Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

kas armuloits on olemas ja kas see toimib?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
mis_sest_nimest
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 18 Juun 2008
Postitusi: 27

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 1:11 am    Teema: kas armuloits on olemas ja kas see toimib? Vasta viitega

näiteks selline.
http://www.hot.ee/djedkara/KEMET/spell.html
kui aus olla tegin ka, aga üks kahest, kas ei ole usku asjasse või loitsisin ise ennast kuskile kinni.
ja kas neid üldse tohib teha? mingit foorumit lugedes märkasin, et nagu ei tohi, kuid oli ka arvamusi, et nagu tohib.

unistused on ilusad:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 1:53 am    Teema: Vasta viitega

Loomulikult on olemas armuloitsud ja t88tavad, aga

armuloits on orjastamine otsese m6ttes. Aga kas naine tahab endale orja v6i mees ! Kas sa tahad, et ta armastaks sind, v6i oleks pimestatud loitsust.

Kui sa loitsud kellegi 2ra, 2ra arva, et see j22b sinu ja tema vaheliseks asjaks, on olemas maailmu, kes just toituvad sellistest suhetest.

On olemas palju paremaid viise meest saada. Ole talle n6us alluma ja armastama teada. N2ita ei oled v22riline naine talle. Ja sa pead teadma, kas ta on ikka v22riline partner ka sulle !

Olin hiljuti alles peaaegu n6us loitsima, mitte kyll selles tavap2rases viisis, kasutan oma tehnikat, aga sain aru. Ma v6in panna ta ju ennast tahtma, aga see ei ole 6ige. Pean ise leidma selleks tee, aga see on raske. Samas kui mees ikka eest 2ra jookseb, kui ta on kuidagi katki ja n6rk, siis kuidas mina suudan teda parandada ! ISegi kui ma tunnen seda 6iget sisemist h22lt !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 1:55 am    Teema: Vasta viitega

ja pealegi kui teed, tee oma, mitte seda egiptuse jama. 2ra vaid orjasta kedagi... loitsu head rannailma, kui tahad proovida Smile Aga 2ra unusta,et p6lumees vajab ka vihma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 12:16 pm    Teema: Vasta viitega

oh, räägi või ära räägi.
kui endale head tahad, siis ära loitsuta vaid jookse mehe sabas.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 12:24 pm    Teema: Vasta viitega

noh minuarvates naine ikka ei peaks jooksma, kui on tundeid siis on kohe, kui pole siis pole v6i on mees katki ja kardab, aga kas on vaja katkise mehe sabas ka joosta ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 1:00 pm    Teema: Vasta viitega

Kui naine tunneb et mees on õige, aga naisel endal on oskust näha, et ta ka katki on, siis miks naine ei võiks oodata ja eemalt vaadat/jälgida, kuniks mees end korda teeb? Selline vaatlemine annaks ka kinnitust et ta tõesti ka õige mees on. Ja et ta on suuteline ka naist terveks tegema/kaitsma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mis_sest_nimest
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 18 Juun 2008
Postitusi: 27

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 1:14 pm    Teema: Vasta viitega

Smile
vihm on lahe, naudin täiega neid ilmasid mis preagu on. jaaniks võiks, aga ilusaks minna.
see, katki olemise jutt - kaua need inimesed katki on?
tean, et oli katki, vb on praegugi katki. tundub, et mind tehti ka katki, arvan, et mitte meelega. või siis olin hea ja tore lohutusauhind, mida oli hea pidada 1,5 aastat ja siis lihtsalt ära visata, minema kõndida - ei tegai kuidas õige on. ei olnud väärt ühtegi seletust. nüüdseks vist sõbrad.
tundub, et pean ennast terveks saama, aga kuidas?
samas kui peaga mõelda, mis head saab tulla suhtest inimesega, kes on mu juba korra katki teinud? teisest küljest, katkised inimesed teevadki teisi katki, vist.
teha ennast terveks ja .... edasi?
kuidas saada terveks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Nelj Juun 19, 2008 3:30 am    Teema: Vasta viitega

Master kirjutas:
Kui naine tunneb et mees on õige, aga naisel endal on oskust näha, et ta ka katki on, siis miks naine ei võiks oodata ja eemalt vaadat/jälgida, kuniks mees end korda teeb? Selline vaatlemine annaks ka kinnitust et ta tõesti ka õige mees on. Ja et ta on suuteline ka naist terveks tegema/kaitsma.


