Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Luupainajad
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Juul 26, 2008 2:24 am    Teema: Vasta viitega

noh, kui painamisest miskipärast siiber, saad katsetada silmaliigutamist.
aga huvitav on see, et see antud kirjeldus on suht sarnane kõigil.
siiski, kui proovid silmi liigutada, siis saad kah ilmselt miskit analüüsimaterjali juurde.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Juul 26, 2008 10:30 am    Teema: Vasta viitega

Creative, anna luupainajale peksa. Ma sain enda luupainajast nii jagu. Peale seda olen ma paar korda tundnud ta lähedust, kuid ta teab juba, et ta ei saa minust enam jagu
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Püh Juul 27, 2008 11:16 am    Teema: Vasta viitega

Huvitav,et statistika järgi näevad mehed selliseid luupainajaid rohkem, samas kui naised tunnetavad nii mõnigi kord ärkvel olles (enne magama minekut) tavaliselt mingit jama õhus.
Eile lugesin kella neljani raamatut, kuna hirmu pärast ei tulnud und. Ma arvestan, et kui silmad väsinud, hakkad igasugu trikke nägema. Aga no, näen et miski toas ringi ujub aegajalt. Peale selle, kui kätt rusikasse panin, tekkis mingi energiavoog vist, sest silmanurgas hakkas pöidla ja nimetsõrme vaheline käeosa helendama. Aga mitte pidevalt, vaid tukslevalt. Algul vist sinine ja siis täitsa valge. Seda ei saa silmapetteks pidada, seetõttu ma kahtlen kas hirmu lihtsalt välja mõtlesin.
Kirjutan igavusest Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Juul 27, 2008 1:58 pm    Teema: Vasta viitega

raul, räägi sellest "peksaanmisest"
kuidas sa seda teed, kui tunne on nagu oleks halvatud
?
minu kogemus on, et lõdvestudes sain lahti

PS mingi silmade liigutamine on illukas, ainult hingamine allub tahtele siis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TriinKe
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 1 Aug 2005
Postitusi: 100

PostitusPostitatud: Püh Juul 27, 2008 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

Teaduslikult seletatakse sellist halvatustunnet sellega, et aju toodab miskit ainet REM une ajal, mis keha nö halvab, see on selleks, et inimene ennast unenägu nähes ja sellele kaasa elades ei vigastaks. Probleem siis selles, et aju ei reageeri piisavalt kiiresti inimese ärkamisele. Mainitakse ka, et tekivad hallutsinatsioonid ja siinkohal tõstavad teadlased käed üles, kuna edasi seletada ei oska.

Seega on tõesti otstarbekam tõeterasid otsida müütidest jms. Räägitakse deemonitest, lugesin Creative'i poolt viidatud kahe deemoni kohta. Seal räägitakse koguni, et nad viljastavad naisi, meestelt saadud seemnetega, pannes neile juurde mingi oma elemendi vms. Ehk ongi nii, et näppavad midagi meestelt, muudavad jupikest ja edastavad naistele.

... ka igavusest.

Tglt ei tea, peaks seda sja Tokiga lähemalt uurima... äkki on seotud nende väärakustega, mis aktiivseks muutunud.
_________________
Pagan, mis pagan!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Püh Juul 27, 2008 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

Pagan seda teab, aga ma kahtlustan et lasin ennast öösel anorgaanilistest lollitada. Mulle meenus üks asi seoses nendega ja õhtul kontrollin selle järgi. Anorgaanilised ei pea olema sellised pisikesed, vaid võivad ka väheke liliputi mõõtu võtta, või mis arvate?
Sestap ka tunne, et keegi mu sisse ronida tahab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TriinKe
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 1 Aug 2005
Postitusi: 100

PostitusPostitatud: Püh Juul 27, 2008 7:37 pm    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
Pagan seda teab, aga ma kahtlustan et lasin ennast öösel anorgaanilistest lollitada. Mulle meenus üks asi seoses nendega ja õhtul kontrollin selle järgi. Anorgaanilised ei pea olema sellised pisikesed, vaid võivad ka väheke liliputi mõõtu võtta, või mis arvate?
Sestap ka tunne, et keegi mu sisse ronida tahab.


