Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tagasi minevikku!
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 9:01 pm    Teema: Tagasi minevikku! Vasta viitega

Tere inimesed. Olen kunagi saanud huvitava lahenduse EPF - i vahendusel ühele probleemile, mis vaevas mind aastaid tagasi. Lahendus probleemile: 2 meest, 1 naine ning mind jäeti mängust välja nagu loogiline. Siis aga tundsin ma psüholoogilist sidet naisega ning see hakkas minu elu häirima. Siin foorumis olid head inimesed, kes suutsid selle needuse ( nii nimetan seda mina, sest selle seose aluseks on ühe nõia töö) maha võtta ning kaks aastat on elu olnud päris ok. Kuid nüüd... nüd on side jälle tagasi ning asi karmim, kui kunagi varem. Ma ei sa aru, kas tegemist on armastuse ( need kes mind aitasid, väitsid, et meie vahel seda ei ole ) või mingi muu sidemega....
Või äkki eksisid foorumi abivalmid inimesed ning tegid midagi valesti? igatahes on huvitav teada, kuhu see emotsionaalne - telepaatiline side meid siis seekord viib.
Luca.
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sissel
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 27 Apr 2008
Postitusi: 23

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 2:58 pm    Teema: Vasta viitega

kui sa ütled, et loogiline on, et sind jäeti mängust välja, siis ongi ju loogiline, et nii läheb. Aga tegelt ei saand ma suurt midagi aru...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm... asi oli siis niimoodi, et sain tuttavaks naisega, kes oli suhtes. See juhtus umbes 10 aastat tagasi. Me olime alguses sõbrad ja asi arenes armastuseks. Seda kestis kusagi 5 aastat... selle aja jooksul üritas naine korduvalt oma teisest suhtepoolest lahku rebida, kuid kuna too on suhteliselt suur alkohoolik ning veidi vanem ( 10 a. ) kui mina ja see naine, siis kaastundest ( või armastusest ) jäigi naine selle mehe eest hoolitsema ning tema juurde. Meie suhe kestis samal ajal edasi, kuna sellel hetkel ei olnud mul midagi selle vastu, et olen kui armuke. Asi muutus ratsionaalselt üle öö, kui vanamees oli naise mingi posia juurde viinud, kes talle suurepäraselt ette pläras, et naine peab armukest ( ehk siis mind ) ja et mina olen paha inimene ( mis vist ei olegi väga vale ) ja naine peab minust loobuma. Jant läks lahti sellest, et naine jäi rasedaks. Ma olen veendunud, et laps on minu, kuid kuna ma sellest hetkest enam naisele ei "meeldinud" siis väitis ta et mina olen kuri ja paha ja laps on hoopis vanamehe oma. See pani mu katuse täiega sõitma ja ma käitusin nii nagu ma seda ei tahtnud. Tagajärjeks oli loomulikult see, et ma rikkusin kõik... kõik mis võimalik.
Meil oli ka teisi väljastpoolt mõjutajaid, kuid kardan, et peasüüdlane olin mina, kuna allusi manipulatsioonile. Ma tundsin, et asi ei ole õige ning sain oma emotsioonidest võitu ja lõpetasin sigatsemise umbes 2 aastat peale lapse sündi. Kuid.... minu sisse jäi miski kripeldama. Olenemata sellest, mida tegin või kus käisi, kellega olin, ikka oli tema minu mõtetes... Ma tundsin tema tundeid ning teadsin mis meeleolus ta on... kuidas enast füüsiliselt tunneb ning nii edasi. ma nägin teda tihti unes ning see oli kohutav piin minu jaoks. Siis pöördusin ma siin olevate inimeste poole ja nad aitasid mind, elik seadsid korda mingid kanalid ja peale seda suutsin ma unustada. Sellest on möödas 2 aastat ning see oli päris tore aeg vahepeal. Nüüd juhtus midagi sellist, mida ma ei oodanud. Nimelt korraldas üks sõber meil ühise peo ning naisterahvas pidi kaa sinna tulema. Asi pole selles, et seepidu mind häiriks, sest see toimub igal aastal samal ajal ja tavaliselt teda seal ei ole, kuid miski muu hakkas mind vaevama. Nimelt, enem seda kui kuulsin selleaastasest peost, ilmus naine 2 korda minu unenägudes. Ning peale seda tunnen ma taas kõike seda ja isegi topelt... ning ma tean, et ta ei ole õnnelik.
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Styr
Arengumaag


Liitunud: 6 Nov 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 6:46 pm    Teema: Vasta viitega

Lühidalt, ühe lausega: Tule mullist välja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

Nojahh, keegi lõi sulle sideme.
Küsimus kes? Seda ma ei oska praegast õelda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 7:51 pm    Teema: Vasta viitega

Styrman kirjutas:
Lühidalt, ühe lausega: Tule mullist välja.

