Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mina Maire Paltser räägin teile siin oma loo.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Vaimuvalitseja
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 253
Asukoht: Kahe jalaga maa peal

PostitusPostitatud: Kolm Aug 15, 2007 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Vaimuvalitseja kirjutas:
Must Roos kirjutas:
Ma olen endale andeks andnud ja ka paganatele. Nüüd võite teha mis tahate kustutage või mitte.

Ei kõla veenvalt.
Sina kui Kriminaalmaailma elanik peaksid ükskord endale selgeks tegema, et puutumatuid ei tohi näppida. seda reeglit rikkudes jääd ilma oma toiteallikatest (sinu halduses olevast karjast)
See oli sõbralik nõuanne, mitte käsk. Valik on Sinu.

Jah, sa ei saa mind käskida, ega see vist rahu ei anna, tahaks ju väga.
Tuleb välja, et mina olen puutumatu. Kuna te nii tihti lõhki olete, pole teil puutumatusega mingit pistmist.
Minu kari on mu tööd. Olenemata kõrvalseisjate hinnangutest. Sinu kari on lõhkised inimesed, kes omaette toime ei tule ja sina sõltud lõhkiste (nagu Roosi) hinnangutest. Sest sa ei suuda nendeta eksisteerida.
_________________
"There are problems in today's world that cannot be solved by the level of thinking that created them"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Aug 15, 2007 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Seadused on seinteks maailmale, et maailm saaks eksisteerida.
No jah.
Kuid tavaliselt on neid seinu väga palju inimese ümber.

Enda tehtud seadused, egregori seadused, planeedi seadused jne. jne.

Kus juures enda tehtud seadused lähevad reeglina vastuollu egregori seadustega. Eel kõige vaimse egregori seadustega.

Kui inimene on enda seadused vahetanud egregori seaduste ( kristlased, Eesti Paganad jne. jne.) vastu siis on see sittasti.

Mida vähem seinu on meie ümber seda parem.
Seega siis tuleb eelkõige lammutada need seinad mis kõige rohkem ahistavad ja inimese energiat imevad.
Tagasi üles
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Aug 15, 2007 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:

Mida vähem seinu on meie ümber seda parem.
Seega siis tuleb eelkõige lammutada need seinad mis kõige rohkem ahistavad ja inimese energiat imevad.


mitte ainult need seinad, mis kõige rohkem ahistavad... Cool
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Aug 15, 2007 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

muriel kirjutas:
.Raul. kirjutas:

Mida vähem seinu on meie ümber seda parem.
Seega siis tuleb eelkõige lammutada need seinad mis kõige rohkem ahistavad ja inimese energiat imevad.


mitte ainult need seinad, mis kõige rohkem ahistavad... Cool
No nendest tuleks alustada.
Ehk, pigistav king tuleb enne ära visata kui edasi minna.
Tagasi üles
Kelbas
Arengumaag


Liitunud: 26 Juul 2005
Postitusi: 58

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 1:12 am    Teema: Vasta viitega

No aga nende seintega peaks ju siis nii olema et kui p6hiseinad kaotada kaovad ka v2iksemad seinad!Kokku ongi myyr, alumise kihi v6tad 2ra ja ylej22nud osa kukub kokku! Sest mulle on j22nud mulje et reeglid toetuvad yksteisele! Pole "O" ilma "A" ta!
Ainuke jama v6ib siis see olla, et m6istus ei suuda sellest aru saada ja vaim jookseb errorisse!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 1:38 am    Teema: Vasta viitega

Seinad on neljas küljes. Üks karp, selle ümber on teine karp jne. jne.
Katus toetub välistele seintele. See, et teisedki seadused katust toetavad on illusioon.

Kõik seinad tuleb maha lammutada. Kuni jääb väline müür.
Ehk inimese enda seadused mis on ka samal ajal see lõpplik ja ainus seadus mis üldse kehtib.
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 9:48 am    Teema: Vasta viitega

Selleks, et midagi saaks eksisteerida on vaja süsteemi. Süsteemid aga omakorda vajavad seadusi millel püsida. Nagu te kõik teate on olemas firmad:D ja kõik firmad vajavad põhikirja, põhikiri aga toetub seadustele. (Ma tahtsin lihtsalt ära proovida mis tunne on kirjutada „Nagu te kõik teate...”Very Happy)


Planeedi eksisteerimiseks on vaja süsteemi, selleks süsteemiks on füüsika mis põhineb füüsika seadustel. Seega planeedi seinteks on füüsika seadused.

Füüsika tasandist järgmine tasand on ökosüsteem, mis tekitab siia planeedile elu.

Neid süsteeme peaks olema veel sitaks. Mina kujutan seda asja, ette kui ühte suur pilvelõhkujat, kus igal tasandil on oma süsteem ja on sõltuvuses eelnevatest süsteemidest. Peale selle on igal tasandil kontorid kus on veel omakorda erinev tegevus. Mida kõrgemale me jõuame seda rohkem hakkab olema kontoreid.

Mis aga selgub sellelt pilvelõhkujalt on see, et egregoride tasand on allpool inimeste omast. Seega inimesed on sõltuvad egregorist. Küsimus on selles, et mis karjas sa olla tahad ja kas sa tahad olla selles karjas valge lammas nagu kõik teised või must.

