Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Saamislugu.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Laup Dets 15, 2007 10:15 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
siin ja seal kirjutas:
Pähh, ei ole neil jumalail seda, mida otsin, keerutavad vaid oma energiatega ...


aga mida sa otsid?
selleks et leida, peab täpselt teadma, mida sa otsid.
ja kui leiad, siis mitte virisema, et see polnud ju see, ma tahtsin midagi muud.
sest kui siis viriseda või eitada oma otsingu eesmärki või üldse hakata asju väänama, siis saab karistada.

ja tõe tunnistamine käib enamikul inimestel üle jõu.
st lihtsalt ei olda valmis isegi mitte omaette olles iseendale tunnistama, et oldi nõme.

aga leidmine hakkab peale sealt, kus tõe tunnistaminegi.
sest kui ollakse valmis vastu võtma tagajärgi, siis võib hakata pasa hulka ka pärleid sattuma.
enne mitte.


On asju, mida mõistus ei haara, pole võimalik ka kirjeldada. Kas sa määrad alati enne ära, kuhu unes satud ja mida näed?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Laup Dets 15, 2007 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

Kui tunnen tõde kasvõi kahe sekundi jooksul, siis see on väärtuslikum, kui suured maised rikkused.
PS! Kõik inimesed on suutelised tundma tõde, see on nende loomuses. Seda ei tohiks kinni panna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Ryhkia
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 5 Aug 2005
Postitusi: 174
Asukoht: Omas mahlas

PostitusPostitatud: Laup Dets 15, 2007 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

tuuletooja kirjutas:
Ryhkia kirjutas:
Toki, kui sa siiani oled hakkama saanud ilma millegessi tegelikult syvenematta ja sellega siin kirjutavad inimesed ja mitte inimesed ara petnud sellega, et lihtsad asjad keeruliseks muudad siis nyyd soovitan ennast kokku votta ja natu natukeseks syveneda enne kui lahmima hakkad. Olen sinust siiani arvanud kui enam vahem moistlikust mehest aga praegu jatad kyll vaga tobeda mulje.


Huvitav, miks just see Sulle ni südamesse läks?


Teades Tokit ja team meetodeid, tegin omad jareldused Very Happy Pole ammu siia vaadanud ja motlesin et ytlen mis arvan. Ja kuna olen Krishnast yht teist kuulnud siis motlesin, et toon teemasse varsket ohku. Mitte, et ma midagi muuta tahaksin aga akki jookseb kuidagi lahti monel Wink
_________________
Pole midagi kohutavamat kui teovõimeline nõmedus...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 12:03 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
täna jagan naistele relvad kätte, mis politseinikelt röövisime

Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 2:21 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Tasuta lõunaid pole olemas.


jep. ega see polegi lõuna, see on tasu lõuna eest Cool
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 4:19 am    Teema: Vasta viitega

Ryhkia.
Point on lihtne. Akk surus mulle krisnat peale. See on allutamise katse. Minu reaksoon on õige. Teist lahendust pole.
Kui ma oleks jaatanud, siis oleks Akk juba peremehetsenud. Elu ja usk on imelised.
Omadest kogemustest võin õelda, et india usulised ei tea, mis on armastus. Nad on nälgas selle järgi. Armastust olen ma leidnud inimestelt, kes on jäänud ustavaks eesti oma kultuurile. Need on mu isiklikud kogemused ja seda ei muuda keegi.
Ja samas mul tekkis mõte. Kui paganaid solvatakse, siis neil on savi, kui Krisnat solvatakse, siis reageeritakse valuliselt. Kes on tugev ja kes on nõrk?