Mul on hetkel just selline olukord k2sil, olen k6ike proovinud, lihtsalt tyyp on liimist lahti, minu arvates ta lausa kardab mind, k2ed lausa v2risevad teisel kui minuga r22gib, ise loomulikult 6nnest s2rades, aga ega ta muga kokku ikka taha saada, miskitel imelikel p6hjustel. Saadab messe, et mis ma ikka teen jne aga kui ytlen, et linnas olen, siis ta kohe r22kib kui kiire tal on, noh, mis ? Ma ei saa ju teisel sabas ratsutada 88d ja p2evad.. et suht loobusin juba korra aga ta j2lle kohal, nyyd v6tan juba kergemalt, sest lihtsalt olen n6us nahast v2lja pugema, et temaga koos olla. Samas teinekord on v2ga kolli tunne ka, et hoian nii8elda ise ka veel distantsi... Ja ega mees sa ennast korda p2ris yksi ka teha, miski t6uge peaks selleks ikka olema. Ja mule pole veel seda j6udu, et ise minna m8llama, olen selliste asjadega suhteliselt tundlik - liiga palju vastu n2ppe saanud.


Viimati muutis seda naine (Nelj Juun 19, 2008 3:54 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Nelj Juun 19, 2008 3:51 am    Teema: Vasta viitega

to mis_sest_nimest, sul v6ik ikka nimi olla Smile aga...

Kuidas saada terveks, hea kysimus?
Kuidas saada targaks - 6ppida !
Kuidas saada julgeks - mitte karta !

Jah, kahjuks pole lihtsaid vastuseid, k6ik on teoorias hea, aga indiviidid on erinevad. Teinekord on tunne, et k6ige kindlam on yksi olla, siis ei saa ka midagi juhtuda, aga yksi olles puudub ka areng. Et arvan, et l2bi kogemuste toimub areng... l2bi arengu saame 6ppida ja 6ppides saame targaks. V6i oli see teistpidi Rolling Eyes Kas sa oled sellest suhtes midagi 6ppinud, midagi sellist, mis teeb sind tugevaks, et samad vead ei kordu ? Analyysi ennast ja teda. On sul aega yksi olla, ka seda on vaja, et teha aruandeid ja kokkuv6tteid, tormame teinekord ylepeakaela aina ju edasi ! Mis vigasid sa ise tegid, mida oleks v6inud teha teisiti, mis poleks sult tykki kyljest 2ra v6tnud. N2iteks minu viimane suhe mis eestis oli, olen saanud selle yle m6elda nyyd ligi 2 aastat. Selge see, et kangemat kivipead, kui mina pole olemas. Lihtsalt tunne, et ei saa enam mm ka j2rgi anda, siis kumm katkeb, tegelikult lihtsalt enese uhkus. Mis nyydseks on kasvanud tarkuseks. Selge see ma ju teadsin, mis mees see on, arvasin, et olen tugevam. Ju me loodame alati olla paremad, julgemad ja tugevamad, aga liiga suur pinge surub ka kalju pooleks.

Eks m6tle, kas olid lohutusauhind, kas teadsid seda alguses ja olid rahul sellega mis said! Ju 1,5 aasta jooksul ei suutnud sa auhinna nimetust v2lja teenida. V6i on see mees t6esti v22rt, oled sa suuteline alluma, armastama j22gitult? Kui ei, siis mine aga edasi, 2ra taha seda mis oli, sest ehk oled ise paremat 2ra teeninud. Tundub, et elad natuke unistustes, unistused on kenad, aga nende nimel elada ei maksa.Teod on need, mis edasi viivad ja see on kah 6ige, katkised inimesed suudavad ka teisi l6hkuda. Eks hakka ennast siis lappima, ikka tykk tyki haaval too tagasi oma hingeosad, kuhu sa need kaotasid !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Nelj Juun 19, 2008 8:10 am    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Ja ega mees sa ennast korda p2ris yksi ka teha, miski t6uge peaks selleks ikka olema.


