Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Eliant

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2008 2:13 am    Teema: Eliant Vasta viitega

kui on kampaaniasallivust ja puudub armastus antibiootikumi (e.k. elu vastane) vastu

http://www.eliant.nl/?action=behaviour&actionid=215&lang=uk
http://www.eliant.eu/new/lang/en/?p=41
Tagasi üles
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2008 2:48 am    Teema: Vasta viitega

mis kuradi kristlik jura siia jälle topitud on
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2008 4:50 am    Teema: Vasta viitega

tõeline jura.
antroposoofia, jne.
selle kohta on siin juba arvamust avaldatud.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2008 10:52 am    Teema: Vasta viitega

kui sa seda ei toeta ja tuleb keegi ning pissib su klaviatuurile, siis pole need lood sugugi omavahel seotud.
ise ma, jah, TAHAN leida ka koduapteegist asjakohase tinktuuri nt lapse kõhuvalule selle kõik-ühes keemia alternatiivina, aga mingit kihutustööd küll tegema ei hakka.
Haldjanool, seda küsin küll, et kas Sa pmst näed selles initsiatiivis midagi ohtlikku või kahjulikku?
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2008 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

oleneb, miks see tekitatud on ja mis peaksid tekitaja meelest soodsad tagajärjed olema.
ja mis need tagajärjed (ka siis kui on mittesoodsad) teistele teevad.
kui võtavad ära mingeid reaalseid võimalusi, siis on halvad.
kui kisuvad miskisse sekti, on kah halvad.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2008 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

kas näed seal midagi sellist? mina ei näe
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 12:33 am    Teema: Vasta viitega

ma lihtsalt tean natuke seda seltskonda ja nende kombeid.
nii siin kui piiri taga.

nii ongi, pealt ei ole näha midagi, mis poleks korras.
kui süvened, hakkavad paistma igast kummalised asjad, mis sektantluse lahtrisse kipuvad liigituma.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 12:42 am    Teema: Vasta viitega

noo, aga siis ehk võiksid täpsustada? jagada oma kogemust
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 2:35 am    Teema: Vasta viitega

seda on siin foorumis juba mitmete inimestega arutatud, mitmete teemade all.
löö näiteks steiner või antroposoofia otsingusse ja vaata
või homöopaatia või sellega sobivad muud sõnad.
ma ei viitsi lõpmatuseni ühest ja samast jahuda.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 9:42 am    Teema: Vasta viitega

on jah suht tüütu, juba neljas hinnanguline postitus, kus põhjendust ega argumentatsiooni pole Confused otsingu tulemused olid mul samasugused, võibolla olen kehv otsija
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 2:02 am    Teema: Vasta viitega

ok.
anname sulle iseseisvat tööd.
kõigepealt vaata, millisesse seltskonda kuulus r.steiner - antroposoofia rajaja.
edasi, mis on selle sisu (st millele toetuvad teesid, (ka mis need teesid on)).
siis vaata nenes koolides õpetajate ringis valitsevat õhkkonda - mul üx endine sõbranna/perekonnatuttav on steiner-kooli direktriss.
kes kellega suhtleb, mis alustel.
kuidas võetakse juurde uusi õpetajaid.
(seal koolis on õpetaja roll hoopis suurem tavakooliga võrreldes, st õpetaja mõju on tugevam).
millele nad rõhuvad (avalikult) ja milline on tulem (tegelikult).
nii sisuliselt kui vormiliselt.

edasi.
kui tõene on homöopaatide väide, et sarnast ravi sarnasega.
ja mida nad täielikult unustavad?

mis valdkonna vihjeid sa veel tahad?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 2:51 am    Teema: Vasta viitega

see teema huvitab juba mindki väga.
Vastata ma praegu ei proovi, sest küsimused olid suunatud Curiosale.
Muidu olen isegi nende asjadega väga lähedalt kokku puutunud. Kogemustest tulenevad teadmised on aga praegu üsna poolikud ja küsimärgilised.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 9:27 am    Teema: Vasta viitega

Haldjanool, ma ei mõista, mida Sa keerutad. Kui tahad midagi konkreetset öelda, siis ütle, kui tahad midagi küsida minult, siis küsi, kuid ei koduseid ülesandeid ega vihjeid pole mina Sult palunud.
Ent sellise suhtumise juures, nagu väljendad, oleks esmatähtis uurida ka seda, millisesse seltskonda on kuulunud Haldjanool või Tokroda, kes on olnud nende sõbrad jne. See lähenemine meenutab mulle üht (või ka mitut) totalitaarset rezhiimi ja mina seda ei harrasta.
Eliant kogub allkirju, et saada legaalsust, mitte ainuvõimu! Siiani toimib tugevalt aga ühe mõtteviisi domineerimine teistsuguste üle - ehk oled sedagi omal nahal kogenud? kas pooldad nii tuliselt neid alternatiive, mis on legaalsed täna, et pelgad eluõiguse andmist millelegi erinevale?
Sinu suhtumises olen ka varem märganud, et võtad tugevalt pedagoogi positsiooni, kes vette lubab vaid neid kutsasid, kes on kusagil kuival maal ujumise korralikult selgeks õppinud ja kui ei ole, siis liigutavad oma käpakesi täpselt siis kui, seal kus ja nii nagu õpetaja nõuab.
Tagasi üles
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 10:12 am    Teema: Vasta viitega

