Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kookon
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
LAKMUS
Arengumaag


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 252
Asukoht: EESTIS & kõikjal

PostitusPostitatud: Reede Märts 07, 2008 4:46 pm    Teema: Vasta viitega

akk--loomulikult ei mõisteta, sest olete zombid ja üle 95% seda ja, kui te ei oska kasutada, viimast võimalust enne KVANT HÜPET, et areneda...siis lihtsalt kärvate, ehk selle Elust lahkute, taand arenguga! Laughing
Aga jah, olemegi ülearenenud ja juhime kogu protsessi, siin maailmas ning kes ei taha kaas tulla, ega me ei sunni, vaid anname võimalusi, siis lihtsalt kärvake ja paljudel on isegi lootust, järgmist Elu siin planeedil uuest alustada, kuid looma staatuses! Idea
Aga paistab, sulle ja ka paljudele siin, kes tulevad enda väärisikuga, endastarust ässa panema, pole soovi areneda, vaid meeldibki, kott pimedas istuda! Laughing
akk--võimalused olid antud aga sa valisid, emotsioon tasandilt rünnaku, näidates oma nõrkust jällegi ja nätasid kuivõrd, tühi ja mõtetu zombi, sa oled nüüd, hakkad sa vaikselt kärvma, ehk oled juba, veel Elus laip...said mida ise tahtsid! Laughing
Ning üldiselt oli siin alg teemaks, Põrgu...kuhu sa ka kuulud! Laughing
_________________
pimedus ja teadmatus on enda hävitamine!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Opsis
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 38
Asukoht: Viljandi/Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 08, 2008 7:41 pm    Teema: Vasta viitega

Kardan, et ma ei tahaks küll kuuluda uude maailma, mida valitsevad LAKMUSe sugused jõhkardid ja ülbitsejad. Sellelt tüübilt pole küll midagi konstruktiivset kuulnud, ainult teisitimõtlejate (pms aki) sõimamist ja ähvardamist (rohkete keelevigadega). Ei kõla just kõrgelt arenenud "valgustunu" moodi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
LAKMUS
Arengumaag


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 252
Asukoht: EESTIS & kõikjal

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 12:14 am    Teema: Vasta viitega

Opsis--Teatud asjad siin on tagamõtteliselt ja sügavamalt tehtud, kui sa arvatagi oskad aga, kui vaja ka sõimame ja isegi anname vastu pead, kui vaja! Oskad ainult pinnapealselt näha jah kirjavead on mul ja olen pikalt välismaal olnud, tänu sellele aga õpin uuest Eesti keelt Idea
Sest kõik, mis ekisteerib on vajalik ainult õigel ajal ja õiges kohas!
Ole mureta, kui sa näed ka pinnapealselt, siis oled ka zombi ja võiksid areneda ja siis, foorumist hoopis materjali lugeda!
_________________
pimedus ja teadmatus on enda hävitamine!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 1:44 am    Teema: Vasta viitega

Opsis kirjutas:
Kardan, et ma ei tahaks küll kuuluda uude maailma, mida valitsevad LAKMUSe sugused jõhkardid ja ülbitsejad.


Jah, see maailm ongi jõhker. Ma tunnistan, et mul on vaid 3 varianti - kas saada oma hirmudest ja veapunktidest jagu, langeda orja tasemele või hukkuda. Rohkem võimalusi pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 1:57 am    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:

Jah, see maailm ongi jõhker. Ma tunnistan, et mul on vaid 3 varianti - kas saada oma hirmudest ja veapunktidest jagu, langeda orja tasemele või hukkuda. Rohkem võimalusi pole.


noh, nii on meie kõigiga, aga paljudele on see esimene variant nii jube, et valitakse kas teine või kolmas ja siis valetatakse endale nii sügavalt, et ise kah uskuma jäädakse, et nii ongi õige ja hea.

_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Opsis
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 38
Asukoht: Viljandi/Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 2:37 am    Teema: Vasta viitega

Aitäh, LAKMUS, oma seisukohta selgitamast! Aga paraku ei näe ma selles üpris ühekülgselt ja labaselt kõlavas (peamiselt aki ja Topaasi) tampimises küll sügavat vaimset tarkust ega tunnetust (kui võtaksid vahel kätte ja loeksid kõik oma postitused järjest läbi, siis saaksid ehk aru, mida silmas pean). Vägisi (a la: "arene, zombi, või kärva!") ei saa minu meelest kedagi tõeliselt arenema suunata (ehk vaid mõjutatavama isiku puhul mõnd "valmis paketti" pimesi ja alandlikult vastu võtma, nagu see toimub ka kristluses ja muudes usundites). Ehe arenguimpulss peaks ju ikka seestpoolt lähtuma, või kuidas? Minu kogemused näitavad, et väline surve, hirmutamine ja alandamine tekitavad pigem trotsi ja tõukavad "eksinud hingi" soovitud tõdede juurest veelgi kaugemale. Nagu ka siinsetest reaktsioonidest paista on.

