta ühendust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Esm Sept 01, 2008 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
siin ja seal kirjutas:

Ja omal aja oli Kaika nõid, kelle pärast lasin end kunagi ära ristida ... Sad


oi, perse... Confused

No püüan seda kuidagi ära lahendada, mingi "tutistaja" saadeti viimane kord ... ja ära ka tahtsivad nõiduda, ma ütlesin, et ei kuulu nende süsteemi ...
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Sept 02, 2008 12:07 am    Teema: Vasta viitega

siin ja seal kirjutas:
haldjanool kirjutas:
siin ja seal kirjutas:

Ja omal aja oli Kaika nõid, kelle pärast lasin end kunagi ära ristida ... Sad


oi, perse... Confused

No püüan seda kuidagi ära lahendada, mingi "tutistaja" saadeti viimane kord ... ja ära ka tahtsivad nõiduda, ma ütlesin, et ei kuulu nende süsteemi ...


minu kogemuse järgi on mõnedki proovinud seda lahendada, aga siiani olen näinud ainult tokilt adekvaatset tulemust.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Teis Sept 02, 2008 10:53 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
siin ja seal kirjutas:
haldjanool kirjutas:
siin ja seal kirjutas:

Ja omal aja oli Kaika nõid, kelle pärast lasin end kunagi ära ristida ... Sad


oi, perse... Confused

No püüan seda kuidagi ära lahendada, mingi "tutistaja" saadeti viimane kord ... ja ära ka tahtsivad nõiduda, ma ütlesin, et ei kuulu nende süsteemi ...


minu kogemuse järgi on mõnedki proovinud seda lahendada, aga siiani olen näinud ainult tokilt adekvaatset tulemust.


Jah ning isegi kasutaja: Tüünas ei suutnud minult ristimist maha võtta...
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Teis Sept 02, 2008 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:


Jah ning isegi kasutaja: Tüünas ei suutnud minult ristimist maha võtta...


Sest halad kole palju. Wink

Ma käisin kunagi ühe seltskonnaga Kaikanõia juures, ütles lambist et ei saa meid kedagi aidata, sest me pole ristitud, Sellega ta tõestas vist et on selgeltnägija, aga abi me ei otsinudki, niisama uudistasime. Tegelt oli kahtlaselt tunda küll et ta näeb su sisse ja ütles ühteist muuseas, mis su peas mõlgub. Meelde on jäänud öeldust kolm asja: elu on ringlus, iga asi omal ajal ja ei maksa liiga tõsiselt võtta. Siis pakkus kringlit, teed ja tegime paar pilti. Ristima otseselt kedagi ei sundinud ja kutsus ikka tagasi. Sellest on nüüd umbes seitse aastat.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Sept 02, 2008 8:19 pm    Teema: Vasta viitega

Juhan, minu diagnoos on selline: Tarvitasid narkootikume, see viib sageduse alla. Kuna sagedus oli madal, siis see tegi Sind kaitsetuks. Mingi türnüffel kasutas seda ära ja ronis Sinu sisse.
Samas, Sa oled juba 3 kuud narkootikume mitte tarvitanud. See ju näitab et asi on liikunud kõvasti paremuse poole. Minuarvates kõige abistavam tekst Sulle on Raktobleeri must seadus. See tekst asub siin:
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=3780
Minema saab seda tegelast õppides kasutama musta maagiat, millest see tekst räägib.

Aga ka mina soovitan minna Tokroda juurde visiidile. Ma ei ole näinud ühtegi teist inimest kes selliste teemadega teisi niiviisi aidata on suutnud kui tema. Muidugi on ka võimalus et saad ise musta seadust kasutades asjast jagu ilma Tokroda juures käimata, aga ma arvan et Tokrodalt saadud abi kulub Sulle siiski ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Juhan
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Juul 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Kolm Sept 03, 2008 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

Paar küsimust.
Kui oled lootuse kaotanud, elu isu puhtalt läinud ja oled surma palunud nagu ma 2 kuud tagasi tegin. Kas sellel on mingid tagajärjed?

Kui on nõia needus mul peal ja tema pask ja parasiit. Kas nõia factor muudab midagi?

Kas on võimalik kaotada kontroll aju üle või ütleme olla nii loll ja alaarenenud et ei suuda ennast päästa?

Mis on pommirahe täpsemalt? Nool ütles et olen seda mulle tehtud. Kui sa sellele ei reageeri kas on tagajärgi?

Kas on mingi seadusega lubatud varjant kus minu taotlus oma omandile, osadele ei kehti enam?

Ma näen valgus särvatusi ava silmi. Kui panen silmad kinni on mustad ja valged laigus teatud mõtetega millel valgus ümber. Ma pole sellese põhjalikult süvenendu ja lihtaslt seletan et parasiit.

