Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mina Maire Paltser räägin teile siin oma loo.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Laup Aug 11, 2007 2:36 pm    Teema: Vasta viitega

Roosike aga mina armastan paganaid ja tokrodat.Mul järelikult pääsu pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Laup Aug 11, 2007 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

Must Roos (valge maag) Wink
räägi seda.. mis on Sinu postituste eesmärk?
mida Sina sellest saad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pihlakas
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Aug 2005
Postitusi: 101

PostitusPostitatud: Laup Aug 11, 2007 6:05 pm    Teema: Vasta viitega

Must Roos kirjutas:
mel kirjutas:
Roosike aga mina armastan paganaid ja tokrodat.Mul järelikult pääsu pole.



Küll ühel hetkel saad oma kogemuste põhjal teada mis tegelikult toimub. Ta on sind ära teinud tunnista seda endale hakkab kergem. Ma ütlesin ka kunagi, et armastan hannest.

Must Roos, saa palun aru:
1. Mõnel inimesel on selline väli mis tõmbab teisi ligi.
2. Kogu elu on must maagia, ka pedagoogid ja lapsevanemad, nii kaua kui sul pole kaitsvat valguse katet võib kes iganes sulle jama sisendada.
3. Valge Maag ei pese oma musta pesu teiste ees, ta teeb seda vaikselt laulu ümisedes omaette, peseb pesu, riietub puhtalt ja läheb püstipäi edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Must Roos
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 16 Apr 2005
Postitusi: 194

PostitusPostitatud: Laup Aug 11, 2007 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

pihlakas kirjutas:
Must Roos kirjutas:
mel kirjutas:
Roosike aga mina armastan paganaid ja tokrodat.Mul järelikult pääsu pole.



Küll ühel hetkel saad oma kogemuste põhjal teada mis tegelikult toimub. Ta on sind ära teinud tunnista seda endale hakkab kergem. Ma ütlesin ka kunagi, et armastan hannest.

Must Roos, saa palun aru:
1. Mõnel inimesel on selline väli mis tõmbab teisi ligi.
2. Kogu elu on must maagia, ka pedagoogid ja lapsevanemad, nii kaua kui sul pole kaitsvat valguse katet võib kes iganes sulle jama sisendada.
3. Valge Maag ei pese oma musta pesu teiste ees, ta teeb seda vaikselt laulu ümisedes omaette, peseb pesu, riietub puhtalt ja läheb püstipäi edasi.



Jah ma üritasin seda teha aga kuna siin on nii palju inimesi kes kannatavad, siis ma pean ju ometi midagi tegema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Laup Aug 11, 2007 6:25 pm    Teema: Vasta viitega

kes kannatab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Laup Aug 11, 2007 6:47 pm    Teema: Vasta viitega

ma armastan ka tokit ja ei kavatsegi ümber mõelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Laup Aug 11, 2007 6:57 pm    Teema: Vasta viitega

Must Roos kirjutas:

Jah ma üritasin seda teha aga kuna siin on nii palju inimesi kes kannatavad, siis ma pean ju ometi midagi tegema.


pane asjad tähtsuse järjekorda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Laup Aug 11, 2007 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

miks must on halb ja valge hea.
kas must maag on halb sest see sisaldab sõna must (sünge, leina värv). ja valge maag hea, sest sisaldab sõna valge (puhtus, valgus, pulma värv)? sest tegelikult on ju need puhtalt värvide tõttu liigitatud halvaks ja heaks. kui keegi/miski on halb siis on kohe must. kui hea siis on valge. kas see tobe ei tundu?
kas sa ei ole mõelnud, et tegu on lihtsalt erinevate maagidega ja kumbki neist pole otseselt paha.

ja roosike sa ei saa valgeks maagiks, sest valge maag hävitab endas väärisiksust, mitte ei kasvata seda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Laup Aug 11, 2007 7:21 pm    Teema: Vasta viitega

Must Roos kirjutas:
aga kuna siin on nii palju inimesi kes kannatavad, siis ma pean ju ometi midagi tegema.


