Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Alati lõpeb kõik, milles on asi???
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Carisma
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 13 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Nelj Sept 06, 2007 10:44 pm    Teema: Alati lõpeb kõik, milles on asi??? Vasta viitega

Hei!

Mind on hakanud vaevama mõte, et miks mu suhted ei kesta. Viimati hakkasin kokku elama oma sõbraga kellega olin palju aastaid nagu sukk ja saabas. Peaaegu aasta elasime koos, aga viimased kuud oli täiesti midagi lahti. Kõik lagunes nagu ilma põhjuseta koost, kuigi olime enne nii õnnelikud. Vägisi tekib mõte, et miski muu on siin mängus. Kuidas ma saaksin asja uurida või kust abi saada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 11:22 am    Teema: Vasta viitega

palju sul neid suhteid siis olnud on? Rolling Eyes
Tagasi üles
Carisma
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 13 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 2:29 pm    Teema: Vasta viitega

2 kooselu ja muid suhteid vast umbes 8. Neist 90% on mehed minu juurest ära läinud. Kusjuures ma ei ole mingi vastik karjub bitch Razz Ja algul on alati nii, et mehed jooksevad hullupööra järgi ja pärast ei tule ikka midagi välja. Oma arust olen küll hea, luban mehel väljas käia, käin ka ise. Käime ka koos. Kodus koristan ja teen hea meelega süüa. Ka enda eest hoolitsen ja pööran mehele tähelepanu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

aga kui vana sa oled?
Tagasi üles
Carisma
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 13 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 3:16 pm    Teema: Vasta viitega

23 hetkel. Esimene suhe oli 15 aastaselt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 3:20 pm    Teema: Vasta viitega

jaa... sa oled ju täiuslik Rolling Eyes tegemist on ilmselge needusega Razz
Tagasi üles
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

1. Küsi endalt ausalt, et milleks sulle suhet vaja on. Teadvusta endale suhte eesmärk ja olemus.
2. Tee kindlaks, millist partnerit konkreetse suhte toimimiseks on vaja. Kui oled jõudnud arusaamiseni parneri olemusest, asu teda otsima.
3. Kui oled leidnud sobiva kandidaadi/d, siis loo kanal ehk teavita ka teda oma nägemusest. Kui partner annab nõusoleku selles konkreetses suhtes osalemiseks, siis pole sul ju vaja karta, et keegi ära jookseb.

Suhted saavad ruttu läbi kahel põhjusel. Esiteks pole teavitatud suhte eesmärki ja seega puudub suhtel potentsiaal ja energeetika, mis seda toidaks. Teiseks põhjuseks saab olla jällegi täpne ja konkreetne toimimine. St et suhe ammendab ennast ja eesmärk saavutatakse ilma aega raiskamata.
Miski pole igavene. See on ühiskondlik illukas, et kõik peavad olema suhtes, või et suhe peab olema igavene. Kõigele oma koht, kestus ja eesmärk. Kui alustad isenda analüüsimisest ja oma suhete revideerimisest, peaksid oma probleemi lahendamisel kiiresti edasi liikuma. Jõudu ja edu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Carisma
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 13 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 3:37 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole täiuslik, ei ütlegi et needus peal peab olema. Lihtsalt mõte on hakanud vaevama, et äkki midagi on..

Suhtes olles olen ma õnnelik ja rahulik. Kõik on siis olemas. Tahaksin pere luua ja lapsi saada. Ma päris täpselt ei saa aru, mida sa mõtled selle all et loo kanal ja teavita teda oma nägemusest (sry et nii loll olen:). Et suht tutvuse algul ütlen, et ma ei viitsi niisama koos olla, et tahaks varsti saada lapsi ja pere ja kodu luua? Kujutan, ette kuidas ma ise võiksin sellise jutu peale ära ehmuda ja minema tormata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 3:42 pm    Teema: Re: Alati lõpeb kõik, milles on asi??? Vasta viitega

Carisma kirjutas:
Hei!