Kui oled kristuselt abi palunud nagu ma üks moment tegin. Kas sellele on tagajärgi?

Kui tegi sind keegi vaim programmist ja parasiidist teadlikuks. Kas sa oled talle midagi võlgu?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Kolm Sept 03, 2008 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

Juhan kirjutas:
Paar küsimust.
jah, kaheksa on tõesti PAARisarv.

Juhan kirjutas:
Kui oled lootuse kaotanud, elu isu puhtalt läinud ja oled surma palunud nagu ma 2 kuud tagasi tegin. Kas sellel on mingid tagajärjed?
kahju küll, võivad olla. vaba tahte seadus.

Juhan kirjutas:
Kui on nõia needus mul peal ja tema pask ja parasiit. Kas nõia factor muudab midagi?
see oleneb nõia võimekusest. kui on kõva nõid, saab ta korraliku käki keerata.

Juhan kirjutas:
Kas on võimalik kaotada kontroll aju üle või ütleme olla nii loll ja alaarenenud et ei suuda ennast päästa?
jah, on. vt. üleeelmine.

Juhan kirjutas:
Mis on pommirahe täpsemalt? Nool ütles et olen seda mulle tehtud. Kui sa sellele ei reageeri kas on tagajärgi?
küsi täpsustusi. kui ise suutsid vastu hakata, on ok.

Juhan kirjutas:
Kas on mingi seadusega lubatud varjant kus minu taotlus oma omandile, osadele ei kehti enam?
varsti kaks aastat enam ei ole.

Juhan kirjutas:
Ma näen valgus särvatusi ava silmi. Kui panen silmad kinni on mustad ja valged laigus teatud mõtetega millel valgus ümber. Ma pole sellese põhjalikult süvenendu ja lihtaslt seletan et parasiit.
harju sellega. normaalne.

Juhan kirjutas:
Kui oled kristuselt abi palunud nagu ma üks moment tegin. Kas sellele on tagajärgi?
kui sa oma hinge neile ära ei lubanud, pole vist väga probleem.

Juhan kirjutas:
Kui tegi sind keegi vaim programmist ja parasiidist teadlikuks. Kas sa oled talle midagi võlgu?
aga millega sa vaimule tasud? raha või kullaga pole neil midagi peale hakata. mõttelised tänud arvatavasti jõuavad kohale, kui esitada hästi aeglaselt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Juhan
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Juul 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Kolm Sept 03, 2008 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Juhan kirjutas:
Kas on mingi seadusega lubatud varjant kus minu taotlus oma omandile, osadele ei kehti enam?
varsti kaks aastat enam ei ole.

Ära aja jama. Kuidas kurat ma siis nad tagasi saan?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Kolm Sept 03, 2008 5:31 pm    Teema: Vasta viitega

millal taotluse panid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Sept 04, 2008 2:34 am    Teema: Vasta viitega

Juhan kirjutas:
Paar küsimust.
Kui oled lootuse kaotanud, elu isu puhtalt läinud ja oled surma palunud nagu ma 2 kuud tagasi tegin. Kas sellel on mingid tagajärjed?

jah, alati on tagajärjed.
küsimus peaks olema, mis nendega teha?

Tsiteerin::
Kui on nõia needus mul peal ja tema pask ja parasiit. Kas nõia factor muudab midagi?
ikka, sellest peab lahti saama.

Tsiteerin::

Kas on võimalik kaotada kontroll aju üle või ütleme olla nii loll ja alaarenenud et ei suuda ennast päästa?

lollus ei tunne piire.
anti sulle töö kätte, mida teha.
millele sina oma aja kulutad?
halamisele Twisted Evil

Tsiteerin::
Mis on pommirahe täpsemalt? Nool ütles et olen seda mulle tehtud. Kui sa sellele ei reageeri kas on tagajärgi?

loe raamatust.

Tsiteerin::
Kas on mingi seadusega lubatud varjant kus minu taotlus oma omandile, osadele ei kehti enam?

kui palju meil neid seaduskuulekaid on?
tavaliselt kuuletutakse seadusele ainult siis, kui see endale kasulik on.
aga sedadust peab täitma ka üksi ja pimedas ja nurga taga, kui keegi ei näe!

Tsiteerin::
Ma näen valgus särvatusi ava silmi. Kui panen silmad kinni on mustad ja valged laigus teatud mõtetega millel valgus ümber.

see on jube, kuidas sa ennast killustad.
kui sa ei suuda ainult mõnele asjale keskenduma end sundida, siis läheb sul raskeks.
proovi teha mata ülesandeid vihikusse, kaevata samal ajal peenramaad, rääkida sõbraga telefonitsi, joosta maratoni ja teha süüa samal ajal.
mis välja tuleb?

Tsiteerin::
Kui oled kristuselt abi palunud nagu ma üks moment tegin. Kas sellele on tagajärgi?

loomulikult. võtsid vabatahtlikult kanali vastu. peab hakkama ka seda ära rookima.