Seega, ehk tasuks proovida ka teisi, vähem otseseid teid "zombide" valgustamiseks, näiteks sokraatilist meetodit? Või siis oleks kavalam taolisest valgustustööst esialgu üldse loobuda ja keskenduda enese arendamisele, et messid¾ hakkaks paremini kohale jõudma?

Ok, see selleks, minu meelest on igati positiivne, et Sina ja teised paganad olete endi jaoks tõe ja isikliku arengutee leidnud Tokroda teooriates. Küllap ongi see teile just siin ja praegu arenemiseks õige ja vajalik, nagu ka ise kenasti mainisid. Ja ma saan ka igati aru Su siirast soovist, et seni veel pimeduses kobavad vastalised foorumlased, nt akk, samu tarkusi mõistma hakkaksid. Sarnasel ajendil läksid 19. sajandi lõpul Aafrikasse ka mitmed eesti soost misjonärid, uskmatutele metslastele Lõpuaja lähedust ja püha päästesõnumit kuulutama (riskides muuhulgas pottipistmise ja malaariasse kõngemisega).

Su keelevigade osas võtan kriitika tagasi ja soovin kiiret meeldetuletamist. Vahelduseks Tokroda raskepärasele teosele teinekord ka lobedamat ilukirjandust lugedes peaks keeletaju kähku taastuma.

Mis aga minusse puutub, siis eks ma ikka ka tasapisi loen "materjali" ja püüan areneda (sh on plaanis ka Tokroda raamat varsti käsile võtta rohke muu huvitava literatuuri kõrval). Nii et ära minu pärast muretse! Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Opsis
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 38
Asukoht: Viljandi/Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 3:07 am    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:

Jah, see maailm ongi jõhker. Ma tunnistan, et mul on vaid 3 varianti - kas saada oma hirmudest ja veapunktidest jagu, langeda orja tasemele või hukkuda. Rohkem võimalusi pole.


Niisugune retoorika tuletab mulle meelde fanaatilisi kristlasi (sh enda suguvõsast), kes armastavad uskmatuid patukotte hirmutada igavese hukatuse ja väävlitulega. Taolised tüübid rõhutavad sulle igal võimalusel, et VAID ainuõiget ristiusku vastu võttes (Tokroda raamatut lugedes?) ja patte kahetsedes on armetutel inimussikestel (primkadel või zombidel?) võimalik seda kohutavat saatust vältida. Kusjuures Jeesuse taastulek ja seeläbi armuaja lõppemine ("kvanthüpe"?) olevat väga lähedal - misjärel ootab "päästetuid" Tuhandeaastane rahuriik (paganate valitsetav uus maailm?). Kahju küll, aga säärane lähenemisnurk tekitab mus tõsist allergiat.

Samas olen eelkõnelejatega 100% nõus, et hirmudest ja veapunktidest tuleb jagu saada, et saavutada täisväärtuslik eksistents. Ses osas tunduvad paganate õpetused (paljude teiste enam või vähem sarnaste õpetuste seas) asjalikud ja väärtuslikud. Püüan ka sinnasuunas liikuda, nagu oskan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 7:27 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Sageduse suurus ei näita mingit taset. Sagedus on lihtsalt pöörvõrdeline lainepikkusega. Tõstes sagedust, lainepikkus väheneb. Langetades sagedust, lainepikkus suureneb. Ja me ei taju mitte igat sagedust eraldi vaid lainete resultanti. Selleks, et veenduda võtke Windows Media Player, ja valige Bars and Waves alt - Scope , ja siis näete ise mis reaalsus tegelikult on


Füüsikaliselt on võimalik, et õige suurusega sagedus saab toetuda madalamale. Näideks, kui suurt võnkeperioodi mõjutada väikese impulsiga, siis selle tulemusena tekib uus võnkesagedus, mis ei mõjuta otseselt mitte suurt võnkeperioodi ennast, vaid kõrgem võnkesagedus hakkab liikuma suure võnke peal. Nii on kaks sagedust sulandunud ühte ja samas on neisse talletatud eraldi informatsioon. Nt: suure merelaine peale saad visata kivi, nii et kivi tekitab väikeseid laineid suure peale.

