Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Lugupidamine

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 12, 2004 12:22 am    Teema: Lugupidamine Vasta viitega

Käisin töölevõtu vestlusel.
Personaliosakonna tegelane rääkis minuga oma tund aega enne kui jõudis otsusele.
Kuid mitte sellest ei soovi ma rääkida. Hoopis käepigistusest mis eelnes sellele vestlusele. Käepigistus tulevasele töölisele näitab et temast hoolitakse ja temaga arvestatakse. See annab kandidaadile kindlustunde ja vabaduse rääkida vastuvõtjaga nagu võrdne võrdsega.

Hilisemal külastusel bossi juurde käepigistust ei toimunud. Ja kohe tundsin et õhkkond oli teine.

Inimpsühholoogia on ikkagi päris huvitav.
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 12, 2004 12:45 am    Teema: Re: Lugupidamine Vasta viitega

tund aega? mida on tund aega rääkida, mul on alati 5 min läinud ja pärast olen ennast siunanud miks selliseid asju üldse telefoni teel ei saa ajada. noh, eks see ole nati võimatu ka.

aga käepigistamine on komme, osadel inimestel on, osadel mitte. minul ka pole seda kommet, kui ikka käppa antakse siis olen muidugi piginud teist:)
Tagasi üles
erika



Liitunud: 9 Juun 2004
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Nelj Aug 12, 2004 11:19 am    Teema: Vasta viitega

käeandmisest tekib mul kohe inimese kohta konkreetne tunne - isiksusest oleneb väga palju, kuidas ta kätt annab. Eriti energilised ja tegevad need inimesed küll ei ole, kes annavad lõdva käe vaevalt julgedes surudagi - tekitab kohe ebakindluse tunde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Nelj Aug 12, 2004 11:22 am    Teema: Vasta viitega

erika kirjutas:
käeandmisest tekib mul kohe inimese kohta konkreetne tunne - isiksusest oleneb väga palju, kuidas ta kätt annab. Eriti energilised ja tegevad need inimesed küll ei ole, kes annavad lõdva käe vaevalt julgedes surudagi - tekitab kohe ebakindluse tunde.

Lõdwa käe annab inimene sulle siis, kui ta ei fokusseeri sind enda tähelepanusse. Ja see, et sa pole tähelepanus, tekitabki sulle ebakindluse tunde Wink
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erika



Liitunud: 9 Juun 2004
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Reede Aug 13, 2004 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

vist väljendasin ennast valesti - minu see tunne ei teki, tunnen, et see teine on väga ebakindla olekuga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group