Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

unenÀgu

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Kolm Märts 19, 2008 3:26 pm    Teema: unenĂ€gu Vasta viitega

JĂ€rjest olen nĂ€inud erinevaid huvitavaid unenĂ€gusid, millele tahaks vastust saada .. Arvan, et see on ĂŒhtede mu soovidega seotud aga ma ei tea, kas need uned on ĂŒldse seotud selle sooviga, kas nad tĂ€hedavad soovile lĂ€henemist vĂ”i vastupidi nĂ€en soovitut lihtsalt unes - nagu iga teist igapĂ€evast tegevust? Wink Aga ma loodan, et see pole nagu viimane... Ja mu soov on.... (Enne vaatan, mis vastate Very Happy )

1. MĂ”ni pĂ€ev tagasi oli mingi uni, mis vĂ€ga sarnanes vaatepildile "punased Ă€mblikud tulevad ĂŒlevalt alla minu ĂŒmber ja igale poole..." ... Aga see , mis ma unes nĂ€gin ei olnud vist Ă€mblikud .. Aga seda und kahjuks ma vĂ€ga ei mĂ€leta...

2. (selgelt meeles - tĂ€na nĂ€htud). Olin kellegagi (mingi vÔÔras noor neiu ) tema natuke vanemat sorti vĂ€iksemas elumajas.. Nagu suvila oli see - aknad natuke katki ja ligadi-logadi oli kĂ”ik.. Siis tuli tornaado.. Kiirustasime aknaid kinni panema, et tornaado sisse ei saaks tuppa, aga osadel akendel olid lukud katki vĂ”i puudu... ma ei nĂ€inud, mis edasi sai. aga igatahes pÀÀses vist tornaado tuppa. (Minu unedes ei ole tornaadod suured lammutajad vaid pigem ta tuleb tuppa ja oma otsaga ringi vuhisedes lihtsalt hirmutab ning siis lĂ€heb minema... NĂ€en neid ĂŒpris tihti) Aga ma ei saanudki aru, kas nĂŒĂŒd enne vĂ”i pĂ€rast seda tornaadot oli ĂŒks ilus ja huvitav vaatepilt eemalt! RÀÀkisin tol hetkel emaga mobiilitsi ja Ă€kki vaatan, et pĂ€ike... ja siis vaatan, et teine samasugune veel.. ma ei saanud aru, mis see teine siis on ja kumb see pĂ€ike on? kuid siis nĂ€gin tĂ”usmas NELJA imeilusat ja suurt pĂ€ikest linnade ja maastiku tagant.. Nad olid kĂ”ik ĂŒhel kĂ”rgusel ja ĂŒhtlaste vahemaadega.. Nad ei olnud kollased vaid olid sinakad-mustad-hallikad.. Tomineeriv vĂ€rv oli sihuke heledam sinine, mis nagu lainetas. Ja mis siis sai... Üks hetk hakkasid pĂ€ikesed (kui need ikka olid pĂ€ikesed? Surprised Rolling Eyes ) "AVANEMA" .. Alates parempoolsest... KĂ”ige parempoolne pĂ€ike muutus sĂŒmboliks, ilusaks ja vĂ€rviliseks - draakon. VĂ€rvid olid helesinist, lillakat, kollast vĂ€rvi.. Ja tema ilusad vĂ€rvilised kiired tulid pehmelt ja lainetavalt minu poole..
NÀgin ka jÀrgmist pÀikest avanevat.. (Aga siis hakkas laps mul voodis krÀuksuma ja segas une Àra Sad )


(Vabandan vÀga segase ja tÀnavalikku jutu-stiili pÀrast Smile )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Märts 20, 2008 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

OK... Lihtsamalt siis, mida teada tegelikult tahan... - Mida tĂ€hendab neli suurt tĂ”usvat pĂ€ikest ja nendest avanevad mĂ€rgid-sĂŒmbolid? Üks neist tĂ€histas vĂ€rvilist draakonit, mille kiired tulid pehmelt lainetades minu poole. Ka teine pĂ€ikene hakkas "avanema" aga kahjuks aeti enne juba ĂŒles..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 2:36 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 8:29 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 2:45 am    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
kas ma saan Ôigesti aru, et kui veel lihtsamalt öelda, siis Sa tahad et keegi kodeeriks Sind lihtsalt vÔi programmeeriks? Smile


Mis asja Very Happy Ei taha Very Happy Uni oli sihuke... Razz Tundus midagi tÀhendavat aga ei oska ise lahti tÔlgendada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kribusk
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 17 Okt 2007
Postitusi: 15
Asukoht: Àras

PostitusPostitatud: Esm Apr 14, 2008 11:35 pm    Teema: ...kĂŒsimus... Vasta viitega

Olen algaja ja kĂŒsimus selline-mida tĂ€hendavad need pĂ€iksed teil seal?
_________________
kes teab palju rÀÀgib vÀhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
boss
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Apr 15, 2008 12:15 am    Teema: Vasta viitega

Kui teatud postituste arv saab tÀis, siis tuleb pÀike juurde.
Ehk siis mida rohkem postitusi, seda rohkem pÀikseid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group