Kõige mõttekam oleks üritada need kannatavad inimesed tasakesti üles leida, neilt abi pakkumiseks nõusolekut küsida ja kui on nõusolek antud, siis tegutseda. On muidugi ka võimalus, et mõni kannataja on ka stereotüüpide küüsis - sisimas soovib abi saada, aga väliselt pelgab, et siis hakatakse temasse eriti sitasti suhtuma... jaa, valge maagi elu pole kerge Smile

Foorumis lärmamine ei aita kedagi... paraku see on Tokroda pind, tema enda ehitus ja siin oleme me külalised, kellel tuleb kas peremeest kuulata või lahkuda. Kuid... küsimus on selles, MIS ikkagi on selles foorumis nii ligitõmbavat, et bännitud tegelased nagu puugid muudkui tagasi ronivad ja ka mina, kes ometi üritas 2 korda siit liibet lasta, ei suutnud seda ja pidin uuesti tagasi tulema? Kas tõesti võib mul olla Tokroda mingit energiast mingi haige sõltuvus? Toereetiliselt aga peaks minul ju olema võimalik saada puudujääv kraam kätte mujalt või siis nii, et ei tekiks sõltuvust... mida arvate?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Laup Aug 11, 2007 7:31 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
1. Mõnel inimesel on selline väli mis tõmbab teisi ligi.
2. Kogu elu on must maagia, ka pedagoogid ja lapsevanemad, nii kaua kui sul pole kaitsvat valguse katet võib kes iganes sulle jama sisendada.
3. Valge Maag ei pese oma musta pesu teiste ees, ta teeb seda vaikselt laulu ümisedes omaette, peseb pesu, riietub puhtalt ja läheb püstipäi edasi.
[/quote]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pihlakas
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Aug 2005
Postitusi: 101

PostitusPostitatud: Laup Aug 11, 2007 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:
Must Roos kirjutas:
aga kuna siin on nii palju inimesi kes kannatavad, siis ma pean ju ometi midagi tegema.


Kõige mõttekam oleks üritada need kannatavad inimesed tasakesti üles leida, neilt abi pakkumiseks nõusolekut küsida ja kui on nõusolek antud, siis tegutseda. On muidugi ka võimalus, et mõni kannataja on ka stereotüüpide küüsis - sisimas soovib abi saada, aga väliselt pelgab, et siis hakatakse temasse eriti sitasti suhtuma... jaa, valge maagi elu pole kerge Smile

Foorumis lärmamine ei aita kedagi... paraku see on Tokroda pind, tema enda ehitus ja siin oleme me külalised, kellel tuleb kas peremeest kuulata või lahkuda. Kuid... küsimus on selles, MIS ikkagi on selles foorumis nii ligitõmbavat, et bännitud tegelased nagu puugid muudkui tagasi ronivad ja ka mina, kes ometi üritas 2 korda siit liibet lasta, ei suutnud seda ja pidin uuesti tagasi tulema? Kas tõesti võib mul olla Tokroda mingit energiast mingi haige sõltuvus? Toereetiliselt aga peaks minul ju olema võimalik saada puudujääv kraam kätte mujalt või siis nii, et ei tekiks sõltuvust... mida arvate?

Uue teema võiks teha!? Selle pealkirja all nagu ei sobi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Laup Aug 11, 2007 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
3. Valge Maag ei pese oma musta pesu teiste ees, ta teeb seda vaikselt laulu ümisedes omaette, peseb pesu, riietub puhtalt ja läheb püstipäi edasi.


