Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Viimane meeleheitlik reklaam Tokroda raamatule
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 16, 2007 9:31 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Aga Sa ei tea, mis mul veel plaanis on.


Question Question Question Shocked
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Teis Okt 16, 2007 12:30 pm    Teema: Vasta viitega

minu lemmik koht on see, kus ta nimetab Tokrodat Kapsasupiks Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Teis Okt 16, 2007 1:12 pm    Teema: Vasta viitega

Tui Hirve raamatuga on aga näiteks selline lugu, et sain alles pärast "nõiad tülis" artikli lugemist teada, et see oli Tui, kes oli pildil ja et tal on RAAMAT kirjutatud. Ei mõistnud enne küll, et mis tal nüüd hakkas, et pärast baka lõpetamist on vaja FHM-i minna. Lähen seda raamatut nüüd poodi kaema Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arhlee
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 13 Okt 2007
Postitusi: 274

PostitusPostitatud: Teis Okt 16, 2007 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
minu lemmik koht on see, kus ta nimetab Tokrodat Kapsasupiks Laughing



Laughing Laughing aga miks ta ei võiks pelmeenisupp olla Laughing
_________________
terää =)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 16, 2007 2:26 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
Lähen seda raamatut nüüd poodi kaema Cool

Toki nõidumine ruuulib!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 16, 2007 6:21 pm    Teema: Vasta viitega

Mina siin mõtlen, miks ennul minu pärast häbi on?
Muideks veel paar sitapead tunnevad minu pärast häbi.
Aga analüüsime asja. Vaatame peremudelit. Lapsel on häbi, kui tema isa saab suurte onude käest tappa.
Ju siis ennu isand sai tappa. Mina peksan hetkel sortse. Kas tõesti enn on topeltagent? Ma pidasin teda ikka mõrdikate käepikenduseks. Nüüd tuleb välja, et mees teenib KGB-d ka.

Nujahh sortsid küll ei näi sedamoodi välja, et oleksid peksa saanud. Kuradi hästi varjavad. Aga jüngrikesed (lapsed) reedavad.
LAPSE SUU EI VALETA.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 16, 2007 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Aga Sa ei tea, mis mul veel plaanis on.


Shocked Arnold Oksmaaga laulad duetti järgmisena? Razz
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 17, 2007 12:31 am    Teema: Vasta viitega

See ei ¹okeeri.
Tuleb teha sellist, mis inimeste programmid lühisesse ajab.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 17, 2007 10:02 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
See ei ¹okeeri.
Tuleb teha sellist, mis inimeste programmid lühisesse ajab.


Omal ajal Karl Tõnisson kuulutas et hüppab Pronksitänava tuletornist maha ja temaga midagi ei juhtu... Seisis seal katusel terve päeva äbi. Inimeste kari seisis all ja ootas. Ei hüpanudki... Ütles et ei saand valmis. Aga SHOKEEERIS.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 17, 2007 11:07 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
See ei ¹okeeri.
Tuleb teha sellist, mis inimeste programmid lühisesse ajab.


kas sa tõesti usud, et sinu videoklipp ajas inimeste programmid lühisesse Shocked

seda püha lihtsameelsust!
või hoopis hale enese väljavabandamine, miks ei oska teha enamat, kui labased avaldused Embarassed Embarassed
haledad on ka siin need nö psühholoogilised vms valdkonda kuuluvad sünteesid/arutlused, et miks Enn nii ütles ja miks reageeritakse naaa ...
võib midaiganes välja mõelda ja sünteesida, kuid nende ajendiks on ikkagi kinnituse otsimine - et võibolla ma ikkagi olen keegi ... olen tegija ja teised lihtsalt on zombid ja käituvad vastavalt ühele või teisele programmile jnejnejne

Mõtlesin siin, et huvitav, miks Vigala Sass pole pidanud oma raamatu reklaamimiseks midagi taolist korraldama ...
võibolla seepärast, et ta pole vajanud seda Wink

kui vaadata Toki üllitist teiste seni avaldatud Eesti nõidade üllitiste kõrval, siis saan isegi aru, miks ta peab tegema midagi, et tähelepanu endale kasvõi natuke tõmmata. Isegi kui see on selline reklaam nagu ta tegi ...

