Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

halvad energiad meie vahel..
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusvĂ€ljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 06, 2008 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda murjam (Nelj Veeb 14, 2008 10:45 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Püh Jan 06, 2008 5:12 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
enesearmastaja.
Elus on alati nii, naine viljastub siis, kui tal on valida meesaspekti vahel. Üks on temast kĂ”rgem, teine madalam. Siis avaneb tema naisaspekt. Madalam toimib, kui katalĂŒsaator.
Muideks kui Naine valib madalama, siis hĂŒppab tema sisse madalam olend. NĂŒĂŒd, kui kĂ”rgem arvab, et teda valiti, siis hakkab lĂ€bi naise madalam kĂ”rgemat lĂŒpsma.
Kuna mina olin valikus, siis ma ei saa Sind vastu vĂ”tta, sest vĂ”ttes su vastu, saab Veera mind lĂŒpsta. Seda ma ei taha. ma ei taha muutuda Sortsi orjaks. Aga kuna Sa tegid valiku Ă€ra ja mina keeldun olemast ohver, siis nĂŒĂŒd hakkab Veera Sind pumpama. Sinu olukord lĂ€heb halvemaks tegelikult.

NB, kui mina poleks valikus olnud ja sa oleksid enne kÀinud Veera juures, siis ma oleks vÔtnud Su vastu.
Seega sorry, naine valib saatuse. Ta vÔib elada kui kuninganna vÔi orjaplika. Ainult valik muudab elu, saatusemustrit. Ja siin oled oma elu peremees.


Olgu, saan su seletusest aru, miks sa ei taha mind vastu vĂ”tta. Aga inimene teeb alati valikud ja alati millegi kasuks ja seega millegi teise "kahjuks". Kui ma oleks kĂ€inud enne Veera juures (peale kaalumist, kas tulla sinu juurde vĂ”i minna tema juurde) ja siis tulnud sinu juurde, ilma, et ma oleks öelnud, et ma kĂ€isin Veera juures (peale eelnevat "kaalumist"), kas sa siis oleks mu vastu vĂ”tnud? (Mitte, et ma sind nĂŒĂŒd ilgelt tĂŒssata tahaks . Laughing ) Oleks see siis rolli mĂ€ngind vĂ”i... (ma ei oska seletada.) ?
Kas sa tahad öelda, et ma ei tohiks nĂŒĂŒd minna ka Veera juurde? Et tegelikult mul lĂ€heb siis just halvemaks. Kui ma mĂ”tlen nĂŒĂŒd, et lĂ€hen kellegi kolmanda juurde, siis on ju tegelikult ka tema valikus, ja nii edasi kĂ”igi jĂ€rgmistega... ÜhesĂ”naga ma ei tohikski kellegi juurde siis minna Wink VĂ”i... ??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Püh Jan 06, 2008 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

murjam kirjutas:
no nĂ€edsa, kuidas hakkasid nĂŒĂŒd ilusti end Ă”igustama
vÔibolla peaksid omale paksu naha kasvatama ja siis ei mÀrkagi korraga miskeid halbu energiaid teite vahel Razz


kui sa kÔikidele nii end ja oma kÀitumisi ja valikuid Ôigustad nagu sa Tokile siin teed, siis on jah raske Sad
ahjaa kindlasti veel pead vabandama, kui keegi arvab, et sa sĂŒĂŒdistasid milleski alusetult Smile

p.s tegelt said tokilt konsultatsiooni juba kÀtte Àra Wink


Tegelikult ei hakanud ma ennast Ôigustama vaid seletasin asja, et ei oleks valesti arusaama (vÀhemalt omast arust Confused ). Aga selles on sul Ôigus, et pean omale paksu (vÀhemalt paksema) naha kasvatama Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 06, 2008 7:56 pm    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja
TÀnu sellele, et oled aus saad ka vastuseid minu kÀest. Kui oleks varjanud, siis ma Sinuga siin ei seletaks.
Oleksid kÀinud uurimise mÔttes enne Veera juures ja siis uurinud mind, poleks probleemi olnud. Aga Sa tegid valiku ja selles ongi Sinu probleem.

