Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kõik Putini unenäod siia !
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Nov 17, 2007 10:27 am    Teema: Kõik Putini unenäod siia ! Vasta viitega

Teen üleskutse, et inimesed kirjutaksid kõik Putini unenäod siia , mis nad on näinud !
Vajalik sellepärast, et Putin omandab järjest suuremat tähtsust ja sellest ei saa lihtsalt mööda vaadata.
Paluks seda teemat mitte läbustada neil, kes pole Putinit unes näinud. Sest see mis me ärkvel arvame ei oma mingit tähtsust. Alles unes selgub asjade olemus nii nagu see on.

ps. http://v2ikekass.blogspot.com/2007/07/kuidas-putin-tallinnat-pommitas.html - sellises stiilis ärge kirjutage, sest sellel ei ole Putiniga mingit pistmist. Kirjutage sellistest uneägudest kus te olete Putiniga silmast-silma kahekesti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 17, 2007 6:57 pm    Teema: Vasta viitega

Mina nägin ükskord, et Putin palus mind, et ma ta päästaksin. Edasi ei mäleta. Kas ma aitasin teda või mitte?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Nov 18, 2007 5:52 am    Teema: Vasta viitega

Pirita jõgi suubub Unustuste jõkke. See on üks allmaailma jõgi. Kui pesta ennast Unustuse jões, siis tuleb meelde mida soovitakse. Igas asja uuesti meenutamine kustutab midagi mälust. Enne mäletamist tuleb teada mida kustutada mälust. Unustuse jõe ääres müüakse häid lihapirukaid. Kes neid sööb, see enam allmaailmast lahkuda ei või. Kui lahkub ,siis jääb osaliselt ikkagi sinna. Paadimehele tuleb öeldla, et tulin lihtsalt jõkke pesema ja ülevedamist ei vaja. Kui üle viib, siis satutakse Surnute riiki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Nov 18, 2007 9:29 am    Teema: Vasta viitega

Mul on teooria.

Ma arvan, et see "abipalumine" on Putini pettemanööver eesmärgiga ligi pääseda. Miks ma nii arvan? Sellepärast, et ma olen kaks korda Putinit unes näinud ja kaks korda on unenägu Putini nägemisega lõppenud ja olen ärganud. Kui ma progesin ennast Unustuse jõele, siis Paadimees ütles, et ta nägi jõeääres kahte juhmakat presidenti. See tähendab , et kui lasta Putin liiga lähedale , siis ta kopeerib ennast inimesse ja muudab inimese enda välimuseks, kuid sisu ta 100% kopeerida ei suuda. Ma arvan , et kui tahta oma juppi tagasi saada , siis ainuke võimalus on sisse logida oma juppi ja muuta see tagasi endaks. Kuna Putin omab võimu, siis kõik mis ta puudutab , muutub temasarnaseks. See on jumala poolt antud anne. Nüüd on küsimus selles, et kas inimesel on siin mingit võimalust oma jupp tagasi saada või on see jäädavalt läinud? Minu teooria järgi kõik kelle unenägu on lõppenud Putiniga on kaotanud endast ühe jupi. Kaotatud juppide arv sõltub kohtumiste arvust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 18, 2007 1:01 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 11:54 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Nov 18, 2007 1:57 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Minumeelest Putin ei oma mingit võimu ja ma pole teda ka kordagi unes näinud, tähelepanuväärne seos iseenest ju



See teema sai loodud nendele, kes on Putinit unes näinud ja nendele kes huvituvad teooriatest mis on Putiniga seoses. Kui sa pole näinud, siis ära niisama teemat läbusta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
White Solar Dog
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 28 Okt 2007
Postitusi: 27

PostitusPostitatud: Esm Dets 03, 2007 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

noh. Eestlased olid kõik kuskil metsas koonduslaagris ja relvastatud venelased siiberdasid ringi. Sain vabalt ringi liikuda kus tahtsin. Anti mingit vedelikku vms et kui keemiasõjaks läheb, siis pead vastu. Putini kabinetti sattusime mingi seltskonnaga. Tüüp oli alasti, keegi vist tegi massaa¾i talle. Leidsin ta sahtlist piibu, pidime vist suitsetama hakkama... Relvu näppisin ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 03, 2007 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

...

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Teis Dets 04, 2007 8:09 am    Teema: Vasta viitega

On ka sellised variandid, et mitte Putin ise ei käi teie unenägudes, vaid:

1) keegi kasutab teda hüpiknukuna, et ohvreid ära petta.

2) Putin pole absull asjaga seotud, isegi ei tea, et tema nime ja kuju kasutatakse rünnakute sooritamiseks.

Kahtlustan seda, kuna see variant on mul mõttes - ma nimelt uurin ka seda, miks küll Eesti nõiad üksteist taga räägivad ja pajatavad lugusid
a´la "see ja see sõitis mulle unes või meditatsiooni ajal sisse". Äkki need vaesed nõiad ei teagi, et lihtsalt nende identiteeti kasutatakse või siis on nad tööriistad kellegi käes? Eks saab näha...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Teis Dets 04, 2007 6:32 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik on endaarust õiged mehed ja teevad head ja on head inimesed, see mis ühejaosk hea, teise jaoks halb. Ja nukud on nad kõik, mõlemad pooled tglt samas potis, näiliselt ainult pole.. sama süsteem maitsestab sööki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Võllur
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 236
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 04, 2007 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ükskord nägin puutinit unes.. aga ma ei mäleta mis ta tegi.. ma olen hetkel liiga bizi oma ühe eelmise unenäo edastamisega
_________________
Ohsa nugis! Ah ei kurat kass hoopis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 12:20 pm    Teema: Vasta viitega

