Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Hall ja roheline rass avastatud.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 21, 2008 10:25 am    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
Curiosa kirjutas:
tänu isiklikule mõtlemisvõimele

Klisheede laviin on sealt tulnud ja sa ei ole nii kana , et sellest mitte aru saada.
Kui omal ajukäärude vahel samad fruktid kasvavad, võib muidugi tore tunduda.
ot, sa oled nagu sügavalt süüvinud ta tekstidesse? mul ple niipalju liigset aega, kuid diagonaalis piisab täiesti, et pilti saada. no sa ju pole ka nii kukk, et vormi taga olemust mitte taibata Wink

http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=d9bfef1de6354d348ef660ea854d5990
Tagasi üles
Topaas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 12 Veeb 2008
Postitusi: 414

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 21, 2008 10:50 am    Teema: Vasta viitega

Muideks, kui keegi kahtleb andestamises,siis aga palun...minule on see m]junud...mul oli hirm unetuse ees ja kartsin magama jaada...ma hakkasin andestama...ma andestasin hirmule..sest ta ju pole mu vaenlane..kui ma votan teda kui vaenlast siis ma ei saagi temast lahti..ma andestasin oma kehale ja vaimule..ning mul hakkas kergema..ma tuntsin kuidas ma lodvestusin..ja mul kadus suurel maaral ka hirm..vaimu eest , kes minuga on...Ma ei suru seda kellegile peale..igal uhel oma asi kuidas ta oma probleemidest ule saab ja kuidas ta end aitab arendada...Ning kelle meelest on mu jutt klisee..Siis...okei..mina selle parast vihaseks ei muutu...voibolla leiab keegi teine , et mu jutus on iva. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 21, 2008 11:26 am    Teema: Vasta viitega

põhiline, kui seal on iva su enda jaoks. kui see viilmaa omalajal tuli, pistis keegi mulle pihku selle ja esimestel lehekülgedel tuli mul ogze pääle - see vorm on imal mu jaoks ja kogu moos. hiljem olen siinseal kohanud viiteid ta teooriale ja enamuses siiski soostun asja pointiga. siinne vorm on umbes täpselt vastupidine, kohati üsna represseeriv ni mõnegi aadressil. samas, kui mõelda, siis surve sunnib ju vastu võitlema ja sesmõttes ergutab arengut. muidugi vaid selle puhul, kes on otsustanud iseendaks jääda (või siis ennast avastada), aga alati on sel puhul ka punt nö kaasajooksikuid, kes isakese kattevarjus ülbavad ja endast erinevaid ahju ajavad - õieti ähvardavad ajada, sest tegudeks ple oma pauerit. suht tülgastav. ja vot siis saab nende puhul määravaks guru käitumine (viimatine siin pani mind kulmu kergitama).

Topaas kirjutas:
..kui ma votan teda kui vaenlast siis ma ei saagi temast lahti..

... on iva ja toimib laiaplaaniliselt
Tagasi üles
Topaas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 12 Veeb 2008
Postitusi: 414

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 21, 2008 3:28 pm    Teema: Vasta viitega

Mind ei heidtuda teravad ütlused minu usu pihta, sest nii kaua kuni mina leian , et need aitavad mind ja arendavad..siis on ju kõik ok. Kui ma ei usuks neisse , siis nad ei aitaks ju...nii, et igati loogiline on neid mul uskuda. Pealegi, mul on oma arvamus ja ma ei alse end mõjutada teiste negatiivsusest ja muud moodi maha tegemisest. Ma leian oma usust endale jõudu end edasi arendamiseks ja edasi liikumisest.
Tarkus on sellest elust aga areng on kõik eelmistest eludest kokku...ja ma tahan end veel arendada. Miks ma peaksin piinlema oma hirmude käes , kui mul on võimalik neist lahti saada ja tunda end inimesena...Lihtsalt nende maha salgamine ei aita...see on ajutine abi aga see hirm/haigus süveneb ja hiljem on veel raskem...mida varem ma neile andestan seda kergem mul pärast on. Ma tahan , et minul oleks hea ja õnnelik olla...ning igaühe tühine kargamine mind rajalt kõrvale ei vii... Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 21, 2008 3:49 pm    Teema: Vasta viitega

oeh... samas, pole ju vaja üht juttu lõpmatuseni korrutada, kui asjaga kõik korras oleks, eks? pean silmas seda andestamise juttu. no mida see õigupoolest tähendab? andestada oma hirmudele, mida asja? endast peab lugu pidama ja võtma vabalt sedagi, et vahest puusse pannakse, samas ei saa sellega leppida, pidevalt korrutades, et muudkui andestan ja siis on kõik lubatud... sa ise saad aru oma jutu pointist: võttes midaiganes vaenlasena jääd kusagile toppama? kui siin sulle midagi öeldakse, siis vastad enamasti stiilis: kes teisele ütleb, see ise on, aga seeläbi sulged sa oma silmad, ei näe peegeldusi, mida ise esile kutsud ja sisuliselt kohtled ütlejaid vaenlastena. tee nüüd silmad lahti ja hakka vaikselt edasi liikuma!
Tagasi üles
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 21, 2008 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

tulevikus ma hakkan rahaliselt toetama rassismi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 21, 2008 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

mingi valimislubadus vä? hakka aga kohe pihta, kui tegija oled. krt, täna paksud vene mammid ronisid ujulas lastebasseini, kihvatas ära küll Laughing a ma ütlesin kah, kolisid minema Cool
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 21, 2008 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

Topaas kirjutas:
Mind ei heidtuda teravad ütlused minu usu pihta,...

Ma tahan , et minul oleks hea ja õnnelik olla...ning igaühe tühine kargamine mind rajalt kõrvale ei vii... Wink


ja-jaa, "ela ise ja lase teistel surra" (james bond) ...

