Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

murelik inimene

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
nukrus



Liitunud: 16 Veeb 2007
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2008 8:06 am    Teema: murelik inimene Vasta viitega

kas on tõsi mida vanarahvas räägib, et kui sa surnud inimest näed siis pole ta sinuga rahul Question Tavaliselt ma oma unenägusid ei mäleta, kuid täna naägin oma sõpra kes peaaegu 4 aastat tagsi ennast üles poos Sad . Kõige imelikum oli see, et mina olin ainuke kes teadis, et ta surnud on( unenäos loomulikult). Veel mäletan selgelt unenägu mida nägin peale tema surma... Te andis mulle kaardi ja lubas seda lugeda alles hiljem. Mulle jäi meelde ainult,et see oli kirjutatud punaste tähtedega. Kaasdi teisel pool oli mässav meri Crying or Very sad Kas keegi oskas ehk seletada mida see tähendab...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2008 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

Sa vabane iganenud väärtustest, mata nad maha, sest siiani on nad olnud sinu sõbrad.
Asu teele uutele kallastele ...
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nukrus



Liitunud: 16 Veeb 2007
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2008 3:45 pm    Teema: Vasta viitega

seda ma tegingi Exclamation Ma mäletan teda ainult heaga. Tegelikult tegi see esimene unenägu mind suhteliselt rahulikuks, sest teadsin, (Ma ei tea kuidas), Et seal kaardil oli hüvastijätt. Olin õnneli ket ta tuli hüvasti jätma.
Mind teeb murelikuks see,et ma teda uuesti unes nägin. See oli lihtsalt nii reaalne... Üritasin talle selgeks teha, et ta on surnud, kuid ta ei kuulanud mind Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2008 3:50 pm    Teema: Vasta viitega

Mitte iga unes nähtud surnu ei pruugi tema ise olla... tüngamehi on ka vaimutasandil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2008 5:07 pm    Teema: Vasta viitega

nukrus kirjutas:
seda ma tegingi Exclamation Ma mäletan teda ainult heaga. Tegelikult tegi see esimene unenägu mind suhteliselt rahulikuks, sest teadsin, (Ma ei tea kuidas), Et seal kaardil oli hüvastijätt. Olin õnneli ket ta tuli hüvasti jätma.
Mind teeb murelikuks see,et ma teda uuesti unes nägin. See oli lihtsalt nii reaalne... Üritasin talle selgeks teha, et ta on surnud, kuid ta ei kuulanud mind Question
Sinu surnud sõbraga ei ole sellel unel midagi pistmist.

Ta ainult sümboliseeris neid mõtte mustreid või väärtusi mille aeg on läbi.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group