Mind on hakanud vaevama mõte, et miks mu suhted ei kesta. Viimati hakkasin kokku elama oma sõbraga kellega olin palju aastaid nagu sukk ja saabas. Peaaegu aasta elasime koos, aga viimased kuud oli täiesti midagi lahti. Kõik lagunes nagu ilma põhjuseta koost, kuigi olime enne nii õnnelikud. Vägisi tekib mõte, et miski muu on siin mängus. Kuidas ma saaksin asja uurida või kust abi saada?



Ju sa oled siis kuidagi meestele kurnav. Midagi sinu olemuses, sinu käitumises on sellist, mis paneb mehi sinust eemale tõmbuma. Äkki sa räägid liiga palju? vadistad päevad läbi vahet pidamata nii, et kõrva trumminahad hakkavad valutama? Äkki sa surud ennast mehele liiga peale, ei anna talle vabadust hingata. Tahad kogu aeg temaga koos olla ja ei lase teda üksinda isegi WC-sse? Äkki oled liiga armukade? Nuhid tema mobiiltelefonis ja arvutis? Sorid tema taskutes ja asjades? Äkki oled sa liiga pessimistlik? Virised kogu aeg ja hädaldad? Äkki sa oled selline, kes vajab pidevalt lapsehoidjat? Mehele muutub kurnavaks sinu hala ja sinuga kantseldamine?

Kui seda kõike ei ole ja sa oled tore, kogu aeg rõõmsameelne, siis võib asi olla sinu füüsilises. Sinu keha ei ole mehele seksuaalselt atraktiivne. Või on sul seksimisega probleeme? Sa ei taha kasutada mingeid teatud poose? Ei taha blowjobi teha? Ei taha koerakat või mida iganes. Või siis on sul halb lõhn küljes? Sa ei pööra piisavalt tähelepanu oma hügieenile? Midagi peab olema, mis häirib. Analüüsi ennast ja leia põhjus ning paranda see ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 3:48 pm    Teema: Vasta viitega

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Aksel, kas õhtused rohud pole veel toodud? Razz
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 3:50 pm    Teema: Vasta viitega

Minu arust te peksate kõik segast.

Üks tark ütleb, et suhe peab olema kui eesmärgistatud ja teine tark tahab naist surmale suunata, kuid ennem seda teda panna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

Tra Muriel haige pervert, mida sa siin kiibitsed kogu aeg? Ütle nüüd ausalt mis on sinu probleem?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

Aksel kirjutas:
mis on sinu probleem?

ja looda Sa, et ütleb. ehkki kõik niigi teavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

Roltsick kirjutas:
Aksel kirjutas:
mis on sinu probleem?

ja looda Sa, et ütleb. ehkki kõik niigi teavad.


just. aga kedagi ei huvita. maailm on ikka nii ebaõiglane Razz
Tagasi üles
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Muriel kas sa tahad, et mõni pede sulle kodarate vahele saeks? Vales kohas kired siin. Mine pedede foorumisse libu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Laughing Laughing Laughing Laughing

/me ulatab Akslile taskurätiku, et viimane saaks ekraani tatist puhtaks pühkida Laughing
Tagasi üles
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 4:54 pm    Teema: Vasta viitega

Haige pervert Muriel, mine ja onaneeri kusagil mujal edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maaarja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 2 Nov 2005
Postitusi: 73

PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 10:02 pm    Teema: Re: Alati lõpeb kõik, milles on asi??? Vasta viitega

Carisma, ma arvan, et alusta sellest, et räägi kõigepealt oma kalli teise poolega. Küsi, mida tema arvab/mõtleb/tunneb. Kui see süsteem ei tööta, siis äkki on probleemiks..usalduse puudumine?

Ja vana hea Aksel, sul on kõik ikka ainult must ja valge Smile

Ja Muriel, last but not least, sul on lihtsalt veel..arenguruumi.
_________________
armastan ma headust, üle kõige vihkan lolle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 11:27 pm    Teema: Re: Alati lõpeb kõik, milles on asi??? Vasta viitega

maaarja kirjutas:
Ja Muriel, last but not least, sul on lihtsalt veel..arenguruumi.


Kas sul siis pole vä? Rolling Eyes
Tagasi üles
maaarja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 2 Nov 2005
Postitusi: 73

PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

Ikka on, ikka on., ära muretse Smile
_________________
armastan ma headust, üle kõige vihkan lolle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group