Kui see on mehe rida ja ülesanne, siis kuidas ta ei saa? Saab küll. Ja tõukeks ongi naise valik/tahe. Mees saab ju selleks just sinu energiat kasutada siis. Ja mingit ekstra pugemist/jooksmist pole ka selleks vaja. Mees tunneb, et naine toetab ja naine näeb et mees teeb tööd.

Mina näen sinu jutus sama mida paljude teiste naiste käitumises praeguses hetkes: hirm üksi olla. Valite pigem avariisuhte/mittetoimiva, selleasemel ,et ise oodata/tööd teha. Antud olukorras on ka ootamine/eemalseismine töö naisele, sest just lähedal/tema juures olles ei lase sa alata/toimuda neil protsessidel, mida mees tegelt vajab muutumiseks/tervenemiseks. Naise mull isoleerib mehe vaba energiavahetuse. Kui aga mees ei saa peale/juurde uut energiat, pole tal ka muutusteks ressurssi.

Olen ise käinud selle sama tee läbi. Ja tean et naine on see kes paneb liikuma/tööle. Ja ei ole reegel/seadus et sellest ka pikem suhe peaks arenema/saama. Piisab kiresuhtest, et käivitada. Mehele on sellest küll. Kui mees on tugeva karkassiga, siis saab hakkama. Ja kui protsess on käivitunud, lendavad osapooled rahulikult laiali. On rumal oodata sellistest suhetest muud kui liikumist ja arengut. Naudingu annab pärast teadmine/mõistmine sellest kuhu välja jõuti.[color=black]
[/color]


Viimati muutis seda Master (Nelj Juun 19, 2008 10:38 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Nelj Juun 19, 2008 9:59 am    Teema: Vasta viitega

oi jah, tean, sul on 6igus Crying or Very sad

Ma ei tea, kas hirm yksi olemise ees, pigem on see ikkagi vajadus armastuse j2rgi, et seda saab m6lemat pidi t6lgendada, loomulik vajadus, pole midagi h2beneda, kuigi jah, mulle meeldib ka yksi olla. Ma isegi oleks yksi, elaks yksi, kui ma tean, et on keegi kuskil, kes tunneb sama ja kelle kaissu teinekord pugeda, kuhu sa oodatud oled !!!! V6imalik, et see oleks minu jaoks parim lahendus. Enne kui temaga tuttavaks sain, sai niisama ringi luusitud viimane 2 aastat, yks jurakas ees ja teine taga, isegi midagi ei tahtnud, sest t6esti, kui mees on madal ja sitta t2is siis syda l2heb pahaks. Paar 2partust v2lja arvata, aga see oli 2it2hh kollidele, need ei l2he arvesse kui suhted. JAh, 2it2hh hea kogemuse eest, nagu laps kes peab enne ennast paar korda 2ra k6rvetama, kukkuma, n2pud pistikusse sorkama, n6gestesse ronima, tooreid 6unu s88ma, pea v66rasse kuuti pistma ja naabri hane poegi n2ppima.

Ja miks valime avariisuhte/mittetoimiva ? Sest terveid ei olegi, v6i kui juba on, siis juba teiste naistega, ei hakka keegi ju meest r88vima p6hjusel, et ta korras. Tean seda jah, et see on vabandus ja p2ris jama jutt kohe Embarassed Lihtsalt tunne, et nyyd kui 30nd t2is juba, siis ongi vaid need mehed alles, kes on nii palju haiget saanud, et ei julge l2hedale tulla. Eks see ole ka minu viga, eks olen ka teistele haiget teinud. Igatahes k6ik kes teele sattuvad on nii katki l88dud, et ripuvad kuskil pesun88ri peal. Ja siis kui n2ed seda 6iget kuskil j2lle, siis ei tea enam mida teha, ja sa ytlen nyyd, et isegi l2hedale ei tohi minna. Kaua siis yks naine ootama peab, oma 9 kuud juba lolli m2nginud. M6istusega olen ma aru aru saanud, 2ra torgi. Aga kuidagi peaks ju hoogu juurde andma. P6him6tteliselt tolle kogemuse olen ma v6tnud nyyd kui 6ppetunnina, et on ka mehi, kes jooksevad eest 2ra, pole kunagi varem juhtunud Cool Ja ainult rumal naine rippub unistuste kyljes. L6ppudel6puks pole yks naine nyyd nii n6rk ka, et hakkaks sellep2rast surema. Kuigi jah, juhtub ka sedagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Nelj Juun 19, 2008 10:37 am    Teema: Vasta viitega

Kes need mehed katki on löönud? Kellel on võim kookonit purustada?
Kelle jõuga seda purukslöömist toimetatkse?
Kust /kellelt see võetakse?

