Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Minu armastatu on energia vampiir??
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 13, 2007 2:36 pm    Teema: Re: Minu armastatu on energia vampiir?? Vasta viitega

Pimbi kirjutas:
Minul selline probleem et olen paar-kolm kuud yhe mehega kainud, ja kogu see aeg on tunne nagu minu energia vaheneks temaga suheldes. Eriti alguses, kui teineteisele tihti helistasime, olin jutuajamiste jarel taiesti valja kurnatud. Praegu kah, tunnen et ei ole t66 vastu huvi, pole viitsimist ja j6udu midagi t66l v6i kodus teha. Kusjuures mees ise on kena inimene, yldse pole 6el v6i halb, vaga viisakas ja m6istev ja abivalmis. Aga minul on kahtlus et ta energia vampiir on, sest minu energia kaob sellest ajast kui temaga tutvusin. Kui paar paeva koos veedame, tunnen tihti et ajus nagu lyhiyhendus oleks, ei oskagi kirjeldada, nii imelik tunne on.

Olen dilemma ees: mida teha? Kas on mul 6ige mulje temast jaanud? Kas selline asi v6iks ajapikku yle minna temaga suheldes, v6i oleks targem suhe l6petada? Palun andke n6u kui saate!
Jätab vampiiri mulje küll. Kui kõik on õige, mis kirjutasid, siis pole muud, kui mees maha jätta.
Aga samas ma tahaks teid mõlemaid näha. Äkki on mingi muu variant.
Näiteks mees peksab sult kolli välja. Ja koll enesesäilitamiseks imeb Sind tühjaks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pimbi



Liitunud: 10 Juul 2007
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Kolm Juul 18, 2007 1:20 am    Teema: Vasta viitega

Suur tanu vastuse eest, Tokroda. Kardan kah et on ehk vampiiriga tegu, ei teagi mida teha. Pole enne sellise asjaga peaaegu kokku puutunud. Aga kui ta minust kolli peaks valja peksma--mis kolliga v6iks tegu olla, ja mis oleks lahenduseks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pihlakas
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Aug 2005
Postitusi: 101

PostitusPostitatud: Kolm Juul 18, 2007 7:13 pm    Teema: Vasta viitega

Pimbi kirjutas:
Suur tanu vastuse eest, Tokroda. Kardan kah et on ehk vampiiriga tegu, ei teagi mida teha. Pole enne sellise asjaga peaaegu kokku puutunud. Aga kui ta minust kolli peaks valja peksma--mis kolliga v6iks tegu olla, ja mis oleks lahenduseks?

Nii kauaks kuni otsustad mis edasi teha, soovitan kaht nippi.
1. Kui suhtled temaga, pane sõrmed risti, keskmine ja nimeti
2. Kanna vastu ihu haavapuust talismani
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Juul 18, 2007 7:21 pm    Teema: Vasta viitega

Pimbi kirjutas:
Suur tanu vastuse eest, Tokroda. Kardan kah et on ehk vampiiriga tegu, ei teagi mida teha. Pole enne sellise asjaga peaaegu kokku puutunud. Aga kui ta minust kolli peaks valja peksma--mis kolliga v6iks tegu olla, ja mis oleks lahenduseks?


igal inimesel on sülega kolle - erinevus ainult selles, mis kollid ja kui suured.
lapi öelda, milline sinu koll läheb aktiivseks temaga suheldes - pea võimatu distantsi pealt.
selleks peaks analüüsima otsepulgi sinu mõtteid ja ütlemisi mingites situatsioonides ja nii, et sa iseendagi jaoks ei valeta ühtegi asja ei koledamaks ega ilusamaks (ja see on pagana keeruline - see iseendale tõe rääkimine).
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Juul 19, 2007 9:21 am    Teema: Vasta viitega

jääb tunne, et sinu armastatul on kahjuks tegemist idioodiga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Reede Juul 20, 2007 12:52 am    Teema: Re: Minu armastatu on energia vampiir?? Vasta viitega

Pimbi kirjutas:
Minul selline probleem et olen paar-kolm kuud yhe mehega kainud, ja kogu see aeg on tunne nagu minu energia vaheneks temaga suheldes. Eriti alguses, kui teineteisele tihti helistasime, olin jutuajamiste jarel taiesti valja kurnatud. Praegu kah, tunnen et ei ole t66 vastu huvi, pole viitsimist ja j6udu midagi t66l v6i kodus teha. Kusjuures mees ise on kena inimene, yldse pole 6el v6i halb, vaga viisakas ja m6istev ja abivalmis. Aga minul on kahtlus et ta energia vampiir on, sest minu energia kaob sellest ajast kui temaga tutvusin. Kui paar paeva koos veedame, tunnen tihti et ajus nagu lyhiyhendus oleks, ei oskagi kirjeldada, nii imelik tunne on.

Olen dilemma ees: mida teha? Kas on mul 6ige mulje temast jaanud? Kas selline asi v6iks ajapikku yle minna temaga suheldes, v6i oleks targem suhe l6petada? Palun andke n6u kui saate!


Ta ei ole vampiir vaid sa ise ole pannud tema peale suure panuse st. nõrkus tema vastu. Selgita enesele, mis sa tegelikult tahad ja millises koguse.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 20, 2007 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

Pimbi kirjutas:
Suur tanu vastuse eest, Tokroda. Kardan kah et on ehk vampiiriga tegu, ei teagi mida teha. Pole enne sellise asjaga peaaegu kokku puutunud. Aga kui ta minust kolli peaks valja peksma--mis kolliga v6iks tegu olla, ja mis oleks lahenduseks?
Ma pean ikka sind reaalis nägema, et midagi tarka õelda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sithlady



Liitunud: 18 Veeb 2008
Postitusi: 3
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 18, 2008 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm... mul on olnud mitu lähikokkupuudet energiavampiiridega . 1 väitis, et saab energiat ainult minu reservidest, kuna mul olevat tugev blokaad peal. Too inimene ise ei tundunudki mulle nagu peletav või eemaletõukav, küll aga kleepus ligi . Ta veel kelkis oma vampiirlusega, mida sedasorti tegelased tavaliselt just ei tee.
Teise inimese seltskonnas ma tundsin end konkreetselt kurnatuna ja tekkis tahe eemalduda, mida ma ka tegin. Ta ise midagi ei väitnud ega teinud,kuid tema lähedus mõjus negatiivselt .
_________________
I am darkness,hatred and despair !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Widdershins



Liitunud: 15 Veeb 2008
Postitusi: 4
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 19, 2008 7:28 pm    Teema: Vasta viitega

[color=darkred][color=indigo]teatud inimesed võivad käituda nagu emotsioonivampiirid. inimene ise võib olla üsna lahke ja meeldiv aga ometi tundub et pärast tema seltskonnas viibimist on kogu su elujõud välja imetud. kuid inimesel endal ei pruugi olla aimugi et imeb teise energiat. peentasandil, mingi sisemise vajaduse sunnil toitub tema aura sinu omast. [/color]
raamatust lugesin Very Happy seal on ka mingi kaitsetehnika et kuidas ennast kaitsta selliste inimeste eest aga seda tahaks ise ka tglt teada et kuidas seda n.ö. vampiiri inimese seest välja saaks.
on se üldse võimalik?
[/color]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group