Aga nĂŒĂŒd kĂŒsin, kas Sa ikka valid mehe?
Kumb on Sulle tĂ€htsam, kas mehe nĂ€gemus, vĂ”i vööra. Kumma juurde Sinu mees soovitab minna, kas minu vĂ”i Veera juurde. Oled Sa seda tema kĂ€est kĂŒsinud, vĂ”i on mees tĂŒhi koht?
Kelle ideed on paremad, kas mehe vĂ”i ĂŒhiskonna omad?
Kelle tegutsemis mudelid on paremad, kas mehe vĂ”i ĂŒhiskonna omad. JNE.

Muideks suhte kanal pĂŒsib alateadvuse peal. Kui sa lased emal otsustada, siis Su ema kontrollib Sinu alateadvust. tema juhib Sinu kanali mehe pealt Ă€ra. FĂŒĂŒsiline tulemus: Suhe lĂ€heb lĂ”hki. Su kanal voolab selle mehe peale, kes Su emale meeldib. Toidad oma energiaga vöörast meest. Kui oma mees on nĂ€lgas, siis on sunnitud mujale minema.
Ja muideks, see, et Sa valid alateadlikult vööra on Juba Sinu ema defekt. See tekkis juba lapsepÔlves, sest Su ema tahab, et Sa peaksid teda tÀhtsamaks, kui iseennast.

Muideks Selleks, et teie suhet parandada, peab Sinu alateadvust remontima.
Muideks see nĂ”id, kes sellega hakkama saab, peab teadma alateadvuse plokke, kus mida nihutada. Seda tööd tehakse meesenergia pealt. Seega: Ma ei tea, kas veera on hea vĂ”i halb, aga ta on naine ja see ei kuulu tema kompetensi. Ja kui ta seda teeb, siis seda teeb juba sĂŒsteem lĂ€bi tema, keda meie hĂŒĂŒme sortsideks. Aga see sĂŒsteem keerab Sul asjad tĂ€itsa nihu.

Muideks veel ĂŒks kĂŒsimus. Mida sa mehes armastad, mis on temas, mis sind kĂ”idab? Kas Sa seda tead?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2008 10:18 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
enesearmastaja
TÀnu sellele, et oled aus saad ka vastuseid minu kÀest. Kui oleks varjanud, siis ma Sinuga siin ei seletaks.
Oleksid kÀinud uurimise mÔttes enne Veera juures ja siis uurinud mind, poleks probleemi olnud. Aga Sa tegid valiku ja selles ongi Sinu probleem.

Aga nĂŒĂŒd kĂŒsin, kas Sa ikka valid mehe?
Kumb on Sulle tĂ€htsam, kas mehe nĂ€gemus, vĂ”i vööra. Kumma juurde Sinu mees soovitab minna, kas minu vĂ”i Veera juurde. Oled Sa seda tema kĂ€est kĂŒsinud, vĂ”i on mees tĂŒhi koht?
Kelle ideed on paremad, kas mehe vĂ”i ĂŒhiskonna omad?
Kelle tegutsemis mudelid on paremad, kas mehe vĂ”i ĂŒhiskonna omad. JNE.

Muideks suhte kanal pĂŒsib alateadvuse peal. Kui sa lased emal otsustada, siis Su ema kontrollib Sinu alateadvust. tema juhib Sinu kanali mehe pealt Ă€ra. FĂŒĂŒsiline tulemus: Suhe lĂ€heb lĂ”hki. Su kanal voolab selle mehe peale, kes Su emale meeldib. Toidad oma energiaga vöörast meest. Kui oma mees on nĂ€lgas, siis on sunnitud mujale minema.
Ja muideks, see, et Sa valid alateadlikult vööra on Juba Sinu ema defekt. See tekkis juba lapsepÔlves, sest Su ema tahab, et Sa peaksid teda tÀhtsamaks, kui iseennast.

Muideks Selleks, et teie suhet parandada, peab Sinu alateadvust remontima.
Muideks see nĂ”id, kes sellega hakkama saab, peab teadma alateadvuse plokke, kus mida nihutada. Seda tööd tehakse meesenergia pealt. Seega: Ma ei tea, kas veera on hea vĂ”i halb, aga ta on naine ja see ei kuulu tema kompetensi. Ja kui ta seda teeb, siis seda teeb juba sĂŒsteem lĂ€bi tema, keda meie hĂŒĂŒme sortsideks. Aga see sĂŒsteem keerab Sul asjad tĂ€itsa nihu.