Näen selget ahelat kus iseenda valikute jõuga ennast ise ka pekstakse.

Naine ei peagi ootama. Ei ole sundi. On vaid valik. Kelle ja milleks valid. Kui oled juba valinud, kaob aeg. Jääb valik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Nelj Juun 19, 2008 11:41 am    Teema: Vasta viitega

valikud pidavat naiste rida olema, ju tuleb k6vemini valida, nii et hinge kinni pigistab Laughing (nali naljaks) aga tahaks meestelt h2id soovitusi kuulda nyyd kyll, pole seda tarkust ka nagu varnast kohe v6tta ja targemat meest ka k2ep2rast pole. Muidu nagu r66mus olla, asjad liiguvad h2sti, k6ik justkui edeneb, ei taha kohe mainidagi, aga lihtsalt midagi on nagu puudu. Ju see tugev (mainiks TUGEV) teine pool. Eks ma vaata siis veel m6ni aasta ringi Wink Noh lihtsalt mingi flirt ei paku enam yldse huvi Shocked vaatad otsa ja kukku v6i pikali. Tulevad msnis oma kena jutuka, ei j6ua 2ra plokkida enam. Survet on muidu nagu igast kyljest, teinekord lausa aja kaikaga eemale, ma m6tlen neid pisikesi prussakaid ja muid tegelasi, ei tea mida nad k6ik nii jahivad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Nelj Juun 19, 2008 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

Siis kui mõistad, mis see puudu on, siis saadki teadmise. Siis tunned ta /selle kohe ka ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mis_sest_nimest
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 18 Juun 2008
Postitusi: 27

PostitusPostitatud: Nelj Juun 19, 2008 4:44 pm    Teema: Vasta viitega

selle mittetoimiva/avariisuhte kohta olen ma õppinud küll, ühest teisest suhtest.
või on vähemalt tekkinud mõte, et ei ole mõtet anda teiste (ükskõik siis kes - perekond, ühiskond, sõbrad) survele järele ja võtta/saada/leida, olla koos mehega, kelleta sul oleks parem.
No stiilis, et mees peab olema, kuna selline on sotsiaalne surve. sa ei ole õige naine, kui sul ei ole meest. olgu või joodik mees, peaasi, et mees. Ausalt, persse see sotsiaalne surve! olen siis ilma nn kohustliku meheta ja jätan suguvõsa ees selle vooru vahele, et minu mees....
Aga mind ajab vahel pea peale küll, see kui ma mõtlen, et sellest ma saan aru, et kasulikum olla ilma joodiku meheta, aga sellest aru ei saa, miks ma Selle meheta olla ei taha.

joodik=kõik need pahed, mis olla saavad mehel. samas Sellel mehel ei ole ma leidnud neid pahesid, tal nagu ei oleksi midagi viga peale, selle, et ta katki on....

armastus, on tõesti pime:P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Juun 20, 2008 12:05 am    Teema: Vasta viitega

kuule nimetu.
sa oled nii tume, et sulle ei saa algtõdesid kah seletada.
loe toki raamat "maagia alustalad 20 ülekandeliini" läbi, siis saab sulle vähemalt asju seletada, nii et sul sellest tolku kah on.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Juun 20, 2008 12:24 am    Teema: Re: kas armuloits on olemas ja kas see toimib? Vasta viitega

mis_sest_nimest kirjutas:
näiteks selline.
http://www.hot.ee/djedkara/KEMET/spell.html
kui aus olla tegin ka, aga üks kahest, kas ei ole usku asjasse või loitsisin ise ennast kuskile kinni.
ja kas neid üldse tohib teha? mingit foorumit lugedes märkasin, et nagu ei tohi, kuid oli ka arvamusi, et nagu tohib.