Looming on looming ja on oma looja nägu ja ühtedele meeldib üks looja ja teistele teine ... vastavalt oma häälestatuse sobivusele, kuid kui nö looja hakkab oma loomingule tähelepanu tõmbama, siis pole tema eesmärk olnud lihtsalt luua, vaid seeläbi end tõestada ja eelkõige leida tõestus TEISTE hinnangute, arvamuste läbi.
Kui enda väärtustamine toimuks läbi iseenda, siis oleks lihtsalt rõõm eneseteostamisest ja loomisest ja see, kui palju ja kas on müügiedu ja kuidas sellest loomingust räägitakse ..., ja kas see müüb rohkem siin - oma vennasrahvaste hulgas või kuskil ookeani taga ja siis sildi riputamine, et ühed oskavad hinnata ja teised mitte - seda lihtsalt ei vajata, see eriti ei mängi rolli.
Väline kiitus on iga inimese jaoks kahtlemata see, mis rõõmustab, kuid seda ei minda otsima, sest seda EI VAJATA, kui inimene ise teab , mida ta väärt on ja enda väärtustamine läbi iseenda toimub.

... on tõesti toimunud meeleheitlik reklaam, või õigemini appikarje - TUNNUSTAGE MIND OMETIGI, MA OLEN JU SEDA VÄÄRT!
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Kolm Okt 17, 2007 11:47 am    Teema: Vasta viitega

murjam kirjutas:
Tokroda kirjutas:
See ei ¹okeeri.
Tuleb teha sellist, mis inimeste programmid lühisesse ajab.


kas sa tõesti usud, et sinu videoklipp ajas inimeste programmid lühisesse Shocked

seda püha lihtsameelsust!
või hoopis hale enese väljavabandamine, miks ei oska teha enamat, kui labased avaldused Embarassed Embarassed
haledad on ka siin need nö psühholoogilised vms valdkonda kuuluvad sünteesid/arutlused, et miks Enn nii ütles ja miks reageeritakse naaa ...
võib midaiganes välja mõelda ja sünteesida, kuid nende ajendiks on ikkagi kinnituse otsimine - et võibolla ma ikkagi olen keegi ... olen tegija ja teised lihtsalt on zombid ja käituvad vastavalt ühele või teisele programmile jnejnejne

Mõtlesin siin, et huvitav, miks Vigala Sass pole pidanud oma raamatu reklaamimiseks midagi taolist korraldama ...
võibolla seepärast, et ta pole vajanud seda Wink

kui vaadata Toki üllitist teiste seni avaldatud Eesti nõidade üllitiste kõrval, siis saan isegi aru, miks ta peab tegema midagi, et tähelepanu endale kasvõi natuke tõmmata. Isegi kui see on selline reklaam nagu ta tegi ...

Looming on looming ja on oma looja nägu ja ühtedele meeldib üks looja ja teistele teine ... vastavalt oma häälestatuse sobivusele, kuid kui nö looja hakkab oma loomingule tähelepanu tõmbama, siis pole tema eesmärk olnud lihtsalt luua, vaid seeläbi end tõestada ja eelkõige leida tõestus TEISTE hinnangute, arvamuste läbi.
Kui enda väärtustamine toimuks läbi iseenda, siis oleks lihtsalt rõõm eneseteostamisest ja loomisest ja see, kui palju ja kas on müügiedu ja kuidas sellest loomingust räägitakse ..., ja kas see müüb rohkem siin - oma vennasrahvaste hulgas või kuskil ookeani taga ja siis sildi riputamine, et ühed oskavad hinnata ja teised mitte - seda lihtsalt ei vajata, see eriti ei mängi rolli.
Väline kiitus on iga inimese jaoks kahtlemata see, mis rõõmustab, kuid seda ei minda otsima, sest seda EI VAJATA, kui inimene ise teab , mida ta väärt on ja enda väärtustamine läbi iseenda toimub.

... on tõesti toimunud meeleheitlik reklaam, või õigemini appikarje - TUNNUSTAGE MIND OMETIGI, MA OLEN JU SEDA VÄÄRT!

murjel, selleks peaksid telgitaguste juttudega kursis olema, enne kui sellist avaldust teed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 17, 2007 11:53 am    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
selleks peaksid telgitaguste juttudega kursis olema, enne kui sellist avaldust teed.


et enne peaksin olema mõjutatud "telgitaguste" poolt ja siis võin alles oma nägemust avaldada Laughing

et tropid kõrva, klapid pähe telgi taga, et ei kuuleks , näeks appikarjet Cool vms
Tagasi üles
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Kolm Okt 17, 2007 4:30 pm    Teema: Vasta viitega

a muideks, A. Sädel (ajakirjast Avanemine) on kah suur paks raamat ilmunud, huvitav, kuidas see ka müüb?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Okt 17, 2007 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

muriel kirjutas:
A mulle hakkas see Vormsi Enn peale Õhtulehe artiklit kohe meeldima Laughing eriti see koht kus ta soovitas Tokrodal Raekoja Platsil alasti onaneerida kuulsuse nimel Razz


a mulle meeldis, kuidas enn nii puusse pani, et ise kah aru ei saanud ja efu kah mitte! Laughing :