Muideks veel ĂŒks kĂŒsimus. Mida sa mehes armastad, mis on temas, mis sind kĂ”idab? Kas Sa seda tead?


Muidugi on mu mehe ideed paremad kui ĂŒhiskonna. - Arvamus tĂ€htsam kui vÔÔra (tĂ€psemalt ĂŒkskĂ”ik kelle teise). Ja ĂŒldse on mu mees kĂ”ige nutikam, tublim ja armsam minu jaoks Smile Tema on mulle kĂ”ige-kĂ”igem!

M tunnistan, et ma ei osanudki kohe vastata su kĂŒsimusele, mida mees arvab sensitiivi juurde minekust ja keda eelistada (tema arvates) aga ma nĂŒĂŒd kĂŒsisin temalt... Esiteks ei oska ta kedagi soovitada vĂ”i eelistada sest ta ei tea neist (sensitiividest) eriti midagi ja teiseks ta arvab, et sellest ei saa abi Surprised ta arvab, et me peaksime ise hakkama saama ja vĂ”itu saama. Mulle oli koguaeg mulje jÀÀnud, et ta arvab hĂ€sti sellest sest ta ei olnud kordagi oma vastupidist arvamust avaldanud... Confused Sad

Mina aga vĂ”tsin asja nii, et kuna meil on kestnud selline suhe juba aasta vĂ”i poolteist, siis vajame me vĂ€list abi. Et vb on asi milleski suuremas, teistsuguses, mille peale me ise ei tule vms. ...... Confused Confused (NĂ€ha on, et ma olen praegu tupikus oma vastusega !? Confused ) Me oleme pĂŒĂŒdnud asja "kĂ€tte vĂ”tta" aga ei ole midagi sellest eriti vĂ€lja tulnud. Me ei suuda ka kaitsta end vĂ€lise negatiivsuse eest (mĂ”ni tagasilöök vĂ”i kellegi vastuolev kĂ€itumine - arvamus) ja vĂ”tame sĂŒdamesse ja jĂ€tame meelde... Confused

Aga mis mu alateadvuses vĂ”ib siis sellist olla, et see meie suhtele ja elule mĂ”jub nii? Sad Kes oskab seda muuta, analĂŒĂŒsida vĂ”i nĂ€punĂ€iteid anda, kuidas, mida muuta? Ega enen vist ei saagi midagi muuta kuni on selge, milles probleem on? Milles seisneb "rike" ? Kas sina oskad? VĂ”i ei vĂ”ta sa mind enam vastu, kui ma tahaks? Ma ĂŒtlen ausalt, et ma ei tea tĂ€pselt, millega mingi sensitiiv tegeleb ja kuidas - selleks ei oska ma vb seda Ă”iget "abikĂ€tt" valida.... Confused

