Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Had a dream once

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Võllur
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 236
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 15, 2007 10:42 pm    Teema: Had a dream once Vasta viitega

Had a dream once.. ma mõtlesin, et äkki kirjutan sellest midagi pikemat aga aega pole olnud ja mälestus hakkab tuhmuma.

see hakkas järsku.
Ma ostsin putkast hustlerit. Tänaval käis pidu.
Kõlasid lasud, ma viskasin maha pikali.

Alguses ei saanud aru, mis toimub. Kuulid lendasid. Pidu tänaval asendus sõjaga. Mind kiskus üks ment telliseseina taha, sest ma olin parajas shokis.

Mendis pidasid sõüda.. tulistasid oma revolvritest ja karjusid.. ma hoidsin peast kinni ja soovisin, et kuulide rahe all kannatavast betoonseinast seljataga ei lendaks mulle kivikilde silma.

Politsei sai surma.

Tulid sõjaväelased. Sõdisid nemadki. Ja said surma.
Vaenlase vägi koosnes suurtest mutantidest, kes kandsid nahkmantleid ja minigune.
Ma peitsin ennast ühte väiksesse katkiste akendega müügiputkasse. Seal samas peitsid end ka üks sõdur ja väike tüdruk... Meid ei leitud.. me jäime magama sinna selleks õhtuks.

/ma ärkasin üless ja kirjutasin selle osa kohta märkmeid, sest tunne oli kindel... see on pikk uni./

15 minutit hiljem ma uinusin uuesti ja sellest juba järgmises postis. Hetkel rohkem ei viitsi.
_________________
Ohsa nugis! Ah ei kurat kass hoopis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Khan
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 15 Dets 2007
Postitusi: 69

PostitusPostitatud: Reede Jan 18, 2008 2:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ma nägin samuti kord taolist unenägu. Kolme vastasleeri vahel toimus lahing - korravalvurid ehk riigijõud sõdisid sissetungijate vastu, kolmas leer oli suhteliselt väike (koosnes umbes 30-40 inimest) ning nemad olid niinimetatud vabadusvõitlejad, kes sõdisid sissetungijate vastu, ent ei teinud otsest koostööd riigijõududega.

Ma mäletan, et lahing algas väga järsult, sissetungijad marssisid Viru Keskuse poolt vabaduseplatsile, mööda seda tänavat mis möödub Draamateatrist. Oli õhtune aeg.

Sissetungijad olid kõige arvukam grupp, enamjaolt oli tegemist lühikeseks pöetud juuste ning nahktagides, saabastes noorte meestega, kes karjusid mulle tundmatus keeles. Nad alistasid lahingus riigijõud ning tungisid mööda tänavat edasi. Lahingu kirjeldus sarnaneb Võlluri poolt esitatud nägemusega.

Sissetungijad olid võidukad ning tungisd hoolimata vastupanust üha jõulisemalt peale, lüües lõpuks riigijõud taganema. Olles jõudnud Vabaduse peatuse lähedale (seal peatuses on ka R-kiosk) sekkus ootamatult kolmas jõud - vabadusvõitlejad, kes suutsid sissetungijad tagasi lüüa. Vabadusvõitlejad tungisid peale tänavalõigul, mis suundub Sõpruse kino eest Vabaduse platsile

Vabadusvõitlejate liidreid oli kolm, kellest üks olin mina. Samuti mäletan ma seda, et ma ei olnud rünnaku alguses üksinda, koos minuga oli minu noor naine. Saatsin ta varju ühe maja äärde, lahingu eest ära. Seal oli samuti varjul üks vanem mees.

Lahing lõppes Tammsaare pargi ümbruses, kus vabadusvõitlejatega liitusid ajutiselt riigijõud. Riigijõud tulid tänavalt, mis suundub raekoja platsile ning nõnda jäi sissetungijate leer kahe tule vahele - ühel pool maanteed riigijõud, teisel pool vabadusvõitlejad. Sissetungijatel jäi üle ainult võimalus taganeda Viru Keskusesse. Lahing toimus edasi riigijõudude ning vabadusvõitlejate vahel. Vabadusvõitlejad põgenesid läbi pargi Estonia ette. Unenägu lõppes vastu hommikut.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group