Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Hiljutised uned
Mine lehele 1, 2, 3 ... 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Esm Dets 10, 2007 2:07 pm    Teema: Hiljutised uned Vasta viitega

1. Hiina/Tiibeti stiilis kindluslinn. Erinevad korrused alt ülesse järjest parem kvaliteet nö kastisüsteem. Üleval valged hooned, all kollakast kivist ja tellistest uberikud. All palju tunneleid ja koobastik. Päris kolmnurga kuju linn eemalt ei jätnud lõppes kuidagi ülemises osas ära ehk tippu polnud välja ehitatud - lõpetamata. Kui ma unenäkku ärkasin olin tunginud/liikunud suhteliselt kõrgele juba. Eeldan, et olin tunginud v siis mingi muu jamaga hakkama saanud sest tegeleti minu jälitamisega. Vabaneda neist oli lihtne. Ma vahetasin linna korrust/taset madalama vastu, mitte liikudes tavalisi teid vaid lihtsalt üle piirde alla ronides. Teadsin, et nüüd võtab neil kaua aega, et mind edasi jälitada sest ühendus ülemiste ja alumiste korruste vahel on aeglane ning minu tegevus oli nende mõistes uudne. Seega oli aega ringi vaadata. Sattusin nõnda tööliste? korrusele, madalamasse kasti. Seal olid ainult käigud. Kõik oli inimtühi aga korras, ilusasti valgustatud ja puhas. Paistis nagu oleks töörahvas kuskile saadetud mingit suurt ülesannet täitma? Jõudsin koobastikus mingile ristmikule ja leidsin sealt enda märkega häbi v teavitusposti, et nagu selline tagaotsimiskuulutus. Ju siis olin ikkagi mingi jamaga hakkama saanud varem, et mu aumärk juba üleval oli. Sealse kombestiku järgi pidi posti peale kusema, et nõnda siis isikut alandada. Tundus äärmiselt tobelõbus selline post, kui see oli ainuke meede millega mind karistada. Kahju, et ülesse ei proovinud minna. Tunne oli nagu oleks sealt midagi varastamas või lihtsalt infot hankimas luurajana.

2. Euroopalik avamaastik. Puud põõsad lagendik. Käimas on mingi sõjaline tegevus aga kes kelle vastu aru ei saa. Meie oleme kaitses või siis varitsuses vasturünnakut ootamas. Meie ida pool ja vastane tuli läänest ehk natuke loodest. Keskel on juba suures osas hävinud kindlus. Vasakul tiival jalavägi nö põhiüksus, keskel kergelt kaitstud kindlus ja mina koos mingi kaaslasega paremal tiival luure julgestuses. Selles lahingus sõdisin naise kehas muuseas, selline hispaanlanna moodi. Rolli mul nagu polnud st olin rohkem juhuslikult sinna sattunud või siis palgasõdur. Vastane tuli oma põhiüksusega nagu oodatult meie vasakult tiivalt ja lahing algas sealpool pihta. Meie positsioon oli suhteliselt rahulik ja passisime seal kannatlikult. Korraga oli paista, et mingi vastase ohvitser koos kaaslastega liikus meie suunas. Vastased olid sellised hmmm lääne-v keskeurooplased. Nonii jõudsid siis meieni ja ohvitseriga kaasas olnud lihtsõdurid ja minu kaaslane kadusid ära. Tekkis mulje, et neist ei sõltu midagi ja nende väärtus on väikene. Vastast läbi ei lasknud ja duell võis alata. Mina kasutasin sellist elegantset rapiiri ja vastasel oli midagi samasugust (loomulikult mitte nii elegantne kui minul). Võitlus oli ebavõrdselt minu kasuks. Mängisin siis seal natukene temaga ja otsustasin siis ära lõpetada selle tobeduse. Ilu pärast üldse sai venitatud. Kuid siis juhtus imelik asi kui ma teda kõrri torkasin, siis ta ei surnudki ära. Relv läks lihtsalt kaela ja jäi sinna kinni, umbes nagu kirves puusse. Vot aru ei saanudki ,et mis juhtus ja miks ta maha ei surnud. Mingi moraalne võit oli saavutatud ja midagi edasi ei juhtunud. Vastaline ei saanud ka nagu kuskile edasi v tagasi minna. Jõudu oli vist liiga vähe, et maha lüüa ta aga piisavalt neutraliseerimiseks. Õhku jäi küsimus, et mis diiliga ma seal võitlemas olin ja mida tasuks lubati? Ning miks just naisena pidin seal olema?

Akkile - kummaski unes ei näinud ei putinit ega ansipit
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 10, 2007 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

1. Viitab raudsele egregorile. Selle keskus ongi Tiibet. Miks ma seda arvan. raudne egregor on kuidagi elutu. Seega ehitised on, aga inimesed osaliselt kadunud. Raudne röövib inimeste juhtruume. ju siis püüdsid oma enesevalitsust sealt tagasi saada.
2. para tasandil käib sõda sortside ja mõrdikate vahel. Sa olid mõrdikate poolel. Miks? Mõrdikate jumal, kollane mängur on kadunud. Tappes keha, mõrdikas sureb. Sortside jumal on sinine mängur. Sortsi keha tappes ei sure tema sisu, hing. Miks? Sinine mängur toidab oma sõdurite hingi.
Miks olid naine, ei oska kommendeerida.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Teis Dets 11, 2007 11:32 am    Teema: Vasta viitega

Mulle endale tundus kyll rohkem, et olen sortside poolel sest meil tundus päris hästi minevat aga nuuh see võis selles lõigus/osas olla ainult.