Oma mehe juures meeldib mulle tema tundlikkus (, et ta suudab olla emotsionaalne, mitte ei ole kinnine - kui tahab Ă”nnest nutta, siis nutab jne); ta on vĂ€ga hooliv; usaldusvÀÀrne; ta teeks minu ja lapse pĂ€rast ĂŒkskĂ”ik, mida, et meil hea oleks..; tal on huumorisoont, samas saab tĂ”sist juttu rÀÀkida; elul on sihtmĂ€rgid, kuhu pĂŒĂŒdelda; ĂŒhised huvid ja maailmavaade, arusaamad; tahab olla lapsele hea isa, et laps saaks teda usaldada; ei ole memmepoeg vaid hoiab naise/pere poole (- mĂ”ni sĂ”navahetus nt tema ema ja minu vahel); on kui mees, mitte kui poisike; pĂŒĂŒdlik; jne jne... VĂ€limus meeldib muidugi ka Wink (ei ole sileda paipoisi vĂ€limusega vaid on "mehine eesti mees"! Very Happy Very Happy ).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2008 10:40 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea, kas see lĂ€heb nĂŒĂŒd teemasse... Aga loogiline on, et inimest teeb nĂ€rviliseks ja nĂ”rgemaks see kui ta midagi pidevalt kardab. Ma olen elu aeg kartnud pimedust. Aastatega on see pigem suuremaks lĂ€inud kui vĂ€henenud. Ma tunnen koguaeg kedagi end jĂ€litavat vĂ”i jĂ€lgivat ja ma pĂ”genen isegi koduseinte vahel... pimeduse kĂ€est valgesse.. Öösel lapsele sĂŒĂŒa tegema minnes pm jooksen kööki ja tagasi.. Sest kui tuled kustu panna ja/vĂ”i pimedus jÀÀb mu selja taha, siis tekib mul paanika ja Ă€revus. MA EI TEA, miks ma pimedust nii paaniliselt kardan Confused Kunagi kĂ€isin ma ĂŒhe sensitiivi juures, kes ĂŒtles, et see on eelmisest (vĂ”i ĂŒhest eelnevaist) kaasa tulnud... Nimelt olevat mu isa (praeguses elus) olnud kunagi mu peika (ĂŒhes eelmises elus) ja ta pĂŒĂŒdis mind pimedas metsas vĂ€gistada, ...ajas mind seal taga... See vist ei Ă”nnestunud tal. Ok, vĂ”tsin selle teadmiseks ja ei pea vimma ja pole ju pĂ”hjust enam kartagi. MĂ”ned aastad tagasi ilmutas mulle (mu toas, kui ma Ă”ppisin) end ĂŒks munk. See sama sensitiiv ĂŒtles mulle, et ta on ĂŒhest eelmistest eludest - tema olevat mind pÀÀstnud enesetapust (rÀÀkides minuga (mul alles olevat olnud see enesetapu plaan)). Mitu elu olen olnud ma nunn ja usklik. Rohkem ma ei tea oma minevikust.
Ma ei tea, kas need asjad mÀngivad praegu mu alateadvuses ja elus suur rolli.... ja selles pimeduse-hirmus.
Kartsin selle ajani, kuni saime paariks oma mehega, seksuaalset kontakti hirmus, et mind kasutatakse Ă€ra ja pĂ€rast laimatakse. Ma ei teadnud isegi, millest see tuleb. Vahel harva on tulnud see hirm siiani pinnale... kui on vahekord "vĂ€givaldsem". Saad kindlasti aru, mis ma mĂ”tlen. Ma ei tea, kas see on nĂŒĂŒd vajalik, et ma seda siin rÀÀgin nii... kellelgi on kindlasti midagi ĂŒtlemist... aga mina pĂŒĂŒan abi saada ja ma arvan, et iga selline asi on tĂ€htis rÀÀkida, et "jĂ”uda lĂ€hemale"....
Veel minu hirmudest... Kardan ka sĂ”dasid, riikide - rahvuste vahelisi tĂŒlisid, looduskatastroofe, lennuĂ”nnetusi..... kokku teeb see palju hirme!
Aga ma ei oska neist vabaneda... olla Ônnelik - nautida Ônne ja elu! See tekitab pingeid, see pidev hirm ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2008 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

Nojahh, siin ma olen. OK ma tegelen Sinu alateadvusega.
Pimeduse hirm on pÀrit esimesest mÀluplokist. See kujuneb vÀlja loote east kuni selle ajani, kui laps mÀngima hakkab. Ma nimetan seda tite eaks.
See, et tunned kedagi kuklas, jÀlgivat on teine mÀlu plokki hÀire, kujuneb tite east kuni puberdeedini. see, et kardad sÔdu jne, see on kolmanda mÀlu ploki viga.
OK ma vÔtan Su vastu, kui mitte suhte probleemi lahendaja, vaid, kui alateadvuse korregeerija. Siis saan Sinu valikust kÔrvale hiilida. Ise olen enda peale tige, et ma selline pehmeke olen, lasin ennast Àra rÀÀkida. Kuigi peaksin Su kuu peale saatma.
Ja veel ĂŒks asi. Kui mees ĂŒtles, et tuleb omal jĂ”ul hakkama saada, siis nii peaks ka olema. Aga samas ma mĂ”istan, et ega te hakkama saa ja seepĂ€rast olen nĂ”us mĂ€ssama.
Ma siin mÔtlen, et tegelikult peaks keegi teie seksuaalsust ka remontima. Aga ma ei tea, keda soovitada. Ja samas ma ise ei ole selles valdkonnas pÀdev. Muideks seda tööd peaks tegema naine.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2008 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

mingi vandenÔu selle mehe vastu on koorumas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 2:08 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 3:50 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 11:48 am    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
enesearmastaja, mul tekkis ĂŒks uudishimu kĂŒsimus,
et mitu korda Sa oled seda rubriiki siin uuesti, algusest lÔpuni lÀbi lugenud?