Muideks, oled Sa näinud, et ma ründan esimesena kedagi?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 2:09 pm    Teema: Vasta viitega

Mis on siis armastus? Mulle paistab, et järjekorde polaarne manipulatsiooni "relv". armastus-kadedus, armukadedus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 2:22 pm    Teema: Vasta viitega

Inimesed on selle asja maitse ja tähenduse unustanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 2:23 pm    Teema: Vasta viitega

Armastusega hoitakse meeskonda koos.
Armastusega nähakse inimeste erinevusi ja suudetakse inimest võtta sellisena nagu ta on.
Ka mehe naise suhe sõltub armastuse hulgast.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Ryhkia
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 5 Aug 2005
Postitusi: 174
Asukoht: Omas mahlas

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 3:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ryhkia.
Point on lihtne. Akk surus mulle krisnat peale. See on allutamise katse. Minu reaksoon on õige. Teist lahendust pole.
Kui ma oleks jaatanud, siis oleks Akk juba peremehetsenud. Elu ja usk on imelised.
Omadest kogemustest võin õelda, et india usulised ei tea, mis on armastus. Nad on nälgas selle järgi. Armastust olen ma leidnud inimestelt, kes on jäänud ustavaks eesti oma kultuurile. Need on mu isiklikud kogemused ja seda ei muuda keegi.
Ja samas mul tekkis mõte. Kui paganaid solvatakse, siis neil on savi, kui Krisnat solvatakse, siis reageeritakse valuliselt. Kes on tugev ja kes on nõrk?

Muideks, oled Sa näinud, et ma ründan esimesena kedagi?


Seda kyll, sa ei rynda esimesena, vahemalt pole ma seda taheldanud, aga sa ryndad ysna raigelt ja liigselt kahju tekitades, alati pole see otstarbekas. Asjade kaik on naidanud, et muutume ise selleks kellega voitleme.
Koigi india usuliste eest ma sona votta muidugi ei saa, sest see pole lihtsalt voimalik nende suure arvukuse tottu aga paremad pojad nende hulgast teavad kindlasti mis on Armastus ja teavad ka mis on armastuse definitsioon oma olemuselt, mis muidugi ei tahenda et ka paganate ja kelle iganes hulgas ei voi olla selle teadjaid. India eelis aga kindlasti see, et selle lolluse ja palgani polsterduse varjus, mis seal kultuuris valitseb on onnestunud sailitada informatsioon mis yhtib sellega mida voib enese arenguga tegelev inimene oma sydamest leida, nii oelda toestus, et enese seest tuev info on adekvaatne, seega muudab ta vaimse arengu lihtsamaks, pole vaja jalgratast leiutada lihtsalt. Muudes maailma paikades pole onnestunud eriti ja nii taielikult seda infot sailitada. Miks ma seda tean, sest olen hasti kursis sinu teooriate ja tegemistega ja kui ma ise ei teaks, et sa pole, siis voiks arvata, et oled selle india veedadest maha kirjutanud. Oled joudnud tegelikult samadele jareldustele. Pole vaja naha ainult korraldusi jumala kummardamiseks, see on rumalatele inimestele. Aga kes sellest polstrist labi naevad need moistavad asjade olemust. Ja kui akk sulle midagi peale surus, siis oli see ainult tema ja ainult tema visioon asjadest mitte tegelik Krishna olemus. Nii oelda akki olemus ja nagemus Krishnast. Aga igal juhul tanan selgituse eest. Ja vabanda kui liialt Sind kritiseerisin.
_________________
Pole midagi kohutavamat kui teovõimeline nõmedus...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 5:12 pm    Teema: Vasta viitega

Ryhkia kirjutas:
oled selle india veedadest maha kirjutanud
oled sa ka huvi tundnud, kustkohast veedad indiasse said? ja mida see sõna üldse tähendab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

Ryhkia
Sa ei solvanud. See on hea, et asjad said lahti räägitud.
Ma olen nõus, et seal kultuuris on palju head säilinud.
Aga mulle ei meeldi usu peale toppimine, nagu Akk tegi.
Mu moto on: Tuleb mõista ja teadvustada, mitte uskuda. Ma arvan, et kui keegi hakkaks järsku näiteks Tokroodat kummardama ja ta poole palvetama, siis oleks asi väga pekkis. Ma annan teooria, mida tuleb uurida ja katsetada. Ja lõpuks toetuda iseendale. Sest, kui ma ära suren, siis ma ei suuda enam midagi muuta. Ja inimesele jääb ikka tema enda kogemus, mis aitab teda. Mina olen ajutine, lapsevanem, kes hoolitseb lapse eest niikaua, kui ta täiskasvanuks saab.

