Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Väikefirmade kurb saatus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 02, 2004 12:40 am    Teema: Vasta viitega

Tavakas kirjutas:
Tsiteerin::
mehh??? jälle muigamine ei meeldinud...
aga naised? rääkisime ju naistest...


No kuule tushka. Mis need naised siia puutuvad, ära poe nende selja taha. Sa hakkad tatti pritsima minu isiku või siis minu kirjutiste peale (mis foorumis on üsna sama asi).


Tatti pritsima??? Milline väljendusoskus...
Ise ju hakkasid naistest rääkima, nüüd enam ei puutugi asjasse? Haugi mälu...vist
Tagasi üles
Selene
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 02, 2004 8:47 am    Teema: Vasta viitega

Kastitamise vajalikkusest niipalju, et alles mitte palju aega tagasi on kommunismi ja võrdõiguslikkuse õppetund läbi tehtud ja tagajärjed peaksid olema palja silmaga nähtavad. Rolling Eyes
Tagasi üles
Tiibuka
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 145

PostitusPostitatud: Esm Aug 02, 2004 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

Tavakas kirjutas:

Tead Natu

..Sa oled mu arust sassiaetuse musternäidis...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Täitsa nutikas poiss oled, Tavakas Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 02, 2004 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

Niipalju jälle kirjutatud nädalavahetusel , ei jõuagi lugeda. Mina igatahes käisin kitsejahil. Lasime sokku maha. Ma ei lasknud aga tassisin selle seljas metsast ära. Nii et see kits on nüüd tõesti maha lastud, ära puhastatud ja lihaks tehtud. Praegu keedan pead et sarvi kätte saada. Igatahes ma oskan nüüd kitse puhastada ja ilma lihata jäämise muret ei ole

Kusjuures enne jahile mingekt lendas suur merikotkas üle pea. Tiiva siruulatusega üle 2 m. See oli enne, et keegi läheb loojakarja ja kitse jaoks see nii oligi

Teatud mõttes draagiline nädalavahetus oli, tapmises ei ole midagi naljakat. Aga eks kõik ole harjutamise asi ja võib edaspidises elus vajalikuks osutuda
Tagasi üles
Hengreelia
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 19 Jan 2004
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Teis Aug 03, 2004 12:45 pm    Teema: Vasta viitega

Tapsid küll kitse,kuid mitte enda oma.Oma kits sul veel leidmata,kuid õnneks on veel palju nädalavahetusi ees...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 03, 2004 12:57 pm    Teema: Vasta viitega

ega paratasandi elukaid ikka pĂĽssiga tappa ei saa...
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Nelj Aug 12, 2004 12:04 am    Teema: Vasta viitega

Natu kirjutas:
Minult ei saa sa midagi nõuda.
Sinust õhkub ainus soov iga hinna eest vaidluses peale jääda.
Vaidlus palja vaidlemise pärast pole tuhkagi väärt. See on tõde.
Viie aasta pärast saad teada. Miljon miksi on sinu miksitada, aga ka vastused leida on sinu enese tee. Minu asi on vaid kergelt vihjata.


Natu kirjutas:
Ma jätan sulle eneselegi midagi järeldada, lapsuke.
Ma ei saa kellegi teise poolel olla, kui ikka enese. Ma ei sobi suure juhi poole silmaklappselt noogutajate hulka. Mul on oma tõde.
Ründe ja kaitserelvadel on vahe - sa ju ise relvi-poolel, peaksid teadma, aga mähkmeis alles. Su praegune vastus tleb, et pole veel nii lähedal oma õppetunni saabumisele, seega peksuaeg ei tule varsti, vaid ligikaudu viie aasta pärast.


Nii, see oli su jutt sama teema all teisel leheküljel kokkuvõtlikult.

Hakkasin siis uurima mis mul nii nihu hakkab minema 5 aasta pärast ja täna sain kinnituse sellele mis peaks siis juhtuma.

Räägin nägemusest:

Esimene pilt: jooksin rohelisel aasal, üks suur rõõmurull, päike lõõmas taevas- hakkasin uurima miks ma õnnelik olen: elu oli korras, paljude probleemide ja murede lahendused ühtisid selle ajaga, raha voolas sisse kui muda (pean seda veel uurima, mida ma täpselt tegema hakkan).