3. Täna sain siis oma tasu siis. Olin mingis baasis/teadusasutuses ja kosmoseraketi sees. Lõuna poolne kant suured lagedad alad ümberringi.Rakett pidi mind viima hmmmm kuhugi. Seda nagu ei mäleta hetkel, et kuhu või miks aga sihtkoht oli kosmos (just täpselt see sõna). Kuid see oli nagu mingi preemiareis. Ootasin starti ja mingi teine isik oli ka kaasa topitud. Ei tea mis roll tal oli aga nuuuh las olla. Meil kummalgi polnud juhtimisfunktsiooni ja kogu juhtimine pidi toimuma maa pealt. Ei vaevu hakata siin täpselt seda raketivärgindust kirjutama. Start juba peaegu toimus ja siis öeldi ,et viivitus. Tehti lahti ja asutsime siis välja. Minuga algselt kaasas olnud vennike vahetati kellegi vastu ja läksime raketti tagasi. Ootasime veel natukene ja pidime jälle välja minema. Seekord olid meid õnnitlema tulnud mingi punt kindraleid, kes kõik koledasti kätt raputada tahtsid. Selles kohas tekkis nagu tõrge, ei mõistnud, et kas jutt on olnud juba olnust, et me saime hakkama millegi toredaga või on see raketireis ka mingi julgustükk. Igatahes raputasid nad kõvasti kätt ja siis läks see asi üldse käest ära ning hakkas hoopis mingi bbq pihta. Seega jäi kosmosereis ära ja tunne ,et sain petta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Dets 11, 2007 11:54 am    Teema: Vasta viitega

Mina nägin, et istusin oma autosse ja auto haaras juhtimise enda peale. Hakkas kiirendama. Keerasin süüte ka välja, kuid miski ei aidanud. Aga ma kirjutsin sellest juba Putini teema all, ma tõlgendan oma unenägusid ise ,nii et ärge nähke vaeva
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Teis Dets 11, 2007 12:51 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen ka kunagi ammu näinud sellist und, et auto ei allu mu kontrollile. Suht mõttetu uni oli. Mina lõpetasin mingi puu otsas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Dets 11, 2007 5:55 pm    Teema: Vasta viitega

seksuaalsus pekkis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 11, 2007 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya.
Kollased parasiidid saadetakse kosmosereisile, ehk nihhujaatrisse.
mitteparasiite ei saa saata, isegi, kui tahetakse.
Kollastest parasiitidest saab lahti siis, kui ahvatled mingi parema asjaga.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Dets 11, 2007 9:06 pm    Teema: Vasta viitega

jälle katse teiste saavutust enda arvele kirjutada. sa proovi enne olla parasiit, see on ka saavutus. parasiteermine peab andma ka tulemuse aga tulemus ei tule niisama mitte midagi tehes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 11, 2007 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidagi ei õnnestu parasiit olla Wink
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Dets 11, 2007 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

sinu oled sedasorti parasiit kes teiste saavutustele paneb oma märgi peale
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Teis Dets 11, 2007 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

hmmmm

kuidas see seksuaalsus siis pekkis on?


Kollase parasiidi asjast päriselt aru ei saa hetkel. hmmmm ma ise olin endale sellise tasu valinud. Samas kuna mind saata siiski lõpuks ei õnnestunud? See ahvatlemise asi jäi ka segaseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Dets 11, 2007 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

on olemas sedasorti parasiidid kes taha´vad kõike ära seletada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 12, 2007 2:12 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
sinu oled sedasorti parasiit kes teiste saavutustele paneb oma märgi peale
Sedasi teevad kristlased.
Muideks täna rikkusid sortsid kolmandat korda lepingut. Seega veel üks rikkumine ja ma teen Draakonpoistega diili.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 12, 2007 2:13 am    Teema: Vasta viitega

Wahya
Tegelikult on kõik OK.
Vaata Sina ei olnud laevas ĂĽksi. Sina pidid toiduna kaasa minema.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Dets 12, 2007 10:45 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
akk kirjutas:
sinu oled sedasorti parasiit kes teiste saavutustele paneb oma märgi peale
Sedasi teevad kristlased.




ma kavatsen täna eest ära joosta. kõik kes unes näevad et jooksevad eest ära on õiged mehed ja kes ajavad taga on parasiidid. täna selline seis, et joosta tuleb kiiresti ja peita kiiresti, siksakitada, sest parasiidid on kavalad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Dets 13, 2007 10:35 am    Teema: Vasta viitega

Üleeile võtsin siis ka otsuse, et vaatan, et kas aetakse taga või jälitan ise. Tulemus siis oli selline. Natukene aega nagu aeti taga ja siis ajasin natukene ise taga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Dets 13, 2007 1:38 pm    Teema: Vasta viitega

aga sa proovi ühte häälestust hoida pikemalt, mitte olla nagu tuulelipp.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Dets 13, 2007 3:51 pm    Teema: Vasta viitega

Miks ma peaksin seda häälestust hoidma? Mis ma saaksin sellest?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Dets 13, 2007 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

maailma tundma õppimiseks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 14, 2007 12:51 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
maailma tundma õppimiseks

Ise ka oma soovitust usud? Laughing
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group