Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Lendaja, sitaegregor, õgija.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 7:04 am    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Minu teada ei ole Turkianil nägemine pea 100% kinni, vahel ta ikka ühtteist vaatab ja näeb küll...
Infot ei saada ka ainult läbi nägemise, on ka muid mooduseid.


Indiaanipealik Turkian Vahest Näeb Hästi Laughing

Venezia voodist: karjub, et sobitab Turkianile sulge juustesse Laughing
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 9:52 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Katus, minu kirjutised on kõik selgitavad, siis tulete teie ja üritate mind maha teha. loomulikult pean ma tasakaaluks ennast jälle üles upitama.

Aga tead, katsu nüüd omaette olla kõva mees. Saa aru, et ma ei ole Sulle ohtlik. Ma ei kavatse sult midagi röövida. Sul lihtsalt pole midagi mulle anda. Ja enda asju ei kavatse ma ka sulle anda. Kõige ohtlikum mees oled ise endale.

Muideks ehk seletaksid üht fenomeni.
Miks hakkad neid naisi taga ajama, kes minuga suhelnud on Question


Sinu kirjutised selgitavad vaid sinu enese segadust, mille tulemusena enamus ennast sassi kammib. Teooriad, mida sinu haige mõistus välja genereerib, ei vasta tegelikule energeetikale. See on ka põhjuseks, miks kümned sinu käest "abi" saanud inimesed hiljem minu poole pöörduvad.

Ma pole ühtegi sinu naistuttavat taga ajanud. Suhtlemisesuhet on enamus nendest ise alustanud. Või arvad, kui keegi on sinuga eelnevalt suhelnud, siis on tal keelatud teistega suhelda? Mine ravi ennast (peksa peaga vastu seina- muuks see ei kõlba).
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 9:57 am    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Minu teada ei ole Turkianil nägemine pea 100% kinni, vahel ta ikka ühtteist vaatab ja näeb küll...
Infot ei saada ka ainult läbi nägemise, on ka muid mooduseid.

Näiteks Tokroda käest küsida?
Või siis pimedusejüngrite tööriista kapuutsi kaudu?
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 11:45 am    Teema: Vasta viitega

Katus, ma saatsin sind persse selle peale et hakkasid mulle enda süsteeme peale ehitama ja mind allutama.
Nägemise kohta seda, et inf tuleb kõrgema mina kaudu ja tajudest sisemiseinfo kaudu ja nägemine ei ole kinni, ikka kontrollin sellega ühtteist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Sinu kirjutised selgitavad vaid sinu enese segadust, mille tulemusena enamus ennast sassi kammib. Teooriad, mida sinu haige mõistus välja genereerib, ei vasta tegelikule energeetikale. See on ka põhjuseks, miks kümned sinu käest "abi" saanud inimesed hiljem minu poole pöörduvad.

Ma pole ühtegi sinu naistuttavat taga ajanud. Suhtlemisesuhet on enamus nendest ise alustanud. Või arvad, kui keegi on sinuga eelnevalt suhelnud, siis on tal keelatud teistega suhelda? Mine ravi ennast (peksa peaga vastu seina- muuks see ei kõlba).
Katus, esiteks võta paar tilka palderjani ja kuula mind nüüd hoolega.
Minu teooria töötab. Inimesed, kui sellesse süvenevad mõistavad maailma olemust ja tänu sellele suudavad lahendada omi probleeme ja nad muutuvad kõige kõvemateks.
Aga see, et sina seda ei mõista tähendab seda, et saa pole veel niikaugele lihtsalt arenenud. Katsu leppida tõsiasjaga, et ajusid on ka vaja. Ei ole nii, et tahan ja lähen võtan. olen kõva mees. Tööd tuleb ikka iseendaga tega.
Kõik näevad siin, et mida mina kirjutan ja mida sina. Seega tõestus olemas ja rohkem pole mõtet seda teemat jahuda.

