Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kõige väärtuslikum
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks on kõige tähtsam meelerahu, kui nii võib öelda. See pole küll asi, aga vast käib kah.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Reede Juul 09, 2004 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

Poder kirjutas:
Minu jaoks on kõige tähtsam meelerahu, kui nii võib öelda. See pole küll asi, aga vast käib kah.


põder pole küll kits, aga jagab asja.
meelerahu viib läbi nägemise meelemuutuseni.

meelemuutuse viljad on on magusad nagu maasikas kaljuserva all.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sophia
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 28 Juul 2004
Postitusi: 34
Asukoht: Seal, kus metsad sosistavad

PostitusPostitatud: Kolm Juul 28, 2004 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

vabadus
_________________
Suurim, mida karta, on hirm.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Johannes Tee
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 10 Veeb 2004
Postitusi: 23

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 11:34 am    Teema: Re: Kõige väärtuslikum Vasta viitega

Surnud kassi pea? Sel hiinlasel polnud ärivaistu. Võin enda oma ära müüa, 1500 krooni tükk.
Armastus... vabandage väga, ostetav ja mitte väga kallis... meelerahu samamoodi...
Kui jutt juba selle peale läks, mis muudest asjadest väärtuse poolest üle trügib on ahnus. Aga ka see on müügiks (kui kellelgi juhtub väga palju pappi olema), mul on pisut üle. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uudishimulik
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 20 Jan 2004
Postitusi: 98
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 12:38 pm    Teema: Vasta viitega

Kardan, et panid nüüd vähe mööda!
oleneb muidugi, mida üks või teine asi sinu jaoks tähendab aga üldjoontes saab meelerahu tekkida siis, kui oled oma probleemid/vastuolud ära lahendanud. Kui suudad eluvooluga probleemideta kaasa liikuda ja miski ei suuda sind tasakaalust välja viia. lahendust oma probleemidele raha eest osta on minu meelest võimatu.
Armastusega on sama lugu...parimal juhul saad osta naisenergiat ja sedagi mitte kõigil juhtudel.
oleks väga hea kui sa viitsiksid oma väiteid pisut lahti kirjutada. Seda oleks huvitav lugeda.
_________________
Ma saan varsti väga targaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Johannes Tee
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 10 Veeb 2004
Postitusi: 23

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 12:57 pm    Teema: Vasta viitega

Probleemid meelerahuga? Mine poodi ja osta pudel viina. Kõige lihtsam lahendus. On muidugi paremaid, aga need on veidi keerulisemad.

Naiseenergiat? Very Happy Miks sa eeldad, et mulle ainult naised meeldivad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uudishimulik
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 20 Jan 2004
Postitusi: 98
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 2:02 pm    Teema: Vasta viitega

nojah...olgu nii. Ma küll ootasin midagi mahlakamat aga kui viinapudel sul meelerahu aitab leida, siis palju õnne. Sellistel tugevatel väidetel peaks lihtsalt vähe tugevam argumentatsioon olema. Aga peaasi, et sind rahuldab.
Mis sinu seksuaalsesse orientatsiooni puutub siis see mind oluliselt ei huvita.
_________________
Ma saan varsti väga targaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Johannes Tee
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 10 Veeb 2004
Postitusi: 23

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 2:21 pm    Teema: Vasta viitega

uudishimulik kirjutas:
Ma küll ootasin midagi mahlakamat aga kui viinapudel sul meelerahu aitab leida, siis palju õnne.


Heh. Jutt polnud minust, vaid asjade, antud puhul meelerahu, väärtusest.
Ja viinapudel aitab, proovi järele. Smile
Isikliku märkusena, pole meelerahu kunagi eriti kõrgeks hinnanud ja hoopis rahutust meelest lugu pidanud. Njah, õige doseerimine on tegelikult asja võti.

uudishimulik kirjutas:
Mis sinu seksuaalsesse orientatsiooni puutub siis see mind oluliselt ei huvita.


Naljakas. Ma pole seksist poolt sõnagi rääkinud ega oma orientatsioone propageerinud, ega plaani ka. Ja täiesti loomulik, et see sind ei huvita, täiesti loomulik. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Kolm Aug 04, 2004 8:13 am    Teema: Vasta viitega

Johannes Tee kirjutas:
Probleemid meelerahuga? Mine poodi ja osta pudel viina. Kõige lihtsam lahendus. On muidugi paremaid, aga need on veidi keerulisemad.