Tsiteerin::
Kui tegi sind keegi vaim programmist ja parasiidist teadlikuks. Kas sa oled talle midagi võlgu?

sõltub sinu suhtumisest.

arvesta, et mitte kõik siin foorumis pole heatahtlikud, pigem on pahatahtlikke rohkem kui heatahtlikke.
ja nad on varmad kasutama IGA leitud auku ükskõik kelle juures, et midagi saada ahmida.
sina aga pakud kõigile auke kandikuga.
nii pole tark.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Nelj Sept 04, 2008 10:06 am    Teema: Vasta viitega

jusht, neist aukudest saab nt suurepärase võimaluse rahuldada oma pioneerijuhiks olemise kirge Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Juhan
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Juul 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Reede Sept 05, 2008 2:05 pm    Teema: Vasta viitega

Kas indigo värvid saavad tuhmuda? Mis siis on talle tagajärjed?
Eile õhtul ma sain natuke rahu, paneb muretsema. Ma suudan jälgida progret mingil määral aka kas nõrgemini või olen ise tugevamaks saanud.Toimus see mul ühe tundliku sõbra juures rääkides kõigest mida kogend ja küsides mida ta tunneb. Tohutu surmaga pommitamine on lõppend.

Unes öeldi umbes et leia naine, kui ei siis sured... Rolling Eyes
Sai nalja hommikul, ei viitsi detaili minna, aga öeldi et kustuta kõik postid siia ära jne. Üritatakse elu eest emmale hoida. Midagi teen järelikult õigesti.
Mis sammud ma pean ette võtma et saada kontrollruum tagasi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Juhan
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Juul 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Reede Sept 05, 2008 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olin eile õhtul sõbra juurest lahkumas ja kui olin auto juures siis selle mootor hakkas käivituma. Vaikselt aga midagi oli. Mootor täis jõuga ei jõdnud veel tööle hakata. Aga lõi seest kohe tunde sisse. Sõber kahjuks ei näinud.
Vanasti viidati autoga just seda perseussi poolt et ma olen kui lõhkine programm kes streigib. Oli see siis tema poolne veendmis üritus mis ütles et sa oled nüüd läbi. Toimus see pärast seda kui sain natuke rahu, enesekindlamaks ja teadlikumaks kuidas olla. Kuna peas ikka möllab aga kuidagi vähem, võin veel öelda et mõtlen ikka ise mitte, ei ole veel robotiks tehtud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Laup Sept 06, 2008 10:30 am    Teema: Vasta viitega

Juhan kirjutas:
Ma olin eile õhtul sõbra juurest lahkumas ja kui olin auto juures siis selle mootor hakkas käivituma. Vaikselt aga midagi oli. Mootor täis jõuga ei jõdnud veel tööle hakata. Aga lõi seest kohe tunde sisse. Sõber kahjuks ei näinud.
Vanasti viidati autoga just seda perseussi poolt et ma olen kui lõhkine programm kes streigib. Oli see siis tema poolne veendmis üritus mis ütles et sa oled nüüd läbi. Toimus see pärast seda kui sain natuke rahu, enesekindlamaks ja teadlikumaks kuidas olla. Kuna peas ikka möllab aga kuidagi vähem, võin veel öelda et mõtlen ikka ise mitte, ei ole veel robotiks tehtud.


Aga sa oled ju tegelikult tubli. Sa ju ise saad aru kuidas sind üritatakse mõjutada ja mis on õige ja vale. Kui milleski kahtlema hakkad anna teada siin siis kellegile...
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Sept 06, 2008 11:30 am    Teema: Vasta viitega

juhan!!!!
mis sulle sai öeldud!!!
oeh!
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Juhan
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Juul 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Laup Sept 06, 2008 12:57 pm    Teema: Vasta viitega

Vabandust nool. Ma tegelesin oma asjadega. Koguaegse pommitamise tagajärjel otsustasin sõbraga rääkida.
Aga tekkis küsimus. Ma seostasin ennast budistidega kõige esimesena. Mis sealt võib tulle? mis võim nendel on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Esm Sept 08, 2008 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Juhan kirjutas:
Noh aitäh ''nõande'' eest...
Ma ei suudaks kui tahaks ära seleteda koike mis toimund ja toimub. Mul on vaja nõuannet inimeselt kes on kokku puutund selliste vaimu teemadega. Kust krt ma leiaksin abi?

Ma voin tuua erinevate asjade kohta detaile praegu kahjuks pole aega.
Laheks enamasti vaja naiteks inimest kellega raakida kes oskab neid peletada voi moni muu viis kuidas seda lahendada.

Ma üritan erinevatest kohtadest abi leida ja otsustasin siia tulla.
Razz
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group