Aga naistest ei saa Sa kottigi aru. Need tibid, kes sinupoole pöörduvad, need tahtsid mind orjastada ja lootsid seda teha sinu toetusel. Aga õnnetuseks hakkasid sa neid nillima ja siis tormasid jälle minupoole, et päästku ma Katuse käest neid.
Täna õnne, et ma pole sinusugune oinas, kes naise au kaitsmise sildi all läheb teisi mehi peksma.
Saa aru, mina juhin naisi, aga sina oled jälle naiste suss.
Toonitan, sinu alaväärsuskompleks ongi see, et Sa ei saa naistega hakkama. See, et teisi maha teed, ei lahenda sinu naiste probleeme. Peksa teisi palju tahes, ikka jääd sussiks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Mai 20, 2005 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
Ja muidugi ühiskonna värdjalikkust, lendajalikkust saab näha peale politseikroonika ka naljasaadetest, reklaamidest, filmidest. Sellest mis debiilsed ja rõvedad naljad inimestele peale lähevad, näiteks keegi saab haiget või situb püksid täis jne. või vaadata mis mobiilihelinaid või muud värgindusi 10 krooni eest enda mobiilile tellitakse. Pakkumine käib nõudluse järgi.
Paljudel tuleb tungiv sisemine vajadus "Head nalja" teha, mida kohe mingil juhul tegemata ei saa jätta, sest seda võimalust küll kasutamata jätta ei saa, näiteks sõbrale mingit solki joogi sisse panna või ehmatada vanaema või prügikast põlema panna jne.


Siia tasub ühe näite mehe/naise suhetest tuua.
Kui kooliaega meelde tuletada, siis ikka mäletan et poisid olid natuke või päris kõvasti peapeale kukkunud ja tüdrukud sellised rohkem täiskasvanud ja nii on see siiamaani. (ja osades koolides korraldavad õpetajad klassiõhtuid aasta vanemate poistega, kuna tüdrukud on arenenumad) ja ikka ju naised räägivad et mees saab täiskasvanuks alles 50 aastaselt. Kuid tegelikult peaks mehed naistele eeskujuks olema ja neid arendama.
Juba selle pealt näha kes keda lendajale maha on müünud, niiet ärge vinguge selle üle et mehed jobud on, oma sitta sööte, parandage viga ära. Ja mitte putsi tõmmates.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Mai 20, 2005 11:05 pm    Teema: Vasta viitega

Aga nüüd kui vaadata seda näidet et lapsed teevad enesetappe sest elu on liiga raske. Mingi prole lesib päevast päeva mehe majas linade vahel ja sureb lõpuks narkootikumi üledoosi kätte sest elu on liiga raske ja mõttetu tema jaoks. Ei saada aru isegi sellest et pole naudinguid ilma kannatusteta, täielik lendaja naljanumber on see ühiskond. Vanasti isegi orjad olid eluga rahul ja suutsid elu nautida.

Siis see ongi ju see miks naised lendajaga diili tegid ja mida nad soovisid. Saamahimu pärast, et saaks kõik teiste arvelt ja raskest arengust pääseda. Nüüd siis saadi mis taheti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Kolm Okt 10, 2007 6:17 am    Teema: Re: Lendaja, sitaegregor, õgija. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Vaadake vaimseid inimesi. Nende intelligents ei ole kahjuks kiita. Mis on põhjuseks. Inimene saab veits energiat ja ta suudab tõusta järgmisele sagedusele. Ja seal kohtub ta lendajaga. lendaja imeb ta tühjaks. Seega inimesel on peaaegu võimatu tegeleda siin reaalsustes vaimsete asjadega. Aga tekkis küsimus, miks mõned saavad vaimselt liikuda. Need inimesed on lendaja kontrolli all. Nad koguvad energiat teistelt inimestelt ja siis korjab lendaja neilt selle ära. Nati jätab kogujale alles, et saaks tegeleda korjamise tööga. Need inimesed on lendaja tööriistad.


