Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tuum-vabadusaste.
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 12:51 pm    Teema: Tuum-vabadusaste. Vasta viitega

Inimene on ühenduses oma algega läbi tuuma. Tuum asub kookoni keskel. Tuum on see osa inimesest, mis on läbinud arengutee vahele jätmata ühtki etappi. Ja igal tuumal on tase. Inimest ei saa mõjutada mittekeegi, kes on tema tasemest madalam. Aga saab mõjutada alati tasemelt kõrgem. Miks see nii on? Planeet annab meile keha, mida peab toitma. See keha vajab kõiki taseme energiaid kuni neljanda astme loojani. Meil igal ühel on oma tuuma tase. Läbi tuuma saame otse hüperuumist energiat, millega me täidame oma keha. Puudu oleva energia peame saama meist kõrgematelt. Tõeliselt vaba ja sõltumatu on siin planeedil esimese astme jõud. Tema suudab täita kõiki oma keha energia vajadusi ise. Aga nagu me teame, mitte midagi siin maailmas ei ole tasuta. Ja selle tuuma energia eest me peame teenima andjat. Seega me kõik oleme endast kõrgemast sõltuvad. Kes vähem, kes rohkem. Me suudame oma kehaga opereerida vabalt sellistes sagedustes (hingemaailmades, visuaalmaailmades, egregorides) milles eksisteerimiseks on vaja keha madalamaid tuumaenergia sagedusi. Näiteks: visuaalmaailm, mille eksistentsi sagedus on esimese astme looja. Selles visuaalmaailmas saavad vabalt liikuda kõik tegelased, kelle tuuma tase on teise astme looja. Nemad ei pea mitte kedagi teenima. Esimese astme looja saab selles visuaalmaailmas olla valitseja. Aga samas ta peab alluma visuaalmaailma loojale. Ja jumalad peavad teenima selle maailma valitsejaid. Seega väljaspool egregore saab elada inimene, kes teenib planeedi valitsejaid. Ta on vaba visuaalmaailmadest. Need kes ei taha teenida planeedi valitsejaid, need peavad elama kuskil madalama sagedusega visuaalmaailmas. Aga see piirab inimest. Ta ei saa kasutada kõiki omi keha võimalusi, ressursse.
Aga me peame teadma, et inimene võib kaotada sideme oma tuumaga. Siis ei suuda ta ka toita keha madalamaid aspekte. Nüüd võib tekkida olukord, kus inimene on sunnitud hakkama teenima endast madalamat, et säilitada enda eksistentsi. Selleks, et me ei kaotaks oma sidet tuumaga peame teadma, et inimesed jaotuvad tuuma-olemuse järgi kolmeks. Need on mõtteinimene, tunde inimene ja fantaasia inimene. Inimeses on küll kõik need aspektid olemas aga kui inimene lülitab oma tuuma parameetri välja, siis kaotab ta oma sisemise jõu. Töökorras, oma tuumajõudu kasutav inimene ei suuda oma parameetrit välja lükata. Näiteks mõtteinimene ei saa oma mõtteid seisata. Tundeinimene ei saa tundeid välja lükata. Kui ta seda teeb, siis muutub ta kohe nõrgaks. Ta tunneb, et ta vabadus kaob ja tekib sõltuvus, vajadus kellegi järgi, kes teda toetaks.
