Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tuleviku nägemine
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
spiro
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 16 Veeb 2005
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2005 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

juhus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2005 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

Looduslaps kirjutas:
Aga kuidas siis seletada tuleviku ennustamis, kui inimene valib ise oma saatuse läbi valikute?

Ma saan sellest praegu nii aru.
Inimene on mingil tasemel (mingi koguse veapunktide ja programmidega, mingi energiatasemega, mingi plaaniga siinses elus)- ja see määrab ära valikud, mida sa teed. Ennustades nähakse seda kõige tõenäolisemat valikute rada ja tavaline inimene tavaliselt eriti ei muuda oma taset, st ei arene eriti kiiresti.
Kui inimene kuuleb ennustust, siis ta võtab teadmiseks, et ta teeb selliseid valikuid nagu ennustatud ja seega võtab endal võimaluse areneda. Teine variant, et ta kuuleb mingist juhtumist tulevikus, mida ta ei taha kogeda (või programm ütleb, et ei taha) ja hakkab selle nimel töötama, et seda mitte kogeda. Võib juhtuda, et ta ei kogegi- ja võib ka juhtuda, et see oli kogemus, mida inimene sellest elust otsis. Ja nii edasi.

Ühesõnaga, ma ei näe ennustamisel mingit kasulikku rakendust, küll aga ohte. Kui hirm on suur, siis tuleb tegeleda hirmuga, mitte ennustamisest petlikku turvatunnet otsida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2005 9:45 am    Teema: Vasta viitega

mul oli üks ennustus (aastaid tagasi) vägagi arendav. see lihtsalt lähenes vääramatu jõuga.

praeguseks on mu moraal sellest, et varem või hiljem puutume oma arengus kokku (tuleviku) nägemisega. ma kordan ennast, aga mineviku vaatamine pole päris nägemine, pigem pildiraamatu lehitsemine.

torukybarik kirjutas:
Looduslaps kirjutas:
Aga kuidas siis seletada tuleviku ennustamis, kui inimene valib ise oma saatuse läbi valikute?

Ma saan sellest praegu nii aru.
Inimene on mingil tasemel (mingi koguse veapunktide ja programmidega, mingi energiatasemega, mingi plaaniga siinses elus)- ja see määrab ära valikud, mida sa teed. Ennustades nähakse seda kõige tõenäolisemat valikute rada ja tavaline inimene tavaliselt eriti ei muuda oma taset, st ei arene eriti kiiresti.
Kui inimene kuuleb ennustust, siis ta võtab teadmiseks, et ta teeb selliseid valikuid nagu ennustatud ja seega võtab endal võimaluse areneda. Teine variant, et ta kuuleb mingist juhtumist tulevikus, mida ta ei taha kogeda (või programm ütleb, et ei taha) ja hakkab selle nimel töötama, et seda mitte kogeda. Võib juhtuda, et ta ei kogegi- ja võib ka juhtuda, et see oli kogemus, mida inimene sellest elust otsis. Ja nii edasi.

Ühesõnaga, ma ei näe ennustamisel mingit kasulikku rakendust, küll aga ohte. Kui hirm on suur, siis tuleb tegeleda hirmuga, mitte ennustamisest petlikku turvatunnet otsida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FReeZe
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Aug 2004
Postitusi: 53

PostitusPostitatud: Kolm Märts 16, 2005 10:37 pm    Teema: Vasta viitega

vb on kõigi saatus teatud piirides paika pandud. kui sa näed tulevikku ette või kui sulle ennustatakse siis sa juba sellega muudad oma saatust, vähemal või suuremal määral, sest sa tead midagi mis peaks tulema.Su saatus on su enda teha ning su tegudega ette planeeritud. aga iga teoga võid oma saatust muuta.

ntx kui sa igal hommikul lähed ainult üht tänavat pidi tööle on su saatus üks.
aga kui yhel hetkel mõtled et ma lähen nüüd teist tänavat mööda, võib su saatus muutuda. ning siin peaks kehtima juhus tagajärg ja põhjus tagajärg.

vahet pole. tahtsin seda ütelda et mina usun et kindlat [kirja pandud] saatust pole olemas sa võid näha tulevikku ette jah aga sa saad sel juhul siis seda muuta.

ps! ei saa ju olla ainult yks kindel asi. asju on mitu ja kõik on omavahel seotud või sümbioosis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ene
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 55
Asukoht: elus

PostitusPostitatud: Kolm Märts 16, 2005 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

On üks absoluutselt kindel asi - ühel kenal päeval sa sured!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Nelj Märts 17, 2005 4:47 pm    Teema: Vasta viitega

ei, sa järeldad seda aint seepärast et nii on üldjuhul juhtunud. Ainus mis maailmas kindel on see et miski pole kindel.
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Reede Märts 18, 2005 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

Millel on algus, on ka lõpp.