Tsiteerin::
Enn ütleb, et klippi nähes tuli tal kohe meelde Eduard Bornhöhe "Kuulsuse narrid" ning selle teose kangelased Jaan Tatikas ja Salomon Vesipruul.


et artikkel rääkis ühest mehest ja seda kommenteeris teine mees, kelle mõlema pildid selle ellpool tsiteeritud lause kohal olid olid, siis jääb vaid üle küsida, et kumbaks enn ennast pidas?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 1:07 am    Teema: Vasta viitega

murjam kirjutas:
Tokroda kirjutas:
See ei ¹okeeri.
Tuleb teha sellist, mis inimeste programmid lühisesse ajab.


kas sa tõesti usud, et sinu videoklipp ajas inimeste programmid lühisesse Shocked

seda püha lihtsameelsust!
või hoopis hale enese väljavabandamine, miks ei oska teha enamat, kui labased avaldused Embarassed Embarassed
haledad on ka siin need nö psühholoogilised vms valdkonda kuuluvad sünteesid/arutlused, et miks Enn nii ütles ja miks reageeritakse naaa ...
võib midaiganes välja mõelda ja sünteesida, kuid nende ajendiks on ikkagi kinnituse otsimine - et võibolla ma ikkagi olen keegi ... olen tegija ja teised lihtsalt on zombid ja käituvad vastavalt ühele või teisele programmile jnejnejne

Mõtlesin siin, et huvitav, miks Vigala Sass pole pidanud oma raamatu reklaamimiseks midagi taolist korraldama ...
võibolla seepärast, et ta pole vajanud seda Wink

kui vaadata Toki üllitist teiste seni avaldatud Eesti nõidade üllitiste kõrval, siis saan isegi aru, miks ta peab tegema midagi, et tähelepanu endale kasvõi natuke tõmmata. Isegi kui see on selline reklaam nagu ta tegi ...

Looming on looming ja on oma looja nägu ja ühtedele meeldib üks looja ja teistele teine ... vastavalt oma häälestatuse sobivusele, kuid kui nö looja hakkab oma loomingule tähelepanu tõmbama, siis pole tema eesmärk olnud lihtsalt luua, vaid seeläbi end tõestada ja eelkõige leida tõestus TEISTE hinnangute, arvamuste läbi.
Kui enda väärtustamine toimuks läbi iseenda, siis oleks lihtsalt rõõm eneseteostamisest ja loomisest ja see, kui palju ja kas on müügiedu ja kuidas sellest loomingust räägitakse ..., ja kas see müüb rohkem siin - oma vennasrahvaste hulgas või kuskil ookeani taga ja siis sildi riputamine, et ühed oskavad hinnata ja teised mitte - seda lihtsalt ei vajata, see eriti ei mängi rolli.
Väline kiitus on iga inimese jaoks kahtlemata see, mis rõõmustab, kuid seda ei minda otsima, sest seda EI VAJATA, kui inimene ise teab , mida ta väärt on ja enda väärtustamine läbi iseenda toimub.

... on tõesti toimunud meeleheitlik reklaam, või õigemini appikarje - TUNNUSTAGE MIND OMETIGI, MA OLEN JU SEDA VÄÄRT!
Ma siin loen Sinu teksti ja vägisi tekib mõte, kuidas Sina küll oma diplomid kätte said? Tarkusega küll mitte. Ju siis hargitasid jalgu. Nojahh, ega Su jalgadel viga pole.

Aga sina kui CC fänn ja lyka suur austaja peaksid teadma, et tõelised mehhiko nõiad tegid trikke, käitusid ebastandartselt. Muideks Budistid kiidavad ka taevani sellist käitumist.
Nii, mina tegin selle triki ja Sina näed, et olen rumalasti käitunud. Seega nüüd tõestasid, et pole Sa CC midagi õppinud, vaid oled indiaanlaste zombi. Aga kas oled mõelnud, miks oled tsurkade marjonett. Sa imetled neid sellepärast, et jätavad mulje, et saad neid allutada. aga tegelikult said suhu.

NB see projekt läks hästi. Tekkis klientuur noorte naiste näol juurde.
Järelikult tuleb teostada järgmine programmide lühis.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 9:24 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Muideks Budistid kiidavad ka taevani sellist käitumist.


Question Question Question
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 10:10 pm    Teema: Vasta viitega

Mis Sa ei tea seda lugu, kuidas Buda käis saabas peas?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 11:14 pm    Teema: Vasta viitega

Valgusta!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 3:27 am    Teema: Vasta viitega

Kui aus olla, siis seda rääkis mulle ork.
Tead, ma nüüd mõtlesin järgi, ma ajasin Budismi Taoga segamini.
Nojahh, see on, kui pole nende uskudega kodus.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

Mingu keset Raekoja platsi, kutsugu meedia kohale, võtku riidest lahti ja löögu pihku!

Laughing Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group