Kuidas eristada, millist tüüpi inimene on. Fantaasia inimene elab tulevikus, ta armastab plaane teha. Tema on inimene tänu kelledele üldse inimkond uuendusi teeb. Ta haarab infoväljadest midagi uut. Nagu me teame, et saades mingi info, siis me kohandame selle enda vanade arusaamadega. Fantaasia inimese fantaasiad pole midagi muud, kui killuke tulevikku, mis on täidetud tema hetke arusaamadega. Fantaasia inimene õpib niikaua, kuni asjad on selged. Meie praegune koolisüsteem on loodud selline, mis on sobilik fantaasia inimestele. Kui mõtte ja tunde inimene läheb kooli, siis ta peab minema seal oma parameetrist välja. Ja kui inimene on parameetrist väljas, siis peab saama ta väljastpoolt tuge. Seega nende inimeste Õppeedukus sõltub nende vanemate ja lähedaste poolehoiust.
Mõtteinimene elab olevikus, ta õpib läbi praktika. Nemad on need, kes leiavad lahendusi. Viib unistused täide, lahendab hetke probleeme. Mõtteinimesed on realistid. Nemad mõtlevad endale asjad selgeks. Kui mõtteinimene keskendub hetke olukorrale ja teeb asju, mis hetkel aktuaalsed, siis ta tuumast tuleb täite energia ja asjad lahenevad. Ja automaatselt paraneb ka tulevik. Aga kui mõtteinimene keskendub tulevikule, siis tema tuum sulgub. Nüüd tehes tuleviku plaane peab ta kellegi võõrale toetuma, kasutama teise tuuma energiat. Aga võõras plaanib ju endale heaolu. Seega tulevikule keskendunud mõtteinimene loob hüvesid vöörastele, teostab teiste eluülesandeid. Tekib olukord, kus inimene töötab ja rabeleb hea tuleviku nimel aga tulemuseks on see, et keegi teine saab hüved endale.
Tundeinimene on seotud minevikuga. Tunde inimene saab endale asjad siis selgeks, kui ta on need oma nahal läbi kogenud. Tundeinimene peab keskenduma minevikule. Parandama minevikus tehtud vead. Kui tundeinimene eitab minevikku ja püüab elada tulevikus, siis mineviku vead tulevad tulevikus uuesti esile. Tekib olukord, kus tundeinimene püüab probleemide eest ära joosta, aga mineviku vead jälitavad teda. Piltlikult öeldes. Inimene astub koguaeg samasse ämbrisse. Minevikku parandades, heastades enda loodud ebaõigluse, Tehes elust kokkuvõtteid ja järeldusi parandab tundeinimene hetke olukorda ja ka ta tulevik muutub helgeks.
Kokkuvõtte. Kui te ei tunne ennast vabalt, jääb mulje, et teid ahistatakse, siis mõelge, kas te elate ikka õiges ajas. Õiges ajas elamine annab vabaduse. Mõtte ja fantaasia inimene ei saa jääda loorberitele puhkama. Nad kaotavad siis oma edukuse. Ja nendel pole mõtet karistada teisi nende tegude eest. Kättemaksu soov tirib ka meid minevikku. Kui mõtte ja fantaasia inimene elavad oma elu edasi, siis ebaõiglus saab likvideeritud. Karistamine ja premeerimine on tunde inimese rida.
Mõtte ja tunde inimene ei pea muretsema tuleviku pärast. Pabistamine hoopis keerab tuleviku nihu. Fantaasia inimene on see, kellel on ligipääs uuendustele.
Mõtteinimesel on hea ülevaade olukorrast, tema sisemine intuitsioon ütleb, mida peab hetkel tegema, et asjad jookseksid õiges suunas. Kui fantaasia ja tundeinimesed tahavad olukorda kontrollida, siis loovad nad probleeme. Neil puudub ju tervikpilt.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

