Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Vajan Ômblusmasinaomaniku abi.

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 20, 2008 1:28 am    Teema: Vajan Ă”mblusmasinaomaniku abi. Vasta viitega

Plaanis on oma sĂŒstale (Taimen) teha veidi korralikum puri, mis veaks paati edasi ja oleks vastupidav - eelmised 2 olid katseversioonid, esimene oli liiga vĂ€ike ja teise puhus tuul ribadeks. Seekordne plaan on ohverdada ĂŒks puhas tekikott, see ÀÀrtest nailonnööriga Ă€ra palistada ning selle nööri kĂŒlge tekitada ka otsad masti ja poomi(de) kĂŒlge kinnitamiseks. KĂ€sitsi sellise asja ettevĂ”tmiseks ei jĂ€tku mul kannatust, seega Ă”mblusmasinaomanike abi on teretulnud ning eriti oodatud on abipakkujad Tartust (Tallinnast juba ĂŒks on leitud, aga kiiret pole, seega otsin veel).

Kui kellelgi tekib kĂŒsimus, et miks ma kusagilt purje ei osta, siis vastan ka sellele ette Ă€ra: esiteks sÀÀstan raha (kasutatud svertpaadi purje koos mastiga saab umbes 1000 krooniga, aga sama hinnaga ma sain ka oma sĂŒsta) ja teiseks muud iseĂ€rasused (EmajĂ”el on tuulega nagu on, seega mingi ĂŒber super mega reiss puri siin midagi juurde ei annaks).

Ühendust minuga saab privas, meiliga paadikapten@hot.ee vĂ”i MSNis paadikapten@hotmail.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group