Curiosa, räägi ehk lühidalt, mis su linkide taga on - mul see keeleoskus liiga nadi, et asjast aru saada. Nagu ma ise aru sain, tahavad mingid alternatiivse ravimeetodi pooldajad ennast kuuldavaks teha?

Lõppude lõpuks on see inimese enda valik... tänapäeval lihtsalt pole vahet, kas minna arsti juurde või nõidade manu - kas ettevõetud samm ka mõjub, sõltub ilmselt hoopis muudest teguritest. Inimene on ikka nii kirju tegelane, et meetod, mis üht tervendab, võib teise hoopis tappa.
Surid inimesed probleemide kätte siis, kui olid veel vaid ravimtaimed ja maagilised vahendid, ja surevad ka nüüd, mil areenile on astunud meditsiiniline (al)keemia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 10:54 am    Teema: Vasta viitega

eestikeelne harta on ka
http://209.85.135.104/search?q=cache:w4mYgJMyQa8J:www.eliant.eu/new/userfiles/file/pdf/Charta/W_charta_EE.pdf+eliant&hl=et&ct=clnk&cd=1&gl=ee&lr=lang_et&client=firefox-a
ma ei hakkaks oma mätta otsast seletama, mis seal taga on, sest mingit propagandataotlust mul pole, usaldan ja austan inimeste õigust ise valikuid teha, kuid mul põgus kogemus on selle antroposoofilise lähenemise koha pealt ja sestap ei pea ka paljuks oma allkirjaga seda initsiatiivi toetada.
no näiteks kõnekas oli võrdlusmomelt, kas väikese lapse näpuotsast võtab vereproovi umbkeelne lihunik või eakohasel tasemel vestlemissuuteline INIMENE ja annab kohe ruttu ka kommi, pärast ehmatust Wink
tolle sfääri arstitädidelt olen kuulnud ka juttu tänulikkusest, kohati kalduvusega selliseks, mis siin foorumis paganatel sarved tuliseks ajab Laughing kuid mina pole pidanud end küll sellest häirida laskma, sest peale ei suruta küll midagi (nad vastavad siis, kui ise küsid, on minu kogemus) ja tegemist on ennekõike ikkagi kõigest inimestega, nagu elus ikka Wink. mind ei pane näiteks imestama, et sedalaadi projekte tänapäeva reaalsuses alustavad ehk liigselt positivistid vms ja et neid totudeks vms tembeldatakse, see on omamoodi paratamatus ja tänamatu töö.
waldorf koolide osas pole mul isiklikku otsest kokkupuudet ja ilmselt suhtuksin esialgu ettevaatlikult isegi, kuid mitmetine kokkupuude on praeguse haridussüsteemiga ja igatahes toetan võimaluse andmist sellele alternatiivi tekkimiseks...
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 11:01 am    Teema: Vasta viitega

ps. miks ma selle üldse siia riputasin - nad tänasid mind alla kirjutamise eest ja andsid teada, et nõutav toetajate arv pole veel täis ja kas võiksin infot levitada. nii ma siis levitan, sest seda ma saan. valik on ju vaba igaühel.
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
Curiosa kirjutas:

no näiteks kõnekas oli võrdlusmomelt, kas väikese lapse näpuotsast võtab vereproovi umbkeelne lihunik või eakohasel tasemel vestlemissuuteline INIMENE ja annab kohe ruttu ka kommi, pärast ehmatust Wink

mõttetu ajupesu, Curiosa, ikka veel lähed kommionude liimile ... Laughing

liimile? totu - kui on valida, siis igatahes jätan lapse piinamata
on ka tõsisemaid võrdlusmomente, mida ma siin detailideni ei täpsusta, kuid üldjoontes: tavameditsiini kergekäelisus antibiootikumiravi määramisel (deviisiks on: me ei või iial kindlad olla, kuid tüsistuste hirmus tapame igaksjuhuks kõik bakterid. seda tean otse allikast, mu mõlemad vanemad on tavakooliga meedikud, kusjuures tunnustatud) tõi minu praktikas kaasa üsna halvad tagajärjed. homöopaatia ei välista ka antibiootikumiravi, kuid teeb kõik, et seda vältida ja seni on mu kogemus positiivne. ennekõike seetõttu, et vaevutakse ravima inimest, mitte ainuüksi sümptomeid.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group