teadvuse kottimine ja kottijad, lendaja toitmine, unenägijate jahtimise põhjusd.. ämblik ja tema tööriistad

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=2512&postdays=0&postorder=asc&start=80


Viimati muutis seda lycantrophe (Püh Veeb 15, 2009 11:29 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
The Green Knight
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 1:06 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda The Green Knight (Kolm Sept 02, 2009 10:37 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

kelle kanalit kasutasid?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
The Green Knight
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 21, 2008 12:44 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda The Green Knight (Kolm Sept 02, 2009 10:38 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Apr 21, 2008 2:17 am    Teema: Vasta viitega

kanal on naisaspekt.
st millise naise?
mees kanalit luua ei saa.
aga kui minna ilma kanalita, võib kinni jääda.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
The Green Knight
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 21, 2008 10:05 am    Teema: Vasta viitega

..

Viimati muutis seda The Green Knight (Kolm Sept 02, 2009 10:38 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Apr 21, 2008 12:53 pm    Teema: Vasta viitega

naine loob kanaleid huviga.
(muideks, siin on kanalite kohta tonnide kaupa vihjeid.
otsi üles, saad ivasid juurde.
kaasa arvatud kanaldamise kohta).
mees tahab midagi teada ja naine võimaldab talle sinna juurdepääsu, huvitudes teemast, pöörates sellele oma tähelepanu.
(pärast oleks tark teadlikult oma kanal kokku korjata, et sealt sitta ei tuleks).

noh vaata või ööklubis:
mees võib sügeleda kuipalju tahes miski tibina ümber, kui tibin huvi ei tunne, siis on suhtlemine võimatu.
kui nüüd tibin otsustab huvi tunda, siis mees äkki saab jutule.
see tibina huvi tundmine ehitab kanali, nii et mees pääseb suhtlema.

hea naine ehitab vaistlikult kanaleid, aga alguses on tark teha teadlikult.
ja ehitab sinna, mis meest huvitab: mõni hobi, koht, raha, inimene, sagedus, kasvõi mõni teine planeet - vahet pole.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
The Green Knight
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 21, 2008 2:40 pm    Teema: Vasta viitega

..

Viimati muutis seda The Green Knight (Kolm Sept 02, 2009 10:38 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Apr 21, 2008 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

kui ta suhtub sinusse õigesti, siis ehitab automaatselt, kui teab, et sul huvi on.
naine peaks meest toetama.
kui ei toeta, siis tekib küsimus, miks?
et keda ta toetab sel juhul (sest alati toetatakse kedagi)?
ja sealt edasi, et kelle naine ta on sel juhul?
ollakse ju selle naine (tegelikkuses), keda toetatakse.
ja kui naine ei tea mehe huvisid, siis tekib küsimus, miks?
kas ta ei hooli neist?
ja jälle, kelle huvidest ta siis hoolib?

(noh, näiteks, väga usklikud naised, kes on ka abielus, on kõigepealt selle usuegregori naised, ja teevad seda, mida egregor käsib.
oma mees tuleb mängu seal ja selles ulatuses, mida usuegregor lubab.)
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
The Green Knight
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 21, 2008 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

..

Viimati muutis seda The Green Knight (Kolm Sept 02, 2009 10:39 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Apr 21, 2008 3:12 pm    Teema: Vasta viitega

teadvusta, mida sa tahad.
kuhu sa tahad.
mis seal peab olema.
sest minna lihtsalt selleks, et minna, on mõttetu.
kui puudub eesmärk, siis ei ole ka lõpppunkti ega teed sinna.

näit. kui sa tahad siin maa peal minna londonist manchesteri, siis sa tead, kus on üks ja kus teine, samuti millised on teed ühest kohast teise.
millise sa valid, sõltub, kuidas sa minna tahad ja mis teel teha.
aga kui sa tahad minna lihtsalt londonist kuhugi, siis tekib raskusi ka kuhugi jõudmisega ja võib sattuda ikka nõnna x kohta, et mine lolliks.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group