Teine pilt: ärkasin seal samas aasal, tõstsin pead ja uurisin ümbrust, päike oli just loojumas. Sain aru, et olin komistanud millegi otsa, vaatasin siis mis mul ette jäi:

Uurimus: Olin komistanud kõduneva laiba otsa, räme oli, vaatasin siis lähemalt, et kas äkki keegi tuttavatest on seal hinge heitnud ja oh imet, see oli Natu. Meenutasin siis veel, mida ta mulle 5 aasta eest ütles Wink

Et ma tean ka su tulevikku, noh see lõpeb 5 aasta pärast, aga ma räägin lähemalt erinevalt sinust. Tundus, et surid vanadusse, oled 47 aastane- olid elus pettunud ja alla käinud (vaatan, et hetkel hakkad juba selle tee poole kalduma, hoidu sellest, 5 aastat on pikk aeg niimoodi piinlemiseks), olid lesbistunud kuna sa vihkasid mehi rohkem kui hetkel, su tegevused ebaõnnestusid, su fantaasiad ei läinud enam läbi, kedagi ei huvitanud need enam, ahjaa tõmbasin siis veel sult puust toika ka südamest välja, et kas on siis sel mõtet või jätan alles ? olgu esialgu aitab.

Muideks sa Natu oled 42 aastase kohta väga naiivne kui arvad, et ennustad mulle su enda elu. Minu elu saab vägagi korda ja soovitan ka sul arenema hakata- mida sa loomulikult kohe tagasi lükkad aga jah, eks me juba tea su tulevikku, et hakka aga ootama seda huvitavat ja piinarikast aega.

Aa Natu : ELU ON ILUS JA PEAGI VEEL ILUSAM !
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 12, 2004 11:01 am    Teema: Vasta viitega

Natu teab küll, et ta millalgi sureb, aga siis juba kaheteist aasta pärast.
Vihjeks sulle - Tokroda ei vaadanuks nii vana naist, kui sina siin kirjeldad.
Sa ei saanud minust midagi välja tõmmata, sest sa ei pääse mulle ligi.

ELU ON JUBA VĂ„GA ILUS JA VEEL ILUSAM KORRAGA.
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Nelj Aug 12, 2004 11:01 pm    Teema: Vasta viitega

Natu kirjutas:
Natu teab küll, et ta millalgi sureb, aga siis juba kaheteist aasta pärast.
Vihjeks sulle - Tokroda ei vaadanuks nii vana naist, kui sina siin kirjeldad.
Sa ei saanud minust midagi välja tõmmata, sest sa ei pääse mulle ligi.

ELU ON JUBA VĂ„GA ILUS JA VEEL ILUSAM KORRAGA.


oh sa pisike nääriäpu, mõtlesin su postitusele ja oleks tahtnud öelda sulle kaalikaaju aga noh ma katsun sust aru saada, mis tundub päris võimatuna. Wink

ei, sa sured 5 aasta pärast, siis oled 47 aastane, hetkel oled ju 42, mis 12 ? natu on liiga palju foorumist eemal olnud, et keskendumishäired on tekkinud.

et siis sa ei väida vastu, ühesõnaga mu nägemused vastavad tõele.

muideks ma ei saanud küll aru sellest välja tõmbamisest aga annan parima. Ühesõnaga inimene, kes elab teiste kulul ja kraabib kokku teiste vara see kardab alati, et talt võetakse midagi, ei taha teha vahetust vaid võtab- nüüd need luulud, et ma tõmbasin sult midagi ära, tulgu su jumalad sulle appi sellise jutu peale Twisted Evil
Aga inimene kes ISE toodab, see ei muretese, et midagi võetakse- miks ? katsu mõelda, kui suudad välja mõelda oled arenema hakanud. See jääb su koduseks tööks.