Eks kunagi surevad ka pilukad, iseasi kas varem või hiljem kui valged.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Apr 23, 2008 8:37 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ammu on mind piinanud küsimus kas tulevikku on võimalik näha.
Ma usun et mitte. Samas kes teab.




Ma arvan, et on võimalik tuntud süsteemide abil, mitte mingite enda positud süsteemide abil. Planeetide nurgakraadid on nagu liiklusmärgid, kehtivad kuni järgmise ristmikuni. Näiteks võib öelda, et liiklusmärgide järgi on võimalik ennustada autojuhtide käitumist, aga samas on huligaane kes liiklusmärkide järgi ei käitu ja kelle käitumist ei ole võimalik ette ennustada. Aga üldjuhul on võimalik ennustada tulevikku.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
carl1



Liitunud: 7 Aug 2008
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Nelj Aug 07, 2008 5:12 pm    Teema: vastus Vasta viitega

Teoreetiliselt on t'nap'eval juba t'iesti v]imalik tuleviku materjaalse k[lje pealt vaadata.
Kui m]elda spiritualistlikule l'henemisele siis oleneb see v'ga paljust.
Iga kord kui tulevikku uurida uurijas midagi muutub.
K]ik tulev on juba kindel ja igas m]istuse tekitatud ajahetkes informatiivsel tasandil olemas.
K]iksus on olnud ja j''b niiv]rd paika nagu ta on arvestades sinna alla ka tulavikus kolamise.
Seda teksti m]istab iga inimene t'iesti erinevalt seega on v'ga v'ikene v]imalus et lugeja saab selle m]tet samamoodi m]ista kui selle kirjutaja.
Isegi need m]tted mis selles tekstis on on koguaeg olnud ja j''vad pole algselt sattunud selle autori m]istusesse.
Inimese m]istus ei saa luua sellist unistust mida pole v]imalik rakendada loomulikult saab inimm]istus liialdada kuid kui iga[ks looks rakendatavaid ideid siis v]iksid k]ik olla leiutajad.
siis oleks juba [rgaja inimesedgi t'nap'eva tehnoloogia v]i isegi k]rgemal materjaalsel ja vaimsel tasandil valmis m]elnud.Kuid esmalt tuli ained avastada ja et maas paiknevate aineteni j]uda jne...
K]iges peitub informatsioon kuid seda saab v'ga erinevalt t]lgendada.
N'iteks mingi inimene hakkab eset energeetiliselt hindama ja hindab mingisugus v'ga vana suveniiri mis on reaalselt kunagi kellegi poolt k'tega loodud varastatud ja seej'rel m[[dud [hest kohast teise ja l]puks turule ja seej'rel [ks turist vaatab seda eset see hiilgab temajaoks kullana ning ta kaupleb selle alla ja ostab selle.P'rast toob see talle eba]nne.Kuna selle eseme aura oli negatiivne ja see inimene viib oma kolaka energiate n'gija inimese juurde kes v]ib hinndab seda eset ning tema m]istus t]lgendab ]s]nadesse ja ta lausub asja ostjale et see ese on huvitav ja vana ning kaugelt toodud ja tema m]istus rohkem informatsiooni s]nadesse ei t]lgenda kuid see inimene v]ib tunnetada et selle taga rohkem pole midagi
kui see mis tema leidis ja m]ni teine energiate t]lgendaj v]iks rohkem r''kida.Iga kord kui inimene hakkab mingi ideed endale v]ljendama siis tema m]istus hiondab selle ideele suunatava tahtej]u hulga ja vastavalt oma tahtej]ule tuleb sull selle idee teostamisperiood kas ma olen valmis seda tegeme kogu elu v]i ainult natuke aega.Ja kui seda konkreetset ideed
sinu m]istusesse ei j]ua siis tegelikult on see idee sinule koguaeg v'ga l'hedal ja vastavalt selle le kuipalju sul on tahtej]udu s]ltub sinu ideede v''rtus. Tahtej]udu teisis]nu *minujaoks( energiat annab ka treenida treenides oma chakraid astraalkehas.
Iga inimene v]ib omada arvamust ja teised inimesed v]ivad seda arvamust pooldada mitte ilkuda selle kallal kuna nad ei saa seda teise inimese poolt alguses alateadvusest v]etud infot m]ista ma ei oska m]nikodr isegi oma alateadvuses peituvad infot endale s]nadeks kokku panna kuid ma m]istan seda mida ma tean.