Putini kohta infi ka:
eraarvel on 43 miljonit dollarit raha, tal on mürgitamise süüdistus, ja teiste maade hõivamise süüdistus... kõigi kolme kuriteo kohta on eraldivõetuna Krisna seaduste järgi ettenähtud surmanuhtlus. Muidugi süü pole tõestatud aga on kahtlusalune st et selle pealt on võimalik sisse sõita
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 12:36 pm    Teema: Vasta viitega

Kas mõrdikad palkasid indiat, et sortsidest jagu saada?
See oli küll mõtetu raha raiskamine. Minu hind oli poole väiksem.
Samas india teeb mõrdikatele lihtsalt tünga, nagu omalajal mehhiklased.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vaimuvalitseja
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 253
Asukoht: Kahe jalaga maa peal

PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 5:43 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Kas mõrdikad palkasid indiat, et sortsidest jagu saada?
See oli küll mõtetu raha raiskamine. Minu hind oli poole väiksem.
Samas india teeb mõrdikatele lihtsalt tünga, nagu omalajal mehhiklased.


Odavam hind on tihtilugu seotud kehvema tulemiga.
_________________
"There are problems in today's world that cannot be solved by the level of thinking that created them"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

Tulemit on kohe näha, kui mõrdikad saavad aru, et nad tünga saanud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Esm Dets 10, 2007 1:02 am    Teema: Vasta viitega

Vaimuvalitseja kirjutas:


Odavam hind on tihtilugu seotud kehvema tulemiga.



Seda taotleb ärimaailm. Teoreetiliselt saaks ka odavaid asju teha kvaliteetselt - ja siis ka nii, et tegijad saavad väärilise tasu, ehk siis kõik ostjad suudaksid tasuda.

Olen juba kuulnud juttu stiilis a´la "tasuta kraam ongi pask" ja ei imesta, kui kunagi hakkame maksma ka taevast paistva päikese nautimise õiguse ja oma mõtete mõtlemise õiguse eest Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Dets 10, 2007 10:21 am    Teema: Vasta viitega

Reaalsuses ei ole mingeid sortse ja mördikaid. Need sinu konstruktsioonid esinevad ainult sinu mõistuses. Reaalsuses on kõik paljukordi lihtsam. Samuti pole vaja muret tunda jumala, loojate , kolmasinsuse pärast. Sest neid lihtsalt pole olemas. Pole mille üle muretseda. Kuid Putin on olemas. Krisna on olemas, sest ta on ainujumal ja temaga on hoopis teine asi. Loodetavasti oled nüüd aru saanud milles oled tünga saanud. Ma ei mängi enam sinu reeglite järgi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Dets 10, 2007 11:09 am    Teema: Vasta viitega

Asi pole ainult Putinis. See kehtib tegelikult kõigi kohta , kes endast palju arvavad. Ka Ansipi kohta. Ansipi lubas , et oleme viie rikka euroopa riigi hulgas. Nüüd me peaksime olema juba poolel teel. Aga tegelikult läheb kõik allamäge. Nüüd uue korra järgi tuleb võtta pool palka maha, täpselt nagu töölisel kes sitta tööd teeb. See kehtib kõigi kohta. Näiteks bussijuhid saavad 7000 kr kuus ja mingi ülemus kes oma lubadusi ei täida saab 70 000 krooni. Uue korra järgi hakatakse palgast maha arvama summasid kui sitta tööd teed. Sortsikad võtsid selle reegli mördikatelt. See kehtib ka Putini kohta. Kõigi kohta kes endast palju arvavad ja ennast jumalaks peavad. Putinilt võib kohe mõned miljonid eraarvelt mahaarveldada ja näiteks paganate arvele kanda mõne käkki eest mis ta on teinud. Mulle meeldib see süsteem . Mingit vahet ei ole kes ülemused on, kõik nad on asendatavad, täpselt nagu töölised. Jumalatega tehakse ka nii, kui rahva aitamisega hakkama ei saa, võimed võetakse ära ja ei ole enam jumal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 10, 2007 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

Akk.
Selle maailma, kus me elame on loonud neli Suurt. Aga parasiidid ahmisid kõik loodu endale.
Tekkis neli võltsmängurit.

Rohelist mängurit tunned Sina Krisna nime all. Ta on tegelikult üks suur parasiit, kes imeb inimestelt armastuse ära.

Muideks mina tulin siia, et likviteerida need võltsmängurid, et inimesed saaksid rahus ja õnnlikult areneda.
Muideks eile just andsin Krisna-le peksa.

Ja Putin on lihtsalt marjonett suures mängus. Ja seega ei oma vajadust talle liigset tähelepanu pöörata.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Esm Dets 10, 2007 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Reaalsuses ei ole mingeid sortse ja mördikaid. Need sinu konstruktsioonid esinevad ainult sinu mõistuses. Reaalsuses on kõik paljukordi lihtsam. Samuti pole vaja muret tunda jumala, loojate , kolmasinsuse pärast. Sest neid lihtsalt pole olemas. Pole mille üle muretseda. Kuid Putin on olemas. Krisna on olemas, sest ta on ainujumal ja temaga on hoopis teine asi. Loodetavasti oled nüüd aru saanud milles oled tünga saanud. Ma ei mängi enam sinu reeglite järgi.


Tubli. On olemas juhul kui usud, nagu kõik muugi, et olemas omas maailmas, nagu see maailmgi siin, hetkes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group