Nüüd mina ei saa aru, mis asja te lõhkuma hakkate? Alumisi tasandeid/süsteeme? Seega lõhute enda pinnast. Nii kui midagi ära lõhute(tõenäoliselt lõhute te endast mingi tüki välja, kui te just mingis egregoris revolutsiooni teha ei kavatse), tuleb selle asemele uus.

Nt lõhud välja endast selle, et jumalat/id, ei ole olemas, tuleb selle asemele see,et sina ise lähed jumala koha peale, kuid ega jumala koht ei jää ju tühjaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:11 am    Teema: Vasta viitega

Iga kehastunud olendi jaoks KOSMOS on kõikehaarav mullimoodi kinnine mehhanism, mille struktuur on ehitatud analoogia põhimõtel ja kogu tegevus on juhatatud põhjus-tagajärv seose reeglitega.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:24 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Selleks, et midagi saaks eksisteerida on vaja süsteemi. Süsteemid aga omakorda vajavad seadusi millel püsida.


Ja pms kui sa seadust ei tunne, siis on seal eksisteeriv olematu? Sen putukate mentaliteet.
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:28 am    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
Iga kehastunud olendi jaoks KOSMOS on kõikehaarav mullimoodi kinnine mehhanism, mille struktuur on ehitatud analoogia põhimõtel ja kogu tegevus on juhatatud põhjus-tagajärv seose reeglitega.


Ma lugsin selle su ühest teisest postist juba välja:D
See mis sa naisele kirjutasid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:28 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Mis aga selgub sellelt pilvelõhkujalt on see, et egregoride tasand on allpool inimeste omast. Seega inimesed on sõltuvad egregorist.


Inimene ei pea muide sõltuma egregurist. Et egreguri teket on väga raske vältida - siis olenemata sellest ei pea sõltuma hakkama.
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:34 am    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:


Inimene ei pea muide sõltuma egregurist.


Siis kaotab inimene inimstaatuse
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:41 am    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
boss kirjutas:
Selleks, et midagi saaks eksisteerida on vaja süsteemi. Süsteemid aga omakorda vajavad seadusi millel püsida.


Ja pms kui sa seadust ei tunne, siis on seal eksisteeriv olematu? Sen putukate mentaliteet.


See pole oluline kas sa seadust tunned või mitte.
Olulisus tuleb välja siis, kui sa midagi looma hakkad ja kuna sa tahad, et see töötaks, siis on vaja teada seadusi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:48 am    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
boss kirjutas:
Mis aga selgub sellelt pilvelõhkujalt on see, et egregoride tasand on allpool inimeste omast. Seega inimesed on sõltuvad egregorist.


Inimene ei pea muide sõltuma egregurist. Et egreguri teket on väga raske vältida - siis olenemata sellest ei pea sõltuma hakkama.


Ma ei ole seda asja enda jaoks lahti mõelnud. Kuid oletame, et see on teoorias isegi võimalik, siis praktikas sa vaevalt sellega hakkama saaks.

Kuigi kui nüüd mõelda pilvelõhkuja peale, siis see pole ikkagi võimalik.
Ainus mis on võimalik praegusel hetkel, minu loogika läbi, on luua endale illukas, et egregorist ei sõltuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:49 am    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
Krissu kirjutas:


Inimene ei pea muide sõltuma egregurist.


Siis kaotab inimene inimstaatuse


Ta kardab seda kaotada. See inimesestaatus on inimesel selline kadumakippuv asi, mis vajab alailma mingit tõestust. Näiteks - kuulun egregori, järelikult olen inimene.
Kui sa püüdled egregorist välja, et saada jumalaks, siis küllap kaotad ka inimesestaatuse - sinust saab jumal. Aga oled uues egregoris. Kui püüdled egregorist välja ja tahad olla näiteks vaba inimene, siis oled ometi uuesti egregoris - vabade inimeste egregoris. Aga kui sa ei püüdle välja, sest pole kusagilt välja püüelda, siis võib isegi asja saada.
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:52 am    Teema: Vasta viitega

Tõused egregori redelil?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:52 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:

Ma ei ole seda asja enda jaoks lahti mõelnud. Kuid oletame, et see on teoorias isegi võimalik, siis praktikas sa vaevalt sellega hakkama saaks.

Kuigi kui nüüd mõelda pilvelõhkuja peale, siis see pole ikkagi võimalik.
Ainus mis on võimalik praegusel hetkel, minu loogika läbi, on luua endale illukas, et egregorist ei sõltuta.


Ma mõtlen, et sul on kolepalju asju, mis pole võimalikud.
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 10:54 am    Teema: Vasta viitega

Püramiidi süsteemis(egregoris) alumine osa on sõltuvuses tipust, kuid samal ajal on tipp sõltuvuses alumisest osast.
Seega pole vahet kas oled jumal või teenija, sõltuvuses oled ikka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 11:02 am    Teema: Vasta viitega

Kui seda sõltuvust tähtsustada, siis ta ongi tähtis.
Pms kui ma ei teaks midagi tippudest või mittetippudest, siis oleks ma seal sees edasi. Lihtsalt, et teadlikus sellest tipust või mittetipust kannustab mingil imelikul põhjusel ennast sealt ära kaardistama alailma. See muudab selle kogu tipunduse oluliseks, mis süvendab kuuluvust ja sõltuvust.
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 11:06 am    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
kui sa ei püüdle välja, sest pole kusagilt välja püüelda, siis võib isegi asja saada.

see seisund on reaalsusest kaugel
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 10

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group