Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Arusaamatu unenägu...

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Coccinella



Liitunud: 8 Nov 2007
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Nelj Nov 08, 2007 12:43 pm    Teema: Arusaamatu unenägu... Vasta viitega

Ma ei näe just sagedasti und, aga mõnikord siiski. Enamasti läheb see kiiresti meelest ja on ebaselge, kuid täna öösel nägin selget ja hinge on ta ka piinama jäänud päris sügavalt.
Unenägu oli ise siis selline: Me sõitisme perega maale nagu ikka nädalavahetuseti, kuid tavapärase tee asemel sõitsime maja taga asuvat teed mööda ( natuke kaugel majas ja majani jõudmiseks tuleb teha kas tiir või üle põllu minna ). Sealt sõites nägin ma, et maja tagumised väravad on lahti ja, et keegi on seal kõvasti laamendanud. Hüppasin siis autost maha ja lippasin üle põllu, emale veel ütlesin, et lähen maha ja las ta sõidab edasi, et majas olijad aru ei saaks ja plehku ei paneks.
Majani jõudes oli aias palju loomi ( mõnest kassist sain ma, aru aga koeri oli seal arusaamatult palju ja silma jäi ka praeguseks surnud koer) Ma natuke ka kartsin neid. kuid läksin siiski edasi.
Kõrvalhoonest leidsin oma klassiõe( täiesti tavaline sõber) magamast hoone oli segi ja ka aiast oli aru saada, et siin on peetud üks kõva pidu.
Väljas minu rajatud kiviktaimla juures magas mu tantsuparkner, kes oli ka kiviktaimla ära lammutanud.(see üllatas mind ja tegi haiget )
Toas läks südamesse lõhutud vana kell. Ja magamistoast leidsin ühest voodist magamas 2 klassiõde(lihtsalt käime ühes klassis ja kõik ) ja nende sõbranna ning teises voodis magasid peo väsimust välja täiesti suvalised alevi tüdrukud (jällegi kolm oli neid seal )
Ja oligi kõik...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Nov 08, 2007 1:20 pm    Teema: Vasta viitega

Ma nägin paar päeva tagasi samasugust unenägu. Ma teadsin et see on unenägu. Läksin mööda põlluteed mingi talu suunas mis oli keset põldu. Ja mingi koer oli õues. Siis ma sain aru, et ma olen võõras kohas. Ma ei olnud sellisesse kohta enne sattunud. Täiesti võõras koht. Siis ma kaotasin teadvuse ja edasi läks täiesti tavaline unenägu, millest palju ei mäleta. Ainult seda, et seal oli palju koeri, osad olid nagu hundikad. Võib olla mu teisikud jagunesid seal laiali ja läksid pidu panema, leidsid mingid naised sealt. Aga selleks , et kindel olla, ma peaks seda maja nägema. Nii ei saa kindel olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Coccinella



Liitunud: 8 Nov 2007
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Nelj Nov 08, 2007 9:07 pm    Teema: Vasta viitega

Minul oli see päris elulik, osa sellest on reaalne, aga see peo värk kohe mitte. Sellest sain vist aru, et unenägu...
Koerad olid täiesti tavalsed krantsid.
Ma tahaks teada, mida see kõik peaks nagu üldse ütlema mulle ..?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Nov 09, 2007 1:29 am    Teema: Vasta viitega

ilmselt on tagauks sinu sinu sisemaailma lahti muugitud ja sealtkaudu mingi laamendajate seltskond sulle sisse pääsenud, kes nüüd lammutab.
koerad näitavad pugejate olemasolu.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Nov 09, 2007 9:29 am    Teema: Vasta viitega

see ei tähendagi midagi. kõik on põhjus-tagajärje orjad. palju huvitavam on küsimus põhjusest , mite mida see tähendab . kui inimene küsib et mida see tähendab siis ta tegelikult tahab et tema jaoks kirjutatakse programm selleks et see tagajärg muutuks põhjuseks ja vallandaks järgneva tegevusahela mis oleks uus tagajärg. ja siis küsib jälle mida see tähendab. lõpuks kirjutatakse talle selline programm, et enam ei küsigi , oluliseks saab ainult programm ise. narkoomaanideks saadakse ka nii. lahti muugitud küll aga so what, selge et lahti muugitud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Coccinella



Liitunud: 8 Nov 2007
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Laup Nov 10, 2007 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

Hämmastav... Siukest pühenduvust poleks ma ette osanud näha...
Postitasin ma selle siia kuna kunagi varem pole unenägu nii palju mõtlemisainet andnud ja natuke nagu huvitas, kuna teadlased ju arvavad, et unenägu peegeldab ju ikkagi sind ennast... mingil viisil...
Aga no jah
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Laup Nov 10, 2007 10:16 pm    Teema: Vasta viitega

Tehke oma sisemaailmad korda.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Coccinella



Liitunud: 8 Nov 2007
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 1:14 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidas saab sisemaailmat korda teha ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 1:50 pm    Teema: Vasta viitega

Coccinella kirjutas:
Kuidas saab sisemaailmat korda teha ?


tuleks soovida ,et see eksisteeriks. kõigepealt.
Tagasi üles
Coccinella



Liitunud: 8 Nov 2007
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

ok
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group