unistused on ilusad:)
Sa oled see mida sööd ....
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Juun 20, 2008 7:44 am    Teema: Vasta viitega

mis_sest_nimest kirjutas:
selle mittetoimiva/avariisuhte kohta olen ma õppinud küll, ühest teisest suhtest.
või on vähemalt tekkinud mõte, et ei ole mõtet anda teiste (ükskõik siis kes - perekond, ühiskond, sõbrad) survele järele ja võtta/saada/leida, olla koos mehega, kelleta sul oleks parem.
No stiilis, et mees peab olema, kuna selline on sotsiaalne surve. sa ei ole õige naine, kui sul ei ole meest. olgu või joodik mees, peaasi, et mees. Ausalt, persse see sotsiaalne surve! olen siis ilma nn kohustliku meheta ja jätan suguvõsa ees selle vooru vahele, et minu mees....
Aga mind ajab vahel pea peale küll, see kui ma mõtlen, et sellest ma saan aru, et kasulikum olla ilma joodiku meheta, aga sellest aru ei saa, miks ma Selle meheta olla ei taha.

joodik=kõik need pahed, mis olla saavad mehel. samas Sellel mehel ei ole ma leidnud neid pahesid, tal nagu ei oleksi midagi viga peale, selle, et ta katki on....

armastus, on tõesti pime:P


Sa ei saa 6ppida teisest suhtest, teine mees, teised energiad. Sul on probleem selle suhtega, seega pead sa m6istma seda suhet, vanad mehed viska peast v2lja ! Niipalju kui palju on erinevaid inimesi on erinevaid olukorde ja probleeme.

M2letan, et joomisest oli kunagi selline jutt, et naised ajavad mehed jooma. Noh, usun, et kui mitte naised, siis yks hea naine peaks suutma ka selle 2ra parandada. Mul oli kunagi mees kes j6i, ma ei saanud hakkama vaid jooksin minema, juu ajasin ta siis jooma Smile M6ni aasta hiljem j2ttis j2rgi, noh, imelik ikkagi. Aga joodikust meest on raske taluda, 6nneks tema oli selline naljamees kui vintis oli aga see ei t2henda midagi, tervise ja n2rvid keeras see viin tall n2ssu !

Surve kohta niipalju, et sellep2rast kyll ei pea mees oleme, et emme tahab ! V6i peab olema just sama rikas ja tore mees nagu 6el, ka ei peaks olema MINGI mees sellep2rast, et midagi peab olema. Samas on ka paha, kui perekond ja mees ei saa omavahel l2bi, see keerab k6igil pikapeale n2rvid krussi aga eks see oli siis naise teha, et k6ik oleks harmoonias. Naine hoiab ju peret koos. Igatahes hoia ikka oma mehe poole, kuigi tean mis t2hendab olla kahe tule vahel.

Armastus ei tohiks pime olla, koll v6ib pimestada, mitte armastus, armastus peaks olema selge ja puhas. Lihtsalt tuleb aru anda oma tegudele ja vaadata asju nii nagu on, aga t6esti, soovitan sul ka Toki raamatud lugeda (minu taeada on see ka k6ik foorumis yleval, kuigi minu arates on raamat mugavam). Sellest on ehk kohe natuke raske aru saada, aga mitte v6imatu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Juun 20, 2008 1:47 pm    Teema: Vasta viitega

Seni olen ma tähele pannud, et kui miski pimestab, siis on see vaid kas kepihimu (enamasti meestel naiste suhtes) või siis raha (tihti naistel meeste suhtes).

Armastuse kohta ei oska öelda, kuna ma isegi ei tea, mis asi see on ja kuidas seda süüa tuleks Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Reede Juun 20, 2008 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

Armastus on see kui kepihimu ja hinge kokkusulata, ja sellele protsessile raha tuleb alati kasuks.
Kõik üritavat segada midagi kokku, arendada teooriat, aga keegi ei kasuta otseteed, ilmselt armastus on privileeg, või see tuleb lihtsalt välja teenida
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group