Ma lugesin kunagi [he vana inglisekeelse raamatu ja ma lihtsalt proovisin oma m'lust eesti keelda t]lkida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Aug 08, 2008 2:18 am    Teema: Vasta viitega

viga sees kohe alguses.
kõik on paigas TEATUD PIIRINI.
ja siis on x-faktor, mida ei suuda prognoosida isegi aegruumi valitseja täies ulatuses.
st asju on võimalik prognoosida teatud ulatuses.
mida suurem aeg või ruum, seda suurem võimalus muudeks arenguteks x-faktori mõjul.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Aug 12, 2008 11:29 pm    Teema: Vasta viitega

Ванга, 12.08.2008 23:15
Предсказания Ванги

* 2008 - Покушения на 4 глав правительств. Конфликт на Индостане. Это явится одной из причин 3 - ей мировой войны.
* 2010 - Начало 3 - ей мировой войны. Война начнется в ноябре 2010 года и окончится в октябре 2014 года. Начнется как обычная, затем будет применено сначала ядерное, а потом и химическое оружие.
* 2011 - В результате выпадения радиоактивных осадков в Северном полушарии не останется ни животных, ни растительности. Затем мусульмане начнут химическую войну против оставшихся в живых европейцев.
* 2014 - Большинство людей будет страдать гнойниками, раком кожи и др. кожными болезнями (следствие химической войны).
* 2016 - Европа почти безлюдна.
* 2018 - Новой мировой державой становится Китай. Развивающиеся страны превращаются из эксплуатируемых в эксплуататоров.
* 2023 - Немного изменится орбита Земли.
* 2025 - Европа все еще мало заселена.
* 2028 - Создание нового источника энергии (вероятно, это контролируемая термоядерная реакция). Голод постепенно преодолевается. Стартует пилотируемый космический корабль к Венере.
* 2033 - Полярные льды тают. Повышается уровень Мирового океана.
* 2043 - Мировая экономика процветает. В Европе правят мусульмане.
* 2046 - Выращиваются любые органы. Замена органов становится одним из лучших методов лечения.
* 2066 - Во время нападения на мусульманский Рим, США применяют новый вид оружия - климатический. Резкое похолодание.
* 2076 - Бесклассовое общество (коммунизм).
* 2084 - Восстановление природы.
* 2088 - Новая болезнь - старение за несколько секунд!!!
* 2097 - Быстрое старение побеждено.
* 2100 - Искусственное Солнце освещает темную сторону Земли.
* 2111 - Люди становятся киборгами (живыми роботами).
* 2123 - Войны между малыми государствами. Державы не вмешиваются.
* 2125 - В Венгрии получат сигналы из космоса (опять все вспомнят о Ванге).
* 2130 - Колонии под водой (с помощью советов инопланетян).
* 2164 - Животных превращают в полулюдей.
* 2167 - Новая религия.
* 2170 - Большая засуха.
* 2183 - Колония на Марсе становится ядерной державой и требует независимости от Земли (как когда - то США от Англии).
* 2187 - Удастся остановить извержение 2 крупных вулканов.
* 2195 - Морские колонии полностью обеспечены и энергией и пищей.
* 2196 - Полное смешение азиатов и европейцев.
* 2201 - На Солнце замедляются термоядерные процессы. Холодает.
* 2221 - В поисках внеземной жизни человечество вступает в контакт с чем - то ужасным.
* 2256 - Космический корабль занес на Землю новую страшную болезнь.
* 2262 - Постепенно меняются орбиты планет. Марсу угрожает комета.
* 2271 - Заново рассчитаны изменившиеся физические константы.
* 2273 - Смешение желтой, белой и черной рас. Новые расы.
* 2279 - Энергия из ничего (вероятно, из вакуума или из черных дыр).
* 2288 - Путешествие во времени. Новые контакты с инопланетянами.
* 2291 - Солнце остывает. Предпринимаются попытки зажечь его снова.
* 2296 - Мощные вспышки на Солнце. Изменяется сила притяжения. Начинают падать старые космические станции и спутники.
* 2299 - Во Франции - партизанское движение против ислама.
* 2302 - Открыты новые важные законы и тайны Вселенной.
* 2304 - Открыта тайна Луны.
* 2341 - Нечто страшное приближается к Земле из космоса.
* 2354 - Авария на одном из искусственных Солнц приводит к засухе.
* 2371 - Великий голод.
* 2378 - Новая быстро растущая раса.
* 2480 - Столкнутся 2 искусственных Солнца. Земля в сумерках.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Aug 12, 2008 11:31 pm    Teema: Vasta viitega

sortside ennustus vist
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Aug 13, 2008 12:02 am    Teema: Vasta viitega

kui hästi lugeda, siis on näha, et tädi vanga on mõnedes punktides ajast maas, st et asjad käivad juba praegu.
mõnedest asjadest pole tal halli aimugi.
ja ülejäänu tuletage ise.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
The Green Knight
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 10, 2008 12:51 am    Teema: hingerännak- tuleviku pildid Vasta viitega

..

