Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ãœksindus.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Mai 26, 2008 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Luca. kirjutas:
Mul selline väike mure, et mul pole kumbagi vanemat. Pole olnud juba elu algusest saati. Aga küsimus ei olnud mõeldud minust. Pigem idee oli see, et kas naine, kes kasvatab poissi, võib tema käitumise ning ellusuhtumise muuta naiselikuks? Nagu mees aga elab elu naisena ja vastupidi?


Kõik on võimalik. Inimene võib ennast ise ka muuta mehelikumaks või naiselikumaks, vastavalt vajadusele või soovile.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Esm Mai 26, 2008 8:08 pm    Teema: Vasta viitega

No mul on üks kaastööline, kes avastas mõnda aega tagasi, et talle meeldivad omasoolised rohkem, kui vastasoost isikud. Sellest rääkidas sain ma aru et asi olevat tema ema mõjus ning et teda on kasvatatud, kui naist...
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Esm Mai 26, 2008 8:24 pm    Teema: Vasta viitega

Luca. kirjutas:
No mul on üks kaastööline, kes avastas mõnda aega tagasi, et talle meeldivad omasoolised rohkem, kui vastasoost isikud. Sellest rääkidas sain ma aru et asi olevat tema ema mõjus ning et teda on kasvatatud, kui naist...


See ei pruugi alati nii olla, oma osa on ka kaasa sündinud eeldustel ja inimese oma vabal valikul. Tean paari poissi, kes kasvasid ka emaga kahekesi või peres, kus ema mõju oli väga tugev ja naised meeldivad ikkagi. MÕned sellised üritavad isegi just kuidagi eriti mehelikud välja paista ju.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Esm Mai 26, 2008 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

Lahe. Igatahes tema poolt tuli selline hüpotees. Ma olen nõus, et selles mängivad rolli ka muud tegurid.
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Mai 26, 2008 10:28 pm    Teema: Vasta viitega

Ega naiselik ei tähenda veel pedet, kuigi jah, sealt vist palju maad enam pole, et end pedeks pidada. Mu teooria on, et orjastatud meeste ja kangete kollinaiste lapsed tulevad enamasti peded ja perverdid. Shocked
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 26, 2008 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

üks võimalus on muidugi laps ära röövida. samas olla just emaigatsus hitlerist massimõrvari teinud... ei, ikka väga hoolega tasub läbi kaaluda kõik võimalikud variandid ja igaks-juhuks karta kõige hullemat Twisted Evil

aa, ja lifte maksab vältida - need shatid on enamasti kollnaiste loodud kanalid
Tagasi üles
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Esm Mai 26, 2008 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Mu teooria on, et orjastatud meeste ja kangete kollinaiste lapsed tulevad enamasti peded ja perverdid. Shocked

Kusjuures seda teooriat võib kinnitada Vana - Rooma kultuur!
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maur
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 7 Mai 2008
Postitusi: 26

PostitusPostitatud: Teis Mai 27, 2008 11:32 am    Teema: Vasta viitega

ma vaataks seda nii. kõik on õigesti. alati. kõik on siin, nüüd ja praegu. hästi. ehk siis see mis on "valesti" on vaid meie hinnang olukorrale. asjad on sellest hoolimata nii nagu nad on, sõltumata sõnadest kuidas neid kirjeldame. et muutes suhtumist muudame ka olemust. ehk pole halba, on mitte meeldiv. - meeleline. meelt saab muuta:)
on loomulikult olukordi, inimesi jne mida ei saa muuta meeldivaks. nendega saab kas eemaldada elust, tegeleda põhjustega ja neid muuta, või siis aksepteerida ja püüda mõista, miks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 27, 2008 11:52 am    Teema: Vasta viitega

jepp!
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Mai 28, 2008 2:30 pm    Teema: Vasta viitega

Luca. kirjutas:
No mul on üks kaastööline, kes avastas mõnda aega tagasi, et talle meeldivad omasoolised rohkem, kui vastasoost isikud. Sellest rääkidas sain ma aru et asi olevat tema ema mõjus ning et teda on kasvatatud, kui naist...


loe raktobleeri seaduste sissejuhatust, seal on kirjas, kuidas sellised asjad tekivad.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cosmonaut



Liitunud: 19 Aug 2008
Postitusi: 3
Asukoht: www.kaso.ee

PostitusPostitatud: Esm Aug 25, 2008 11:50 am    Teema: Vasta viitega

Mina arvasin kunagi, et mõned on määratud üksikuteks. Aga asjaolude tõttu pidin oma arvamust muutma. Üksindus on ette nähtud vaid teatud perioodiks, et muuta meid paremateks ja tugevamateks inimesteks, kes ei loodaks liigselt teistele Smile
_________________
Seif garanteerib turvalisuse - parimad seifid, www.kaso.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Esm Aug 25, 2008 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

Inimene jääb üksi siis, kui ta liiga palju teiste peale toetub ehk energeetiliselt võtab rohkem kui annab. Sellises isolatsioonis tuleb ennast paratamatult paika sättida, et siis jälle inimeste keskele tulla ning anda.