Peale mind tulevad uued jumalad. Ja minu poolt oleks alatu järelpõlvele, kui käsiksin ennast kummardada surnud peast. Seega ma ässitaksin inimesed tublide inimeste vastu. Ja samas keeraks ka iseendale käkki, kui ma taaskehastun. Minu eelnev mina ei võimaldaks mu uuel minal tööd teha.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

Krisnal ei ole materiaalse ja vaimse vahel mingit erinevust. Aga ülejäänud jumalatel kes on Krisna ekspansioonid, nendel on erinevus. Nendel ülejäänutel on kas materiaalne aspekt ja vaimne puudub, või on vaimne aspekt ja materiaalne puudub + veel lugematu hulk erinevaid vahevariante. Aga Krisnal ei ole materiaalse ja vaimse vahele mingit erinevust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 6:16 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Tokroodat kummardama ja ta poole palvetama, siis oleks asi väga pekkis.




Seda võib ka korraldada. Siis sa võibolla hakkaks vastutama. Põhimõtteliselt on võimalik Tokroda tekitada. Kuna sina oled Hannes. On võimalik tekitada Tokroda. Ma võin Tokroda sult varastada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kuna mul on Krsina olemas, siis ei näe sellel mõtet
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda on selline pooltoode ja kui nüüd progeda ümber ja teha koopiad , siis saaks moodustada Krisna sõjaväe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Ryhkia
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 5 Aug 2005
Postitusi: 174
Asukoht: Omas mahlas

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 6:38 pm    Teema: Vasta viitega

Roltsick kirjutas:
Ryhkia kirjutas:
oled selle india veedadest maha kirjutanud
oled sa ka huvi tundnud, kustkohast veedad indiasse said? ja mida see sõna üldse tähendab?


Veda tahendab teadmist kui otse sanskritist tolkida ja mis oleks tema pohitahendus. Vedad olid olemas igal pool mujal maailmas samuti aga maailmakorraldus on viinud selleni et neid pole eriti palju sailinud, suure hulga poletasin naiteks ara hispaania konkistadoorid kui nad ameerika avastasid ja need indjaanlaste kaest katte said, neid naiteid on palju, on olemas raamat, Jumalate jaljed kus inimene on 20 aastat nende uurimise ja otsimisega tegelenud, soovitan lugeda. Autor oli keegi Hanncook voi midagi sellist. Kust nad siia said Question India vedad raagivad et, kui avaldus pooljumal Brahma siis olles tuhande aastases meditatsioonis keskendudes absoluudile( Yks nimedest ka Krishna) avaldusid need teadmised selle tulemusena. Ja ta andis need mooda pooljumalate ahelat edasi kuni need joudsid ka inimkonnani. Kui tapsemalt huvi on siis loe naiteks Bhagavadgitat, ma ei viitsi siin koike ymber tolkida.
_________________
Pole midagi kohutavamat kui teovõimeline nõmedus...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 6:42 pm    Teema: Vasta viitega

Krisnal on sõjaväge vaja?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Ryhkia
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 5 Aug 2005
Postitusi: 174
Asukoht: Omas mahlas

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 6:54 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ryhkia
Sa ei solvanud. See on hea, et asjad said lahti räägitud.
Ma olen nõus, et seal kultuuris on palju head säilinud.
Aga mulle ei meeldi usu peale toppimine, nagu Akk tegi.
Mu moto on: Tuleb mõista ja teadvustada, mitte uskuda. Ma arvan, et kui keegi hakkaks järsku näiteks Tokroodat kummardama ja ta poole palvetama, siis oleks asi väga pekkis. Ma annan teooria, mida tuleb uurida ja katsetada. Ja lõpuks toetuda iseendale. Sest, kui ma ära suren, siis ma ei suuda enam midagi muuta. Ja inimesele jääb ikka tema enda kogemus, mis aitab teda. Mina olen ajutine, lapsevanem, kes hoolitseb lapse eest niikaua, kui ta täiskasvanuks saab.

Peale mind tulevad uued jumalad. Ja minu poolt oleks alatu järelpõlvele, kui käsiksin ennast kummardada surnud peast. Seega ma ässitaksin inimesed tublide inimeste vastu. Ja samas keeraks ka iseendale käkki, kui ma taaskehastun. Minu eelnev mina ei võimaldaks mu uuel minal tööd teha.