Paar - kolm korda (, siis kui ta pÀris pikk on juba olnud)... Mis siis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 11:49 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
mingi vandenÔu selle mehe vastu on koorumas


?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Nojahh, siin ma olen. OK ma tegelen Sinu alateadvusega.
Pimeduse hirm on pÀrit esimesest mÀluplokist. See kujuneb vÀlja loote east kuni selle ajani, kui laps mÀngima hakkab. Ma nimetan seda tite eaks.
See, et tunned kedagi kuklas, jÀlgivat on teine mÀlu plokki hÀire, kujuneb tite east kuni puberdeedini. see, et kardad sÔdu jne, see on kolmanda mÀlu ploki viga.
OK ma vÔtan Su vastu, kui mitte suhte probleemi lahendaja, vaid, kui alateadvuse korregeerija. Siis saan Sinu valikust kÔrvale hiilida. Ise olen enda peale tige, et ma selline pehmeke olen, lasin ennast Àra rÀÀkida. Kuigi peaksin Su kuu peale saatma.
Ja veel ĂŒks asi. Kui mees ĂŒtles, et tuleb omal jĂ”ul hakkama saada, siis nii peaks ka olema. Aga samas ma mĂ”istan, et ega te hakkama saa ja seepĂ€rast olen nĂ”us mĂ€ssama.
Ma siin mÔtlen, et tegelikult peaks keegi teie seksuaalsust ka remontima. Aga ma ei tea, keda soovitada. Ja samas ma ise ei ole selles valdkonnas pÀdev. Muideks seda tööd peaks tegema naine.


Aga Tokroda, kui Sa enda peale oled vihane, et mind siiski vastu vĂ”tad, siis kas see mitte minule halb ei ole? Kui ma nĂŒĂŒd tulekski su juurde aga sina oled sel ajal, kui minuga tegeled, enda peale vihane ja teed ehk natuke vastutahtmistki oma tööd? Kas siis ei tule minule mitte halbasid energiaid? Sest inimene peaks ju oma tööd tegema sĂŒdame ja tĂ€ie headusega, siis on sest asja. Ütle ausalt, mida nĂ€ed sina, mis meie suhtes mehega on valesti? Kuidas sul tunne on siiani öelnud.. ? Jah, ma tean, et sa pole meid nĂ€inudki... Aga... Ma ĂŒtlen oma arvamuse, mis mul eile vist selgeks sai... Aga loodan sinu vastust mitte sellea mĂ”jutada!? Wink RÀÀkisime eile mehega ja ta ĂŒtles mulle, et ta on kĂ”igest vĂ€est ja igatepidi ĂŒritanud minuga suhelda aga minuga ei saa suhelda! ta lihtsalt ei oska... ja ma saan aru... sest minuga ei saagi suhelda! Vot. Selle saime me eile selgeks, et asi on tegelikult minus. MINA ei ole aksepteerinud tema mĂ”ningaid iseloomujooni, mis mind tĂ€iesti mĂ”ttetult tihti endast vĂ€lja ajavad. MINA olen see, kes mĂ”ttetult poriseb ja ei saa normaalselt suheldud - vaid turtsudes ja plĂ€rtsudes. MINA olen see, kes iga vĂ€iksema halva tunde pĂ€rast (, kas mingi tĂŒli vĂ”i lihtsalt, midagi mis mind natuke Ă€rritas) ei taha saada lĂ€hedust, ei kannata seda sest nĂ€rvid on kĂ”ik nahal pingul... MINA, MINA JA MINA...... TEGELIKULT! Ja see on vist tĂ”esti nii... Confused Tore, kui asjad hiljemgi saavad selgeks kui mitte kunagi Wink Pean hakkama ennast analĂŒĂŒsima ja kontrollima.. Aga vahel mul ei ole selleks jĂ”udu ja isegi tahtmist - vist jonni pĂ€rast. Kuid nÀÀklused tekivad siiski meil ruttu - mĂ”lema poolt. RÀÀkides seksuaalsusest, siis minul see 80% puudub - see vajadus.... Ei tea, millest seegi tuleb Sad Aga ma ARMASTAN teda!!! Ja mitte harjumusest, vaid sĂŒdamest...
Ma ei tea, mis minuga valesti on Sad Kas on see ka seotud mu alateadvusega? Nende "mÀluploki hÀiretega" ??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 3:11 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 3:51 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Nojahh, siin ma olen. OK ma tegelen Sinu alateadvusega.
Pimeduse hirm on pÀrit esimesest mÀluplokist. See kujuneb vÀlja loote east kuni selle ajani, kui laps mÀngima hakkab. Ma nimetan seda tite eaks.
See, et tunned kedagi kuklas, jÀlgivat on teine mÀlu plokki hÀire, kujuneb tite east kuni puberdeedini. see, et kardad sÔdu jne, see on kolmanda mÀlu ploki viga.
OK ma vÔtan Su vastu, kui mitte suhte probleemi lahendaja, vaid, kui alateadvuse korregeerija. Siis saan Sinu valikust kÔrvale hiilida. Ise olen enda peale tige, et ma selline pehmeke olen, lasin ennast Àra rÀÀkida. Kuigi peaksin Su kuu peale saatma.
Ja veel ĂŒks asi. Kui mees ĂŒtles, et tuleb omal jĂ”ul hakkama saada, siis nii peaks ka olema. Aga samas ma mĂ”istan, et ega te hakkama saa ja seepĂ€rast olen nĂ”us mĂ€ssama.
Ma siin mÔtlen, et tegelikult peaks keegi teie seksuaalsust ka remontima. Aga ma ei tea, keda soovitada. Ja samas ma ise ei ole selles valdkonnas pÀdev. Muideks seda tööd peaks tegema naine.