Kas see foorum ei loodud mitte selleks, et inimesed saaksid areneda?
Kas probleemide lahendamine, ei ole mitte areng? Siin pestakse pidevalt musta pesu, miks sa siis ei vingu?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Must Roos
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 16 Apr 2005
Postitusi: 194

PostitusPostitatud: Laup Aug 11, 2007 7:54 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="boss"][quote]3. Valge Maag ei pese oma musta pesu teiste ees, ta teeb seda vaikselt laulu ümisedes omaette, peseb pesu, riietub puhtalt ja läheb püstipäi edasi.[/quote]

Kas see foorum ei loodud mitte selleks, et inimesed saaksid areneda?
Kas probleemide lahendamine, ei ole mitte areng? Siin pestakse pidevalt musta pesu, miks sa siis ei vingu?[/quote]

Nii hannes siin väidab küll aga samas teeb seda kõike omakasupüüdlikult.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Laup Aug 11, 2007 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Ta mängib vähemalt piirides.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 11, 2007 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 1:47 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 11, 2007 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 1:46 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2007 12:49 am    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:

küsimus on selles, MIS ikkagi on selles foorumis nii ligitõmbavat, et bännitud tegelased nagu puugid muudkui tagasi ronivad ja ka mina, kes ometi üritas 2 korda siit liibet lasta, ei suutnud seda ja pidin uuesti tagasi tulema? Kas tõesti võib mul olla Tokroda mingit energiast mingi haige sõltuvus? Toereetiliselt aga peaks minul ju olema võimalik saada puudujääv kraam kätte mujalt või siis nii, et ei tekiks sõltuvust... mida arvate?


näitex:

Tokroda kirjutas:


Kui ma lõin oma meeskonnaga selle foorumi, siis oli meie eesmärk lahendada inimeste probleeme. Seega me genereerime energiat. Siit ka põhjus, miks osad inimesed jäävad foorumist sõltuvusse. Panite tähele, kuidas foorum kasvab? Kuna nüüd avasin foorumis põrgu kanalid, siis tunnevad vampiirid kehvasti ja energiat jääb rohkem normaalsematele inimestele.



aga ehk saab teadmisi ja teadmised on ju hea toit
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kelbas
Arengumaag


Liitunud: 26 Juul 2005
Postitusi: 58

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2007 4:57 am    Teema: Vasta viitega

Lõpu Algus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2007 6:55 am    Teema: Vasta viitega

lola kirjutas:
Haldjamees kirjutas:

küsimus on selles, MIS ikkagi on selles foorumis nii ligitõmbavat, et bännitud tegelased nagu puugid muudkui tagasi ronivad ja ka mina, kes ometi üritas 2 korda siit liibet lasta, ei suutnud seda ja pidin uuesti tagasi tulema? Kas tõesti võib mul olla Tokroda mingit energiast mingi haige sõltuvus? Toereetiliselt aga peaks minul ju olema võimalik saada puudujääv kraam kätte mujalt või siis nii, et ei tekiks sõltuvust... mida arvate?


näitex:

Tokroda kirjutas:


Kui ma lõin oma meeskonnaga selle foorumi, siis oli meie eesmärk lahendada inimeste probleeme. Seega me genereerime energiat. Siit ka põhjus, miks osad inimesed jäävad foorumist sõltuvusse. Panite tähele, kuidas foorum kasvab? Kuna nüüd avasin foorumis põrgu kanalid, siis tunnevad vampiirid kehvasti ja energiat jääb rohkem normaalsematele inimestele.



aga ehk saab teadmisi ja teadmised on ju hea toit
Aga mida vastu saadakse, sellest ei räägi keegi ...
Tagasi üles
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2007 7:39 am    Teema: Vasta viitega

Tõsi. Igatahes mul on mingi eriti nõrk koht, kustkaudu Toki süsteem on mind enda külge tõmmanud... kahtlustan, et midagi seoses tähelepanu vajadusega Rolling Eyes Aga paraku on enne Tokit ka muud süsteemid selle punkti peale mänginud, lihtsalt mingil hetkel osutus siinne süsteem kristlikust egregorist kõvemaks ja löi kristlased mu eriti nõrga koha pealt minema Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 10

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group