Aga miks peaks anorgaaniline sinu sisse ronima?
_________________
Pagan, mis pagan!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Juul 27, 2008 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
raul, räägi sellest "peksaanmisest"
kuidas sa seda teed, kui tunne on nagu oleks halvatud
?
Ma olen sellest kunagi ka varem kirjutanud. Aga kordamine pidi tarkuse ema olema Very Happy

Algas kõik 12 aastat tagasi. Hakkasin tundma, et keegi lähenes minule seljatagant ja siis üritab mind läbi voodi suruda. Tundsin "tegelase" kätt oma kaelal ja puusal.
Kus juures ma kuulsin kõiki mis toimub väljas pool tuba. Kuulsin kui ülevalt naaber läks peldikusse, kui vihma sadas, kui keegi kõrval toas lehte keeras.

See kõik kordus aastast aastasse. Kui ma exiga koos elasin siis vähenesid need "külaskäigud" kui hakkasime lahku minema need "külastused" tihenesid.

Ma tundsin ette millal ta tuleb. Kõigepealt tuli suur hirm ja ma tundsin , et ma ei suuda liigutada. Esimestel aastatel oli see väga jõhkralt tunda. Kuid pikka peale hakkasin vastu lööma kuid ei tabanud kedagi.

Peale exist lahku minekut ei "külastatud" mind eriti tihti ja sellel ajal ma hakkasin rohkem huvitundma vaimsemaailma ja okultismi vastu.

Siis mingi hetk tundsin jälle, et mind luuratakse. Keha muutus jällegi kangeks kuid hirmu ei olnud. Uudishimu tekkis . Tuli mulle jälle kallale kuid siis ma nagu vabanesin taardumisest ja hakkasin vastu. Sain ta kaela enda haardesse ja ma nägin seina (ma olin pikkali nii, et silmad seina poole ja iga "külaskäigu" ajal olin ma kah samas poosis) peal mingit heledat kogu. Selle peale ta kadus ära.

Paar kuud hiljem jälle tuttav tunne, et "külaline" tuleb ja ma ise muigasin, et kas ta tahab tõesti korralikult peksa saada. Ja toimus rünnak. Kõvasti madistasime. Ma täiesti reaalselt tundsin, et mind loobitakse voodis nii nagu tahetakse. Kord olin ma voodis põiki, kord jälle oli mu pea seal kus peaks olema jalad. Aga lõppuks sain ta suruda enda alla ja ma nägin mingit täiesti ilma näota ja vormitud kogu. Järsku hakkas see kogu moonduma mu exiks. No ja kuna ma olin sellel ajal poissmees siis ma pikkalt ei mõelnud ja asusin tegutsema. Ehk astusin vahekorda
Peale seda kadus ta ära.

Siis oli aasta vahet kui tundsin jälle tuttavat tunnet. Mind jättis see täiesti ükskõikseks. Jällegi läheneti selja tagant. Ma ei hakkanud ennast ümber keerama ja sirutasin käe selja taha. Kobamise järgi tundsin, et see oli kas koer või hunt. Ma hakkasin temaga mängima. Ta näksis mu kätt. Lõppuks tüütas see mu ära. Ja ma haarasin talt kaela ümbert kinni ja tõmbasin ta enda ette. Kuid koera või hundi asemel nägin enda kõrval noor varssa. Kuna ma mägilane ei ole siis lasin varsa lahti ja ta kadus ära.

Aastat tagasi tundsin jällegi tuttavat tunnet kui "külaline" oli muutunud agresiivsemaks. No aga ma andsin talle korraliku keretäie ja praegult on rahu majas.

Paar kuud tagasi tundisin jällegi ta lähedal olekut, kuid ma saatsin ta pikalt.

Minul võttis luupainajast jagu saamine aega umbes 10 aastat.
Aga tundub, et päris maha ma ei ole teda suutnud lüüa veel.


See mis ei lase liigutada on hirm. Saad hirmust jagu, saad ka liigutada
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Esm Juul 28, 2008 12:26 am    Teema: Vasta viitega

TriinKe kirjutas:
FinalFantasy kirjutas:
Pagan seda teab, aga ma kahtlustan et lasin ennast öösel anorgaanilistest lollitada. Mulle meenus üks asi seoses nendega ja õhtul kontrollin selle järgi. Anorgaanilised ei pea olema sellised pisikesed, vaid võivad ka väheke liliputi mõõtu võtta, või mis arvate?
Sestap ka tunne, et keegi mu sisse ronida tahab.


Aga miks peaks anorgaaniline sinu sisse ronima?

Tok ütles, et see polegi anorgaaniline vaid mingi haigusetekitaja Confused Ma enne mõtlesin, et kui anorgaaniline inimese sisse ronib, siis tekib haiguskolle (kasvaja vms). Aga panin natukene mööda sellega, anorgaanilised ei tekita haigusi. Pigem siis elementaal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Juul 28, 2008 10:16 am    Teema: Vasta viitega

tõmba uttu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group