See on nagu vampirismist tervenemine.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Püh Sept 14, 2008 3:30 am    Teema: Vasta viitega

ouch. Inimene ei saa anda ega v6tta energiat. See on enda energia lahti tegemine ja liikvele panemine just need energiad mis parasjagu teises sees on. Igal inimesel oma energia tuum mis ei ole siiami kaksik teisega...
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Püh Sept 14, 2008 8:51 am    Teema: Vasta viitega

Nightknight kirjutas:
ouch. Inimene ei saa anda ega v6tta energiat. See on enda energia lahti tegemine ja liikvele panemine just need energiad mis parasjagu teises sees on. Igal inimesel oma energia tuum mis ei ole siiami kaksik teisega...


Su mõte liigub õigele teele...aga samas on sul veel siiski veidike valearusaamu...
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Püh Sept 14, 2008 8:54 am    Teema: Vasta viitega

Naine peab keskenduma rohkem mehe armastamisele kui lastele...on juhtumeid kus 4-5 aastane on öelnud emale armasta isa muidu ma suren ära...ja aasta või paar hiljem ta surigi, sest ema ei uskunud ei saanud aru vms...Emaarmastus on vale me peame oma naiselikku poolt rohkem avama...
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Suzi
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Juul 2005
Postitusi: 70
Asukoht: tühjus

PostitusPostitatud: Püh Sept 14, 2008 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

Milline loll jutt! Emaarmastus kuulubki naiselikuse juurde. Kui naine on õnnelik ja armastab oma lapsi ja meest on perekond harmooniline.
Surm on loomulik nähe, ta ei hooli sellest kas me armastame või mitte. Twisted Evil
_________________
per manus ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 14, 2008 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

mul on tunne ,et olen ka määratud olema üksi vahel tekib ikka tunne miks on see nii,kas midagi on viga or something.Noorena oli sõpru normaalselt,noh enamvähem normaalselt aga ega nad ei tahtnud minuga kaua olla miks ei tea.Nüüd kui olen juba vanem painab kogu aeg see mõte peas asi on ka kindlasti selles ,et olen kinnine inimene.Eks minust vanapoiss saab Smile
Tagasi üles
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Püh Sept 14, 2008 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

Suzi kirjutas:
Milline loll jutt! Emaarmastus kuulubki naiselikuse juurde. Kui naine on õnnelik ja armastab oma lapsi ja meest on perekond harmooniline.
Surm on loomulik nähe, ta ei hooli sellest kas me armastame või mitte. Twisted Evil


...ole vait...ja loe Nekrassovi Elavad Mõtted läbi...kui oled saabas, siis sa ei saagi aru sina olid see kes mulle Nekrassovit soovitas...hetkel lõpetan Elavad Mõtted lugemist siis alustan Egregoridega...

Vaata seal oli toodud ilusasti välja kuidas ema pühendas ennast ainult lastele ja jättis mehe ilma tähelepanuta ja armastuseta selle pärast toimuvadki abielulahutused jms jama...urrr Evil or Very Mad
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Sept 14, 2008 6:26 pm    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
Naine peab keskenduma rohkem mehe armastamisele kui lastele...on juhtumeid kus 4-5 aastane on öelnud emale armasta isa muidu ma suren ära...ja aasta või paar hiljem ta surigi, sest ema ei uskunud ei saanud aru vms...Emaarmastus on vale me peame oma naiselikku poolt rohkem avama...


Noo jah... ega see ema süü ka pole, kui ta lapsi mehest rohkem armastab. Kui see on loomulik asjade kulg, siis ei saa siia keegi midagi parata. Eh, kuidas ema peaks hakkama lapse ultimaatumi peale endas arendama seda armastust mehe vastu? Vägisi ju ei saa. Kui üritada ennast sundida, siis tuleb välja veider rollimäng stiilis a´la "naine lubab mehel jalgpalli vaadata ka siis, kui parajasti tema enda lemmikseebikad jooksevad ja naine ajab jalad harki iga kord, kui vaid näeb, et mehel püxis pungitab"... Kuidas muidugi võiks välja näha tõeline armastus, ei oska ma öelda, sest ise olen selle maitse juba ammu unustanud. Enesesundimist aga suudan märgata küll Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Sept 14, 2008 8:30 pm    Teema: Vasta viitega

krt.
olete unustanud kuidas taludes oli?
kõige pealt oli mees, siis naine ja siis lapsed.
kõiges.
tähtsusjärjekord peab olema paigas, muidu tekivad "edumeelsed võrdsusmõtted".
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group