Naiseenergiat? Very Happy Miks sa eeldad, et mulle ainult naised meeldivad?


miks viinapudel meelerahu toob? sest ta rikub vaimse energia kvaliteeti. vampiir või koll, kes sellest toitub, ei soovi sellist energiat süüa. ta laseb viina joonud inimese korraks oma haardest vabaks ja see tajub rahu, meelerahu.

aga kohe, kui viina mõju on kadunud, imetakse ohvri jõudu edasi . ja vahelejäänud ports võetakse ka. selle pärast on pärast joomist eriti raske olemine. joojal.
(kirjutan kõike kaks korda ja selgelt, et et oleks ikka täpselt aru saada, asesõnad annavad võimaluse jälle mõhhitama ja nohhitama hakata.)

mina mõtlesin eespool tõelist meelerahu. sellist meelerahu, mis saavutatakse, kui saadakse kollide ja vampiiride küüsist vabaks. ise, oma jõuga, mitte ennast viinaga solkides.

ja vabaks saadakse mõistmise teel. kui hakatakse nägema, kuidas inimesest toitutakse, kui hakatakse seda läbi nägema, saavutataksegi meelerahu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Johannes Tee
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 10 Veeb 2004
Postitusi: 23

PostitusPostitatud: Nelj Aug 05, 2004 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

Oletagem, et lugupeetud orki jutt kollidest ja vampiiridest on tõsine jutt.

Kui pohmell, ehk raske olemine peale joomist, tuleneb sellest, et koll või vampiir oma vahelejäänud portsu omandab, kuidas selgitada pohmelliravimeid, nagu näiteks aspiriini? Sunnib see kollid mõõdukamale toitumisrezhiimile?

Minul reeglina ei ole peale alkoholi joomist halb olla. On ette tulnud, aga suhteliselt harva. Kas peaksin ma seda selgitama sellega, et ma kollidele või vampiiridele ka muul ajal vähe huvipakkuv pala olen? Või millega?

See, kas peale alkoholijoomist on paha või ei, sõltub põhiliselt alkoholi kogusest, kvaliteedist, tarvitaja soost, kehakaalust ja kogemusest alkoholiga. Kuidas seda kollide kontekstis selgitada? Kas suur kogus teeb kollid kuidagi eriliselt aplaks? Kas kvaliteetne jook manitseb neid tagasihoidlikusele? Kas naised meeldivad kollidele rohkem kui mehed? Kas korpulentsed inimesed või kogenud joodikud on kollidele vastupidavamad?

Ning veel, meelerahu on meelerahu, olenemata meetodist, kuidas see saadud on. Kui alkoholi meelerahu on kehv ja tõeline meelerahu väärtuslik, siis tegelik väärtus (jutt oli meil väärtustest) ei peitu mitte meelerahus eneses, vaid neid kahte meelerahu eristavas omaduses.

Ja siis veel üks küsimus, kui suvatsete vastata: meelerahu -- milleks? Mida te sellega peale hakkate? Miks te seda ihaldate?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 05, 2004 6:37 pm    Teema: Vasta viitega

Johannes Tee kirjutas:
Oletagem, et lugupeetud orki jutt kollidest ja vampiiridest on tõsine jutt.

IRRW. Muide, mida suurem joodik, seda hullemad pohmakad. Ma arvan, et meelerahu ei ihaldata. Seda on väga raske ihaldada, kuna inimene tunneb ennast kõige paremini tegevuses olles, st midagi saavutades. Meelerahu ilmneb ehk tehtule tagasi vaadates, paremini ei oska ma praegu väljenduda.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Reede Aug 06, 2004 6:57 am    Teema: Vasta viitega

Johhannes Tee-le:

see oli Poder kes kirjutas:Minu jaoks on kõige tähtsam meelerahu, kui nii võib öelda. See pole küll asi, aga vast käib kah.

kui see oleksin olnud mina, siis mina oleksin pidanud meelerahu all silmas sisemist tasakaalu. meelerahu viivate probleemide puudumist. Poder on Tartust. ja üks teine mees Tartust on kunagi öelnud (telekaintervjuus; kui Toominga käest küsiti Irdi kohta arvamust: ta on tore mees, aga kas tal on ka meelerahu. Toomingas pidas silmas ilmselt Irdi KGB karjääri ja küüditamistes ja arreteerimistes osalemist).

et see meelerahu on kord Toominga poolt välja käidud idamaades kasutatav väljend. kristlased kasutavad väljendit: patust puhas; st. et su hingel ei ole pattu. või patte nagu kadunud Irdil.
see pole asi nagu Poder kirjutab, aga hing pole ka asi. hinge jaoks on see väga tähtis, et ta saastane poleks.

see olekski hr. Tee-le vastuseks. meelerahu on pattude puudumine.
ja pattude puudumine on vajalik meelerahuks. siis on süda kerge, oled n.ö. surmaks valmis.
sul on selline seisund, et kui kohe (sisuliselt igal elu hetkel), tuleks Surm, saaksid temaga kaasa minna, sest asjad siin Maal on korda aetud, midagi ei ole pooleli ja midagi ei ole vaja kahetseda.