Viimati muutis seda The Green Knight (Kolm Sept 02, 2009 11:07 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Algiz
----------------------------


Liitunud: 21 Nov 2008
Postitusi: 60

PostitusPostitatud: Kolm Dets 10, 2008 1:04 pm    Teema: Vasta viitega

Olen mitmeid kordi näinud inimtühja ja rüüstatud Tallinna.
Murtud ja poolpõlenud puid. Külma ja lund.
Olen askeldanud ja organiseerinud ... otsimaks ja päästmaks elusaid, keda imevähe oli.
Olen näinud iseennast lumes külmumas.
So what ?!?
Tuleb, mis tuleb ! Küllap ta ükskord ikka tuleb !
_________________
Kui Jumal maa peale laskus ja Soani soodest rahva ette ilmus, olid ta jalad kõntsased.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2008 3:27 am    Teema: Vasta viitega

Algiz kirjutas:
Olen mitmeid kordi näinud inimtühja ja rüüstatud Tallinna.
Murtud ja poolpõlenud puid. Külma ja lund.
Olen askeldanud ja organiseerinud ... otsimaks ja päästmaks elusaid, keda imevähe oli.
Olen näinud iseennast lumes külmumas.
So what ?!?
Tuleb, mis tuleb ! Küllap ta ükskord ikka tuleb !


...või oli juba.
või on mõnel teisel tasandil.
või...
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Algiz
----------------------------


Liitunud: 21 Nov 2008
Postitusi: 60

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2008 10:10 am    Teema: Vasta viitega

Kahtlustan, et see on kas (lähi)tulevik või tõesti miski paralleel...
Liig palju on seoseid/kattuvusi/järgnevusi minu PRAEGUSE hetke eluolu ja olemisega.
Kuigi ....
esimesed taolised teadmised/pildid on pärit kaugest pädarikupõlvest ...
aga silme ees väntab ikka vaid pisivariatsioonidega üks ning seesama suht lühikest ajavahemikku kirjeldav stoori
_________________
Kui Jumal maa peale laskus ja Soani soodest rahva ette ilmus, olid ta jalad kõntsased.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2008 2:30 pm    Teema: Vasta viitega

või on "nõiavariant". st pilt on ¹amanistlikus maailmapildis ehk siis sümbolkeeles ja markeerib midagi.
näiteks sinu arusaamist sellest (noh, ma ei tea) ühiskonnakorrast, majandusmudelist, inimeste arengutasemest või sinu suhtumist tallinna seltskonda või mis iganes.
(oops, kirjutan siin ja tajun, et see viimane suund on õige - aga mis suunas?)
või veel keerulisemalt:
tallinn on pealinn, st juhtimiskeskus.
sa ise ilmselt eestlane.
st, miskid enesejuhtimisega seotud pobleemid või suht põrmustatud enesejuhtimine.
igatahes miskile osale sinust see ei sobi, ega ta muidu sulle kogu aeg pilte ei näita.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Algiz
----------------------------


Liitunud: 21 Nov 2008
Postitusi: 60

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2008 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
See viimane ots läks sul nüüd küll pisut untsu ...
... aga noh, pole ju miskit ullu. Wink
Keegi ennustaja ütles mulle aastaid tagasi, et ...
"... sinust ei saa kohe üldse aru ... isegi sinu käejooned petavad !!!"
Laughing
_________________
Kui Jumal maa peale laskus ja Soani soodest rahva ette ilmus, olid ta jalad kõntsased.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Dets 12, 2008 12:58 am    Teema: Vasta viitega

noh, need olid võimalikud tõlgendusvariandid käigu pealt.
sealt võib neid veel tulla.
ma ju ei tunne sind, võtsin puhtalt pildi pealt.
muide, kui sa hommikul süüa tahad, kas see on sinu või kellegi teise tahe?
ja kui sa hiljem midagi näksida tahad, siis kas see on sinu või kellegi teise tahe?
ja mis valemiga sa üldse teed vahet, millised tahted/arusaamad/tegutesmismudelid on sinu ja millised genereeritud/istutatud?
see ongi see enesejuhtimine.
(muideks kiire eitus teemasse näitab alati, et tegelikult on tegemist peidetud jaatusega +/- enesele valetamisega)
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group