...et, siis peab elama laipade otsas...

ja mina mõtsin veel, et kust need laibad tulevad?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Topaas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 12 Veeb 2008
Postitusi: 414

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 21, 2008 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
See ajas mind naerma....anekdoot tuli kohe seoses james bondiga meelde Very Happy Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 21, 2008 10:58 pm    Teema: Vasta viitega

Topaas kirjutas:
Ma tahan , et minul oleks hea ja õnnelik olla...ning igaühe tühine kargamine mind rajalt kõrvale ei vii... Wink

Mulle tundub, et sa oled isekas.

Algul tulid siia abi otsima, ja nüüd heidad meile ette, et ma ei andesta ja nii ei arene kuidas sinu meelest õige on. Algul mölisesid vastu, kui valesti me asjadest aru saame, nüüd räägid, kuidas me liiga iseendale teeme, et sind ei kuula. Oled sa mõelnud, et äkki sina?

Miskipärast on su jutul kristlik maik juures.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Topaas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 12 Veeb 2008
Postitusi: 414

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 21, 2008 11:02 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei ole ristitut, ma ei palu Jumalat...sest alati kui ma palusin läksid asjad nihu ja kui lõpetasin palumise..hakkasid asjad liikuma...pole kunagi tundnud tõmmet hakata kristlaseks...aga ma ei välista ta olemasolu...aga mina pole kristlane..ja ma ei mõista seda..ma kuulen jumalat jne...aga mingit viha ega muud ma jumala peale ka ei pea...ei oska õiget seisukohta jumala suhtes võtta. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Topaas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 12 Veeb 2008
Postitusi: 414

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 21, 2008 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

ma tean toredaid kristlasi ja ebameeldivaid....aga noh..uskugu mida tahavad...mul ükskõik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 22, 2008 12:03 am    Teema: Vasta viitega

tead, Topaas, mis su kõige suurem häda on - eneseõigustused! suuremjagu vunki läheb nende koostamisele ja kas tead, mida se su jaoks tähendab? sisuliselt valetad ju iseendale koguaeg ja lisaks saad silmaklapid pähe, mis ei lase elult ja inimestelt õppida! raamatud sind ei hammusta ja sestap eelistad neist tõdesid ammutada, ometi, miski tõi sind siia - ja hoiab siin jätkuvalt, vaatamata sellele, et "suur häda", millega avalöögi andsid, on juba unustatud... püüa endas selgusele saada, mis see on.
Tagasi üles
MK
Arengumaag


Liitunud: 15 Okt 2007
Postitusi: 16
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 22, 2008 12:06 am    Teema: Vasta viitega

Topaas kirjutas:
ma ei ole ristitut, ma ei palu Jumalat...sest alati kui ma palusin läksid asjad nihu ja kui lõpetasin palumise..hakkasid asjad liikuma...pole kunagi tundnud tõmmet hakata kristlaseks...aga ma ei välista ta olemasolu...aga mina pole kristlane..ja ma ei mõista seda..ma kuulen jumalat jne...aga mingit viha ega muud ma jumala peale ka ei pea...ei oska õiget seisukohta jumala suhtes võtta. Rolling Eyes


Mnjaa... Ma saan sust aru. Sa ei ole kristlane - ja oled kristlane.
Üks osa põrgu, teine taevasse...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 22, 2008 12:14 am    Teema: Vasta viitega

MK kirjutas:
Tutt vohab.

krt, jama jah, mida teha, pool maailma on naisi täis Rolling Eyes
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Reede Veeb 22, 2008 2:12 am    Teema: Vasta viitega

selles taustas siin ei ole tutt mitte naine vaid pigem kindel komplekt hinnanguid ja valikuid

ei midagi isiklikku Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Reede Veeb 22, 2008 8:39 am    Teema: Vasta viitega

Paganate puhul ju täpselt samasugune komplekt. Hinnangud ja eeldused.
Ja ikka kusagil on midagi kristlikku või mördiklikku.
Ja kui nad on parasjagu endale mingi kujutluse loonud, siis hakatakse vägisi teisi sinna sisse paigutama.

Topaas ei mahu muide ei nõidade ega kristlaste ruumi vaid on budistide ruumis. Cool Mis sest, et ta ise budist pole.

MK, sa pole vist Piiblit korralikult lugenud selle taeva ja põrgu kohapealt. Loe uuesti.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 22, 2008 9:01 am    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:

Ja kui nad on parasjagu endale mingi kujutluse loonud, siis hakatakse vägisi teisi sinna sisse paigutama.



jep, pigem vohabki paigutamine - kusjuures see on ju nii labane käitumismuster Rolling Eyes
kristlikku või mördilikku, mehelikku või naiselikku
kellele see opositsioonide tekitamine ikkagist hea on Rolling Eyes
Tagasi üles
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Reede Veeb 22, 2008 12:14 pm    Teema: Vasta viitega

Mul tuli hirmus pilt ette,et kunagi saan ma endale tütre ja tal olid rastad.Ta suitsetas kanepit.TA ütles mulle ,et se on vaba tahe.Aga ma näitasin talle vabat tahet.Ma s toppisin ta koer kuuti panin rausat keti ümber ja peksin jalaga teda.Siis kutsusin sõbrad paganad külla ja me mõnitasime teda.
Nüüd on süda seest soe ja ma lähen hakkan linnu maja ehitama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kirstunael



Liitunud: 20 Dets 2007
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Reede Veeb 22, 2008 2:30 pm    Teema: Vasta viitega

kumb teist rohkem mõnitas, sina või lola?
_________________
pluribus impar


Viimati muutis seda kirstunael (Esm Veeb 25, 2008 5:47 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Järgmine
Lehekülg 15, lehekülgi kokku 16

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group