Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised n├Ámme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaats§numite lugemiseks logi sissePrivaats§numite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Vajan ├Ámblusmasinaomaniku abi.

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg
Vaata eelmist teemat :: Vaata jńrgmist teemat  
Autor Teade
hall kass
Indigo p├Ąike.
Indigo p├Ąike.

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 20, 2008 1:28 am    Teema: Vajan ├Ámblusmasinaomaniku abi. Vasta viitega

Plaanis on oma s├╝stale (Taimen) teha veidi korralikum puri, mis veaks paati edasi ja oleks vastupidav - eelmised 2 olid katseversioonid, esimene oli liiga v├Ąike ja teise puhus tuul ribadeks. Seekordne plaan on ohverdada ├╝ks puhas tekikott, see ├Ą├Ąrtest nailonn├Â├Âriga ├Ąra palistada ning selle n├Â├Âri k├╝lge tekitada ka otsad masti ja poomi(de) k├╝lge kinnitamiseks. K├Ąsitsi sellise asja ettev├Átmiseks ei j├Ątku mul kannatust, seega ├Ámblusmasinaomanike abi on teretulnud ning eriti oodatud on abipakkujad Tartust (Tallinnast juba ├╝ks on leitud, aga kiiret pole, seega otsin veel).

Kui kellelgi tekib k├╝simus, et miks ma kusagilt purje ei osta, siis vastan ka sellele ette ├Ąra: esiteks s├Ą├Ąstan raha (kasutatud svertpaadi purje koos mastiga saab umbes 1000 krooniga, aga sama hinnaga ma sain ka oma s├╝sta) ja teiseks muud ise├Ąrasused (Emaj├Áel on tuulega nagu on, seega mingi ├╝ber super mega reiss puri siin midagi juurde ei annaks).

├ťhendust minuga saab privas, meiliga paadikapten@hot.ee v├Ái MSNis paadikapten@hotmail.com
Tagasi Řles
Vaata kasutaja profiili Saada privaats§num Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg K§ik ajad on GMT + 3 Tundi
LehekŘlg 1, lehekŘlgi kokku 1

HŘppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hńńletada kŘsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group