Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

KRISHNA koomiks!
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

Aga mis pulli ma ükskord tegin.... u. 10 a tagasi hommikul kella seitsme ajal Põlva linna majade vahelt läbult koju kõndides karjusin täiest kõrist, "saatan, saatan"-noh nii hommikuse äratuse mõttes. Ise muidugi andsin jalgadele valu. Very Happy
Siis ükskor käisin Värskas vene Lihavõtte pühade ajal kirikus mingil missal, rahvast oli murdu seal. Sisenesin sinna siis uhkelt oma pikas mustas nahkmantlis, vaatasin natuke neid ullikesi ja tekkis jälle kange soov karjuda "saatan"täiest kõrist. Õnneks natuke kaine mõistuseraasuke mõtles, et siis ma sealt eluga vist ei pääse ja tulin ruttu sellest hullumajast tulema.
Omalajal on koos sõpradega ka Põlva kiriku uksele kõvasti kustud, kui lootsime sinna esimese jaanuari öösel missale minna, aga seda siis ei olnud. Täitsa norm ju.
Vat siis, kui soojad suhted mul ristiinimestega omalajal olnud, nüüd jätavad juba suht külmaks teised.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group