Aga Tokroda, kui Sa enda peale oled vihane, et mind siiski vastu vĂ”tad, siis kas see mitte minule halb ei ole? Kui ma nĂŒĂŒd tulekski su juurde aga sina oled sel ajal, kui minuga tegeled, enda peale vihane ja teed ehk natuke vastutahtmistki oma tööd? Kas siis ei tule minule mitte halbasid energiaid? Sest inimene peaks ju oma tööd tegema sĂŒdame ja tĂ€ie headusega, siis on sest asja. Ütle ausalt, mida nĂ€ed sina, mis meie suhtes mehega on valesti? Kuidas sul tunne on siiani öelnud.. ? Jah, ma tean, et sa pole meid nĂ€inudki... Aga... Ma ĂŒtlen oma arvamuse, mis mul eile vist selgeks sai... Aga loodan sinu vastust mitte sellea mĂ”jutada!? Wink RÀÀkisime eile mehega ja ta ĂŒtles mulle, et ta on kĂ”igest vĂ€est ja igatepidi ĂŒritanud minuga suhelda aga minuga ei saa suhelda! ta lihtsalt ei oska... ja ma saan aru... sest minuga ei saagi suhelda! Vot. Selle saime me eile selgeks, et asi on tegelikult minus. MINA ei ole aksepteerinud tema mĂ”ningaid iseloomujooni, mis mind tĂ€iesti mĂ”ttetult tihti endast vĂ€lja ajavad. MINA olen see, kes mĂ”ttetult poriseb ja ei saa normaalselt suheldud - vaid turtsudes ja plĂ€rtsudes. MINA olen see, kes iga vĂ€iksema halva tunde pĂ€rast (, kas mingi tĂŒli vĂ”i lihtsalt, midagi mis mind natuke Ă€rritas) ei taha saada lĂ€hedust, ei kannata seda sest nĂ€rvid on kĂ”ik nahal pingul... MINA, MINA JA MINA...... TEGELIKULT! Ja see on vist tĂ”esti nii... Confused Tore, kui asjad hiljemgi saavad selgeks kui mitte kunagi Wink Pean hakkama ennast analĂŒĂŒsima ja kontrollima.. Aga vahel mul ei ole selleks jĂ”udu ja isegi tahtmist - vist jonni pĂ€rast. Kuid nÀÀklused tekivad siiski meil ruttu - mĂ”lema poolt. RÀÀkides seksuaalsusest, siis minul see 80% puudub - see vajadus.... Ei tea, millest seegi tuleb Sad Aga ma ARMASTAN teda!!! Ja mitte harjumusest, vaid sĂŒdamest...
Ma ei tea, mis minuga valesti on Sad Kas on see ka seotud mu alateadvusega? Nende "mÀluploki hÀiretega" ??