Kas mõtte inimesed ikka on praktika inimesed ja vastupidi? Kahtlane!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 2:26 pm    Teema: Vasta viitega

Kahtlane tekst.
Esmalugemisel tundus paks.
Loen teistkorda veel!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle tundub, et mõtteinimese nimetuse asemel oleks õigem praktikainimesed, mõtlevad nad kõik omal tasandil. Aga noh, tõlgendamise ja maitse asi. See lihtsalt mind kui tundeinimest riivas Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 2:57 pm    Teema: Vasta viitega

Peale fantaasia inimese teevad ka teised plaane. Infoväljast info haaramine ei sõltu mitte tuuma-olemusest vaid tasemest.

Praegune koolisüsteem ei sobi mitte kusagile. Räägimata fantaasia inimesele, kuna paljud õpetajad lihtsalt keelavad oma arvamuse ja vaidlemise.

Tsiteerin::
Ja kui inimene on parameetrist väljas, siis peab saama ta väljastpoolt tuge.
Ehk siis, nii kui inimene on parameetrist väljas tekib talle väärisiksus, võõrmisioon/tahe.

Tsiteerin::
Kui tundeinimene eitab minevikku ja püüab elada tulevikus, siis mineviku vead tulevad tulevikus uuesti esile.


Nii, ei ole mitte ainult tundeinimesel vaid ka teistel. Nt mõtteinimestel, fantaasia inimestele. Ehk siis kõigil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 2:58 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Mulle tundub, et mõtteinimese nimetuse asemel oleks õigem praktikainimesed, mõtlevad nad kõik omal tasandil. Aga noh, tõlgendamise ja maitse asi. See lihtsalt mind kui tundeinimest riivas Laughing


Jube tundlik oled Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 3:00 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen mõtteinimene, ometigi võtan infot väljast ja teostan tuleviku plaane. Ma elan tulevikus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Norn kirjutas:
Mulle tundub, et mõtteinimese nimetuse asemel oleks õigem praktikainimesed, mõtlevad nad kõik omal tasandil. Aga noh, tõlgendamise ja maitse asi. See lihtsalt mind kui tundeinimest riivas Laughing


Jube tundlik oled Laughing


Aga point on selles, et inimeses on tegelikult mitu mina võimalik e. kõik need kolm tüüpi. See on mu mõtleva mina arusaam Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Ma olen mõtteinimene, ometigi võtan infot väljast ja teostan tuleviku plaane. Ma elan tulevikus.


Miks peab olema ainult üks kindel tüüp, üks missioon jne? Ei pea, sinus võib olla ka mitu mina. Erandid on alati. Tõestus: kui näed unes und unes. See mu fantaasiolo Shocked
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
boss kirjutas:
Ma olen mõtteinimene, ometigi võtan infot väljast ja teostan tuleviku plaane. Ma elan tulevikus.


Miks peab olema ainult üks kindel tüüp, üks missioon jne? Ei pea, sinus võib olla ka mitu mina. Erandid on alati. Tõestus: kui näed unes und unes. See mu fantaasiolo Shocked


Ainuke oht, et sedasi kisub skisoks, aga nõiad seda peaaegu ong.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 4:36 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Ma olen mõtteinimene, ometigi võtan infot väljast ja teostan tuleviku plaane. Ma elan tulevikus.
minu andmete järgi oled ikka fantaasia inimene.
Muideks mina olen mõtteinimene, kuigi mõningad peavad mind fantaasia inimeseks. Tegelikult mul on fantaasia täielik null. kõik uuendused on tegelikult paganatelt mulle tulnud. Mina lihtsalt närin nad läbi ja panen teooriasse.

_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Aga point on selles, et inimeses on tegelikult mitu mina võimalik e. kõik need kolm tüüpi. See on mu mõtleva mina arusaam Cool
Inimeses on ju kõik kolm olemas. Nii fantaasia, kui mõte ja tunne. Ainult ühe kaudu tuleb tuuma energia. Selle parameetriga inimene mõjutab oma elu. Teiste parameetriga mõjutab teiste elu. Ju pean seda teooriat veits kohandama.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Peale fantaasia inimese teevad ka teised plaane. Infoväljast info haaramine ei sõltu mitte tuuma-olemusest vaid tasemest.

Praegune koolisüsteem ei sobi mitte kusagile. Räägimata fantaasia inimesele, kuna paljud õpetajad lihtsalt keelavad oma arvamuse ja vaidlemise.

Tsiteerin::
Ja kui inimene on parameetrist väljas, siis peab saama ta väljastpoolt tuge.
Ehk siis, nii kui inimene on parameetrist väljas tekib talle väärisiksus, võõrmisioon/tahe.

Tsiteerin::
Kui tundeinimene eitab minevikku ja püüab elada tulevikus, siis mineviku vead tulevad tulevikus uuesti esile.


Nii, ei ole mitte ainult tundeinimesel vaid ka teistel. Nt mõtteinimestel, fantaasia inimestele. Ehk siis kõigil.
Huvitav, kui mina koolis käisin, siis mul probleeme polnud. Ju siis viga kuskil mujal. Parameetris väljasolek tekitabki väärisiku. Minul, kui mõttteinimesel ei muutu midagi, kui kahetsen pattu. Ainult lisatakse vööraid juurde. Ma arvan, et õpetajad lõhuvad inimeste loovust, siin point ja see ei ole seotud tuumaga.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

Olenemata tuuma-olemusest, ei aita kahetsemine mitte midagi.
Mineviku jamad on vaja niiehknaa ära lahendada ja kõigil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
creative
Arengumaag


Liitunud: 22 Mai 2004
Postitusi: 311

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

Ei saa küsida miks peab olema. Igal ühel lihtsalt on oma kindel põhiparameeter.
Kui keegi on fantaasiatüüpi, siis see ei tähenda seda, et ta üldse ei mõtle ega tunnegi.
_________________
Imetletakse neid inimesi kes on suurimad valetajad,
põlatakse kõige rajumal viisil neid kes üritavad rääkida tõtt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

creative kirjutas:
Ei saa küsida miks peab olema. Igal ühel lihtsalt on oma kindel põhiparameeter.
Kui keegi on fantaasiatüüpi, siis see ei tähenda seda, et ta üldse ei mõtle ega tunnegi.