Ja kuna väiksem võnkesagedus sisaldab ühe ruumalaühiku kohta suuremal hulgal informatsiooni, siis omistataksegi seda üldjuhul kõrgematele.
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 8:51 am    Teema: Vasta viitega

Lainete liitmine on vektoriaalne, see on lihtsalt liidetavate kokkuliitmine, kusjuures need liidetavad on üksteisest sõltumatud. Kui üks toetuks teisele siis oleks üks teise matemaatiline funktsioon aga seda nad pole. Siis ei saa öelda, et nad toetuvad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 9:20 am    Teema: Vasta viitega

Ma tegin siin väikse testi, söötsin ennast paganatele ette. Rääkisin ka oma unenägudest, et nad ikka leiaks mu üles kergemini. Ja saidki kätte, ainult kasutasid koerasid ja õhu elementi. Zombide õpetamiseks nad kasutavad vasaraga vastu pead varianti. See meetodit kasutasid kunagi vabamüürlased teisitimõtlejate zombistamiseks. Nii, et tegelikult nad teevad zombisid. Õhu elemendi kaudu ma sain teada, nende tegelikult plaanid. Tuli hulk nägemusi , mida nad endast kujutavad. Peale selle söödavad nad aktiivselt ette tutiprogramme. Aga mina õnge ei läinud, sest mul puudub tutiplaan. Kuna nad on maailma valitsejad siis nende käitumismuster on sarnane 101 riigikoguliikme omaga, kes on rahva poolt valitud ja kes nõuavad, et neid armastataks ja austataks. Ja nende isu on täitmatu, tahavad palka, hüvesid. Siinsed paganad tahavad lausa villasid saada. Riigikogulased on nende kõrval poisikesed. Aga ega siin midagi teha pole. Rahvas väärib selliseid. Sest nad on ju rahva poolt valitud ja midagi pole teha. Mina igatahes kavatsen neist kauget distantsi hoida. Peamiselt sellepärast, et ma ei taha tapamasinaks muutuda, sest nendega kokkupuutes muud võimalust ei jäeta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 9:24 am    Teema: Vasta viitega

Kui nad on iseseisvad ja panevad enda jõu pealt, mille kuradi pärast on neil vaja kasutada kollektiivset jõudu ja rääkimist "meie" vormis !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 12:30 pm    Teema: Vasta viitega

Opsis kirjutas:
Haldjamees kirjutas:

Jah, see maailm ongi jõhker. Ma tunnistan, et mul on vaid 3 varianti - kas saada oma hirmudest ja veapunktidest jagu, langeda orja tasemele või hukkuda. Rohkem võimalusi pole.


Niisugune retoorika tuletab mulle meelde fanaatilisi kristlasi (sh enda suguvõsast), kes armastavad uskmatuid patukotte hirmutada igavese hukatuse ja väävlitulega. Taolised tüübid rõhutavad sulle igal võimalusel, et VAID ainuõiget ristiusku vastu võttes (Tokroda raamatut lugedes?) ja patte kahetsedes on armetutel inimussikestel (primkadel või zombidel?) võimalik seda kohutavat saatust vältida. Kusjuures Jeesuse taastulek ja seeläbi armuaja lõppemine ("kvanthüpe"?) olevat väga lähedal - misjärel ootab "päästetuid" Tuhandeaastane rahuriik (paganate valitsetav uus maailm?). Kahju küll, aga säärane lähenemisnurk tekitab mus tõsist allergiat.

Samas olen eelkõnelejatega 100% nõus, et hirmudest ja veapunktidest tuleb jagu saada, et saavutada täisväärtuslik eksistents. Ses osas tunduvad paganate õpetused (paljude teiste enam või vähem sarnaste õpetuste seas) asjalikud ja väärtuslikud. Püüan ka sinnasuunas liikuda, nagu oskan.


hea on lugeda arukat ja tasakaalukat mõtteavaldust - ja konstruktiivset kriitikatki, olen sama meelt
Tagasi üles
lahendused
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2014
Postitusi: 62
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2015 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Kas need kookoni 40 kihti-ketast-sagedust saaks üles loetleda, nii järjekorra kui sisu poolest?

Mõnda üksikut ei suudeta näha 40-st (need on siis "ei tea" kettad-sagedused), kuid enamus neist 40-st on ju ära vaadatud ja süstematiseeritud - ning väidetavalt on selle kohta isegi mitmeid Corelis tehtud arengumaagide jooniseid-pildikesi liikvel.

-------

Samuti torkavad silma seosed, justkui iga lisanduva hüper-ruumiga lisanduks nagu 4 kookoni kihti juurde.

Inimene, kui 4. hüper-ruumi objekt omab 13 ketast-sagedust.
Planeedi valitseja, kui 8. hüper-ruumi objekt (superjõud) omab 29 ketast-sagedust.
Universumi valitseja, kui 10. hüper-ruumi objekt (suur must) omab 36 ketast-sagedust.
Ning taevane keiser, kui 11. hüper-ruumi objekt (värviline) omab siis 40 ketast-sagedust.


------

Aga mis ma ikka targutan kohvipaksu pealt, loetlege parem need 40 kookoni kihti ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group