Mul jĂ€i see kuidagi poolikuks... Tahtsin öelda, et pĂŒĂŒan end nagu koguaeg millegi eest kaitsta - pidev kaitseprogramm on peal. Ei tea, milleks vĂ”i millest vĂ”i mille eest... Tahaks pidevalt nagu maailmast eralduda ja tuleb sihukene hullumaja kodaniku tunne peale, kes kusagilt nurgas krĂ”nksus istub ja ei reageeri millelegi... VĂ”iks öelda, et nii lihtne ja hea - ei mingeid muresid, ainult sina ise... See kaitseprogramm, nö., on mul peal igaĂŒhega - mu emaga, mehe sugulastega ja kahjuks ka mehega... Milles asi?? Sad Sad Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 3:51 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:
Naima kirjutas:
enesearmastaja, mul tekkis ĂŒks uudishimu kĂŒsimus,
et mitu korda Sa oled seda rubriiki siin uuesti, algusest lÔpuni lÀbi lugenud?


Paar - kolm korda (, siis kui ta pÀris pikk on juba olnud)... Mis siis?


millegipĂ€rast arvasin, et Sa pole eriti sĂŒvenenud sellesse, mida Sa kirjutasid ja mida Sulle erinevad inimesed vastasid ja ĂŒldse mis teemaarendus tekkinud on Confused kuid siis ikkagi oled, ja valesti arvasin.


Vaata... Mul on kĂ”ik meeles, mis mulle on eespool kirjutatud ja mida ise olen kirjutanud... Aga nagu sa paned tĂ€hele, siis jĂ”uan ka mina aina edasi oma mĂ”tetega ja teen juba uusi jĂ€reldusi ja isegi jĂ”uan EHK millegini. PĂŒĂŒan jĂ”uda eri teidpidi oma probleemide alustalani - millest see kĂ”ik vĂ”ib olla tingitud!? Sellega seoses vĂ”ib mĂ”ni asi muutuda eespool vĂ€ljatoodust mitte nii oluliseks (kuid ma jĂ€tan siiski meelde, mis seal oli) ning liigun edasi... Tundub igatahes, et ma jĂ”udsin ise ringiga sinna, mida Tokrooda rÀÀkis ja SUURIM probleem seisneb MINUS! Nii, et probleeme pean lahendama ma lĂ€bi enda, mitte mĂ”tlema, mis on MEIL valesti, vaid, mis on MUL valesti. Wink Kuid teine asi, millega alustasin teema alguses, on ka see, et meil paljud asjad untsu lĂ€hevad ja on palju tagasilööke, ja seda ma ei oska selgitada... - kas vb negatiivne tĂ”mbab negatiivset? Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 3:27 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:
Ma ei tea, mis minuga valesti on Sad Kas on see ka seotud mu alateadvusega? Nende "mÀluploki hÀiretega" ??

Sa programmeerid ennast ise et, Singa on midagi valesti, sisendad seda endale.


Sedasi olen hakanud ma mÔtlema peale meie pika ajalisi halbasid suhteid ja peale erinevate suurte probleemide ja tagasilöökide pÀrast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja, see kÔlab nagu probleemide eest Àra jooksmine. Mida mina olen suhtes olles Ôppinud: Peab olema paindlik kui vaja, enda harjumusi muutma. Siis muutuvad ka teised.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 3:51 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 3:34 pm    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
enesearmastaja, see kÔlab nagu probleemide eest Àra jooksmine. Mida mina olen suhtes olles Ôppinud: Peab olema paindlik kui vaja, enda harjumusi muutma. Siis muutuvad ka teised.


Ma tunnistan, et viimasel ajal olen ma tĂ”esti hakanud nende eest pĂ”genema - teatud probleemide eest. MĂ”ni probleem on selline, millest me oleme nii palju rÀÀkinud ja ma lihtsalt ei jaksa enam sellesse sĂŒveneda ja uuesti rÀÀkida ja ma lĂ€hen automaatselt nĂ€rvi. Ma olen ĂŒleĂŒldse tegelikult muutunud viimase kuu ajaga vĂ€ga kinniseks Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusvĂ€ljad, seksuaalsus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group