Kui ma viimane kord mullist välja tulin, kas siis nüüd sattusin uuesti mulli? Ning kui niimoodi arutleda, siis kelle mull see on, kas minu enda või kellgi teise?
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 8:22 pm    Teema: Vasta viitega

mull on naisaspekt, st saab olla vaid naisel.
samamoodi sidet saab lua naine - kasvõi keegi kolmas kõrvalt.

tean juhust, kus üks naine hakkas tahtma ühte meest omale ja selleks tegi kombinatsiooni:
ta lõi sideme selle mehe abikaasa ja ühe teise mehe vahele lootuses, et selle mehe naine läheb selle teise mehe juurde ja jätab esimese mehe vabaks, et siis ise pretendeerida vabanevale kohale.
ta ei mõelnud, et need inimesed, kelle vahele ta sideme lõi, ei pruugi sobida ja midagi peale jama sealt ei tule.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 11:56 pm    Teema: Vasta viitega

Kas ehk küsimus võib olla selles, et naine tahab alateadlikult minuga uuesti suhet alustada? Võibolla ta saab aru, et on teinud vea ja tahab seda parandada? See teise naise teooria ei saa minu puhul kehtida, sest mul ei ole hetkel kedagi. Kas seda on võimalik teada saada?
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2008 1:27 am    Teema: Vasta viitega

Võib küll soovida kanalit ehitada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2008 10:34 pm    Teema: Vasta viitega

ma pidasin silmas varianti, kus (äkki) loodetakse, et sa jalus oleva tibi ära koristad, nii, et tema mees vabaks jääb.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2008 11:33 pm    Teema: Vasta viitega

Millegipärast tundub see loogilisem, kuna vanamehel on tegelikult ex - naine olemas, kes temapeale veel toona hammast ihus.
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Mai 13, 2008 7:32 am    Teema: Vasta viitega

...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sissel
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 27 Apr 2008
Postitusi: 23

PostitusPostitatud: Teis Mai 13, 2008 11:05 am    Teema: Vasta viitega

kui tõesti keegi (mitte teemaalgatajaga seotud) naine ehitas kanali Luca ja tema eksarmukese vahele, siis kas saab seda kanalit lõhkuda ka Luca nö oma poole pealt, või peab ikka selle naise üles otsima ja tema kallale minema?
Ja üks pisut teemavälisem küsimus. Kas naiste kanaliehitamise oskused on erinevad? Kas on olemas naisi, kes peaaegu ei oskagi kanalit ehitada? Kui nii, siis mis neil viga on? Kas need naised on halli hiirekese tüüpi, et mehed neid lihtsalt ei märka? OK palju küsimusi tuli

Aga, Luca, sa peaksid vast nüüd endalt küsima, kumba sa rohkem tahaksid, kas seda naist tagasi või lõplikult vabaneda tast? Kumma variandi teokstegemine vähem energiat võtaks, see variant oleks püsivam ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Teis Mai 13, 2008 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

sissel. Ma olen üritanud vabaneda temas juba 5 aastat. Ma usun et vähem energiat võttev oleks ta tagasi saada. Kuid siiski ma ei tea, mis minuga toimub. Öeldakse ju et aeg parandab ja leevendab ning mis silmist läinud see südamest sammuti! Millegipärast antud väited minupuhul ei kehti... Midagi on pooleli.
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Annu
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 15 Aug 2006
Postitusi: 183

PostitusPostitatud: Nelj Mai 15, 2008 10:28 pm    Teema: Vasta viitega

Tule mullist välja ja tee isadustest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Nelj Mai 15, 2008 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

Annu kirjutas:
Tule mullist välja ja tee isadustest!

Huvitav, kuidas ma küll ise sellepeale ei tulnud?!

Aga aitäh soovitamast.
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Reede Mai 16, 2008 5:39 pm    Teema: To Tokroda! Vasta viitega

Tokroda. Aimates sinu suuri võimeid ning nähes teadmisi mis tulevad sinu sisemusest! Ehk suudad sa mulle öelda, mida ma pean tegema, kas mul on võimalik se naine endale tagasi võita või pean ma asja jätma nii nagu ta on ja piinlema kuni elu lõpuni? Kuidas ma pean käituma ning mida ma teha ei tohi?
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Mai 16, 2008 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

Kahtlustan, et osa naisi võib mängida kahepalgelist mängu - alateadlikult ehitavad kanaleid ja teadlikult eitavad seda. Ehk siis näiteks, mehele võib tunduda, et naine sooviks temaga suhelda, aga kui püüda otse ja ausalt läheneda (mitte kanalijutuga, vaid suhtlemise jutuga), siis saadab naine mehe pikalt. Ja tundub olevat ka naisi, kes teadlikult ehitavad kanali, aga samas siiski kardavad seda meest, kelle külge nad oma kanali panid... see teeb asja raskemaks küll.

Tokroda teooriaid lugedes on mulle jäänud mulje, et mees saab kanaleid lõhkuda küll. Ehk siis kui ta ronib või võitleb end mullist välja, peaks ka kanal purunema... mispeale naine hakkab närvitsema ja üritab uut kanalit ehitada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Annu
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 15 Aug 2006
Postitusi: 183

PostitusPostitatud: Reede Mai 16, 2008 11:27 pm    Teema: Vasta viitega

ainus, mis sind selle naise mullis ja küljes hoiab on teadmatus, kas laps on siis sinu või mitte. Ja seda see naine sinu puhul ka ära kasutab.

Lõpeta halamine ja tegutse!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 12:02 am    Teema: Vasta viitega

Äkki oskad soovitada, mida ma siis tegema peaksin?
Tean, et naine suhtub reaalis minuse just nii nagu haldjamees kirjeldas ning mul ei ole mingit võimalust midagi teada saada.
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group