aga kui minna tagasi algusemõistuloo juurde, siis see lugu tahab jälle öelda, et inimene oma lolluses otsib siin maailmas kõige tähtsamat. ja püüab sõnastada.
lolluse kadudes kaob ka kõige tähtsama otsimine. (mõeldud on valgustumise, tarkuse, tõe, absoluutse ilu, elu mõtte....ja mille iganes otsimist).
lolluse ja mõistmatuse kadudes kaovad ka sellised otsingud, nad on võrdväärsed surnud kassi peaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Johannes Tee
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 10 Veeb 2004
Postitusi: 23

PostitusPostitatud: Reede Aug 06, 2004 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
aga kui minna tagasi algusemõistuloo juurde, siis see lugu tahab jälle öelda, et inimene oma lolluses otsib siin maailmas kõige tähtsamat. ja püüab sõnastada.
lolluse kadudes kaob ka kõige tähtsama otsimine. (mõeldud on valgustumise, tarkuse, tõe, absoluutse ilu, elu mõtte....ja mille iganes otsimist).
lolluse ja mõistmatuse kadudes kaovad ka sellised otsingud, nad on võrdväärsed surnud kassi peaga.


Mulle jääb pisut segaseks, kas see on lugupeetud orki isiklik seisukoht, või selgitus, mida too hiinlane oma koaniga mõtles?

Kas see on sama, mida mõtles kuningas Salomon, kui ütles, et kõik on tühine: "vanitas vanitatum omnia vanitas"? Või nagu keegi teine (kelle nime ma hetkel ei mäleta) ütles, et sitt ja sai on (tegelikult) võrdsed, söö kummast otsast tahad?

Kui rääkida kuulsatest chaniõpetajatest, nagu Sozan, siis, lisaks muudele äärmiselt auväärsetele omadustele, olid nad kohutavad pullivennad. Nende mõistmisel ei tohi seda detaili iial unustada. Minu (äärmiselt isikliku) arvamuse kohaselt tahab Sozan oma koaniga öelda järgmist: "kui te minu juttu nüüd tõsiselt võtate, siis olete küll ühed naeruväärsed tüübid ja teile tuleks kasuks, kui keegi teile jalaga tagumikku virutaks". Ja ilma igasuguse naljata, see on äärmiselt sügav mõte.

Nagu ütleb üks luuletus:
igitur meus
paulus pediculus
multum vult dare
sine morari
in culus illius
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Reede Aug 06, 2004 1:59 pm    Teema: Vasta viitega

Johhannes Tee:
kui te minu juttu nüüd tõsiselt võtate, siis olete küll ühed naeruväärsed tüübid ja teile tuleks kasuks, kui keegi teile jalaga tagumikku virutaks".

kunagi ei ole paha saada jalaga tagumikku: lööb mõistuse pähe tagasi.
(seletus on loomulikult minu...pole ju ladina keeles...seda ma ei oska).

muuseas, lulla on kindlasti veel tabavam, kui jalaga perse löömine.
seda saame teada, kui keegi ära tõlgib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Johannes Tee
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 10 Veeb 2004
Postitusi: 23

PostitusPostitatud: Esm Aug 16, 2004 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
seda saame teada, kui keegi ära tõlgib.


Ah et tõlge? Umbes midagi sellist: nüüd aga minu / väikene jalake / kangesti tahab / viivituseta / talle perse virutada.

P.S. Vabandan, aga muus osas jäi mulle veidi segaseks, mida lugupeetud ork oma eelmise postitusega mõtles.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Esm Aug 16, 2004 5:38 pm    Teema: Vasta viitega

Johannes Tee kirjutas:
ork kirjutas:
seda saame teada, kui keegi ära tõlgib.


Ah et tõlge? Umbes midagi sellist: nüüd aga minu / väikene jalake / kangesti tahab / viivituseta / talle perse virutada.

P.S. Vabandan, aga muus osas jäi mulle veidi segaseks, mida lugupeetud ork oma eelmise postitusega mõtles.


mu eelmine postitus ütles:
kunagi ei ole hilja jalaga persse saada: lööb mõistuse pähe tagasi...ja lulla on kindlasti veel vaimukam...kui ainult keegi ära tõlgiks...näe tõlgiti ...ja ongi sama tabav.
sama vaimne kui nati pettunud vanameistri kogu ülejäänud juttki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hexatar
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 67
Asukoht: Estland

PostitusPostitatud: Reede Dets 03, 2004 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

Armastus.

Sest see on elu alus.
_________________
'Punaseks värvis linad mu voodil
veri, mis tuli su huulilt.'
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2004 12:10 am    Teema: Vasta viitega

kes toob mu päitsisse,
kui veskisse ma suren.
su pluusi alt
kaks valget krüsanteemi...?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2004 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

jüri üdi...
Tagasi üles
Sinakas
----------------------------


Liitunud: 1 Apr 2005
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Nelj Mai 19, 2005 5:02 pm    Teema: Vasta viitega

igas asjas on oma väärtus ja vajalikkus kuid rutiin ja harjumused ei peaks olema vajalikud kui siis ainult lammastele ühiskonna hallmass
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group