et siis järeldus: Natu on võtvas pooluses ja olge mureta, kui ta midagi teile lubanud anda on siis see on kõik bluff, vaid ta tahab hoopis teilt midagi saada ja siis ta kardab, et talt võetakse see tagasi ja ise räägib veel tõest ? Wink
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 12, 2004 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

kas haiglaseks ei kisu ĂĽksteisele surma soovimine...
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Reede Aug 13, 2004 12:34 am    Teema: Vasta viitega

Siin arvan nagu tushka.
See on nii erandlik juhus, et tuli kirja panna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 13, 2004 9:59 am    Teema: Vasta viitega

Natu pole surmast rääkinud, need on Tobaroti järeldused. Loe ja imesta. Lapsukesel hambad kasvavad, vajavad "nühkimist", muud midagi.Tobarot, kasuta mõnd kummirõngast.

P.s. Natu pole 42. Tobarot ei tea mida räägib. Natu ei reageeri tobarotile rohkem. Ei viitsi.
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Reede Aug 13, 2004 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

Natu kirjutas:
Natu pole surmast rääkinud, need on Tobaroti järeldused. Loe ja imesta. Lapsukesel hambad kasvavad, vajavad "nühkimist", muud midagi.Tobarot, kasuta mõnd kummirõngast.

P.s. Natu pole 42. Tobarot ei tea mida räägib. Natu ei reageeri tobarotile rohkem. Ei viitsi.


ehee, vana sa siis oled, juba 50 ? ma pakkusin su jutu järgi- ka selles postituses näide: "lapsukesel hambad kasvavad, vajavad nühkimist", sellise jutuga inimene peab olema vähemalt 42 aga kui oled rohkem siis ole, ma ei viitsi su vanust küll arvama hakata Cool

ega ma nĂĽĂĽd ei solvanud sind nooremaks tegemisel ? Confused
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Veeb 03, 2008 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Väikefirmadest rääkides pean ma silmas perefirmasid või kitsale omanikeringile kuuluvaid firmasid.

Nende asutajad on ettevõtlikud inimesed, kes usuvad et ise oma elu juhtides saavutavad nad paremaid tulemusi, kui mingi suure süsteemi väikse mutrikesena tööd rügades. Sageli on väikefirmade asutajad oma eriala parimad spetsialistid, kes tunnevad et bürokraatia piirab nende loomingulisust.

Statistika aga räägib selliste firmade kohta kurva loo. 60% pankrotistub esimestel tegevusaastatel, 80% on areenilt kadunud 10 aasta pärast ja ka pikas perspektiivis osutub läbilöögivõimeliseks vaid alla 2% kõigist käivitatud äridest.

Peamised ebaõnnestumise põhjused tähtsuse järjekorras on:
1. Suutmatus klieti mõista (toodang ei lähe kaubaks)
2. Suutmatus tööd korraldada st ei saa oma töötajate juhtimisega hakkama
3. Suutmatus iseennast juhtida st omanikud oma lollide otsustega juhivad ise äri rappa

Ükskõik kustpoolt vaadata, probleemid taanduvad alati inimestele olgu nad siis kliendid, töötajad või omanikud. Akadeemiline teadus ütleb selle kohta, et tegijad ei olnud piisavalt kompetentsed. See on natuke lihtsustatud nägemus, kuna elldatakse et inimestega ei manipuleerita.

Minu enda esimene huvitav tähelepanek on see, et kui spetsialist teeb oma firma ja teeb uue eelmistest parema toote siis rahvas seda millegipärast ei osta. Samas mõned aastad peale pankrotti tuleb täpselt sarnase tootega turule mõni rahvusvaheline suurkontsern ja sellest tootest saab üliedukas müügihitt. Et kas see nüüd ikka juhus on ....





Ma töötasin ka nelja suure firma heaks ,aga igaltpoolt sain kinga väga mitmesugustel põhjusel. Aga kuna perefirma on 15 aastat tegutsenud ja tegutseb, siis ei olnud sellest suurt probleemi. Nüüd kavatsen luua ise ka ühe firma mis müüb jälle teenust. Firma loomine on ainuke viis ära elada, personalifirmad töötavad kõik maffia heaks. Kuna ma olen neli korda järjest kinga saanud, siis mul ei ole mingit lootuski mõne personalifirma kaudu või CV kaudu tööd saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group