Tore, mul ka hea meel et koik raagitud ja saab moistlikult jatka Very Happy Teadvustamine on ka Krishna usku inimestel peamine printsiip, usuks on seda yldse hakatud nimetama meie euroopalikus yhiskonnas, sest selle yhingu asutaja pani sellele organisatrioonile nime Krishna Teadvuse Yhing. Ja sona Yhing on ka vajalik ainult selleks et euroolased ja ameeriklased aru saaksid et see on yks seltskond. Loomulikult nagu iga kogumi juures kus aetakse mingeid asju koguneb lisaks helgetele peale ka palju suurem kogum jobusid kes lihtsalt tahavad kusagile kuuluda ja asjast tegelikult eriti aru ei saa, sellised tavaliselt teevad koige kovemat larmi asja ymber ja siis jaabki valajast vaatajatele mulje et oi, oi mis lolli kari, ja oige ka, aga kel nutti on, ajab oma asja vaikselt edasi. Sama ka paganate kogumis, pooled voi isegi rohkem kes siin kirjutavad ja nii oelda noida panevad ei saa ise yldse asu mis asja nad ajavad, kuid see veel ei vahenda nende arvamust endist kui suurtest ja tulevikuga tegiatest. Aga kes oigel teel need varsti hammustavad labi mis toimub Very Happy
Nagu ytles Krishna teadvuse euroopasse ja ammeerikasse tooja et Sajast tuhandest sada hakkavad selle teadvuse vastu huvi tundma, kakskymmend viis viitsivad syveneda, viis saavad juba hakkama millegagi ja heal juhul yks taipab millega tegu on Very Happy
_________________
Pole midagi kohutavamat kui teovõimeline nõmedus...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Ryhkia
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 5 Aug 2005
Postitusi: 174
Asukoht: Omas mahlas

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ryhkia
Sa ei solvanud. See on hea, et asjad said lahti räägitud.
Ma olen nõus, et seal kultuuris on palju head säilinud.
Aga mulle ei meeldi usu peale toppimine, nagu Akk tegi.
Mu moto on: Tuleb mõista ja teadvustada, mitte uskuda. Ma arvan, et kui keegi hakkaks järsku näiteks Tokroodat kummardama ja ta poole palvetama, siis oleks asi väga pekkis. Ma annan teooria, mida tuleb uurida ja katsetada. Ja lõpuks toetuda iseendale. Sest, kui ma ära suren, siis ma ei suuda enam midagi muuta. Ja inimesele jääb ikka tema enda kogemus, mis aitab teda. Mina olen ajutine, lapsevanem, kes hoolitseb lapse eest niikaua, kui ta täiskasvanuks saab.

Peale mind tulevad uued jumalad. Ja minu poolt oleks alatu järelpõlvele, kui käsiksin ennast kummardada surnud peast. Seega ma ässitaksin inimesed tublide inimeste vastu. Ja samas keeraks ka iseendale käkki, kui ma taaskehastun. Minu eelnev mina ei võimaldaks mu uuel minal tööd teha.



Aga see kehastumise vark on natuke keerulisem asi ja ma arvan et ma pole oige inimene sellest raakima. Ma saan kyll aru miks seda ei saa vorrelda materjaalse synni ja surmaga aga ma pole veel piisavalt padev vastama. Mul oma sisemaailmaga tegemist hetkel rohkem. Kui mindi definitsiooni kusagilt tasandilt leian ja kontrollinud olen et ikka oige asi siis voin kirjutada Very Happy Aga akk ajab oma asja, ise enesest tore aga seda ei oleks motekas samastada kogu india ja Krishna filosoofiaga. Eks meil koigil on oma asi ajada. Parem kaklemise asemel moelda hoopis, et: Ma ei looda midagi saada aga votan vastu koik hea mis mulle pakutakse, ja mitte pimesi vaid teadvustunult Very Happy Ja kui seda jargida siis polegi eriti vahet, koik opetused ja teooriad jouavad varem voi hiljem( kui neid oigesti teadvustada) samasse punkti valja.
_________________
Pole midagi kohutavamat kui teovõimeline nõmedus...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group