Haugu, haugu sa koeraperifeeter, aga erandid jäävad sellegipoolest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Püh Apr 20, 2008 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

Mis erandid? Millest sa üldse räägid?


Tsiteerin::
Selleks, et me ei kaotaks oma sidet tuumaga peame teadma, et inimesed jaotuvad tuuma-olemuse järgi kolmeks. Need on mõtteinimene, tunde inimene ja fantaasia inimene. Inimeses on küll kõik need aspektid olemas aga kui inimene lülitab oma tuuma parameetri välja, siis kaotab ta oma sisemise jõu.

Samamoodi nagu Boss on fantaasiainimene on tal mõtlemine väga tugev.
Senikaua kuni sa oma parameetrist välja ei roni, on kõik oki- toki.
Vaimselt vaadates:
Hingesagedusel asuvad kera, pall (fantaasiainimene) ja kristall (tundeinimene). Mõtteinimesel on päike kuskil keskpunktis, seotud siduinfoväljadega (sellest viimasest ma ei saa hästi aru). Kes näeb hästi, saab selle järgi ennast määratleda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Apr 20, 2008 3:17 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
creative kirjutas:
Ei saa küsida miks peab olema. Igal ühel lihtsalt on oma kindel põhiparameeter.
Kui keegi on fantaasiatüüpi, siis see ei tähenda seda, et ta üldse ei mõtle ega tunnegi.


Haugu, haugu sa koeraperifeeter, aga erandid jäävad sellegipoolest.


erandid võivad olla, aga kas nad on NORMAALSED?
noh, näiteks mina ei pea normaalseks erandeid kahendsüsteemis, kus parameetrid on siis mees ja naine.
erandid ilmselt homod, lesbid, transvestiidid ja muud niisugused.
nad võivad ju olla, aga normaaltingimustes ei suuda nad täita selle parameetri funktsiooni ehk nad on kasutud nii iseendale kui teistele.

sama asi on siin.
kui inimene ei ole parameetris - ja see tundub olevat üks kõige hullemini lõhutud parameetritest inimestel üleüldises plaanis, siis tal pole pidevat suurt sisemist jõudu.
sellisena peab ta jõudu ammutama kelleltki teiselt.
aga seda juba eksisteerimiseks.
see, et ta nii harjunud on, ei tähenda midagi.
pealegi võimaldab see süsteem jube hästi kontrollida.
kui oled parameetrist väljas, siis nemad otsustavad sinu käitumise põhjal, kas lubatakse sulle lähedale inimene, kes sind toita suudab või lüüakse minema - siit ka hunnik arusaamatuid konflikte inimeste vahel.
aga kui sa seda laadi "armulikkust" ei vaja, siis oled ja ju süsteemile potentsiaalselt ohtlik - kaob ära üks võimas mainipuleerimise hoob ja sa paganas võid teha midagi oma peaga ja sellega hakkama ka veel saada, kusjuures isegi süsteemi vastu - jõudu sul peaks ju siis olema, mida keegi kontrollida ei saa.
sellepärast mõni inimene ongi nii lõhki aetud, et pea võimatu on aru saada, mis ta parameeter tegelikult on.
ilma eranditeta.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
creative
Arengumaag


Liitunud: 22 Mai 2004
Postitusi: 311

PostitusPostitatud: Püh Apr 20, 2008 6:19 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:

Haugu, haugu sa koeraperifeeter, aga erandid jäävad sellegipoolest.

Ja mis siis kui ei jää?
_________________
Imetletakse neid inimesi kes on suurimad valetajad,
põlatakse kõige rajumal viisil neid kes üritavad rääkida tõtt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Apr 20, 2008 6:48 pm    Teema: Vasta viitega

Küsimus, kui näiteks tundeinimesel on parem mõtlemine kui mõtteinimesel, kas siis ikka on sobilik mõtteinimese nimetus või on siis see tundeinimene juba hoopis ise mõtteinimene või lihtsalt kõrgema tuuma tasemega?

Lisaks on need nn. tunde- ja fantaasiainimese parameetrid minu arust oma olemuselt kahtlased. Sest kui elatakse ainult minevikus või tulevikufantaasiates, siis ollaksegi juba parameetrist väljas, sest ei suudeta reaalis hakkama saada?

Creative, siis luban, et söön oma mütsi ära!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group