Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Unenägu.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kummens



Liitunud: 11 Juun 2008
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Kolm Juun 11, 2008 10:13 pm    Teema: Unenägu. Vasta viitega

Selline unenägu siis. PS! Ma olen seda samust unenägu vähemalt 5 korda näinud.
Sõidan vana sinise vanaaegse bussiga vanavanemate kodu (kus ma pole ise elusees kunagi käinud, kuid mulle sellest lugusi räägitud). Bussist maha tulles , ei ole mul kedagi vastas. Buss on juba kaugele eemale sõitnud, kui ühtäkki ilmuvad välja kaks diigerdogi. (Need on koerad kes elasid mul vanavanaema juures, näinud neid ise pole, kuid vanaisa on jutte rääkinud). Jään seisma, kardan neid kahte, ei julge liigutada, seisan seal umbes pool tundi, kui ühtäkki juba jooksen koos nende koertega vanavanemate kodu poole. Jõudes koduaiast sisse, käib kaks kõva pauku, ja siis näen neid koeri, mõlemad surnud. (Laskjat ei näe). Ja siis ärkan.

Olen seda unenägu umbes 3 aasta jooksul oma viis või rohkem kordi näinud. Oskab keegi öelda milles peitub kõige point?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Juun 11, 2008 10:34 pm    Teema: Vasta viitega

point selles, et tuleb joosta rohkem. siis ei näeks üldse unenägusid väsimuse tõttu. kuna joosta ei taha, siis lastakse koerad maha. see võib ka tähendada seda, et liiga palju liigutakse ühistranspordiga ja liiga vähe liigutakse jala.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
stereobrain
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 339

PostitusPostitatud: Kolm Juun 11, 2008 11:56 pm    Teema: Vasta viitega

akk, ära üldista. sul võibolla toimivad need asjad tõesti nii. mulle näitaks toob igaõhtune liikumine (jooks, rullimine või rattasõit) pea alati vägagi selgeid rännakuid uneilmadesse. igaüks isemoodi.
_________________
delirium tremens
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Juun 12, 2008 8:28 am    Teema: Vasta viitega

oleneb kui intensiivselt liigud. kui teed tervisejooksu tempos , siis näed unenägusid. aga kui teed võidupeale, siis ei näe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group